Jump to content

Aktualizace 1.7 - Anonymizer

• Please log in to reply
134 replies to this topic

Jukl282 #21 Posted 10 December 2019 - 09:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27746 battles
  • 501
  • [_V4L_] _V4L_

View PostMakeMeSweat, on 10 December 2019 - 09:38 PM, said:

. Proste za pouzitim anonymizeru predpokladam dobreho hraca a tym padom sa ho snazim eliminovat.

Ale já neříkám, že to bude 50/50, reálně mají anonymizér důvod používat skutečně ti lepší hráči, to máš samozřejmě pravdu, protože je to prostě chrání před automatickým fokusem, publicitou, to je fuk před čím. Nebo prostě to tak chtějí. To je přece každého věc. Já si to zapl, protože.. prostě a proč ne? Reálně k tomu důvod nemám, nikdo mě nefokusuje a bylo by to zbytečné, protože nakonec někde vjedu pod dělo sám od sebe, ale prostě jsem si to zapl, jen tak ze srandy. Je to prostě svobodná vůle. Já XVM nepoužívám a když čtu třeba výše koníka, tak se musím lehce pousmát, že hráč, který "by default" používá nadstavbu - kterou já nemám - na to, aby si vybíral cíle, začne najednou moralizovat o pokleslém kreditu anonymizovaných hráčů - kteří se chtějí přitom anonymizovat přesně kvůli takovým jako je on a dělají to přes non-mod nastavení přímo ve hře. 

JohnSWood #22 Posted 10 December 2019 - 10:06 PM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 11753 battles
  • 223
  • [BOARS] BOARS

Jediný, komu tenhle mod reálné pomůže, mohou být unicum hráči a spíše streameři (streamsnipe).

Drtivá většina hráčů ani nebude tušit, že taková featura ve hře je.

Za sebe se na to dívám spíše negativně. Nestydím se za sebe, nestydím se za svou hru, pokud zalamím, tak zalamím. Focus, a to nejsem žádný unicum hráč, jsem zažil hodněkrát (přinejmenším jsem měl ten pocit), ale s anonymizovaným nickem se to myslím zásadně nezlepší.

Osobně statistiky beru jako jeden z nástrojů, jak se zlepšovat, jako určitý měřítko, které může řadu hráčů motivovat být lepší (podobně jako třeba badge). Pokud se do hry dávají nástroje, jak to eliminovat, tak mi to připadá jako odosobnění hry a snad i pobízení ke špatným výkonům, vždyť to přece nikdo ve hře neuvidí...

Myslím, že hra má řadu závažnějších problémů k řešení, než toto.

xxviktor #23 Posted 10 December 2019 - 10:58 PM

Major

• Player
  • 18260 battles
  • 2,725
  • [PRASE] PRASE

View PostJukl282, on 10 December 2019 - 06:40 PM, said:

No o tom docela pochybuju, že bude focus na šedé. Odporuje to běžnému chování - focus na barvy je proto, že tam ta barva JE. XVM tedy poskutuje informací navíc, že ten hráč je fialový. Je to prostě jednoduchá asociace. Absence barvy nevyvolává nic. Můžeš to chápat tak ´ahá, někdo se chce schovávat, tak ho budu focusovat´, ale tam chybí ten primární důvod to dělat, absence barvy nemá tu první signální jako fialová. 

Když si to zapne většina hráčů a většina týmu pak bude šedá, tak se fokusovat bude dost těžko.

Já jsem za to rád, XVM je obrovská (až nefér) výhoda a jsem zvědavý, jak se hráči vyrovnají s absencí tohoto modu. Po tom, co jsem jej přestal používat, mi šly staty dost dolů (ale zase si víc užívám hry, protože na začátku prostě nevím, že je celý můj tým červený a tím pádem je bitva skoro prohraná už při odpočtu).

Edited by xxviktor, 10 December 2019 - 11:02 PM.

