Jump to content

Aktualizace 1.7 - Všeobecná diskuse

• Please log in to reply
190 replies to this topic

MakeMeSweat #41 Posted 11 December 2019 - 10:10 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24463 battles
  • 3,291
  • [KHIL] KHIL
Už pred pár patchmi bol podobný problém. Keď som založil čatu - invite - vybral zo zoznamu a chcel potvrdiť tak zo nešlo tlačidlo INVITE bolo šedé. Presne ako včera. Kliknite na priateľa pravým v klan alebo friend liste. A z ponuky vyberte create/invite to tactical unit. Mne to týmto spôsobom išlo minule aj teraz

Sstyx #42 Posted 11 December 2019 - 11:07 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18315 battles
  • 4,295
  • [DAFFY] DAFFY

View PostTirah, on 10 December 2019 - 06:37 PM, said:

Spoiler

Prozatím to bohužel nejde, ale tuhle možnost bych do budoucna nevylučovala.  

View PostIthron_von_Kremsier, on 10 December 2019 - 10:58 PM, said:

Proč není slyšet při zničení tanku výbuch?:izmena:

Nejde jen o to že to není reálné, ale člověk se tím orientuje i v bitvě kde slyší že mu třeba zničili spoluhráče kterého má za sebou a nevidí jej.

Takhle to v zápalu bitvy neslyší.:facepalm:

Pokud někomu vadilo že to předtím dělalo velké bum mohl si to přece v nastavení ztlumit..

Stále máš ten problém?

Jen se zeptám, používáš nějaké mody? Případně pokud ano, zkus si hru pustit v bezpečném režimu nebo s odstraněnými mody. Pokud ne, pak doporučuji udělat integritu hry. Pokud by to i nadále přetrvávalo, poprosím o napsat sem do tématu. Děkuju!

View PostBynk_hero, on 11 December 2019 - 09:00 AM, said:

Vážne nejdú čaty? :-) 

View PostMakeMeSweat, on 11 December 2019 - 10:10 AM, said:

Už pred pár patchmi bol podobný problém. Keď som založil čatu - invite - vybral zo zoznamu a chcel potvrdiť tak zo nešlo tlačidlo INVITE bolo šedé. Presne ako včera. Kliknite na priateľa pravým v klan alebo friend liste. A z ponuky vyberte create/invite to tactical unit. Mne to týmto spôsobom išlo minule aj teraz

Bohužel, čety někomu nefungují a někomu ano. Problém jsem nahlásila a již se pracuje na opravě.

Jinak MakeMeSweat, děkuju za nápad, doufám, že to takto půjde.

Will_Scarlett #43 Posted 11 December 2019 - 11:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 31953 battles
  • 391

View PostHollohlaway, on 10 December 2019 - 07:07 PM, said:

Už má anonymizer pár lidí zaplý, a už jsem se setkal s maníkem co měl anonymizer, a dal si jen znak za splnění Stuga, jen tu jednu tečku, a přitom měl dost vysoký WN po bitvě, očividně na matení nepřítele.:trollface:

To mám už hezkých pár roků. Jedna tečka na matení nepřítele. Jenom nevím proč to nefunguje když vezmu do bitvy T - 55 :teethhappy:.

10:27 Added after 2 minute

View PostStravitel, on 10 December 2019 - 07:36 PM, said:

Takže mám za sebou cca 5 bitev a nejradši bych dal pěstí do monitoru. Na každou hru čekám minutu a půl a pak mě to hodí do takovýho hnoje že to nejde hrát. Nic netrefuju....lajtka neprobíjím.....tým neudrží ani stolici natož pak útočníky. No nic....hra dále klesá po té křivce která končí někde ve splaškách. Dík za další upgrade.

A to máš teprve od včera? Pak jsi šťastlivec, já už to mám hezkých pár týdnů.:teethhappy:

Will_Scarlett #44 Posted 11 December 2019 - 12:07 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31953 battles
  • 391

View PostBynk_hero, on 10 December 2019 - 06:20 PM, said:

Tak to si tušim ten anonymizér predsa len zapnem, na to že som len priemerný hráč ma teraz artyni cieleny dali tri krát po sebe dolu, to nemajú vdaka anonymizérovi žiadne lepšie ciele? :-) 

Hraj lighty nebo medka a stále se hýbej, sleduj kde to kdy bouchlo a budeš mít klid. Heviny, nebo AT jsou pro artu pošušňáníčko. Jsou pomalé, dlouho stojí na místě, otáčí se jak letadlová loď, hezky svítí a jsou veliké - dají se snadno trefit.

