Jump to content

Yılbaşı kutuları tank listesi ve stiller

• Please log in to reply
22 replies to this topic

One_Life_Live_It #1 Posted 06 December 2019 - 12:18 PM

Corporal

• Player
  • 34728 battles
  • 182
  • [H_I_S] H_I_S

Yılbaşı kutularında listedeki tanklar ve 3D stiller olacakmış şeklinde haberler var (kesin bilgi değil)

Premium tanklar:
1. Object 703 variant II
2. E 75 TS, “Becken Kampfgroup” stiliyle
3. Progetto M35 mod. 46
4. SU-130PM
5. Sherman VC Firefly
6. Pz.Kpfw. III Ausf. K
7. Sexton I
8. AM 39 Gendron-Somua

3D stiller:
1. Jagdpanzer E 100
2. E 100
3.  Object 430U “Kelevra” stili
4. Object 140
5. T110E4
6. AMX 13 105

Kaynak

https://thearmoredpa...s-for-2020/amp/

Merug #2 Posted 06 December 2019 - 12:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 45833 battles
  • 467
...

Edited by Merug, 27 May 2020 - 12:15 PM.

MYQLGEN #3 Posted 06 December 2019 - 12:38 PM

Sergeant

• Player
  • 385 battles
  • 226

Almak isteyenler için Yeterli değil bence hoş alan olucaktır,ben almadım almayıda düşünmüyorum.

Cheftain, 907, 279(e) gibi veya M60 patton gibi aklıma gelmediği ödül özel tanklardan koysalar alanı daha çok olurdu.

Edited by MYQLGEN, 06 December 2019 - 12:38 PM.

ProFighte #4 Posted 06 December 2019 - 01:15 PM

Captain

• Player
  • 28990 battles
  • 2,179
  • [CMPLX] CMPLX

View PostMYQLGEN, on 06 December 2019 - 02:38 PM, said:

Almak isteyenler için Yeterli değil bence hoş alan olucaktır,ben almadım almayıda düşünmüyorum.

Cheftain, 907, 279(e) gibi veya M60 patton gibi aklıma gelmediği ödül özel tanklardan koysalar alanı daha çok olurdu.

Başka isteğin var mıydı paşam

innocenT_deviL #5 Posted 06 December 2019 - 01:33 PM

Colonel

• Player
  • 37940 battles
  • 3,581
  • [CMPLX] CMPLX
4 tanesi bende var, 1 tanesi (Amd) zaten herkese verilecek sanırım. Geriye kalan 3 tanesi için ki bunların bir tanesinin 6 seviye olduğunu hesaba katarsak bu seneki kutuların benim için pek bir cazibesi olmayacak gibi. Tank çıksa bile hem tutturacan tank çıkacak hem de bende olmayan 2 taneden en az biri çıkacak... ihtimal düşük. Geçen sene en azından IS-3A ve Defender'ın yanısıra E25 ve leFH gibi orta seviyelerden de olmasını isteyeceğim tanklar vardı. Bu sene fıs liste doğru çıkarsa...

Bagora #6 Posted 06 December 2019 - 01:41 PM

Lieutenant General

• Player
  • 50804 battles
  • 7,375
  • [CMPLX] CMPLX

View PostinnocenT_deviL, on 06 December 2019 - 12:33 PM, said:

4 tanesi bende var, 1 tanesi (Amd) zaten herkese verilecek sanırım. Geriye kalan 3 tanesi için ki bunların bir tanesinin 6 seviye olduğunu hesaba katarsak bu seneki kutuların benim için pek bir cazibesi olmayacak gibi. Tank çıksa bile hem tutturacan tank çıkacak hem de bende olmayan 2 taneden en az biri çıkacak... ihtimal düşük. Geçen sene en azından IS-3A ve Defender'ın yanısıra E25 ve leFH gibi orta seviyelerden de olmasını isteyeceğim tanklar vardı. Bu sene fıs liste doğru çıkarsa...

elinde olan tank çıkarsa gold değeri verilecek , gold stoklamak isteyenler için iyi ama keşke maratonla alınan tanklar yerine para ile satışa çıkan tanklardan koysalardı , 

12:46 Added after 4 minute

View PostMYQLGEN, on 06 December 2019 - 11:38 AM, said:

Cheftain, 907,gibi veya M60 patton bu tankları kutulara koyarlarsa kaos çıkar

279(e) bunu kutulara koylarsa muhtemelen savaş çıkar bi kaç wg çalışanını sallandırırlar .

