Jump to content

Aktualizace 1.7 - Anonymizer

• Please log in to reply
134 replies to this topic

Koggli #41 Posted 11 December 2019 - 04:14 PM

Colonel

• Player
  • 12935 battles
  • 3,556
  • [NGBP] NGBP

View PostMakeMeSweat, on 11 December 2019 - 11:24 AM, said:

Dalsi pan ktoreho prispevok vyuziva roky stare klise s placom, drsnymi kecmi a nulovou hodnotou  aby niekoho rozhodil. :D V tomto som vyrastal pred 25 rokmi. Snaz sa viac. Ja nebrecim.

Spoiler

Napisal som nieco podla mna zaujimave. Ze hraci ktori si blokuju XVM ho napriek tomu sami pouzivaju. Mna to zaujalo a myslel ze mozno niekoho ineho tiez. Teba nie? OK. S tym viem zit.

Nick si schovavat nebudem. Ja sa nemam za co hanbit. Ani za nick, ani za klan, ani za to co v bitke pisem,ani za tank  ktory hram, ani za vysledky ktore s nim mam. Ja som v pohode. Navyse MMS? Myslis ze ma podla toho spozna niekto v krcme? V praci? Hocikde? Moj nick je anonymny odkedy som sputil tuto hru. Robit ho este anonymnejsi? :D Uplne najviac najanonymnejsi? :D A takisto ma netrapi ked si niekto svoj anonymny nick schova. Je to jeho vec. Ja nevidim ziadny rozdiel ci hram s Koggli alebo ryzykor. Jediny je ze nechrochtnem za zaciatku bitky tak ako poslednych 6 rokov.

Druhy odsek asi nebol pre mna, pretoze mi to je jedno.

Treti odsek, ak mas este stale tie problemy, pozri ci si niekde nenastavil 5.1 [ 7.1] zvuk. Predpokladam ze pouzivas stereo a tie chybajuce zvuky sa ti snazi prehrat do neexistujucich reproduktorov

Halo pane to nebylo myšleno na tebe to bylo myšleno všeobecně na všechny. ;)

Mám dnes dobrou náladu, takže mě nemůžeš urazit. Nazdar!

Leeroy_YOLO #42 Posted 11 December 2019 - 07:21 PM

Brigadier

• Player
  • 7288 battles
  • 4,199

View PostUtred007, on 11 December 2019 - 10:17 AM, said:

A tak já chápu, že pro super hráče a dobré streamery či naopak pro starší dědky co jim to nejde a pořád jim někdo psal jací jsou noobové to bude asi výhoda, nemluvě o XVM a hlášení % výher , focusu atd...ale pro mě osobně to je další odoosobnění od on line hry proti skutečným hráčům.

Já mám zobrazování nicků vypnuté, takže já jezdím jen proti progettům, proti skorpionům, občas mám tohohle "hráče " v bitvě třeba i 4x v jednom týmu. Pro mě odosobněné dostatečně už i tak a nějaký anonymizér v tom už vůbec neva :D

View PostKoggli, on 11 December 2019 - 11:44 AM, said:

Dnešní moje dva ranní inkognito nicky byly ryzykorSkull a BT21. Spojenec pan Jablko měl  inkognito nick sir_Bur. :teethhappy:

To jsou teda nicky, zajímalo by mě jak se ty nicky vytvářejí, jestli mají nějakou knihovnu nebo maximální počet znaků.

na CT to fungovalo asi nějak takto...

Spoiler

tak kdo ví, jestli se to stihlo nějak změnit do ostré verze, když takové zázraky se většinou nedějí... :)

Skoro až to vypadá, jako kdyby jedním ze zdrojů pro anonymizované nicky byla databáze skutečných účtů s tím, že část vezme odsud, kousek od tohohle, vložím tam nějaký znak a zbytek dám z támhletoho...#ajeto...

Ale některé nicky jsou fakt dobré, na CT se objevily i takové nicky, kde bych si myslel, že to je anonym a nebyl a naopak kde by mě nenapadlo, že to je anonym, tak ten zas byl... kdyby to nepokazili tím šedým WNkem v XVM, tak by to byla relativně dobrá práce, takhle ale bohužel jim to XVMko tu snahu kazí...

rejnok1 #43 Posted 11 December 2019 - 07:37 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24100 battles
  • 3,422
  • [PRASE] PRASE
Téměř u všech anonymizovaných účtů je nějaké číslo :-P

MakeMeSweat #44 Posted 11 December 2019 - 07:37 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24480 battles
  • 3,299
  • [KHIL] KHIL

View Postrejnok1, on 11 December 2019 - 06:37 PM, said:

Téměř u všech anonymizovaných účtů je nějaké číslo :-P

Mal som aj Zlodej alebo Razer bez nicoho. 

rejnok1 #45 Posted 11 December 2019 - 07:42 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24100 battles
  • 3,422
  • [PRASE] PRASE

View PostMakeMeSweat, on 11 December 2019 - 07:37 PM, said:

Mal som aj Zlodej alebo Razer bez nicoho. 