MakeMeSweat #24 Posted 10 December 2019 - 11:22 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24403 battles
  • 3,270
  • [KHIL] KHIL
XVI funguje. Neukazuje hráčov čo majú anonymizer. Zábavná časť je že im XVI ukazuje ostatných

Koggli #25 Posted 10 December 2019 - 11:52 PM

Colonel

• Player
  • 12911 battles
  • 3,550
  • [NGBP] NGBP

A zase se tady brečí, omg. Tak se skryj také a nepindej.:teethhappy:

E 23:55: pak vyzkouším, nyní nemám čas dolaďuji new výkonnější kalkulačku, 4 jádro i5,  8gb RAM DDR3 celková kapacita 3 disků 2,5TB z toho 1x SSD.

E1 4:10: 

Jak poznám já co jsem měl za anonymní přezdívku mi to furt ukazuje stejně Už asi vím.:deer:

Jinak spojenec toho jeden využil, ale už podle jeho herního stylu jsem poznal, že to bude lepší hráč a byl to pan Jablko a druhý spojenec pan Citrón... A u enemy jeden podle herního stylu mi nepřipadal na lepšího hráče a to byl pan Citron, pak ještě 2x Pomeranč, Jablko, četa Jablka a Pomeranče.

A pak, že prý rajčata se nebudou skrývat jo? No, ale abych rozklikával každého iota mě teda jako vůbec nebaví.

:facepalm:

Edited by Koggli, 11 December 2019 - 04:21 AM.

xxviktor #26 Posted 11 December 2019 - 07:50 AM

Major

• Player
  • 18260 battles
  • 2,725
  • [PRASE] PRASE

View PostMakeMeSweat, on 10 December 2019 - 11:22 PM, said:

XVI funguje. Neukazuje hráčov čo majú anonymizer. Zábavná časť je že im XVI ukazuje ostatných

Proto říkám, že nemá smysl jen pro fialky, ale měl by to mít zapnutý každý. Jsem zvědavý, jak by šlo hraní třeba Quickybabymu, kterej nedá bez XVM ani ránu a na streamu je vidět, že na něj dost spolíhá a přispůsobuje mu gameplay. Zas na druhou stranu si to Marty dává bez barviček úplně v pohodě.

_Gazzkon_ #27 Posted 11 December 2019 - 07:51 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30238 battles
  • 1,237
  • [_VAL_] _VAL_

View Postxxviktor, on 10 December 2019 - 09:58 PM, said:

Když si to zapne většina hráčů a většina týmu pak bude šedá, tak se fokusovat bude dost těžko.

Já jsem za to rád, XVM je obrovská (až nefér) výhoda a jsem zvědavý, jak se hráči vyrovnají s absencí tohoto modu. Po tom, co jsem jej přestal používat, mi šly staty dost dolů (ale zase si víc užívám hry, protože na začátku prostě nevím, že je celý můj tým červený a tím pádem je bitva skoro prohraná už při odpočtu).

Konečně někdo napsal, jak že vlastně fér je XVM, dík:great:

Jen ať si jeho uživatelé fokusují hráče se zapnutým anonymizérem, ať pak koukají, že zabili lamku a druhá strana jim padla. Ono už včera to na publicu vypadalo, jako by 90% hráčů vyhodilo mozek z okna. Najednou ubylo lemming trainů, někteří XVM hrdinové se neodvážili bojovat v čele, páč nevěděli, jestli proti nim náhodou nestojí skiller atp, prostě jarmark marnosti. Docela jsem se bavil...

Rufu_cz #28 Posted 11 December 2019 - 08:17 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 55748 battles
  • 215
  • [FIV3] FIV3
Anonymizer jsem si zapnul,jen a pouze  kvůli artynám. Ono když co druhou bitvu  dostanete soustřel od teď obvyklých 3 arty tak vás to fakt ....

Taramtum #29 Posted 11 December 2019 - 09:00 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 21469 battles
  • 1,280
  • [_AF_] _AF_

View PostRufu_cz, on 11 December 2019 - 08:17 AM, said:

Anonymizer jsem si zapnul,jen a pouze  kvůli artynám. Ono když co druhou bitvu  dostanete soustřel od teď obvyklých 3 arty tak vás to fakt ....

