Jump to content

Hledaný: M54, živý či mrtvý!

• Please log in to reply
253 replies to this topic

Jmeno1 #221 Posted 08 December 2019 - 03:32 PM

Field Marshal

• Player
  • 49963 battles
  • 11,538
  • [_AF_] _AF_

Na 60% jsem se dostal za cca 150 her. Expil jsem si posádky a zjistil jsem, že M4A1 Revalorise a Lance C jsou dost dobré tanky, které i velmi hezky vydělávají. Vydělal jsem za ty hry cca 7 mega čistýho (bez záloh). :coin:

Spoiler

PS: Pěkné kamo, díky za akci. :great:

SkyMaro #222 Posted 08 December 2019 - 05:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37358 battles
  • 373
  • [9-TD] 9-TD

Tak už som aj sa aj ja dopracoval k finálnej odmene...konečne si dam volnejšie od randomu. Trošku skludním tempo ( menej bitiek ). 

PS: ostatným držim palce a veľa nervov na publicu ( ja som šiel pokojnejšou ale dlhšiou xp cestou )

Attached Files

• Attached File   shot_171.jpg   193.47K

guthas #223 Posted 08 December 2019 - 05:15 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 38582 battles
  • 3,006
  • [BIA] BIA
Pěkně. :great:

bircis #224 Posted 08 December 2019 - 06:52 PM

Private

• Player
  • 39602 battles
  • 18
  • [P-M-S] P-M-S
Ahoj, tak už ho mám taky v garáži. Abych ho získal zdarma, bych potřeboval ještě tak dva dny, ale jsem rád, že je to už za mnou. Nejsem moc dobrý hráč a musel jsem to urvat počtem bitev. Ale za 150kč jsem nadmíru spokojen. Zatím se to zdá jako super stroj a moc mě baví. Pokud máte nějakou hezkou slevu a váháte s koupí. Poradil bych jděte do něj....koupil jsem už mnohem horší tanky za mnohem víc peněz.

Kylarfaith #225 Posted 08 December 2019 - 08:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8107 battles
  • 375
No, u mě to byla chyba, šlápnutí vedle. A to mě Patriot svého času docela bavil. Jak jsem se po šesti měsících vrátil ke hře a měl teď s medky poslední týden nadprůměrné výsledky (ne globálně, pouze na sebe), tak dnes si to vyžírám se vším všudy. Pokud se vyhraje, je to jen náhoda, mě penetruje úplně všechno, během bitvy pořád munice, střelec, řidič, klidně 3x dokola během deseti minut, pořád otevřené mapy bez krytí, nikdo se ani neobtěžuje střílet mi do kopulky, berou mi spodní i horní plát, i sedmičky (zdravím Ikv). Jako heavy jsem nehrál, ani nepamatuju, ale tohle je fakt běs. Mám pocit, že s tímhle tankem mám nad věží obrovský neonový nápis "MĚ MĚ!! STŘÍLEJTE MĚ, NE TY TANKY VEDLE". Tak uvidíme. Teď mám během týdne asi šest dvanáctek, volno až o víkendu před noční, tak si nezahraju, uvidíme, jestli jsem prostě šlápnul do ho*na, nebo se to otočí. 

D_A_L_I_N #226 Posted 09 December 2019 - 05:40 AM

Sergeant

• Player
  • 44139 battles
  • 235
Vidím že ten pocit nemám jen já. Na 300m medko ti na jednu ránu vyřadí 75% posádky a 50% munice. No nic, zanadávám a nahazuji vše velkejma sadama a jedu dál. Za pár vteřin to samé. Prošívaj tě jedna báseň vrchem spodem. RNG je u tohoto stroje dost náladové

bircis #227 Posted 09 December 2019 - 09:17 AM

Private

• Player
  • 39602 battles
  • 18
  • [P-M-S] P-M-S

View PostKylarfaith, on 08 December 2019 - 07:20 PM, said:

No, u mě to byla chyba, šlápnutí vedle. A to mě Patriot svého času docela bavil. Jak jsem se po šesti měsících vrátil ke hře a měl teď s medky poslední týden nadprůměrné výsledky (ne globálně, pouze na sebe), tak dnes si to vyžírám se vším všudy. Pokud se vyhraje, je to jen náhoda, mě penetruje úplně všechno, během bitvy pořád munice, střelec, řidič, klidně 3x dokola během deseti minut, pořád otevřené mapy bez krytí, nikdo se ani neobtěžuje střílet mi do kopulky, berou mi spodní i horní plát, i sedmičky (zdravím Ikv). Jako heavy jsem nehrál, ani nepamatuju, ale tohle je fakt běs. Mám pocit, že s tímhle tankem mám nad věží obrovský neonový nápis "MĚ MĚ!! STŘÍLEJTE MĚ, NE TY TANKY VEDLE". Tak uvidíme. Teď mám během týdne asi šest dvanáctek, volno až o víkendu před noční, tak si nezahraju, uvidíme, jestli jsem prostě šlápnul do ho*na, nebo se to otočí. 