OK. Může být. Já měl asi téměř vždy číslo, ale asi náhoda...

MakeMeSweat #46 Posted 11 December 2019 - 09:04 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24480 battles
  • 3,299
  • [KHIL] KHIL

View Postrejnok1, on 11 December 2019 - 06:42 PM, said:

OK. Může být. Já měl asi téměř vždy číslo, ale asi náhoda...

Vacsinou je cislo. Mas pravdu.  Alebo tri roztodivne slova. Ja som len chcel ukazat ze to nie je pravidlo.  Ze su aj take jednoduche nicky. Dokonca aj take  u ktorych sa da predpokladat ze uz existuju.

Koggli #47 Posted 12 December 2019 - 06:23 AM

Colonel

• Player
  • 12935 battles
  • 3,556
  • [NGBP] NGBP

Jaká je pravděpodobnost, že to přiřadí existující nick? Odpovím si sám velmi vysoká. Namátkově jsem dnes našel dva nicky které opravdu v databázi hráčů existují. Jeden je černé a druhý červené rajče.

A teď otázka pro CM nepoškozuje systém tím pádem tyto hráče jejichž přezdívky přiřazuje jiným hráčům?

Silně mi to připomíná operátory kteří nevyužívaná čísla vracejí zpět do oběhu. Jaké kolikráte musí být pro některé volající překvapení když třeba po 5 letech se rozhodnou zavolat Frantovi z Dolní a on to zvedne nějaký Pepa z Horní.:facepalm:

Leeroy_YOLO #48 Posted 12 December 2019 - 07:31 AM

Brigadier

• Player
  • 7288 battles
  • 4,199
To, že tam jsou skutečná jména jsem psal už v době co to bylo na CT, že se mi to nelíbí a že to poškozuje skutečné hráče. To je jen ukázka toho, že CT je opravdu zbytečné a vůbec nic ze zpětné vazby se neřeší. Ať si WG říká, co chce, papír snese všechno, ale činy mají poslední slovo.

Koggli #49 Posted 12 December 2019 - 10:36 AM

Colonel

• Player
  • 12935 battles
  • 3,556
  • [NGBP] NGBP
A odpověděl na to někdo z WG? Nebo to nechali uležet a zametli tak jak bývá zvykem.

Sstyx #50 Posted 12 December 2019 - 10:48 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18348 battles
  • 4,299
  • [DAFFY] DAFFY

View PostKoggli, on 12 December 2019 - 06:23 AM, said:

Jaká je pravděpodobnost, že to přiřadí existující nick? Odpovím si sám velmi vysoká. Namátkově jsem dnes našel dva nicky které opravdu v databázi hráčů existují. Jeden je černé a druhý červené rajče.

A teď otázka pro CM nepoškozuje systém tím pádem tyto hráče jejichž přezdívky přiřazuje jiným hráčům?

Silně mi to připomíná operátory kteří nevyužívaná čísla vracejí zpět do oběhu. Jaké kolikráte musí být pro některé volající překvapení když třeba po 5 letech se rozhodnou zavolat Frantovi z Dolní a on to zvedne nějaký Pepa z Horní.:facepalm:

Mohla bych tě poprosit o screen nebo replay takových bitev. Moc by nám to pomohlo, aby k takovým případům již nedocházelo. Děkuju!

Koggli #51 Posted 12 December 2019 - 11:09 AM

Colonel

• Player
  • 12935 battles
  • 3,556
  • [NGBP] NGBP

View PostSstyx, on 12 December 2019 - 10:48 AM, said:

Mohla bych tě poprosit o screen nebo replay takových bitev. Moc by nám to pomohlo, aby k takovým případům již nedocházelo. Děkuju!

Takto to doufám bude stačit?

Spoiler

BTW.

Tak jsem si říkal, proč to zase ráno nefungovalo to XVM a teď jsem náhodou našel odpověď.

Ještě si to promyslím, ale s největší pravděpodobností, raději XVM oželím abych si mohl užívat hru inkognito.

