Jump to content

121B

Tier X

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Sstyx #1 Posted 03 December 2019 - 10:40 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17455 battles
  • 3,867
  • [DAFFY] DAFFY

Činský střední tank X. úrovně.

Více informací o tanku v Tankpédii. 

Odkaz na tanks.gg - statistiky a 3D model.

Obecnou historii tanku naleznete níže ve spoileru:

Spoiler

LordSkyFury #2 Posted 03 December 2019 - 10:45 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 17779 battles
  • 320
  • [R_D1] R_D1

Přesun z http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/726947-121b/

121b je tank, který se mi vždycky líbil vzhledově a po buffu se mi líbil i jeho staty. Bohužel jsem se nikdy nemohl moc účasnit klanových kampaní tedy jsem neměl žádnou šanci se na něj dostat, takže když jsem viděl na CT, že se tento tank objevil v bond shopu, tak jsem se celkem na to těšil a doufal jsem, že to přijde i na live server a toho jsem se také dočkal, takže jsem si hned pořídil. Momentálně už mám možnost se účastnit i klanových kampaní, ale jít po 121b by byla chyba vzhledem k tomu, že tam jsou na výběr tanky, které jsou rovnou lepší než jejich varianty z technologického stromu (Chieftain, 907, VK).

I když lidi tvrdí, že je to nic moc tank, tak já osobně si myslím, že je to dost solidní tank a jezdím s ním velmi rád. Dělo je přesné, fajná penetrace na HEATech, skvělé HE, luxusní dohled a pancíř, který dokáže i něco odrazit. Já osobně používám na vybavení nabijá, stabík a optiku. Dohled se opravdu vyplatí vymaxovat, jelikož tenhle tank je celkem dobrý spoter co nasvítí skoro vše v dosahu a navíc se s ním pak jednodušejí drží vzdálenost od nepřítele, jelikož, i když pancíř dokáže něco odrazit, tak na blízký boj to opravdu není, především kvůli velkým kopulám na věži.

Já osobně nelituju těch 15k bonů, co jsem za to utratil v bond shopu.

Also tagged with Tier X

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users