Jump to content

Vzhledy za Vítězné znaky.

tanky modifikace návrh návrhy vítězné znaky

• Please log in to reply
36 replies to this topic

Tachenk0 #21 Posted 25 November 2019 - 11:36 AM

Warrant Officer

• Player
  • 32411 battles
  • 528
  • [RITA] RITA
Ach jo, chlapi tohle smrdí až paranoiou a fakt to tady nechci řešit. Založte si na to vlastní vlákno pokud máte tu potřebu. 

Miri37 #22 Posted 25 November 2019 - 12:20 PM

General

• Player
  • 51545 battles
  • 8,839

Žádný úpravy vzhledu mimo znaků na děle za MoE!

Dál to nemám potřebu řešit.

SWAT0013 #23 Posted 25 November 2019 - 12:33 PM

Brigadier

• Player
  • 32175 battles
  • 4,902
  • [KHIL] KHIL

A to jako proč? Tohle je problematika související s problematikou tebou navrhovaných vzhledů za vítězné znaky a možností jejich dokoupení...

Jistě - kdybychom tu chtěli řešit, že si můžeš mimo WG koupit goldy na tyto styly (a dost pravděpodobně přijít o účet), nebo zda WG skutečně trestá hráče za používání takovýchto služeb (nebo zda by mělo), to by sem nepatřilo.

Ale že tu řešíme, že něco co navrhuješ, by naprosto určitě přineslo zvýšenou poptávku minimálně pochybných služeb (nevím, zda to má WG přímo vedené jako nelegální služby), to je prostě problematika související s tvým návrhem - a pokud jsi nepotkal na randomu jezdící důkazy fungování těchto stránek, buď jen rád ;)

Pokud vymyslíš, jak tomuhle zabránit, tak se o to poděl - podle mě jsou víceméně jen dva důvody, proč vzhledy (ve smyslu 3D stylů navíc, žádné osekávání základního vzhledu tanku) neimplementovat:

1) Lidé se spoustou tanků

2) Právě tato přinejlepším šedá zóna

Číslo 1 by se určitě dalo nějak vyřešit (něco jako osobní maratony / mise na styly, od určitého počtu bitev např. nabídnout styl i za kredity, případně se slevou, jak jsou ty krabičky za snahu (nebo jaký je přesný název), tak třeba do každé 20. nacpat nějaký tento styl apod.).

Jak vyřešit číslo 2, to fakt nevím - a podle mě to ani možné není, takže to skutečně vidím jako největší překážku toho, proč pokud něco implementovat, tak jen drobnosti a nikoliv něco takového ;)

Tachenk0 #24 Posted 25 November 2019 - 12:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32411 battles
  • 528
  • [RITA] RITA

Problém č.1? Lidé si koupí nebo vyjezdí úpravu vzhledu na tank který buď je baví nebo je zajímá. Někdo je třeba fanoušek Sovětských medek a chce mít všechny trimarknuté. Tohle je jen další malá odměna která by mohla motivovat klidně i k markování tanků lidi co se o to teď moc nezajímají. 

Problém č.2 není na mě abych řešil nebo vůbec zvažoval. Co mě je do toho, že si někdo chce kupovat vlastně nelegální cestou něco co je odměna ve hře. Tohle se dá převést na vše. Proč bych dělal nové cokoliv co je jak pro platící tak pro F2P komunitu? Když si to přeci pár lidí jen zaplatí aby jim to někdo vyjezdil?? To rovnou vlastně tu hru můžeme zavřít. Protože si někdo zaplatí aby mu někdo vyjezdil desítku/maraton/event/kampaň/MoE/vzhled. Vlastně tu říkáš že se má zrušit vše F2P protože si to někdo u někoho může zaplatit. 

Já tu navrhuji aby se udělalo něco co odmění více hráče co se snaží o MoE, něco co přidá více možností jak F2P kustomizace tak placené. Něco co by mělo jen a jen zlepšit a zpestřit hraní. A ty tu vyrukuješ s nějakým problémem co není na mě abych řešil a nijak nepřispívá k tématu. 