Bravo WG, zase jste vymysleli super ptákovinu která se ale obrací jiným směrem než jste zamýšleli.

Když nemohu já vidět statistiky kvůli kterým jste tu fičuru zavedli a teď navíc i XVM bude statistiky vypínat. Tak naplno budu vypínat ty moje.

Pro ubrekánky kterým vadilo, že jsou vidět jejich staty a, že XVM je mor a bůh ví co ještě, tak nebudou, ale neuvidí prakticky nikdo nic. Jedině až po bitvě, ale to je pak už s křížkem po funuse no.:B

Takzvaná patová situace.

Jednou to WG zavedlo ten anonymizer, tak by byla hloupost tuto VÝSADU nepoužívat. Je to lepší pro mě. Neuvidí mě hráč co hraje bez XVM a neuvidí mě hráč ani co hraje s XVM a pak ještě ten co hraje s XVM, ale inkognito takže se mu XVM "vypne" a on uvidí vše šedě.:P

Ještě jednou bravo. Tleskám.

EDIT: změněna barva odkazu, než si toho zas všimnou šerifové, nemám rád když se mi někdo vrtá v postu jen kvůli špatné barvě odkazu:honoring: Jinak samozřejmě nic proti moderátorům nemám.:)

Edited by Koggli, 12 December 2019 - 02:41 PM.

Sstyx #52 Posted 12 December 2019 - 11:36 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18348 battles
  • 4,299
  • [DAFFY] DAFFY

View PostKoggli, on 12 December 2019 - 11:09 AM, said:

Takto to doufám bude stačit?

Spoiler

BTW.

Tak jsem si říkal, proč to zase ráno nefungovalo to XVM a teď jsem náhodou našel odpověď.

Ještě si to promyslím, ale s největší pravděpodobností, raději XVM oželím abych si mohl užívat hru inkognito.

Bravo WG, zase jste vymysleli super ptákovinu která se ale obrací jiným směrem než jste zamýšleli.

Když nemohu já vidět statistiky kvůli kterým jste tu fičuru zavedli a teď navíc i XVM bude statistiky vypínat. Tak naplno budu vypínat ty moje.

Pro ubrekánky kterým vadilo, že jsou vidět jejich staty a, že XVM je mor a bůh ví co ještě, tak nebudou, ale neuvidí prakticky nikdo nic. Jedině až po bitvě, ale to je pak už s křížkem po funuse no.:B

Takzvaná patová situace.

Jednou to WG zavedlo ten anonymizer, tak by byla hloupost tuto VÝSADU nepoužívat. Je to lepší pro mě. Neuvidí mě hráč co hraje bez XVM a neuvidí mě hráč ani co hraje s XVM a pak ještě ten co hraje s XVM, ale inkognito takže se mu XVM "vypne" a on uvidí vše šedě.:P

Ještě jednou bravo. Tleskám.

Děkuju!:medal:

vojaksvejk #53 Posted 12 December 2019 - 12:10 PM

Private

• Player
  • 43139 battles
  • 15
  • [KIN5S] KIN5S

View PostSstyx, on 12 December 2019 - 10:36 AM, said:

Děkuju!:medal:

obavam se ,ze to tleskanií bylo mysleno velmi ironicky

ve zduvodneni proc zavest inkognito jste uvedli hodne duvodu....jen ten hlavni a skutecny tam nebyl : moc hracu si cim dal vice stezovalo na vas MM,na nevyrovnane tymy atd.... xvm vam do toho hazelo celkem slusne vidle,protoze kazdy uz na zacatku bitvy videl,co za super tym jste mu pridelili

takze se to cim dal hure zduvodnovalo,ze??? Spousta naivnich trdlu obdivne hledi na videa super borcu-jen uz mene vidi,co za tym mu dalo WG za soupere,ze je strili jako krysy v sudu..... a tyhle videa jsou prece potreba pro propagaci hry

tak co s tim?? jasne,nezakazem xvm,kdyz je dovoolene,udelame hrani inkognito,to ukonci xvm pekne potichu a jede se dal...

dal budou vyvoleni dostavat proti sobe tymy,aby si nastrileli a my platici ale jinak neuzitecny plebs budeme dostavat nooby k sobe a delat jen lovnou zver...