Neboj se, až budu zase zkoušet udělat SPG misi a potkáš mě jako nepřítele, my se snad s ostatními SPG domluvíme pomocí značek kam míříme. Soustřel 3 artyn je hodně brutální :-)

Zeroberg #30 Posted 11 December 2019 - 09:10 AM

Lieutenant

• Player
  • 49212 battles
  • 1,576
  • [THRAX] THRAX

View PostMakeMeSweat, on 10 December 2019 - 11:22 PM, said:

XVM funguje. Neukazuje hráčov čo majú anonymizer. Zábavná časť je že im XVI ukazuje ostatných

Takže si to sumarizujme... XVM sice anonymovi staty nepřečte, ale spolehlivě na něj ukáže prstem... K ČEMU KUA TEN ANONYMIZER TEDA JE????

Utred007 #31 Posted 11 December 2019 - 09:17 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47646 battles
  • 1,351
  • [LAAX] LAAX

A tak já chápu, že pro super hráče a dobré streamery či naopak pro starší dědky co jim to nejde a pořád jim někdo psal jací jsou noobové to bude asi výhoda, nemluvě o XVM a hlášení % výher , focusu atd...ale pro mě osobně to je další odoosobnění od on line hry proti skutečným hráčům.

začalo to zakázaným chatem s nepřítelem, potom zákazem team dmg, pokračuje to anonymitou během hry, čím to bude pokračovat?....to popírá samotné kouzlo on line her proti skutečným lidem a pro mě je to o to méně zábavné :(

Dříve byla radost pozdravit v chatu kamaráda at už v mém či enemy týmu, radost z toho, že se mnou či proti mě hraje stream hvězda, to právě skončilo....proč se chodí na stadiony na Messiho bo Ronalda?...protože nemají zakrytou jmenovku a kocháš se jimi , tak jako já se kochal hrou stremereru v posmrtném režimu, když on sám proti pěti vyhrál bitvu...to už nyní nebude, bo nebudu vědět kdo se mnou hraje a nevidím to ani ve výsledku, pokud neklikám jak idiot na jméno ve výsledkové tabulce...za mě nic moc...

Rufu_cz #32 Posted 11 December 2019 - 09:58 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 55748 battles
  • 215
  • [FIV3] FIV3

View PostTaramtum, on 11 December 2019 - 08:00 AM, said:

Neboj se, až budu zase zkoušet udělat SPG misi a potkáš mě jako nepřítele, my se snad s ostatními SPG domluvíme pomocí značek kam míříme. Soustřel 3 artyn je hodně brutální :-)

Neboj nepoznáš. Je moc hezký o tom takhle mluvit.Až budeš v bitvě s VIII hevynou a vedle tebe bude X papírový Progetto a artyny budou střílet do tebe  místo do papíru ...

A samozřejmě díky anonymyzeru bude moci WG nasadit ve větším i AI Boty.

rejnok1 #33 Posted 11 December 2019 - 09:59 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24068 battles
  • 3,407
  • [PRASE] PRASE
Spíše technická. spojka BO znamená protože a nenahrazuje nebo...

View PostUtred007, on 11 December 2019 - 09:17 AM, said:

A tak já chápu, že pro super hráče a dobré streamery či naopak pro starší dědky co jim to nejde a pořád jim někdo psal jací jsou noobové to bude asi výhoda, nemluvě o XVM a hlášení % výher , focusu atd...ale pro mě osobně to je další odoosobnění od on line hry proti skutečným hráčům.

začalo to zakázaným chatem s nepřítelem, potom zákazem team dmg, pokračuje to anonymitou během hry, čím to bude pokračovat?....to popírá samotné kouzlo on line her proti skutečným lidem a pro mě je to o to méně zábavné :(

Dříve byla radost pozdravit v chatu kamaráda at už v mém či enemy týmu, radost z toho, že se mnou či proti mě hraje stream hvězda, to právě skončilo....proč se chodí na stadiony na Messiho bo Ronalda?...protože nemají zakrytou jmenovku a kocháš se jimi , tak jako já se kochal hrou stremereru v posmrtném režimu, když on sám proti pěti vyhrál bitvu...to už nyní nebude, bo nebudu vědět kdo se mnou hraje a nevidím to ani ve výsledku, pokud neklikám jak idiot na jméno ve výsledkové tabulce...za mě nic moc...