Rovano #45 Posted 11 December 2019 - 01:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 48266 battles
  • 554
  • [1CZE] 1CZE

Když jsme u těch odznaků... Nikdy, opakuji nikdy jsem si to nevystavil k nicku. A proto se Vás zeptám. Když si to tam dám, jde to posléze zase vrátit do "skladu" nebo nenávratně zmizí? To s tou jednou tečkou je dobrý nápad :D

Nikdy jsem je nepoužíval, protože mi to tam designově nesedělo.

Edited by Rovano, 11 December 2019 - 01:17 PM.

MakeMeSweat #46 Posted 11 December 2019 - 01:30 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24463 battles
  • 3,291
  • [KHIL] KHIL

View PostRovano, on 11 December 2019 - 12:16 PM, said:

Když jsme u těch odznaků... Nikdy, opakuji nikdy jsem si to nevystavil k nicku. A proto se Vás zeptám. Když si to tam dám, jde to posléze zase vrátit do "skladu" nebo nenávratně zmizí? To s tou jednou tečkou je dobrý nápad :D

Nikdy jsem je nepoužíval, protože mi to tam designově nesedělo.

Mozes to lubovolne menit a nic sa neminie. Neverim ze sa nejaky lepsi hrac riadi odznakmi. Vacsina z tych co poznam ani nevedia co ktory znamena. Ti co tam nieco maju na zaciatku vybrali najvacsiu hluposta maju ju doteraz. Ja som tam mal kedysi 13 ako hrdy wallet wearrior. Ale ako pises. Opticky mi to nesedelo vedla nicku

prasatkoCZ #47 Posted 11 December 2019 - 01:46 PM

Sergeant

• Player
  • 57932 battles
  • 237
  • [NCZSK] NCZSK

Jak teď funguje přidání hráče do ignoru/blacklistu s tím novým zázračným anonymizérem ? Že ono to WGinteligentně dá do ignoru ten fake nick ?

Přidal jsem si během hry někoho kdo neustále spamoval minimapu, po hře jsem si o něm rozkliknul detaily, no a používal anonymizér a v ignorlistu nebyl...

kurcatovium #48 Posted 11 December 2019 - 01:50 PM

Brigadier

• Player
  • 45696 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL
Co se týká těch odznáčků ke jménu, tak je na prd, že v bitvě absolutně nejde zjistit, co je co. WG jich chrlí tolik, že už se v tom nedá vyznat (ještě jak jsou titěrné ) a přitom by stačilo, aby se zobrazil nějaký popisek při najetí myší nad odznáček (myšleno přes Ctrl v bitvě ). Takhle si tam člověk může dát nějaký unikátní odznáček, u kterého ale 99% lidí vůbec nebude tušit, co to je...

Sstyx #49 Posted 11 December 2019 - 01:59 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18315 battles
  • 4,295
  • [DAFFY] DAFFY

View PostprasatkoCZ, on 11 December 2019 - 01:46 PM, said:

Jak teď funguje přidání hráče do ignoru/blacklistu s tím novým zázračným anonymizérem ? Že ono to WGinteligentně dá do ignoru ten fake nick ?

Přidal jsem si během hry někoho kdo neustále spamoval minimapu, po hře jsem si o něm rozkliknul detaily, no a používal anonymizér a v ignorlistu nebyl...

Měl by být na BL pod svým pravým nickem. Můžeš se prosím ještě jednou podívat, zda ho tam máš?

prasatkoCZ #50 Posted 11 December 2019 - 02:21 PM

Sergeant

• Player
  • 57932 battles
  • 237
  • [NCZSK] NCZSK

View PostSstyx, on 11 December 2019 - 12:59 PM, said:

Měl by být na BL pod svým pravým nickem. Můžeš se prosím ještě jednou podívat, zda ho tam máš?

Není tam, může být ještě konflikt s rozšířeným BL skrze MOD, ale ten by měl jen zvyšovat kapacitu a nikterak narušovat základní funkčnost.