Překvapuje mě, že máme tak rozdílnou zkušenost se stejným strojem. I když je brzo soudit... mám jen 22 bitev a win rate 68%, to se může rychle změnit. Ale na první dojem super. A ten uplně první dojem byl excelentní. Prohrál jsem až desátou bitvu 15/2. Do tý doby to bylo 9 vítězství a z toho 9 přežití. Je teda fakt, že se s tím tankem nikam neženu a pečlivě vybírám místa kde můžu schovat korbu. Když pak nenechám protivníky plně zaměřit na věžičku velitele dokáže i ledacos vydržet. Asi s ním hraju víc jako se středním tankem než s HT.

zEEpY91 #228 Posted 09 December 2019 - 09:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 11047 battles
  • 461

View Postbircis, on 09 December 2019 - 09:17 AM, said:

Překvapuje mě, že máme tak rozdílnou zkušenost se stejným strojem. I když je brzo soudit... mám jen 22 bitev a win rate 68%, to se může rychle změnit. Ale na první dojem super. A ten uplně první dojem byl excelentní. Prohrál jsem až desátou bitvu 15/2. Do tý doby to bylo 9 vítězství a z toho 9 přežití. Je teda fakt, že se s tím tankem nikam neženu a pečlivě vybírám místa kde můžu schovat korbu. Když pak nenechám protivníky plně zaměřit na věžičku velitele dokáže i ledacos vydržet. Asi s ním hraju víc jako se středním tankem než s HT.

Kazdy novy kúpený tank je nastaveny ze zo začiatku budes napríklad par hier len v rovnakom tiere 10 hier vyhras a potom sa to vrati do oriemeru aky mas na ostatnych

anonym_yLDDCwlElicd #229 Posted 09 December 2019 - 09:29 AM

Lance-corporal

• Player
  • 0 battles
  • 85
Ono co se toho pancíře týče, časem budete "dingat" daleko méně. Berte na vědomí, že zatím lidi nemají tušení kam to střílet. Já jsem včera koukal na stream jednoho známýho WoTkaře, zkoušel ho taky právě, no a lidi mu zkrátka stříleli do té korby, většinou do vrchního plátu... Až se tohle lidi odnaučí, budete dostávat trochu víc. Ale určitě budete odrážet pořád dost. Samozřejmě dost bude záležet na vašich zkušenostech a jak s ním budete hrát... 

Sstyx #230 Posted 09 December 2019 - 10:51 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17432 battles
  • 3,850
  • [DAFFY] DAFFY

View PostJmeno1, on 08 December 2019 - 03:32 PM, said:

Na 60% jsem se dostal za cca 150 her. Expil jsem si posádky a zjistil jsem, že M4A1 Revalorise a Lance C jsou dost dobré tanky, které i velmi hezky vydělávají. Vydělal jsem za ty hry cca 7 mega čistýho (bez záloh). :coin:

Spoiler

PS: Pěkné kamo, díky za akci. :great:

Děkujeme, taky se mi moc líbí. a gratulace k tanku, občas je nejlepší prostě hrát a nesledovat postup každou bitvu. Ono to nakonec naskáče, že ani nevíš jak.... :)

View PostSkyMaro, on 08 December 2019 - 05:13 PM, said:

Tak už som aj sa aj ja dopracoval k finálnej odmene...konečne si dam volnejšie od randomu. Trošku skludním tempo ( menej bitiek ). 

PS: ostatným držim palce a veľa nervov na publicu ( ja som šiel pokojnejšou ale dlhšiou xp cestou )

Gratuluju!

Jak se ti tank zatím líbí?

Hraju ho stejně, příjde mi, že jako podpůrná HT/MT je lepší než přímo do první linie. Záleží teda na mapě, občas využívám pozic, které jsou jako při hraní s Congem, občas hraju víc agresivně, občas pasivně, záleží jaká padne mapa a také na tom, jaké tanky má enemy tým.

Chevioso #231 Posted 09 December 2019 - 01:50 PM

Private

• Player
  • 27595 battles
  • 34
Zdravím, jde prosím ten tank darovat někomu jako dárek? Vyjezdil jsem ho zadarmo a nevyužiji ho... někomu by se určitě více hodil...

Sstyx #232 Posted 09 December 2019 - 01:57 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17432 battles
  • 3,850
  • [DAFFY] DAFFY

View PostChevioso, on 09 December 2019 - 01:50 PM, said:

Zdravím, jde prosím ten tank darovat někomu jako dárek? Vyjezdil jsem ho zadarmo a nevyužiji ho... někomu by se určitě více hodil...

Ahoj, bohužel u vozidel, která se vyjíždí skrze maraton není tahle možnost.

Chevioso #233 Posted 09 December 2019 - 02:00 PM

Private

• Player
  • 27595 battles
  • 34

View PostSstyx, on 09 December 2019 - 01:57 PM, said:

Ahoj, bohužel u vozidel, která se vyjíždí skrze maraton není tahle možnost.

