Jump to content

Podpis na forum se statistikami

statistiky wn8 wot lab-vole.cz wotcharts.eu web

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Dakado24 #1 Posted 25 November 2019 - 07:25 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 21856 battles
  • 136
  • [9-TD] 9-TD

Ahoj, přidal jsem na web Lab-Vole.cz / Wotcharts.eu novou funkci: Dynamické generování obrázků se staty pro jednotlivé hráče. Tento obrázek si můžete dát do podpisu zde na foru, případně na vašem klanovém foru, nebo klidně můžete obrázek poslat někomu do zprávy (discord, skype, messanger) pro rychlý náhled statů daného hráče.

Jak na to ? Stačí jít na web Lab-Vole.cz nebo Wotcharts.eu, vyhledat svůj profil, sjet kousek níže pod velkou tabulkou se statistikami najdete nadpis "Podpis na forum (obrázek se staty)" a hned pod ním tlačítko "Zobrazit >>". To Vám automaticky vygeneruje obrázek odpovídající Vašemu profilu a hned vedle něj odkazy pro různé systémy (čistý odkaz, BBCode, HTML - zde záleží na tom, kam chcete obrázek dát a co daný systém podporuje za markup).

Česká (Lab-Vole.cz) verze vypadá takto:

Anglická verze (WotCharts.eu) vypadá takto:

(pokud chcete obrázek v angličtině, jděte na web WotCharts.eu nebo na Lab-Vole.cz nahoře ve výběru jazyků zvolte angličtinu - English)

Obrázek je velikosti 426x100px.

Jak nastavit obrázek jako podpis na tomto foru ?

1. Přihlašte se svým Wargaming.net účtem

2. Klikněte na ikonu postavy hned vedle oznámení a osobních zpráv.

3. Klikněte na Upravit profil a vyhledejte sekci Podpis (Signature)

4. V editoru klikněte na přidání obrázku a vložte přímý odkaz na obrázek (odkaz končí VAŠE_JMÉNO.png)

5. V druhé záložce při vkládání obrázku můžete zvolit, zda má být uživatel po kliknutí na obrázek přesměrován, zde můžete volitelně dát odkaz na Váš profil na webu Lab-Vole.cz / WotCharts.eu

Happy stat-padding,

Dakado24, Lab-Vole.cz / WotCharts.eu Developer

Miri37 #2 Posted 25 November 2019 - 08:08 PM

General

• Player
  • 49521 battles
  • 8,324

Nejsme přítelem zbytečného spamování a proto prohlížím fórum bez přihlášení, abych nemusel vidět podpisy. Asi je to dobré pro klanové fóra, ale pokud chci vidět staty zdejších přispěvovatelů, tak po přihlášení používám toto.

Spoiler

V případě dalšího zájmu Wot-life, co má víc informací, než podpis.

Dakado24 #3 Posted 25 November 2019 - 08:12 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 21856 battles
  • 136
  • [9-TD] 9-TD

View PostMiri37, on 25 November 2019 - 08:08 PM, said:

V případě dalšího zájmu Wot-life, co má víc informací, než podpis.

Wot-life víc informací nemá, když otevřeš lab-vole.cz a najdeš svůj profil, zjistíš, že tam najdeš v porovnání s wotlife 2x tolik různých informací (session staty jsou po každé bitvě automaticky aktualizovány, vidíš přesně které tanky jsi dnes hrál, seznam klanů podle jazyků, plánovač strategií... to je jen lehký přehled toho, co na wot-life nenajdeš :) ) Opravdu to není web, který nabízí jen podpisy. To souhlasím, to by bylo trochu málo.

Edited by Dakado24, 25 November 2019 - 08:21 PM.

Leeroy_YOLO #4 Posted 26 November 2019 - 07:59 AM

Colonel

• Player
  • 6965 battles
  • 3,871
Jen malý detail, asi bych to neprezentoval jako českou a anglickou verzi, když obě verze mají overall, session, battles, recent apod. Nebo zobrazuje česká slova a ty máš na lab-vole nastavenou tu angličtinu ?

Session je 24H ?

K zobrazování po každé bitvě.. nově nakoupené tanky to nezobrazuje a občas ani první bitvu s nějakým tankem.

Stránky jinak super :great:

Miri: pokud nechceš podpisy, jejich zobrazení lze myslím vypnout v nastavení

Mr_Missclick #5 Posted 26 November 2019 - 08:31 AM

Major

• Player
  • 13644 battles
  • 2,592
  • [DISS] DISS
Sice to nevyužiji, ale nic to nemění na tom, že dobrá práce.

