Jump to content

Najnowszy przegląd wydarzeń 2020 roku: Doniesienia z moskiewskiego wydarzenia

• Please log in to reply
214 replies to this topic

Community #1 Posted 13 December 2019 - 06:57 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,294
Przeczytajcie artykuł by dowiedzieć się o planach rozwoju World of Tanks!

Pełna treść wiadomości

Upupork #2 Posted 13 December 2019 - 06:59 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6683 battles
  • 466
  • [63DCH] 63DCH

Block Quote

Korekta gałęzi technicznych pojazdów. Zamierzamy ponownie przyjrzeć się układowi pojazdów w drzewach technologicznych poziomów od I do IV dla prawie wszystkich nacji. Zmniejszymy liczbę czołgów niskich poziomów w drzewach technologicznych, by umożliwić wygodniejsze przełączanie pomiędzy rożnymi gałęziami rozwoju, na przykład pomiędzy czołgami średnimi, a ciężkimi. Te czołgi niskich poziomów pozostaną w grze, ale nie będą mogły być już badane.

WOT_Barsa8 #3 Posted 13 December 2019 - 07:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 22723 battles
  • 1,513
  • [GE-PL] GE-PL
Powiem szczerze... mi się to wszystko bardzo nie podoba. Szkoda, że jest o tym info po kupnie przeze mnie paczek, miałbym 320 zł w kieszeni. Popierdółkę z gry robią, wszędzie uproszczenia.

Violet_Her0_ #4 Posted 13 December 2019 - 07:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6701 battles
  • 73
  • [PHIX_] PHIX_

Popieram Pana z góry. Chcecie zmieniać kompletnie mechanikę gry która ma 10 lat. Na rebalans był czas 4-5 lat temu jak wszyscy się domagali zmian a wy to mieliście  w dupie bo woleliście euro liczyć. Nie będziecie w stanie zrekompensować w żaden sposób czasu który ludzie poświęcili na tą grę. Jedyne co możecie zrobić teraz to WOT 2.0 

Zresztą, szkoda wyrażać własne zdanie na tym forum bo i tak w dupie macie graczy

1-1 ;)

Edited by Violet_Her0_, 13 December 2019 - 07:48 PM.
Słownictwo

maremel #5 Posted 13 December 2019 - 07:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44928 battles
  • 607
W sumie czy jest się czym martwić na zapas? I tak nie dadzą rady tego zrobić. No może w przeciągu pięciu kolejnych lat...

Adam750 #6 Posted 13 December 2019 - 07:52 PM

Corporal

• Player
  • 33862 battles
  • 123
  • [1BZ] 1BZ
A zróbcie to, wywróć wszystko do góry nogami i potem będziecie się dziwić co tu nie wyszło ano kurna wszystko. Prędzej ja będe prezydentem niz wy cokolwiek dobrze zrobicie 

Violet_Her0_ #7 Posted 13 December 2019 - 08:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6701 battles
  • 73
  • [PHIX_] PHIX_

Ciekawy temat się zapowiada. Z innej beczki, moze zamiast dodawać nowe kupoczołgi to zajmiecie się balansem czołgów premium? Bo z tego co pamiętam to wasze motto brzmiało: Czołgi specjalne i  czołgi premium nigdy nie będą lepsze od ich drzewkowych odpowiedników.  

Czekam na Opinie falatiego o tym że przecież ebola jest dobrze zbalansowanym czołgiem bo da się go przebić w tyłek.

Komedia totalna. cytujac Zbysia ,,Platforma  was tak nie *edit''

Edited by Peter_Wolf, 13 December 2019 - 08:17 PM.
Nie przeklinaj

Msciboj #8 Posted 13 December 2019 - 08:02 PM

Lieutenant

• Player
  • 20261 battles
  • 1,818

View Postmaremel, on 13 December 2019 - 06:43 PM, said:

W sumie czy jest się czym martwić na zapas? I tak nie dadzą rady tego zrobić. No może w przeciągu pięciu kolejnych lat...