Edited by Bagora, 06 December 2019 - 01:46 PM.

onnoZZ #7 Posted 06 December 2019 - 02:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30841 battles
  • 791
  • [CMPLX] CMPLX

View PostinnocenT_deviL, on 06 December 2019 - 01:33 PM, said:

Liste bu ise benim de hevesim biraz söndü.SU-130pm yok bende. O biraz ilgimi çekiyor ya da scorp g olursa.Geçen sene is3-a -defender çıkmamıştı ama e25 çıkmıştı. Bir de lorr 40-t de kutudan çıkmıştı(bir öncekinden de olabilir). Dah öncekiler altın, pre gün derken tatmin etmişti.   Zaten bu altınlarla, maratonla, yeni üye programıyla yeteri kadar tank var elimde.  İlgimi çeken tank da olmayınca altını da pre gün dışında harcayabileceğim bir yer kalmıyor. Kredi kartımın o günkü durumuna göre karar veririm artık :)

Ama şöyle bolca tahvilli kutular olursa durum değişebilir.

SouIfIy #8 Posted 06 December 2019 - 02:48 PM

Major General

• Player
  • 45647 battles
  • 5,624

View PostMYQLGEN, on 06 December 2019 - 08:38 AM, said:

sefer tanklarını almak için millet her gün kaç savaşa girip stres çekti sende buraya gel daha çok alan olurdu de 

13:49 Added after 1 minute

View PostonnoZZ, on 06 December 2019 - 10:02 AM, said:

Liste bu ise benim de hevesim biraz söndü.SU-130pm yok bende. O biraz ilgimi çekiyor ya da scorp g olursa.Geçen sene is3-a -defender çıkmamıştı ama e25 çıkmıştı. Bir de lorr 40-t de kutudan çıkmıştı(bir öncekinden de olabilir). Dah öncekiler altın, pre gün derken tatmin etmişti.   Zaten bu altınlarla, maratonla, yeni üye programıyla yeteri kadar tank var elimde.  İlgimi çeken tank da olmayınca altını da pre gün dışında harcayabileceğim bir yer kalmıyor. Kredi kartımın o günkü durumuna göre karar veririm artık :)

Ama şöyle bolca tahvilli kutular olursa durum değişebilir.

bence kutulardan su130 yada skorp yine çıkar alan yine olur bende onu bekliyorum 

ArchitectARC #9 Posted 06 December 2019 - 03:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15363 battles
  • 732
  • [JSTCE] JSTCE

View PostMYQLGEN, on 06 December 2019 - 12:38 PM, said:

Bu tankları koymalarını ciddi anlamda söylüyorsan daha oyunu öğrenememişsin demek, eğer ironi yapıyorsan iyiydi

Mellqart #10 Posted 06 December 2019 - 04:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3647 battles
  • 624
  • [SADCR] SADCR
kutu içerigi fazla ama ilgi çekici degil. 3 lü almayı dusunuyordum boyle gelirse almam

MYQLGEN #11 Posted 06 December 2019 - 05:01 PM

Sergeant

• Player
  • 385 battles
  • 226

View PostArchitectARC, on 06 December 2019 - 03:48 PM, said:

Bu tankları koymalarını ciddi anlamda söylüyorsan daha oyunu öğrenememişsin demek, eğer ironi yapıyorsan iyiydi

Oyunu öğrenip öğrenmemekle alakası yok,gene söylüyorum madem WG para kazanmak istiyor demi ,hani para gelsinde nası gelirse gelsin kafasında ya, haber kısmına bakın nerdeyse 3/2 si full tank satıyım, millet tanka doydu hala yok tank satayım illaki diyor.