ze lzu??? klasika-dnes mapa step,dostal jsem super tym,za 4minuty a 20 sekund uz jsme z nase tymu byli jen dva a 8 tanku!!!!!!! z naseho tymu dalo NULA-to je podle vas vyrovnanost tymu o kterou se snazite-UDAJNE

pokud by jste tim vasim dalsim "vylepsenim" hry jen nezakryli to,co uz stejne vetsina lidi vi a xvm jste nechali fungovat-dnes na stepy odhaduji nase sance na zacatku bitvy tak na 25%

pokud to je vysledek vasi snahy o vyrovnane hry-pak se vratte vsichni do skoly pro programatory,protoze je to vazne k smichu

a jelikoz vas oznamkuji jako ve skole za MM za 5! s vykricnikem,nedostanete ode mne uz ani korunu,pokud s tim MM neco neudelate a vetsina bitev zase nebude koncit pomerne vyrovnanou prohrou ci vitezstvim.....

utracet realne penize za virtualni ptakoviny ve hre,kde nejste schopni zajistit regulerni podminky-to uzmuze vazne jen hodne naivni clovek

Edited by vojaksvejk, 12 December 2019 - 12:16 PM.

Leeroy_YOLO #54 Posted 12 December 2019 - 12:14 PM

Brigadier

• Player
  • 7288 battles
  • 4,199
To poděkování asi bylo na ta jména anonymizeru :)

Zeroberg #55 Posted 12 December 2019 - 12:19 PM

Lieutenant

• Player
  • 49299 battles
  • 1,583
  • [THRAX] THRAX

View PostKoggli, on 12 December 2019 - 11:09 AM, said:

... neuvidí prakticky nikdo nic. Jedině až po bitvě, ale to je pak už s křížkem po funuse no.:B

Takzvaná patová situace.

jen se zeptám... a proč by měl? proč by někdo měl během bitvy vidět jak dobře hraju/nehraju? Ono to má pro někoho význam aby věděl jak sám ve hře hrát? :trollface:

11:23 Added after 3 minute

View PostSstyx, on 12 December 2019 - 10:48 AM, said:

jinak mě se děje to samé... ze tří bitev jeden zásah do existujícího: https://wot-life.com/eu/player/kutuzov_1-522134142/

vojaksvejk #56 Posted 12 December 2019 - 12:26 PM

Private

• Player
  • 43139 battles
  • 15
  • [KIN5S] KIN5S

View PostZeroberg, on 12 December 2019 - 11:19 AM, said:

jen se zeptám... a proč by měl? proč by někdo měl během bitvy vidět jak dobře hraju/nehraju? Ono to má pro někoho význam aby věděl jak sám ve hře hrát? :trollface:

11:23 Added after 3 minute

jinak mě se děje to samé... ze tří bitev jeden zásah do existujícího: https://wot-life.com/eu/player/kutuzov_1-522134142/

a videl jsi ty nekdy nekde nejakou soutez,klani ci souboj mezi tymy,kde by ti ukazali soupisku tymu az po zapase??? vsadil by jsi si na zapas,kde nejen,ze nevis,kdo hraje za hosty ale ani za domaci???

prekvapujete me lidi cim dal vic 

Jukl282 #57 Posted 12 December 2019 - 12:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27878 battles
  • 501
  • [_V4L_] _V4L_

View Postvojaksvejk, on 12 December 2019 - 01:26 PM, said:

a videl jsi ty nekdy nekde nejakou soutez,klani ci souboj mezi tymy,kde by ti ukazali soupisku tymu az po zapase??? vsadil by jsi si na zapas,kde nejen,ze nevis,kdo hraje za hosty ale ani za domaci???

prekvapujete me lidi cim dal vic 

A jak to s tím souvisí? Ve vanile info o hráčích prostě nemáš, krom pár ukazatelů nemáš páru kdo je rudý a kdo fialový. Pro hráče vanily je v podstatě uplně irelevantní, jestli je někdo anonymizovaný nebo ne. 

Ten jednotný a spravedlivý stav v podstatě narušuje jedna jediná věc - XVM. Ne, ve Wotku totiž prostě by default neznáš soupisku nepřítele, nevíš o jejich kvalitě nic. 

Edited by Jukl282, 12 December 2019 - 12:41 PM.

BlueTomcat #58 Posted 12 December 2019 - 12:49 PM

Major

• Player
  • 25477 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL

Jo jo, brečíky od uživatelů XVM, to je lahoda.

Jinak teď jsem dal pár bitev, ve hře 3 artiny jako vždycky a co se nestalo, najednou jsem měl klid. Pak jsem se mrknul do pobitevního logu a samozřejmě, největší nakládačku dostali nejzkušenější hráči, takzvaně ti co chcípli jako první. Pak že XVM focus neexistuje. 