Utred007 #34 Posted 11 December 2019 - 10:18 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 47646 battles
  • 1,351
  • [LAAX] LAAX

View Postrejnok1, on 11 December 2019 - 08:59 AM, said:

Spíše technická. spojka BO znamená protože a nenahrazuje nebo...

čistě technická- spojka BO v mém textu použita významově jako "protože", ale jsou i jiné alternace viz- citace z wikislovníku : 

synonyma[editovat]

1. poněvadž, neboť, jelikož, neb, protože

https://cs.wiktionary.org/wiki/bo

…..takže spojka  je v mém textu použita správně  ;)

Koggli #35 Posted 11 December 2019 - 10:44 AM

Colonel

• Player
  • 12911 battles
  • 3,550
  • [NGBP] NGBP

Dnešní moje dva ranní inkognito nicky byly ryzykorSkull a BT21. Spojenec pan Jablko měl  inkognito nick sir_Bur. :teethhappy:

To jsou teda nicky, zajímalo by mě jak se ty nicky vytvářejí, jestli mají nějakou knihovnu nebo maximální počet znaků.

MakeMeSweat #36 Posted 11 December 2019 - 11:24 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24403 battles
  • 3,270
  • [KHIL] KHIL

View PostKoggli, on 10 December 2019 - 10:52 PM, said:

A zase se tady brečí, omg. Tak se skryj také a nepindej.:teethhappy:

E 23:55: pak vyzkouším, nyní nemám čas dolaďuji new výkonnější kalkulačku, 4 jádro i5,  8gb RAM DDR3 celková kapacita 3 disků 2,5TB z toho 1x SSD.

E1 4:10: 

Jak poznám já co jsem měl za anonymní přezdívku mi to furt ukazuje stejně Už asi vím.:deer:

Jinak spojenec toho jeden využil, ale už podle jeho herního stylu jsem poznal, že to bude lepší hráč a byl to pan Jablko a druhý spojenec pan Citrón... A u enemy jeden podle herního stylu mi nepřipadal na lepšího hráče a to byl pan Citron, pak ještě 2x Pomeranč, Jablko, četa Jablka a Pomeranče.

A pak, že prý rajčata se nebudou skrývat jo? No, ale abych rozklikával každého iota mě teda jako vůbec nebaví.

:facepalm:

Dalsi pan ktoreho prispevok vyuziva roky stare klise s placom, drsnymi kecmi a nulovou hodnotou  aby niekoho rozhodil. :D V tomto som vyrastal pred 25 rokmi. Snaz sa viac. Ja nebrecim.

Spoiler

Napisal som nieco podla mna zaujimave. Ze hraci ktori si blokuju XVM ho napriek tomu sami pouzivaju. Mna to zaujalo a myslel ze mozno niekoho ineho tiez. Teba nie? OK. S tym viem zit.

Nick si schovavat nebudem. Ja sa nemam za co hanbit. Ani za nick, ani za klan, ani za to co v bitke pisem,ani za tank  ktory hram, ani za vysledky ktore s nim mam. Ja som v pohode. Navyse MMS? Myslis ze ma podla toho spozna niekto v krcme? V praci? Hocikde? Moj nick je anonymny odkedy som sputil tuto hru. Robit ho este anonymnejsi? :D Uplne najviac najanonymnejsi? :D A takisto ma netrapi ked si niekto svoj anonymny nick schova. Je to jeho vec. Ja nevidim ziadny rozdiel ci hram s Koggli alebo ryzykor. Jediny je ze nechrochtnem za zaciatku bitky tak ako poslednych 6 rokov.

Druhy odsek asi nebol pre mna, pretoze mi to je jedno.