11:54 Added after 4 minute
Někdo tu zmiňoval prémiové tanky. Ty bych řešil až poslední a nebo naopak první. Jsou tři verze.
1) Tam by byla úprava vzhledu zadarmo. Možnost přehazovat vzhled/úpravu stroje by byla hned odemčená.
2) Plně uzamčená, možnost měnit jen za MoE. (Nepreferuji)
3) Odemčená ale její změna by byla za kredity. Třeba 150k za změnu. 

Mannanan #25 Posted 25 November 2019 - 12:56 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31960 battles
  • 3,419
  • [KHIL] KHIL
Dobrému hráči pořád zabere omarkovat stroj tak 6 až 10 hodin? Navíc by se nároky zvedly. Myslím si, že to má hodnotu aspoň 500, spíš 1000 Kč. Nevěřím, že se najde zase tolik zájemců, kteří by chtěli omarkovat jeden stroj za takové peníze aby to byl citelný problém. Za 1. a 2. mark by měla být odměna malá a za 3. větší tak aby se musely udělat všechny 3 aby to mělo cenu a to by i dobrému hráči zabralo čas. Když by bylo za 3. znak třeba 500 bonů (spíš podle tieru), pár směrnic, pár kreditů nebo velkých spotřebáků tak si nemyslím, že ty prachy za to dá moc hráčů. Myslím, že by se to dalo nastavit tak aby to nebylo ani pro jednu stranu moc zajímavé.

Už to tu zaznělo. Styly bych obecně jako odměnami za hraní neplýtval, měly by být za goldy/prachy, protože je to jedna z mála věcí, na kterých se dá vydělat bez P2W.

Tachenk0 #26 Posted 25 November 2019 - 01:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32411 battles
  • 528
  • [RITA] RITA
A pokud tedy by se nelíbila verze přidávání vybavení a různé drobné úpravy, ať tedy existuje pro každý národ jedna třístupňová kamufláž, která se bude odemykat za MoE. Něco jako existuje na T-34S nebo byla za ten historický event 1. Gardová armáda/Pouštní krysy.

To je ta líná ale taky přijatelná verze dle mě. 

SWAT0013 #27 Posted 25 November 2019 - 01:02 PM

Brigadier

• Player
  • 32175 battles
  • 4,902
  • [KHIL] KHIL

View PostTachenk0, on 25 November 2019 - 12:49 PM, said:

Problém č.1? Lidé si koupí nebo vyjezdí úpravu vzhledu na tank který buď je baví nebo je zajímá. Někdo je třeba fanoušek Sovětských medek a chce mít všechny trimarknuté. Tohle je jen další malá odměna která by mohla motivovat klidně i k markování tanků lidi co se o to teď moc nezajímají. 

Problém č.2 není na mě abych řešil nebo vůbec zvažoval. Co mě je do toho, že si někdo chce kupovat vlastně nelegální cestou něco co je odměna ve hře. Tohle se dá převést na vše. Proč bych dělal nové cokoliv co je jak pro platící tak pro F2P komunitu? Když si to přeci pár lidí jen zaplatí aby jim to někdo vyjezdil?? To rovnou vlastně tu hru můžeme zavřít. 

A ono jako není možné mít třeba 150 tanků, které člověka baví? Navíc stále je tu problematika prémiáků, kdy účtovat styly je špatná volba, stejně tak je ale špatná volba u prémiáků nechávat "jen" ty 3 znáčky jako odměnu...

OK, takže potom je nejjednodušší zavést malé odměny jako bony apod., u čehož neexistuje jediné negativum.

Skutečně nevidím jediný důvod, proč implementovat jako odměnu něco, co bude ve výsledku pro spoustu hráčů spíše trest, když se dá implementovat jako odměna něco, co nemá jedinou nevýhodu...

Protože si někdo zaplatí aby mu někdo vyjezdil desítku/maraton/event/kampaň/MoE/vzhled. Vlastně tu říkáš že se má zrušit vše F2P protože si to někdo u někoho může zaplatit. 

Já tu navrhuji aby se udělalo něco co odmění více hráče co se snaží o MoE, něco co přidá více možností jak F2P kustomizace tak placené. Něco co by mělo jen a jen zlepšit a zpestřit hraní. A ty tu vyrukuješ s nějakým problémem co není na mě abych řešil a nijak nepřispívá k tématu. 