Jestli Anonymizér dává i jména existujících a hlavně totálně rudých účtů, jedině dobře, tímhle to XVM rozvrací ještě víc protože uživatelé mu nebudou moci věřit prakticky už nic. Jestli se najde "generál" co bude mít touhu psát mi slovní průjem v bitvě nebo v garáži, jen se zasměji, případně ještě poslouží k mému pobavení a pak ho bloknu. 

Jinak musím složit i poklonu autorům XVM za jejich rozhodnutí o blokaci těch co XVM používají ale své statistiky schovávají za Anonymizér. Ve hře je spousta pokrytců a tímhle jim to dávají dost sežrat. 

MakeMeSweat #59 Posted 12 December 2019 - 01:09 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24480 battles
  • 3,299
  • [KHIL] KHIL

View PostBlueTomcat, on 12 December 2019 - 11:49 AM, said:

Jo jo, brečíky od uživatelů XVM, to je lahoda.

Jinak teď jsem dal pár bitev, ve hře 3 artiny jako vždycky a co se nestalo, najednou jsem měl klid. Pak jsem se mrknul do pobitevního logu a samozřejmě, největší nakládačku dostali nejzkušenější hráči, takzvaně ti co chcípli jako první. Pak že XVM focus neexistuje. 

Jestli Anonymizér dává i jména existujících a hlavně totálně rudých účtů, jedině dobře, tímhle to XVM rozvrací ještě víc protože uživatelé mu nebudou moci věřit prakticky už nic. Jestli se najde "generál" co bude mít touhu psát mi slovní průjem v bitvě nebo v garáži, jen se zasměji, případně ještě poslouží k mému pobavení a pak ho bloknu. 

Jinak musím složit i poklonu autorům XVM za jejich rozhodnutí o blokaci těch co XVM používají ale své statistiky schovávají za Anonymizér. Ve hře je spousta pokrytců a tímhle jim to dávají dost sežrat. 

Xvm tí nezobrazuje štatistiky anonymizovaneho hráča ani keď má existujúci nick. XVM vie že je anonymizovany.

Že sa autori rozhodli zakázať mod pre hráčov čo používajú anonymizer sa mi páči. Je mi jedno xvm, je mi jedno anonymizer, ale nemám rad pokrytcov.

vojaksvejk #60 Posted 12 December 2019 - 03:14 PM

Private

• Player
  • 43139 battles
  • 15
  • [KIN5S] KIN5S

View PostMakeMeSweat, on 12 December 2019 - 12:09 PM, said:

Xvm tí nezobrazuje štatistiky anonymizovaneho hráča ani keď má existujúci nick. XVM vie že je anonymizovany.

Že sa autori rozhodli zakázať mod pre hráčov čo používajú anonymizer sa mi páči. Je mi jedno xvm, je mi jedno anonymizer, ale nemám rad pokrytcov.

nepotrebuji vedet statistiky hracunejsem pako,ktere bude nekoho pronasledovat po mapee jen proto,ze je modry,nebo si lecit komplex na cervenem....

me by stacilo ciste videt na zacatku bitvy sance na vyhru.....podle toho bych se jen zaridil,jakou taktiku v bitve zvolit...

ale ja si myslim,ze slo HLAVNE O TO,ABY JSME NEVIDELI TU SANCI VE HRE v procentech uz na zacatku bitvy

protoze pak se WG daleko lepe a snaze vymlouva,ze ne to oni slozili z 22 bitev 16 tym plny - rekneme neskusenych hracu-ale ze to ten vyrovnany tym jen proste spatne zahral .........

to  ostani je jen omacka jako vzdy,na kterou se nachytalo mraky lidi ....

ja vlastne nic jineho nez xvm ani nepouzival a to ho jeste mam jen asi mesic :-)

jelikoz hraju uz roky porad stejne -dobre/blbe ...a tymy jsou vyrovnane-podle wg,cim to je ,ze mi soustavne padaji statistiky a i na 10tr se mi bezne stava,ze je muj tym vyrizeny do 6-7 minut do nuly...

dnes to byl extrem za 4min a 20s jsme zbyli z tymu jen dva

opravdu vyrovnane tymy-za to nemuzou ti slabsi hraci se mnou v tymu,za to muze wg,ze takovy tym vubec posklada  a pak se nadava na nooby....ne,noob za to fakt nemuze,prvnak proste devataka neprepere :-)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users