Miri37 #6 Posted 26 November 2019 - 09:15 AM

General

• Player
  • 49521 battles
  • 8,324

View PostDakado24, on 25 November 2019 - 07:12 PM, said:

Wot-life víc informací nemá, když otevřeš lab-vole.cz a najdeš svůj profil, zjistíš, že tam najdeš v porovnání s wotlife 2x tolik různých informací (session staty jsou po každé bitvě automaticky aktualizovány, vidíš přesně které tanky jsi dnes hrál, seznam klanů podle jazyků, plánovač strategií... to je jen lehký přehled toho, co na wot-life nenajdeš :) ) Opravdu to není web, který nabízí jen podpisy. To souhlasím, to by bylo trochu málo.

Já jen napsal, že mi vyhovuje základní info z fóra o počtu bitev, WR a placení hráče (dal jsem i obrázek) Pokud chci víc, tak to podpis nedává ať už je z WoT-life, nebo lab-vole.cz. Já pak dávám přednost WoT-life, protože je lab-vole na mě moc zabugované, přesto přiznávám, že z něj někdy jednu drobnost čistě na svůj účet využiju, kterou WoT-life, nebo Noobmetr nemají.   

Dakado24 #7 Posted 26 November 2019 - 11:34 AM

Corporal

• Clan Commander
  • 21856 battles
  • 136
  • [9-TD] 9-TD

View PostLeeroy_YOLO, on 26 November 2019 - 07:59 AM, said:

Jen malý detail, asi bych to neprezentoval jako českou a anglickou verzi, když obě verze mají overall, session, battles, recent apod. Nebo zobrazuje česká slova a ty máš na lab-vole nastavenou tu angličtinu ?

Session je 24H ?

K zobrazování po každé bitvě.. nově nakoupené tanky to nezobrazuje a občas ani první bitvu s nějakým tankem.

Stránky jinak super :great:

Miri: pokud nechceš podpisy, jejich zobrazení lze myslím vypnout v nastavení

Rozdíl v anglické a české verzi je hlavně v pozadí a také v odkazu Lab-Vole.cz nebo WotCharts.eu, pojmy jako Session, overall a recent jsou myslím tak známé, že by bylo spíše na škodu to překládat. Ale pokud mi napíše víc lidí, že by chtěli tyto pojmy v podpisu přeložit, není problém :)

Session končí každý den v 23:00 - 6:00 ráno, u každého účtu je tento čas jiný, protože stáhnout půl milionu uživatelů přes WG API trvá dlouho, tak záleží, v jakém pořadí tě v ten den systém vezme. Již přes 2 roky se snažím s WG vyjednat vyšší limit aby se uživatelé stahovali rychleji, aby nemuselo být rozmezí 7 a více hodin, nicméně 2 roky bez výsledku.

Obrázek obecně se ale aktualizuje jen jednou za den v 4:00 ráno. To ale plánuji změnit pravděpodobně na jednou za 2 hodiny, ještě uvidíme, systém je zatím v beta verzi.

Edited by Dakado24, 26 November 2019 - 11:39 AM.

Leeroy_YOLO #8 Posted 26 November 2019 - 11:52 AM

Colonel

• Player
  • 6965 battles
  • 3,871

View PostDakado24, on 26 November 2019 - 12:34 PM, said:

Spoiler

Co se mě týče, s anglickými výrazy jsem v pohodě ;)

Díky za osvětlení toho období session :great: jak je vidět, ve všem se dají najít překážky. Ovšem nějak zásadně to asi neva - aspoň z mého pohledu jako hráče, který v tuto dobu nehraje.

Ať se daří a dík za fajn web :medal:

Edit: kdyby se ti chtělo, akorát bych ještě na webu upravil tabulku s vývojem statistik (overall, session, 7/30/60 recent ) aby se na telefonu nezobrazovala smrsknutě, pokud neotočím naležato.

Edited by Leeroy_YOLO, 26 November 2019 - 02:39 PM.

Dakado24 #9 Posted 26 November 2019 - 06:49 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 21856 battles
  • 136
  • [9-TD] 9-TD

View PostLeeroy_YOLO, on 26 November 2019 - 11:52 AM, said:

Co se mě týče, s anglickými výrazy jsem v pohodě ;)

Díky za osvětlení toho období session :great: jak je vidět, ve všem se dají najít překážky. Ovšem nějak zásadně to asi neva - aspoň z mého pohledu jako hráče, který v tuto dobu nehraje.

Ať se daří a dík za fajn web :medal:

Edit: kdyby se ti chtělo, akorát bych ještě na webu upravil tabulku s vývojem statistik (overall, session, 7/30/60 recent ) aby se na telefonu nezobrazovala smrsknutě, pokud neotočím naležato.

jj plná podpora zobrazení pro mobily bude snad tyto vánoce už ready :) pracuje se na tom

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users