Škoda, ale díky za odpověď...

D_A_L_I_N #234 Posted 09 December 2019 - 09:24 PM

Sergeant

• Player
  • 44139 battles
  • 235

Za 2 mio stříbrnejch ho normálně prodej. Já ho ještě prubnu, ale jestli se mi u něj RNG nezmění, tak jej po pár bitvách prodám taky . V tuto chvíli bych jej daroval i zadarmo :sceptic:

Edited by D_A_L_I_N, 09 December 2019 - 09:26 PM.

Jmeno1 #235 Posted 09 December 2019 - 09:36 PM

Field Marshal

• Player
  • 49963 battles
  • 11,538
  • [_AF_] _AF_

No, když jsi jej vyjezdil zadarmo, tak se ti asi objevil na účtu, ne? A tudíž otázka zda lze tank darovat je tak trochu bezpředmětná... 

mikemp477 #236 Posted 09 December 2019 - 09:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13553 battles
  • 569
  • [STO-] STO-
Prosím vás nevíte do kdy platí na něj ta sleva, na stránkách jsem asi přehlédl do kdy ta sleva platí. Děkuji za odpověď

Jmeno1 #237 Posted 09 December 2019 - 09:44 PM

Field Marshal

• Player
  • 49963 battles
  • 11,538
  • [_AF_] _AF_
Tak v prémiovém obchodě by jsi to měl přímo vidět.

Kylarfaith #238 Posted 09 December 2019 - 10:30 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8107 battles
  • 375

Hele, divný to ani není. Já nejsem dobrý hráč, americké heavy jsem přestal hrát s T-29 někdy 4 roky zpátky, protože mi to s ní nešlo, mám jen Patriota, toho jsem nechal dva roky bez hraní nějakého souvislejšího a hrál jsem občas jen rusy na IS-7 a ani to mi moc nešlo, mě ten kontaktní boj asi moc nevyhovuje...každopádně Renegede jsem se snažil hrát jako heavy med, support tvrdých prvoliniových strojů a stejně. Možná je to fakt tím, že ten týden předtím mi štěstí víc než přálo, i co se WR/WN týká a byla neděle a halt jsem si vyžíral týmy, které sice nakonec dokázaly vyhrát, ale z těch 12 her jsem měl dobrý pocit tak ze dvou tří max...a z té první vůbec :) 

Možná někde najdu i replaye, abych se podíval, co jsem matlal, ale nevím. Jako byly hry, kde jsem dokázal oddingat 2,7k - na Ledovci, necelé 2k na Minsku a pár kolem 1-1,3k, ale většinou co zásah, to pene. Do kopulky mě programově střílel jen enemy Renegade a Superpéro na Malinovce, když my jeli z pravé základny do kopce a oni stihli kolem kostela se dostat na vršek dřív a i tak jsem tam dostal jen dva průstřely. Z goldů jsem měl dojem, že to jsou spíš HEATy než APCR, co to bylo schopný dingnout/nepenetrovat, to jsem se až divil. Na Erlenbergu jsem trefil na 100m pod minimálním úhlem zadek věže druhého Renegede, kde má být 40mm a slyším - "to bude bolet" a nic z toho (a ano, jsem noob, zapomínám přepínat ammo, když střílím na tvrdý tanky a už ho pak nepotřebuji).
Paradox je, že i když jede těch 45km, tak motor je slabý, stoupaní do kopců otřesný - třeba kvůli tomu jsem dva roky zpátky myslím vyměnil Superperšu...jezdit 11-17km do kopce mi drásalo nervy a teď mi trvalo 2/3 cesty na kopec na Malinovce, než jsem dojel a o pár metrů předjel právě Superpershinga během celé cesty od základy na kopec. Jinak si myslím, že posádku nemám blbou, velitel dělá pátý perk (ženská;) a ostatní čtvrtý, je z Patriota.
Dnes jsem myslel, že bych dal pár dalších her, ale z práce jsem přišel až teď, nedám nic, zítra mám další dvanáctku a pozítří třináctku. 
Hůl nelámu, mě trvá vždycky minimálně 100, spíš víc bitev pokud možno bez větší pauzy, abych se s tankem nějak "sžil", ale kde brát ten čas...

mikemp477 #239 Posted 09 December 2019 - 10:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13553 battles
  • 569
  • [STO-] STO-

View PostJmeno1, on 09 December 2019 - 08:44 PM, said:

Tak v prémiovém obchodě by jsi to měl přímo vidět.

V premiovém obchodě není do kdy ta sleva je.

Jmeno1 #240 Posted 09 December 2019 - 10:43 PM

Field Marshal

• Player
  • 49963 battles
  • 11,538
  • [_AF_] _AF_
Já ti to zjednoduším. Máš ho v obchodě? Pokud jo, tak jsou tam i dny/hodiny do kdy to platí. Nemáš ho v obchodě, už to neřeš, jsi out.

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users