Jump to content

Aktualizace 1.7 - Všeobecná diskuse

• Please log in to reply
190 replies to this topic

borelli666 #181 Posted 20 January 2020 - 10:17 PM

Private

• Player
  • 40000 battles
  • 44

Po 2 letech co jsem nehrál se nestačím divit.  Hra jde totálně do kopru, hold každá sláva jednou končí.

Bohužel musím souhlasit se vším co je napsáno. Hra pozbývá díky nesmyslným bitvám 0:15 za 2 minuty nebo za 3 minuty 50% týmu bradou vzhůru jen protože si potřebují vystřelit. Opravdu nechci věřit, že někteří hráči jsou takový blázni, že věří tomu že vždy rychlým nájezdem vybojují vítězství. Střely jež se nesmyslně ztrácí jen aby prominent WG nedostal DMG.  RNG je řízeno opicí která točí kolem štěstí na kterém je z 90%  0 .

Tak zas za 2 roky uvidíme snad už komunisti uvědomí a pochopí, že bez podpory hráců jsou v P . . .           

Koggli #182 Posted 23 January 2020 - 05:57 PM

Colonel

• Player
  • 12911 battles
  • 3,550
  • [NGBP] NGBP
Koukám, že foru se ty problémy také nevyhnuly. Šíleně dlouho se mi načítá občas skočí time out a různý jiný hlášky ani statistiky hráče nefungují také to háže chybu, připojovat se do hry ani nebudu když ani forum nejede jak má.:deer:

Sstyx #183 Posted 23 January 2020 - 07:38 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18279 battles
  • 4,260
  • [DAFFY] DAFFY

View PostKoggli, on 23 January 2020 - 05:57 PM, said:

Koukám, že foru se ty problémy také nevyhnuly. Šíleně dlouho se mi načítá občas skočí time out a různý jiný hlášky ani statistiky hráče nefungují také to háže chybu, připojovat se do hry ani nebudu když ani forum nejede jak má.:deer:

Ano, bohužel stejné problémy jako hru, postihly i naše forum. Na vyřešení těchto problému pracujeme a doufám, že to bude brzy v pořádku.

Všechny funkce se již pomalu vracejí do obvyklého stavu a doufám, že to již poběží vše jak má.

Stravitel #184 Posted 23 January 2020 - 10:10 PM

Sergeant

• Player
  • 53272 battles
  • 223

Tak jsem si to tu pročetl a koukám jak si tu všichni stěžují na chyby a nedostatky a furt si všichni myslí že hra je rozbitá nebo šmejdsky udělaná ale nikomu asi nedochází že ta hra funguje přesně tak jak WG chce aby fungovala. To že je neustále někdo v tom špatném týmu a má třeba 10 proher a jednu výhru je přesně to co chtějí. Neustálé prohry lze přece zvrátit či kompenzovat nonstop používáním goldové munice, spouštěním záloh a používáním jiných vylepšováčků za které utrácíte herní či reálné peníze. Ze stejného důvodu netrefujete a neprobíjíte. Hra vás musí neustále tlačit do kouta aby jste se zvýšením investic snažili z toho kouta dostat. Takhle přece funguje v dnešní době bussines. Už to není tak že někdo nabídne výrobek a s konkurencí o zákazníka bojuje kvalitou. Dnes už se nevydělává poctivou prací ale manipulací se zákazníkem. 

Dřív jsem si říkal že když někdo prohrává tak jiný hráč musí logicky vyhrávat. Existence botů toto vyvrací. Když někdo prohrává tak je možné že ten kdo vyhrává není reálný člověk. Toto celé však někdo může vnímat tak jakože když prohrávám tak pak také musím někdy vyhrávat. Vlastně je to odpověď kterou vám dá PODPORA když se na to pozeptáte......Proč furt prohrávám? Proč mám třeba 10 proher za sebou ale nikdy nemám 5 a více výher za sebou? Dozvíte se že musíte být trpěliví a ona ta výhra přijde.