13:22 Added after 1 minute
Jinak celý ten anonymizér mi připomněl jeden starý vtip, s nabídkou diskrétního orálního uspokojení...

swenyx #51 Posted 11 December 2019 - 02:26 PM

Private

• Player
  • 32561 battles
  • 4
  • [REALM] REALM
Skvělý patch kromě anonymizéru má tenhle patch nulový kontent a změna ceny směrnicí na 20k kreditu za hru je nechutně velkej přepal děkujeme za skvělý vánoční patch WG :)

Edited by swenyx, 11 December 2019 - 02:33 PM.

vojaksvejk #52 Posted 11 December 2019 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 43095 battles
  • 15
  • [KIN5S] KIN5S

tak jsem si dal trochu prace s tema "anonymama" ve hre

zduvodnovalo se to tim,aby meli sanci se schovat ti nejlepsi hraci,aby se na ne nekoncentrovala palba :-))) myslel jsem si o tom sve,ze je to zase jen vymluva,ze se jedna o to,aby se naopak mohlií schovat noobove

nicmene,nechtel jsem hned o tom psat...ze si pockam :-)

dnes jsem si fotil pri odpoctu tymy - hlavne kvuli tem,co maji skryte staty-v garazi to bez toho potom neidentifikujes

a co myslite???? z 24 kontrolovanych anonymu jen DVA meli hodnocceni ve hre lepsi nez 5000!!!!!!!!!!!!!

zbylych 22 kousku byli same tomaty !!!!!

takze doslo presne na ma slova-vzletne zduvodneni -ve skutecnosti to melo dat moznost lamam se maskovat a aby konecne nebylo videt hodnoceni sance na vitezstvi tveho teamu a tim se mohlo WG lepe vymlouvat na jejich podelany MM,ze to neni jejich vina ale jen vina hracu

tohle je sice jen hra,ale je to to same jako v zivote,jde jim v prvni rade o prachy a tak lzou,lzou a zase lzou a vymlouvaji se 

Sstyx #53 Posted 11 December 2019 - 02:43 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18315 battles
  • 4,295
  • [DAFFY] DAFFY

View PostprasatkoCZ, on 11 December 2019 - 02:21 PM, said:

Není tam, může být ještě konflikt s rozšířeným BL skrze MOD, ale ten by měl jen zvyšovat kapacitu a nikterak narušovat základní funkčnost.

Jinak celý ten anonymizér mi připomněl jeden starý vtip, s nabídkou diskrétního orálního uspokojení...

Aha, bylo by dobré mít data bez použití modu, protože ty na to opravdu můžou mít vliv :(

prasatkoCZ #54 Posted 11 December 2019 - 02:52 PM

Sergeant

• Player
  • 57932 battles
  • 237
  • [NCZSK] NCZSK

Tak on patch může obsahovat spoustu věcí připravených dopředu, které se budou teprve zpřístupňovat.

Akorát to co se zatím zpřístupnilo nevnímám pozitivně... anonymizér mi přijde jako další krok k rozbíjení komunity.

Připadám si jako v nějaké zvrácené totalitě, kde se každý vydává falešně za něco co není... když už, proč to prostě nebylo řešeno tanky číslo 1-15 a hotovo, proč generované přezdívky...

Už jsem viděl u některých streamerů reakci na anonymizér, že si prostě vypli zobrazování jakéhokoli nicku, proč si zobrazovat něco co je falešné...

Další věc, když si teď 90% ovcí aktivovalo anonymizér, toxicita se směřuje na ty co jezdí s reálným nickem, zvlášť když tam mají národnostní zkratku, kde to v lepším případě povede k vypnutí komunikace ve hře...

Zrušené týmovky a komunity okolo nich, falešné přezdívky..., nefungující chyt v garáži... samé úžasné věci pro online hru.

vojaksvejk #55 Posted 11 December 2019 - 03:02 PM

Private

• Player
  • 43095 battles
  • 15
  • [KIN5S] KIN5S

View PostprasatkoCZ, on 11 December 2019 - 01:52 PM, said:

Tak on patch může obsahovat spoustu věcí připravených dopředu, které se budou teprve zpřístupňovat.

Akorát to co se zatím zpřístupnilo nevnímám pozitivně... anonymizér mi přijde jako další krok k rozbíjení komunity.