Alez zrobia, zrobia i oglosza wielki sukces.

Na wzor sukcesu testow piaskownicy.

Nie martwcie sie i kupujcie paczki.

Ps. Czyli ten nowy wyglad zalogi mozna w toalecie spuscic.

Edited by Msciboj, 13 December 2019 - 08:04 PM.

MeatGun #9 Posted 13 December 2019 - 08:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 78922 battles
  • 1,484
  • [-SJD-] -SJD-

Dotychczas myślałem, że ta gra jest całkiem fajna, ale teraz zrozumiałem, że jest do niczego.

Trzeba wszystko na nowo zaprojektować: pociski, załogi, czołgi.

Potrzymajcie mi piwo ...

:izmena:

Gonzayez_PL #10 Posted 13 December 2019 - 09:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38971 battles
  • 752
  • [-SJD-] -SJD-
Mam dla WG pomysł. Nie chce za niego żadnej kasy!
Wykasujcie wszystkie drzewka. Zostawcie/Zróbcie tylko jeden czołg w grze, niech sam jeździ i sam strzela. Niech nie ma w nim nic do wyexpienia. Załoga niepotrzebna. Będzie cud gra.

P.S. po ile chodzą konta na ebayu?

Edited by Gonzayez_PL, 13 December 2019 - 09:16 PM.

maeroxxx #11 Posted 13 December 2019 - 09:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 75568 battles
  • 931
  • [MT67] MT67

View PostMeatGun, on 13 December 2019 - 07:36 PM, said:

Potrzymajcie mi piwo ...

:izmena:

co tak cienko ja trzymam Pure Polish Patato , bardzo smaczne polecam 

___Wolff___ #12 Posted 13 December 2019 - 09:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 16135 battles
  • 332
  • [_CHS_] _CHS_
Do sklepu premium proponuję dodać "osobistego asystenta" przyjedzie taki zapakowany w ładny karton z logiem WG, będzie stał nad graczami i pokazywał palcem co w danym momencie należy zrobić.

Rododendron111 #13 Posted 13 December 2019 - 10:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 95429 battles
  • 335
  • [RODO] RODO
Wreszcie jakaś odmiana .... Tak trzymać WG ...

Maras_Killerus #14 Posted 13 December 2019 - 10:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22858 battles
  • 68

Serio? Wy chcecie wprowadzić te wszystkie zmiany w ciągu roku?? Czy Wy się słyszycie, czytacie?? Robicie nam drugie Armored Warfare połączone z WoWS czy z czym tam jeszcze? A co ze zmianami których domagają się gracze? Pomyśleliście może o nich? Co ze sp....ym matchmakingiem czy jak to się pisze?? Za trudne dla Was? Czy może dział od MM jest na jakichś długich wakacjach? Co z mapami które wymagają rebalansu?? I z wieloma innymi rzeczami które są poruszane na forach a które są oczekiwane przez graczy? Pewnie, lepiej forsować zmiany które społeczność krytykuje, tak na przekór...a co. Czuję że jak wy te wszystkie zmiany wprowadzicie w ciągu roku to to wszystko ładnie, spektakularnie jebnie (przepraszam za wyrażenie ale i tak chyba delikatnie się jeszcze wypowiadam). Starym graczom po prostu nie będzie się chciało uczyć na nowo wszystkiego, a młodzi, nowi, pograją tydzień dwa, może trzy i sobie znajdą coś innego. Bo tu będzie taki bajzel że głowa mała.

Natomiast będąc realistą jakoś nie sądzę że dacie radę to w rok ogarnąć :trollface:

Rododendron111 #15 Posted 13 December 2019 - 10:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 95429 battles
  • 335
  • [RODO] RODO
Myślę ... , że nie ma się czym na razie przejmować. Po prostu przez najbliższy rok omijajcie sklep premium .... i będzie po problemie ...