Dediğim tanklar satışa çıksın bu tanklar şuanda oyunun nirvana tankları herkesce bilinmekte tarif etmeye gerek yok,ahanda buraya yazıyorum oyun şuandaki senelik karını 1 günde toplar hatta daha fazlasını.

Tankı kasmış olupta uğraşıp oynayanlarda uğraştıkları ile kalır ne diyecekler forumda gelip kızıp kızıp gidicekler,karaborsada örneği olmuş 1-2 maraton tankların bazılarını satattı bazılarıda indirimli hali ile gold karşılığı ile.Tabi bu nirvana tankları gerçek para ile satılıcaktır yada kutu ya koyabilirde neden olmasın koysa bu tanklara sahip olmayan nası üşüşecektir.Niyemi en iyisi bende olsun uğraşmadan alayım diyen insan tonla var ve bu oyun çoğu oyuncuyu buna doğru itiyor.

Ben bu tankları kutuya koyuyorum dese kim ne diyebilecek soruyorum anca uğraşanlar forumda dövüncek ve bunlada kalıcaktır.Yani koymak istese koyar tabi istese.

Not ben gene para verip almam prensip meselesi oyuna para vermiyorum.

16:04 Added after 2 minute

View PostBagora, on 06 December 2019 - 01:41 PM, said:

Cheftain, 907,gibi veya M60 patton bu tankları kutulara koyarlarsa kaos çıkar

279(e) bunu kutulara koylarsa muhtemelen savaş çıkar bi kaç wg çalışanını sallandırırlar .

Para sıkıntıları olsun bak nası koyduklarını hep beraber görmüş oluruz ne kadar insanlar bana şuanda sövselerde,millet kastığıyla uğraştığıyla kalıcak,bu pazarlama stratejisi, popülaritesi olan oyun illaki daha iyi tanklar gelicektir.Herzaman olduğu gibi.

Edited by MYQLGEN, 06 December 2019 - 05:10 PM.

Tyhoun #12 Posted 06 December 2019 - 06:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26559 battles
  • 632
E75 TS kesin gözüyle bakıyorum geçen balance_EU nick ile gerçek server testine girdiğini gördüm son şeklini alıp kutuya gireceğini düşünüyorum . Çift namlulu tanklar için belki emin değilim yalnız bir video izledim tank gayet yüklemesi isabeti çok iyi gördüm çok bekledim bir aduket atmasını atmadı ayıp etti :teethhappy: . progetto ve su 130 geçen seneye göre çok iyi derim e25 scorpion g  . is 3 a ve defender sanırım takvimde verilecektir büyük ihtimal hayırlısı . kutulardan sonra verilir umarım altın karşılığında almak güzel olur :P

Edited by Tyhoun, 06 December 2019 - 06:14 PM.

Hellmarch99 #13 Posted 06 December 2019 - 06:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25773 battles
  • 447

View PostMYQLGEN, on 06 December 2019 - 05:01 PM, said:

Oyunu öğrenip öğrenmemekle alakası yok,gene söylüyorum madem WG para kazanmak istiyor demi ,hani para gelsinde nası gelirse gelsin kafasında ya, haber kısmına bakın nerdeyse 3/2 si full tank satıyım, millet tanka doydu hala yok tank satayım illaki diyor.

Dediğim tanklar satışa çıksın bu tanklar şuanda oyunun nirvana tankları herkesce bilinmekte tarif etmeye gerek yok,ahanda buraya yazıyorum oyun şuandaki senelik karını 1 günde toplar hatta daha fazlasını.

