Jump to content

Haritalar Hakkında

harita wot olds maps eski

• Please log in to reply
2 replies to this topic

_TETRAT_ #1 Posted 05 December 2019 - 05:17 PM

Private

• Player
  • 39279 battles
  • 8
  • [TAF-X] TAF-X

Eski HAritaları özleyen eski oyuncular  kaldı mı aramızda  ? Ben 2013 den beri bu oyunu oynayan bir bireyim bu oyunun fizik motoru olmadan  pixel pixel halini de hatırlıyorum acayip acayip buglarını Wargaming birçok şeyi düzeltti Güzelleştirdi tek merak ettiğim neden eski haritaları kaldırdı ? Yerine gelen Kharkov, pilsen  gibi haritalar eski haritaların yerini tutmuyor . Hani wargimng oyuncu kaybediyorsun ya tankların azlıgından  ya da premium tank sayısınıdan değil Haritalar emin  olun çok dile getirilmeyen bir etken. Haritalar göreceli olarak sevilir ya da sevilmez yenisini getiriyorsun eywallah la eskileri kaldırma . eskilerden bir kaç harıta

Ejderha Yamacı.jpgGüney Kıyısı.jpgİnci NEhri.jpgKomarın.jpgKuzey Batı.jpgLiman.jpgSaklı Köy.jpgSeverogorsk.jpg 

Liman Haritasını özleyeceğim aklıma dahi Gelmezdi . 

Desteğe yazdım bu konu hakkında otomatık cevap geldi . Forumu takip eden kaldıysa eğer arkadaşlar fikirlerinizi yazında belki Turk toplugugu olarak bizi dikkate alırlar .  

Jeffers0nAirplane #2 Posted 09 December 2019 - 04:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 70698 battles
  • 958
  • [6-45] 6-45
komarin de kahvaltı.

Gelincik #3 Posted 13 December 2019 - 07:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30144 battles
  • 349
şu anda iyi haritalar var, kötü haritalar var. burda koydukların aynen geri gelse yine kaldırılmasını isterim. hepsini tek tek yazmayacağım ama hepsi ya sorunlu ya da temeli bozuk haritalardı.

Also tagged with harita, wot, olds, maps, eski

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users