Xwoknaj #16 Posted 13 December 2019 - 10:27 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10532 battles
  • 1,065

View PostUpupork, on 13 December 2019 - 06:59 PM, said:

Mam wrażenie, że jest to wzięte z Blitza, w którym kiedyś tam (dawno nie grałem) wprowadzili zmianę, że niektóre pojazdy (niższe tiery) są nie do wybadania, ale jeśli miałeś go to zostawał i miał taką specjalną ikonkę czy coś.

A co do tych zmian..jedno jest pewne - coś spartolą i to nie będzie jednorazowa pomyłka ;)

AMI7 #17 Posted 13 December 2019 - 10:47 PM

Private

• Player
  • 52055 battles
  • 11
  • [GE-BR] GE-BR
Według mnie to jakaś kpina bo ciągle coś upraszczają co skomplikowanego jest w drzewkach czego tam można nie rozumieć  po co ruszać załoga chyba dam sobie spokój z inwestowaniem w tą grę i paczek też nie kupie po tych zmianach to gra dla totalnych idiotów będzie zostawcie tak jak kolega pisał 1 czołg i będzie wszystko jasne to się robi śmieszne kto wam takie debilne pomysły podsuwa zajmijcie się tymi co są z wami a nie tylko nowym w dupe wchodzicie jak nie rozumieją to znaczy że coś z nimi nie tak .

stud3nt #18 Posted 13 December 2019 - 11:50 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 29404 battles
  • 673

Załoga 2.0
Zapowiada się ciekawie. Rebalans perków i załogi to coś, o co od dawna gracze proszą WG, ponieważ obecny system jest słaby. Mamy zestaw perków "jedynych słusznych" i "śmieciowych", ewentualne drogi na bok są mocno ograniczone.
Żeby tylko nie wyszedł z tego drugi WoWs, gdzie dla lotniskowców jest jeden jedyny słuszny zestaw umiejętności kapitana, dla pancerników drugi, dla niszczycieli trzeci etc., tylko realna możliwość wyszkolenia załogi pod własne preferencje i umiejętności.

Przeprojektowanie sprzętu
To samo, co wyżej. Dosyłacz, wentylacja, stabilizator. Dosyłacz, stabilizator, skupiacz. I tak dalej. Czasem ktoś kupi dużą osłonę przeciwodłamkową, ale tak normalnie moduły typu zapełnienie zbiornika CO2 albo mokry magazyn amunicyjny kurzą się w magazynach, bo jest wiele ważniejszych modułów - i tylko trzy miejsca.
Jeśli uda się stworzyć zestaw równoważnych elementów wyposażenia, umożliwiających dostosowanie maszyny do swoich potrzeb i roli - będzie ciekawie.

Nowe balansowanie
Podbicie PW i zbalansowanie tierów I-VII to duży plus. KW-1 (tier V) jest bezlitośnie rozjeżdżany przez np. Tygrysa P (tier VII), który ma 3x więcej HP i olbrzymią przewagę w pancerzu i sile ognia. Nie wydaje mi się, żeby ta różnica zmniejszyła się znacząco - gracze muszą czuć presję na pójście wyżej - ale każda zmiana wyrównująca w tym zakresie jest pożądana.
Rebalans amunicji wygląda ciekawie. Może zmniejszy się w końcu zużycie golda przez filetów, bo ojej, wułeny polecą!
Niepokoi mnie natomiast przywrócenie pocisków przeciwpancernych satelitarnym srakadłom. Pamiętam do dzisiaj te traumatyczne przeżycia typu: jadę Lwem, po górce śmignie piździk, wyświeci, po paru sekundach z drugiego końca mapy nadlatuje plomba za full hp, paszoł won do garażu. Albo: po długiej i mozolnej walce przepycham flankę na Fiordach, jadę na bazę - i BACH, przeciwpancerny od GW E-100 za 1600hp, paszoł won do garażu. Nie chcę, żeby to wróciło i nie przekona mnie żadne "obcięcie obrażeń". Srakadła absolutnie nie powinny mieć pocisków AP, a już na pewno nie po buffie celności i celowania!!!