Ona jednou opravdu přijde a vy v té bitvě nastřílíte 0 dmg páč nic netrefíte a neprobijete protože si asi někdo myslí že ten ubohý dvojnásobek za první výhru si prostě nezasloužíte. Nebo zapnete zálohy a za hodinu ta výhra snad dorazí. A nebo potřebujete nahrát na nějakou misi třeba 2000 dmg za hru ale v okamžiku kdy to poprvé nastřílíte tak s výhrou nepočítejte protože by hrozilo že jste si přišli zahrát jen kvůli té misi a vy by jste po té výhře mohli hru vypnout. To NE NE NE....nikam nejdeš a dej si zatím 5 proher v kuse a zůstaň s nami ještě aspoň hodinku......však ona ta výhra přijde.

Ve WoT si totiž výhru musíte zasloužit.....odpracovat si jí jako potrava pro ostatní.

Dnešek mi opět hra dokázala že to co o ní tvrdí tvůrci a PODPORA a za co se navenek vydává, vůbec nekoresponduje s tím co se v té hře opravdu odehrává. Je to jeden velký KLAM.

No a abych se vyjádřil v současné verzi hry tak je stejně tak na prd jako ta předtím a ta před tím a ta před tím...…….

J_C_H #185 Posted 24 January 2020 - 08:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22541 battles
  • 1,430

View PostStravitel, on 23 January 2020 - 10:10 PM, said:

Tak jsem si to tu pročetl a koukám jak si tu všichni stěžují na chyby a nedostatky a furt si všichni myslí že hra je rozbitá nebo šmejdsky udělaná ale nikomu asi nedochází že ta hra funguje přesně tak jak WG chce aby fungovala. To že je neustále někdo v tom špatném týmu a má třeba 10 proher a jednu výhru je přesně to co chtějí. Neustálé prohry lze přece zvrátit či kompenzovat nonstop používáním goldové munice, spouštěním záloh a používáním jiných vylepšováčků za které utrácíte herní či reálné peníze. Ze stejného důvodu netrefujete a neprobíjíte. Hra vás musí neustále tlačit do kouta aby jste se zvýšením investic snažili z toho kouta dostat. Takhle přece funguje v dnešní době bussines. Už to není tak že někdo nabídne výrobek a s konkurencí o zákazníka bojuje kvalitou. Dnes už se nevydělává poctivou prací ale manipulací se zákazníkem. 

Dřív jsem si říkal že když někdo prohrává tak jiný hráč musí logicky vyhrávat. Existence botů toto vyvrací. Když někdo prohrává tak je možné že ten kdo vyhrává není reálný člověk. Toto celé však někdo může vnímat tak jakože když prohrávám tak pak také musím někdy vyhrávat. Vlastně je to odpověď kterou vám dá PODPORA když se na to pozeptáte......Proč furt prohrávám? Proč mám třeba 10 proher za sebou ale nikdy nemám 5 a více výher za sebou? Dozvíte se že musíte být trpěliví a ona ta výhra přijde.

Ona jednou opravdu přijde a vy v té bitvě nastřílíte 0 dmg páč nic netrefíte a neprobijete protože si asi někdo myslí že ten ubohý dvojnásobek za první výhru si prostě nezasloužíte. Nebo zapnete zálohy a za hodinu ta výhra snad dorazí. A nebo potřebujete nahrát na nějakou misi třeba 2000 dmg za hru ale v okamžiku kdy to poprvé nastřílíte tak s výhrou nepočítejte protože by hrozilo že jste si přišli zahrát jen kvůli té misi a vy by jste po té výhře mohli hru vypnout. To NE NE NE....nikam nejdeš a dej si zatím 5 proher v kuse a zůstaň s nami ještě aspoň hodinku......však ona ta výhra přijde.

Ve WoT si totiž výhru musíte zasloužit.....odpracovat si jí jako potrava pro ostatní.

Dnešek mi opět hra dokázala že to co o ní tvrdí tvůrci a PODPORA a za co se navenek vydává, vůbec nekoresponduje s tím co se v té hře opravdu odehrává. Je to jeden velký KLAM.

No a abych se vyjádřil v současné verzi hry tak je stejně tak na prd jako ta předtím a ta před tím a ta před tím...…….