Nevidím jediný problém v tom, pokud by byla jako speciální odměna kamufláž. Jen a pouze kamufláž, emblémy apod. - tzn. tank jako takový by zůstal stejný, jen nějaké prvky bys měl speciální. Jenže ty hovoříš o změně vzhledu tanku, což prostě vnímám jako problém - máš 150 oblíbených tanků? Tak si polib (EDITED), protože 140 jich bude vypadat úplně o ničem, pokud nám nezaplatíš nebo nezačneš hrát jen a pouze na znaky - což prostě není a nemá být primárním cílem hry.

EDITED. Objevilo se až po odeslání

Někdo tu zmiňoval prémiové tanky. Ty bych řešil až poslední a nebo naopak první. Jsou tři verze.

1) Tam by byla úprava vzhledu zadarmo. Možnost přehazovat vzhled/úpravu stroje by byla hned odemčená.
2) Plně uzamčená, možnost měnit jen za MoE. (Nepreferuji)
3) Odemčená ale její změna by byla za kredity. Třeba 150k za změnu. 

Pořád jsme u toho - takže odměnou u prémiáků by v praxi bylo buď nutnost zaplatit ještě něco (je jedno, že kredity a i kdyby tak minimální částku), nebo jen 3 znáčky.

Možnost zamknutí na 3 znaky ani neberu jako možnou - to by muselo být u všech tanků (a v případě maskování, emblémů apod. proč ne)

Edited by SWAT0013, 25 November 2019 - 01:05 PM.

Tachenk0 #28 Posted 25 November 2019 - 01:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32411 battles
  • 528
  • [RITA] RITA

View PostMannanan, on 25 November 2019 - 11:56 AM, said:

Dobrému hráči pořád zabere omarkovat stroj tak 6 až 10 hodin? Navíc by se nároky zvedly. Myslím si, že to má hodnotu aspoň 500, spíš 1000 Kč. Nevěřím, že se najde zase tolik zájemců, kteří by chtěli omarkovat jeden stroj za takové peníze aby to byl citelný problém. Za 1. a 2. mark by měla být odměna malá a za 3. větší tak aby se musely udělat všechny 3 aby to mělo cenu a to by i dobrému hráči zabralo čas. Když by bylo za 3. znak třeba 500 bonů (spíš podle tieru), pár směrnic, pár kreditů nebo velkých spotřebáků tak si nemyslím, že ty prachy za to dá moc hráčů. Myslím, že by se to dalo nastavit tak aby to nebylo ani pro jednu stranu moc zajímavé.

Už to tu zaznělo. Styly bych obecně jako odměnami za hraní neplýtval, měly by být za goldy/prachy, protože je to jedna z mála věcí, na kterých se dá vydělat bez P2W.

Právě vzhledy/kamufláže/vzhledy jsou skvělá F2P věc a stále je tu možnost urychlit si to přes peníze. Podívej se na takové SW: BF2. Tam to byl velký průser a co zavedli jen kosmetické úpravy, které se zároveň dají získat hraním, tak je komunita a internet jen chválí. 

Edited by Tachenk0, 25 November 2019 - 01:04 PM.

Jmeno1 #29 Posted 25 November 2019 - 01:05 PM

Field Marshal

• Player
  • 51620 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Já ti nevím. Ve hře je určitě přes 500 tanků tier V a výš a mít pro každý 4 skiny, tedy celkem 2000 skinů, které v podstatě nic nepřinášejí a nikdo si nebude pamatovat, že ostnatý drát dělá 3 MoE je IMHO trošku nesmysl. Jako motivační prvek bych viděl nějhaký ty bony či goldy atd. To by mne k hraní na MoA možná motivovalo, takhle je mi to šumafuk. Nehledě k tomu, že existují již dneš určité nestandardní skiny pro tanky jako Škoda T27, Sabatton a td., tam by se to se skiny z MoE mlátilo.

Edited by Jmeno1, 25 November 2019 - 01:05 PM.

Tachenk0 #30 Posted 25 November 2019 - 01:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32411 battles
  • 528
  • [RITA] RITA

View PostJmeno1, on 25 November 2019 - 12:05 PM, said:

Já ti nevím. Ve hře je určitě přes 500 tanků tier V a výš a mít pro každý 4 skiny, tedy celkem 2000 skinů, které v podstatě nic nepřinášejí a nikdo si nebude pamatovat, že ostnatý drát dělá 3 MoE je IMHO trošku nesmysl. Jako motivační prvek bych viděl nějhaký ty bony či goldy atd. To by mne k hraní na MoA možná motivovalo, takhle je mi to šumafuk. Nehledě k tomu, že existují již dneš určité nestandardní skiny pro tanky jako Škoda T27, Sabatton a td., tam by se to se skiny z MoE mlátilo.