Planowane testy piaskownicy
Ok, fajnie. Muszę jednak przyznać, że "dostosowanie ustawień ekonomii" bardzo mnie niepokoi. Dlaczego nie zachować obecnych cen i zarobków? Oby nie okazało się, że np. za pieczołowicie zbierane 30 milionów kredytów można co najwyżej lolka jakiegoś kupić...

Linia frontu + Stalowy łowca

Jeśli tylko nie zepsują tego, co w Linii Frontu najważniejsze, czyli oderwania zarobków i expa od wygranej/przegranej - będzie dobrze. Dzięki temu granie tam jest dobrą, bezstresową zabawą - no i kupa kredytów wpada.
Stalowy łowca rzeczywiście wymaga rebalansu postępów, ponieważ tegoroczny strasznie frustrował i ostatecznie zarzuciłem ten tryb.

Wojny streamowe
Fajna rzecz. Tyle mam o tym do powiedzenia :P

Wydarzenie PvE
Ponownie: jeśli dobrze to zbalansują i prawidłowo dobiorą nagrody - będzie dobrze. Ostatnia Granica była mega nudna i nie chciało mi się w to grać - nagrody były niewspółmiernie słabe do wysiłku.

Pancerny przemarsz
Czyli kolejny zestaw misji do wykonania na randomie. Fajnie.
Niepokoi mnie owo "Wyposażenie ze zdobyczy" - oby nie był to kolejny element, który zwiększy przepaść dzielącą unicumów od zwykłych graczy.

Nowe pojazdy
Oby żadną z tych gałęzi nie były kołowce! WG jak najszybciej powinno ten nieudany eksperyment wywalić z gry.

Maras_Killerus #19 Posted 14 December 2019 - 12:10 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22858 battles
  • 68
W tym wszystkim co napisał kolega wyżej jest słowo klucz: "JEŚLI"... niestety, zawalili już tyle rzeczy w tej grze że moje zaufanie do nich jest prawie równe zeru. Tez chciałbym być optymistą jak Stud3nt, ale nie wiem czy potrafię.

MortimerPL #20 Posted 14 December 2019 - 04:35 AM

Captain

• Player
  • 40269 battles
  • 2,029
  • [_CHS_] _CHS_

Kwintesencją moich wrażeń jest wypowiedź MeatGuna

View PostMeatGun, on 13 December 2019 - 08:36 PM, said:

Dotychczas myślałem, że ta gra jest całkiem fajna, ale teraz zrozumiałem, że jest do niczego.

Ciekaw jestem ile paczek byście sprzedali, gdyby ten nius był ogłoszony tydzień temu :trollface:

strasznie przygnębiające wrażenie zrobił na mnie ten filmik. Dłubiecie dokładnie we wszystkim na raz. Przenicowujecie grę bez pytania ludzi o zdanie? Naprawdę ludzie oczekiwali takiej rewolucji? Chyba wszyscy oczekiwali np. jakiejś aktualizacji perków. Ale podejrzewam, że przeciętnemu graczowi chodziło raczej o zmiany jak poniżej:

- Ładowniczy ma do wyboru 4 sensowne perki. Przydałoby się mu dołożyć jakiś jeden dobry perk np. zmniejszenie czasu przeładowania o 1%. Można byłoby dodać mu inny perk zmniejszanie czasu przeładowania magazynka o 2%

- perk doświadczeni strażacy nie działa. Gdyby przynosił bardziej sensowne efekty to byłby wybierany. 

itd.

Natomiast z informacji na portalach plotkarskich wynika, że planujecie skleić wszystkich załogantów w jednego i dodać mu do 25 perków. Pomysł słaby na maksa. 

Jesli tak bardzo chcecie upraszczać grę (bo te miliony graczy, których macie są za tępi, żeby pojąć), to proponuję przerobić drzewka na takie jak poniżej:

Gracze od razu połapią się o co chodzi

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users