Podpora pomáhá - otupět a zapomenout,zklamání a následné otupění,lhostejnost,mávnutí rukou nad nevyřešeným problémem,proč se ještě o něco snažit,když to nejde,prostě to nikam nevede...

borelli666 #186 Posted 24 January 2020 - 11:52 PM

Private

• Player
  • 40000 battles
  • 44

View PostSstyx, on 23 January 2020 - 06:38 PM, said:

Ano, bohužel stejné problémy jako hru, postihly i naše forum. Na vyřešení těchto problému pracujeme a doufám, že to bude brzy v pořádku.

Všechny funkce se již pomalu vracejí do obvyklého stavu a doufám, že to již poběží vše jak má.

Pokud to, že to již poběží vše jak má je samá prohra. 

Tak to funguje opravdu dobře. 

Skyport #187 Posted 25 January 2020 - 04:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22300 battles
  • 316
  • [CLD] CLD
Kde si mam nahlasit ze chci zpatky zalohy? protoze to co mi dava WG do tymu je k placi?

damocles666 #188 Posted 26 January 2020 - 04:08 PM

Private

• Player
  • 5855 battles
  • 8

View PostSkyport, on 25 January 2020 - 04:04 PM, said:

Kde si mam nahlasit ze chci zpatky zalohy? protoze to co mi dava WG do tymu je k placi?

To asi nikde vše je ve prospěch WG nikoliv pro tvoje pobavení. Hra prostě na vrcholu už byla a je potřeba si najít jiné aktivity kde budu investované prostředky a čas povede k zábavě.

Zábava se ze hry nějak vytratila.    

Skyport #189 Posted 26 January 2020 - 09:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22300 battles
  • 316
  • [CLD] CLD

View Postdamocles666, on 26 January 2020 - 03:08 PM, said:

To asi nikde vše je ve prospěch WG nikoliv pro tvoje pobavení. Hra prostě na vrcholu už byla a je potřeba si najít jiné aktivity kde budu investované prostředky a čas povede k zábavě.

Zábava se ze hry nějak vytratila.    

To mas pravdu proto do hry nevrazim prachy a snazim se hrat co nejlip a bez prachu tak jak psal Uko ....dneska sem si dal bar bitev a musim zhodnotit ze udelat si statistiku co mam ja v tymu a co enemam. Protoze to co sem dneska proklikaval tak bylo hodne smutny. Dneska sem nemel ani jednu vyherni turbo bitvu a byl jsem rad ze se dalo pekne hrat ale zlon nastal po 3 hrach a dostaval jsem sodu 2-15,5-15 atd.....rovnovaha musi byt to rikali i v Cine  :D ale tady nic takovyho neexistuje :D

Becck #190 Posted 27 January 2020 - 07:51 PM

Sergeant

• Player
  • 76540 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM
Tak jsem si nainstaloval jinou hru s podobným zaměřením od konkurence a po letech zde, teď budu plýtvat časem a penězi u jiné firmy. Zde už to fakt přehánějí. Hra již zcela postrádá aspoň trošku smysluplné a jakž takž zábavné bitvy. Jedna bitva za druhou je jak spláchnutí toalety. Za 3-4 minuty je po konec a s totálním výsledkem. Systém Vás zařadí buď do týmu který zatáhne za "provázek" a spláchne soupeře, nebo do týmu který za 3-4 minuty zmizí v .... Vliv jednotlivce na výsledek byl snížený téměř na nulu. Hodně vozidel bylo různými úpravami hry samotné hendikepováno. Přidávání podivných vozítek která tam dle mého mínění nemají co dělat. Atd. Bohužel tzv. business plán současnosti často znamená i znehodnocení jména značky. Stačí se kolem sebe rozhlédnout. Děkuji za pozornost. Sbohem.   

damocles666 #191 Posted 28 January 2020 - 05:08 PM

Private

• Player
  • 5855 battles
  • 8

Platit za zábavu není problém, ale pokud si soudruzi v Minsku myslí, že se bavím při hrách 0:15 za 2 minuty tak netuším na čem jedou. ( asi dobrej matroš )

platím za munici, která neprojde nesmrtelné tanky jež jsou pouze výplodem fantazie.

Zábava 0   

Hratelnost díky složení týmů  0

RNG pouze pro prominentní hráče 

a za to přece nikdo nemůže chtít  peníze. 

WoT    GAME  OVER 

Edited by damocles666, 29 January 2020 - 12:03 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users