Ať tedy existuje pro každý národ jedna třístupňová kamufláž, která se bude odemykat za MoE. Něco jako existuje na T-34S nebo byla za ten historický event 1. Gardová armáda/Pouštní krysy. A nebo bylo za Hodnocené bitvy, jen více historické.
Ať třeba za 1 MoE dostanou Sověti základní maskování, za 2 MoE maskování+emblém a za 3 MoE to stejné ale nějak upravené maskování, emblém gardové jednotky a nápis "Gardová tanková armáda"

SWAT0013 #31 Posted 25 November 2019 - 01:24 PM

Brigadier

• Player
  • 32175 battles
  • 4,902
  • [KHIL] KHIL

View PostMannanan, on 25 November 2019 - 12:56 PM, said:

Ad hodnota - vždy je to otázka nabídky a poptávky a v tomto případě jsem si jistý, že by tyto stránky reagovaly velmi rychle. Jasně - když nyní stojí třeba 3MoE na tanku 500 Kč a na pár hardcore vozidlech třeba 1000 - 1500 Kč (vůbec nemám představu, takže čísla jsou jen pro ukázku), neozve se dosti pravděpodobně nikdo, kdo by chtěl třeba 3 znáčky na T-34-85M nebo Type 64 (to si myslím, že by z těch šestek mohla být obtížnější vozidla na 3 marky, že by je tam nemuselo být snadné dát, aby to zvládl úplně kdokoliv). Ale když udělá WG to, že dá jako odměnu věci za 200Kč, je dost reálné, že tyhle stránky nabídnou ty snadnější tanky za třeba 150 Kč, takže poté je hráč postaven před volbu, zda utratit 200 Kč jen za odměny, nebo zda utratit 150 Kč za to, že dostane odměny i 3 znáčky na dělo - a zejména pokud to bude někdo, kdo s dotyčnou službou již bude mít zkušenosti, pro něj bude rozhodnutí jasné. Koneckonců i kdyby s nimi měl člověk zkušenosti a účtovali si stejně, pořád bys za stejné peníze dostal 3 znáčky a stat boost jako dárek zdarma :)

Pořád si myslím, že nejjednodušší a nejlepší by bylo třeba goldy / bony za 1. znak, více bonů za 2. znak a ještě více bonů / speciální maskování nebo emblém (ty by klidně mohly být na všechny tanky stejné, jen aby bylo viditelné, že dotyčný s daným tankem prostě umí :rolleyes:) za 3. znak, potažmo ještě tam nacpat směrnice (ovšem nějaké používané, případně ideálně dát hráči na výběr, ať si zvolí sám), spotřebáky, třeba i prémko, násobky apod. A nechat to skutečně jen za znaky, žádné zkratky (což by u tohoto oproti stylům nebo změnám vzhledu / vybavení vozidel ani nevadilo) ;)

Edited by SWAT0013, 25 November 2019 - 01:25 PM.

kurcatovium #32 Posted 25 November 2019 - 01:25 PM

Brigadier

• Player
  • 46139 battles
  • 4,207
  • [KHIL] KHIL

Věra Pohlová:

Spoiler

Stejně to tu řešíme úplně zbytečně, protože WG raději přidá tři nové sci-fi prémiáky než aby sáhlo na něco, co sice komunitě udělá radost a trochu napraví jejich renomé, ale nepřinese to okamžitý (krátkodobý ) finanční boost.

Mannanan #33 Posted 25 November 2019 - 01:26 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31960 battles
  • 3,419
  • [KHIL] KHIL

Dostat kamufláž za jeden znak mi přide dost laciný. Kamufláž za 3 znaky by šlo. A ještě doplním, že pokud by ta kamufláž šla koupit tak pak se nebude získávat pro prestiž ale jen jako bonus k MoE.