Tankı kasmış olupta uğraşıp oynayanlarda uğraştıkları ile kalır ne diyecekler forumda gelip kızıp kızıp gidicekler,karaborsada örneği olmuş 1-2 maraton tankların bazılarını satattı bazılarıda indirimli hali ile gold karşılığı ile.Tabi bu nirvana tankları gerçek para ile satılıcaktır yada kutu ya koyabilirde neden olmasın koysa bu tanklara sahip olmayan nası üşüşecektir.Niyemi en iyisi bende olsun uğraşmadan alayım diyen insan tonla var ve bu oyun çoğu oyuncuyu buna doğru itiyor.

Ben bu tankları kutuya koyuyorum dese kim ne diyebilecek soruyorum anca uğraşanlar forumda dövüncek ve bunlada kalıcaktır.Yani koymak istese koyar tabi istese.

Para sıkıntıları olsun bak nası koyduklarını hep beraber görmüş oluruz ne kadar insanlar bana şuanda sövselerde,millet kastığıyla uğraştığıyla kalıcak,bu pazarlama stratejisi, popülaritesi olan oyun illaki daha iyi tanklar gelicektir.Herzaman olduğu gibi.

bence koymak istese de koyamaz.Çünkü;

-OP tanklar oldukları için oyunun dengesini bozuyorlar, bu sayı az olduğu için bunu fazla hissetmiyoruz.Fakat bu sayı artarsa bu tanklarla normal tanklar eşleşince normal tanklar bunlarla başa çıkamayacaklar ve bu işten sıkılıp oyunu bırakacaklar.( bu kadar az iken bile bırakan olduğunu düşününce).

-WG bu tankları almayı özellikle zorlaştırıyor ki almak için uğraşıp daha çok oyun oyna.

=Ne zaman satılır peki? -Ne zaman tankın popüleritesi düşer ve ortalama olacak kadar nerf yerse . Ornek: Type-59

Bagora #14 Posted 06 December 2019 - 06:49 PM

Lieutenant General

• Player
  • 50804 battles
  • 7,375
  • [CMPLX] CMPLX

View PostMYQLGEN, on 06 December 2019 - 04:01 PM, said:

şu an muhtemelen adamlar yılbaşında kazanacakları parayı doldurmak için koca bi havuz yapıyolardır önümüzdeki 3-4 ay o para dolu havuzda yüzecekler . bak sana basitçe anlatayım insanların oyunu oynaması için bi amaç gerekli wg bu amacı gerek görev tankları (260 . 279e) gerek sefer tankları(obj907 ,chiftein) ve gerekse maraton tankalrı ile veriyor işte wg bu tankları kolay kolay verirse ve ya para ile verirse insanlar tankı alır oynar 2 gün sonra sıkılıp bırakır , oyunun devam etmesi için wg nin bişiler satmasından daha önemli bişey var o da oyunu oynayan kişi sayısının çok olması , yani wg senn dediğin gibi bi hamle yaparsa 2 ay sonra oyuncusu biter ve batar . sen diyosun ki wg batacağı zaman yapacaktır işte bende diyorum ki wg nin oyuncu sayısı biterse batar yani senn dediğini yapması için çok az oyuncusu kalmış olması gerekir e o zaman zaten az kişi oldugu için pek kutu alan olmaz

kilic222 #15 Posted 06 December 2019 - 07:48 PM

Brigadier

• Player
  • 44181 battles
  • 4,082
Oyunu oynamıyorum, Ön Cephe harici, ama kutulardan alıcam. Geçen sene seviye 8 tank çıkmamış olmasına rağmen, kutu açmak heyecanlıydı hehe

BarzoStrikesAgain #16 Posted 06 December 2019 - 10:45 PM

Sergeant

• Player
  • 19859 battles
  • 255
  • [TAF-G] TAF-G
Beyler ayın  15indemi gelecek kutular

Bagora #17 Posted 06 December 2019 - 11:12 PM

Lieutenant General

• Player
  • 50804 battles
  • 7,375