Treti odsek, ak mas este stale tie problemy, pozri ci si niekde nenastavil 5.1 [ 7.1] zvuk. Predpokladam ze pouzivas stereo a tie chybajuce zvuky sa ti snazi prehrat do neexistujucich reproduktorov

Edited by MakeMeSweat, 11 December 2019 - 12:01 PM.

xxviktor #37 Posted 11 December 2019 - 12:27 PM

Major

• Player
  • 18260 battles
  • 2,725
  • [PRASE] PRASE
Drsné řeči tu máš možná ty. Ony by ty věci, co píšeš, měly smysl, kdyby ses nemohl podívat na skutečný nick v garáži po bitvě. Nejde o nějaké stydeni se, jako spíš dávání soupeři nějaké taktické výhody, kterou z různých důvodu nemá každý. Už jen to, že vidis špatného hráče a víš, že na něj můžeš vyjet, bo nejspíš cinkne, zatímco někdo lepší by ti mohl dát kolečko a ty bys šel rovnou do garáže, může rozhodnout bitvu.

MakeMeSweat #38 Posted 11 December 2019 - 12:51 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24403 battles
  • 3,270
  • [KHIL] KHIL

View Postxxviktor, on 11 December 2019 - 11:27 AM, said:

Drsné řeči tu máš možná ty. Ony by ty věci, co píšeš, měly smysl, kdyby ses nemohl podívat na skutečný nick v garáži po bitvě. Nejde o nějaké stydeni se, jako spíš dávání soupeři nějaké taktické výhody, kterou z různých důvodu nemá každý. Už jen to, že vidis špatného hráče a víš, že na něj můžeš vyjet, bo nejspíš cinkne, zatímco někdo lepší by ti mohl dát kolečko a ty bys šel rovnou do garáže, může rozhodnout bitvu.

:D Takticka vyhoda na randome? Rozhodnut bitku? Vies kolko som ich iba dnes uz predal?  V hre deti od 7 rokov? V tej kde poznam ultrafialku pouzivajucu najlacnejsieho bota aby nemusel expit? V tej kde poznam fialovy ucet ktory po urcitom datume hra zahadne max na zelenu? Ale prosim ta. To ta hanba za svoje ciny, WN, tank, reci ma podla mna vacsiu pravdepodobnost.

Ano XVM pouzivam. Asi 3-4 mesiace po 7-mich rokoch hrania. Vacsinou pre zaujimavost. A ze su niektori hraci zaujimavi. Ak by ho dnes zrusili absolutne by mi to nevadilo. Tak ako mi fakt nevadi ze ty pouzivas anonymizer. Este sem tam niekoho rozkliknem. Ako hovorim pre zaujimavost. Zabavne bolo ze som dnes rozklikol NN arty a ono "Chro". Neodpisal. Co ho k tomu viedlo? :D Ale casom toho rozklikavania bude menej a menej. Uz to nebude nove. A ja nic schovavat nebudem. Nevidim dovod. Navyse schovavat bozskeho Eduarda z tanku a bozske meno KHIL? Jeden troll tu vladne vsem, jeden jim vsem kaze, jeden vsetky privede, do temnoty svaze. 

Edited by MakeMeSweat, 11 December 2019 - 12:52 PM.

Mr_Missclick #39 Posted 11 December 2019 - 12:57 PM

Major

• Player
  • 13710 battles
  • 2,657
  • [DISS] DISS

A proto říkám, že herní statistiky by měli vidět všichni, ne jenom lidi s módem.

Přicházet s oficiální zabudovanou funkcí na neoficiální externí mód... nádhera. Jen škoda, že bez logiky.

_Gazzkon_ #40 Posted 11 December 2019 - 01:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 30238 battles
  • 1,237
  • [_VAL_] _VAL_
Především XVM nemělo nikdy být povolené a byl by klid. Proč by všichni měli vidět staty ostatních hráčů? Aby byla hra na publicu ještě větší humus, než je teď? Jediní, kdo jí kazí jsou uživatelé XVM, ostatní "čistí" hrají dle nejlepšího vědomí (beru podle sebe), nejezdí jak paka za nejlepším hráčem, peakují tak, aby měli šanci uspět a ne se raději jet schovat, když proti nim stojí někdo silnější, nejezdí se utopit, když vidí šanci na výhru atp. XVM je svinstvo a už dávno mělo být zakázané.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users