View PostTachenk0, on 25 November 2019 - 01:03 PM, said:

Právě vzhledy/kamufláže/vzhledy jsou skvělá F2P věc a stále je tu možnost urychlit si to přes peníze. Podívej se na takové SW: BF2. Tam to byl velký průser a co zavedli jen kosmetické úpravy, které se zároveň dají získat hraním, tak je komunita a internet jen chválí. 

Může být. U mě by to nefungovalo, já už teď mám pocit, že mám kamufláží dost ze všech možných eventů a nic kupovat nepotřebuju. Ale je pravda, že v jiných hrách to takhle s úspěchem funguje a hráči utrácí. Počítám ale, že dostupnost v herním čase není tak snadná jako získání 1. znaku.

kurcatovium #34 Posted 25 November 2019 - 01:34 PM

Brigadier

• Player
  • 46139 battles
  • 4,207
  • [KHIL] KHIL
Taky ale nutno říct, že není kamufláž jako kamufláž. Taky mám v garáži X nepoužitých stylů i nátěrů, ale většina z nich je naprostý hnus (jako modrá gamescom příšera nebo fotbalové pruhy) nebo naopak naprosto tuctový a ničím nezajímavý nátěr (různé národní styly, klanové camo, atd). V případě stylů je taky nutno přihlédnout k tomu, že většina z nich (těch hnusných) je navíc pro všechny typy map stejná, takže se "okoukají 3x rychleji", což je prostě fail. Přitom by většinou stačila úplně jednoduchá úprava barevných složek pro stejnou texturu (práce v řádu sekund) a hned je z toho letní/zimní/pouštní camo jako vyšité...

Mannanan #35 Posted 25 November 2019 - 01:44 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31960 battles
  • 3,419
  • [KHIL] KHIL
Jj, ty ani nepočítám. Ty jednobarevný jsou obvykle v odměnách, ne? Tam si myslím, že je to schválně aby byly míň atraktivní než kupované. Hm, i když i ty jsou někdy tuším jednobarvné. Za mě je ani neměli dělat přenositelné a i u odměnové bysme si měli vybrat jen jeden tank, na který půjde. Tady by mi nevadilo aby tlačili na pilu a snažili se rejžovat.
12:47 Added after 3 minute
Spoiler

150 Kč za odměny, znaky a stat boost zní fajn, ale zde si zase právě myslím, že už to není zajímavé pro prodejce. I na T5 to zabere pár hodin a hráčů, kteří to zvládnou ultra rychle není moc a z nich se boostování věnuje ještě méně a ti navíc mají i jiné nabídky jako vyjet 279 apod, které jsou finančně určitě zajímavější. Suma sumárum těch zákazníků moc obslouženo nebude. Navíc by se požadavky na MoE zvedly a tím i časová náročnost. Možná pro někoho kdo fakt nechce zvednout zadek od počítače, protože jinde si vydělá určitě víc. Ono nakonec na 3 MoE Bílej tesák víš co... Myslím, že by to spíš fungovalo jako zatraktivnění současné nabídky - koupíš stat boost a navíc dostaneš kamufláž za 3 marky, které tam po cestě padly.

Edited by Mannanan, 25 November 2019 - 01:51 PM.

SWAT0013 #36 Posted 25 November 2019 - 02:24 PM

Brigadier

• Player
  • 32175 battles
  • 4,902
  • [KHIL] KHIL

View PostMannanan, on 25 November 2019 - 01:44 PM, said:

Spoiler

150 Kč za odměny, znaky a stat boost zní fajn, ale zde si zase právě myslím, že už to není zajímavé pro prodejce. I na T5 to zabere pár hodin a hráčů, kteří to zvládnou ultra rychle není moc a z nich se boostování věnuje ještě méně a ti navíc mají i jiné nabídky jako vyjet 279 apod, které jsou finančně určitě zajímavější. Suma sumárum těch zákazníků moc obslouženo nebude. Navíc by se požadavky na MoE zvedly a tím i časová náročnost. Možná pro někoho kdo fakt nechce zvednout zadek od počítače, protože jinde si vydělá určitě víc. Ono nakonec na 3 MoE Bílej tesák víš co... Myslím, že by to spíš fungovalo jako zatraktivnění současné nabídky - koupíš stat boost a navíc dostaneš kamufláž za 3 marky, které tam po cestě padly.