Připadám si jako v nějaké zvrácené totalitě, kde se každý vydává falešně za něco co není... když už, proč to prostě nebylo řešeno tanky číslo 1-15 a hotovo, proč generované přezdívky...

Už jsem viděl u některých streamerů reakci na anonymizér, že si prostě vypli zobrazování jakéhokoli nicku, proč si zobrazovat něco co je falešné...

Další věc, když si teď 90% ovcí aktivovalo anonymizér, toxicita se směřuje na ty co jezdí s reálným nickem, zvlášť když tam mají národnostní zkratku, kde to v lepším případě povede k vypnutí komunikace ve hře...

Zrušené týmovky a komunity okolo nich, falešné přezdívky..., nefungující chyt v garáži... samé úžasné věci pro online hru.

jj pomalu to tu cele zavani stbackym protezovanim neklanovych noobu :-)

Rovano #56 Posted 11 December 2019 - 04:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 48266 battles
  • 554
  • [1CZE] 1CZE

Tak chat chodí. Akorát třeba až za pár dní. Když pošleš dopis z Kypru, tak taky dojde až za pár dní. A jednou mi myslím došla zpráva až po 2 měsících. Asi putovala v zazátkované láhvi po moři. Ale to nevím jistě.

Dnes se jako správný prudič, zaměřím na bug, co mě sejří nejvíc. Hádám, že to nikdo opět neřešil. WoT je jediná hra/aplikace, kde to nefunguje, ale podle logiky WoT se musí přizpůsobit celý svět okolo nich. Kypr je pupek světa. Mám na mysli zvuk, kdy střela penetruje můj tank a já sedím uvnitř. A tady si rýpnu ještě víc. Měl bych držet hubu a krok a být rád, že vůbec slyším nějaký zvuk. Taky bych nemusel slyšet nic. Jdu zkontrolovat anglické fórum, kde to hnije. Asi budu muset napsat a prosit výrobce zvukové karty, ať detekují worldoftanks.exe a spustí pro ně speciální pipeline setup.

Edited by Rovano, 11 December 2019 - 04:10 PM.

MakeMeSweat #57 Posted 11 December 2019 - 04:27 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24463 battles
  • 3,291
  • [KHIL] KHIL

View PostprasatkoCZ, on 11 December 2019 - 01:21 PM, said:

Jeden o voze druhy o koze :D Fake nick vyrobeny Anonymizerom ti black listu neprida. Naco aj ked sa pre kazdu bitku meni. Pozri sa do pobitevnej spravy. Pozri si sluzobny zaznam hraca ktoreho si si dal do ignore. Tam je real nick. potom sa pozri do svojho black list ci tam fakt nie je. 

Hentam #58 Posted 11 December 2019 - 08:20 PM

Private

• Player
  • 11167 battles
  • 1

Dakujem Vam za najnovsi patch, no na dnes stacilo :) Velmi som si hru uzil 

7min - 5:15

7min - 6:15

5min - 3:15

5min - 4:15

Becck #59 Posted 11 December 2019 - 08:52 PM

Sergeant

• Player
  • 76551 battles
  • 233
  • [CRIM] CRIM
No jo, dnes večer zase pět rychlých debaklů v řadě. Bez možnosti něco uhrát. Jenom znechucení, tak opět raději off, sbohem. 

Ithron_von_Kremsier #60 Posted 12 December 2019 - 12:31 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40280 battles
  • 631
  • [OSLJ] OSLJ

View PostSstyx, on 11 December 2019 - 11:07 AM, said:

Stále máš ten problém?

Jen se zeptám, používáš nějaké mody? Případně pokud ano, zkus si hru pustit v bezpečném režimu nebo s odstraněnými mody. Pokud ne, pak doporučuji udělat integritu hry. Pokud by to i nadále přetrvávalo, poprosím o napsat sem do tématu. Děkuju!

Bohužel, čety někomu nefungují a někomu ano. Problém jsem nahlásila a již se pracuje na opravě.

Nepomohlo nic, bezpečný režim, ověření integrity, promazané cache a nepomohla ani přeinstalace hry..:arta:

Prostě všechny zvuky slyším jenom ne zvuk výbuchu zničeného tanku, nechápu to.

Edited by Ithron_von_Kremsier, 12 December 2019 - 12:33 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users