Vůbec nemám představu, jak skillově vybavení hráči to dělají, já vím, že T5 se dá zvládnout za cca 50 - 70 bitev. Ale schválně jsem se podíval, jak se pohybují ty ceny - a i na T5 nebo T6 nejlevnější, co jsem našel, tak bylo 30 €, pokud jsi již byl na 85% MoE :ohmy: Chieftain (a další desítkové odměnové tanky) na stejné stránce vychází na cca 158€ z 0%, 102€ ze 65% a 79€ z 85% - musím říct, že až takové pálky jsem nečekal, přesto jsem potkal pár hráčů, kteří to zcela určitě využili... :)

Potom je fakt dost možné, že dát odměny za nějakou takto "směšnou" čásku, nic moc by se nestalo - nicméně pořád (i když jak jsem psal, dalo by se to minimálně částečně ošetřit) mi vzhledem k hráčům, kteří těch tanků mají fakt hodně, nepřijde jako vhodné, aby se dávaly nějaké 3D styly, potažmo aby se měnil vzhled tanku jako odměny za 3 znaky, pořád si myslím, že by tam primárně měly být bony jakožto "skill měna" a případně udělat nějaké maskování / emblém (ideálně jak psal Kurča, aby nebyly úplně stejné, ale aby se aspoň trochu lišily) a styly / vzhledy mít jako věci na vydělávání, které nikomu nekazí hru. Navíc řekněme si upřímně - s tím, jak rychle se přidávají nové 3D styly, tak udělání všech tanků je tak práce na 40 let minimálně - takže bony apod. jsou také určitě rychlejší možností... ;):)

Mannanan #37 Posted 25 November 2019 - 03:22 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 31960 battles
  • 3,419
  • [KHIL] KHIL

Ty ceny mě až tak nepřekvapují. Zde se to už řídí komerčními pravidly a cenu tak určuje potřebný čas a cílová skupina, kterou zde jsou ti nejmajetnější hráči pro které jsou tyhle částky mimo jejich finanční rozlišovací úroveň. Proto se mi nezdálo, že by se kamufláž za 200 Kč dala přebít lepší nabídkou z šedé zóny. V šedé zóně se dá nabízet jen to co se nedá koupit přímo od WG, protože ten pravděpodobně nabídne cenu, které se komerčně nedá konkurovat a vyjetí je zajímavé jen tehdy pokud se to bere jako zábava.

V zásadě nakonec nevidím problém pokud by za vyjetí 3 MoE byla kamufláž/styl, která by se zároveň dala i koupit. S tím postupným přidáváním detailů by to bylo docela náročné na implementaci. Zde by stačilo aby každý získaný znak kamufláž/styl zlevnil. Stejně tak by vznikl problém co s hráči, kteří už MoE mají. Na jednu stranu by neměli ostrouhat na druhou by to neměli dostat automaticky kvůli zvýšeným nárokům. To by se dalo řešit třeba přes nutnost odehrát třeba 30 bitev a pak by dostali podle toho, na kterém znaku se jim podařilo udržet. A samo by nemohli dělat styl pro každý tank, protože to by dělali na věky věků. Ale stačil by jeden univerzální národní a postupně by třeba mohli přidávat speciální s tím, že by se kvůli nim musely odehrát ty udržovací bitvy na tancích kde už MoE mám.

Ty kamufláže/styly by neměly prestižní funkci, ale jen formu odměny kdy hráč hraním získá něco co si jinak může koupit. A nešlo by o to mít je na všech 500 tancích.

EDIT: A ještě by ty kamufláže za MoE musely být nepřenositelné aby se daly přes MoE vyjet jedním tankem jen jednou.
EIDT: Ale stačil by jeden univerzální národní... tedy v podstatě odměnou by byla jednorázová aplikace slevy na jeden z dostupných kamufláží/stylů. Tak nějak, hapruje tam ještě rozdílná cena za kamufláž a styl, to už by si nějak poladili.

14:28 Added after 5 minute
Ale jinak bony by mi stačily. Protože když mě nebaví jezdit grindovací eventy tak proč bych si je nemohl vyjezdit přes jeden z mála mechanismů ve hře, který docela dobře reprezentuje skill úroveň.

Edited by Mannanan, 25 November 2019 - 03:32 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users