Jump to content

2020 Yılına Bakış: Moskova Etkinliği Haberleri

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Community #1 Posted 13 December 2019 - 06:57 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,733
World of Tanks ile ilgili ileriye yönelik geliştirme planları hakkında bilgi edinin!

Haber ögesinin tam metni

Bagora #2 Posted 13 December 2019 - 07:04 PM

General

• Player
  • 55723 battles
  • 8,417
  • [CMPLX] CMPLX
aha mürettebat sistemi değişcekmiş (sanırım loldeki gibi bi rune sistemi gelecek ) , donanımlar değişecekmiş ben bu 2 değişikliği olumlu buldum bi çok gereksiz donanım ve yetenek vardı inşallah yenilerin heepsi kullanışlı olr

Spartiat777 #3 Posted 13 December 2019 - 07:07 PM

Major General

• Player
  • 57575 battles
  • 5,865
  • [CMPLX] CMPLX
Yeter ki halihazırdaki mürettebat ve donanımlar değer kaybetmeden yeni sisteme aktarılsın.

meta393 #4 Posted 13 December 2019 - 07:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22501 battles
  • 404
  • [CMPLX] CMPLX
3 namlulu tanklardan bahsedilmemiş hayret :teethhappy: 

psycheballads #5 Posted 13 December 2019 - 07:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6079 battles
  • 85

Dolu dolu bi haber gibi geliyorda önümüzdeki sene bunlardan ibaret kısaca... 

MM, Dünya haritası, Klanlar, Seferler, E-spor ile ilgili herhangi bi gelişme yok.. 

berkcan_25 #6 Posted 13 December 2019 - 08:01 PM

Sergeant

• Player
  • 14572 battles
  • 204
yeni ucubeler ekliyeceğinize mm'i düzenleyin. festival şenlik olunca işkence oluyor resmen.

innocenT_deviL #7 Posted 13 December 2019 - 09:46 PM

Brigadier

• Player
  • 46315 battles
  • 4,024
  • [CMPLX] CMPLX
Büyük ihtimalle İtalyan ağır hattı eklenecek diyor... Şenlikten gelecek 60x İtalyan kesitini ona göre kullanın ileride lazım olabilir. Bende Progetto 65'i bir an önce alayım diye basacaktım ama şimdi o kadar acele etmem belki.

RyoShiro #8 Posted 14 December 2019 - 06:01 AM

Private

• Player
  • 28565 battles
  • 42
  • [-ATA_] -ATA_
Mm de +2 -2 olayina son vermediginiz surece gerisi fasa fiso.. 8 seviye tankla 10 seviye gormek nesir ya.. hele 7 seviye tam bir iskence.. ne etkinlikten tad aliniyor ne tank kasiliyor...

Alias_vs_Penetrator #9 Posted 14 December 2019 - 08:55 AM

Lance-corporal

• Player
  • 36591 battles
  • 60
  • [ASYA] ASYA
Bence fazla kurcalamayın.

Tyhoun #10 Posted 14 December 2019 - 10:09 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30464 battles
  • 847

Seneye gene tank ödüllerine , maratona , ön cepheye doyacaz :teethhappy: , umarım aralıklı gelir en az bir ay ara ile üst üste olunca baygınlık geçiriyordum , ön cephe , maraton , sıralamalı savaşlar derken , sıralamalı savaşlarda patladım .  En sonun da mürettebat el atılıyor oh bee diyorum . Doğru anladıysam süper olur elit tanklar için ben mürettebat kasmam gerekmesin ekstra , E75 ten E 100 seçerken ikisini de oynamak için mürettebat kasmam lazım , umarım mürettebat CV sine 500 altın karşılığında en fazla 3 tank olacak şekilde tank ekleyebilme özelliği lokum gibi olur .

Daha çekici donanımlar gelmesi güzel olur , ne faydası belli olmayan gerçekte etkisi çok olmayan donanımlar bay bay , bu da güzel , 

Mühimmat güncellemesi dört gözle bekliyorum ve çok iyi olacak oyun için düşüncem bu yön de ( GG gold noobs :P)  , kmt test etme şansım olmadı , deneyen varsa umarım bize buradan yazar . 

'' Bu arada MM ile ilgili adamlar çok güzel durumu açıkladı ve buna uygun önlemleri almaya başladı , MM düzelt önce diyen arkadaşlar için (  bacağı kırık bir sandalyenin bacağını tamir etmek yada yeni bacak koymak gibi değil adamlara kızmıyorum o konuda sadece biraz fazla oyalandılar iyileştirme için , belli dönemler de MM tam mükemmel çalışması zor , bu oyun , oyuncularına sen şunu oyna diyecek hali yok ( MM ilgili adamların çok güzel açıklamalı videosu var onu izlemenizi tavsiye ederim .''

''  Ayrıca oyun içi modelleme ve kaplamaların bir an önce düzeltilmesi gerekiyor örneğin kaya taş gibi yapıların SD formatın da tam olarak görünmeyen kısımları var bu problem ve kayan kaya problemi de kesinlikle düzeltilmeli düz duvara çıkma sorunu için bir çözüm lazım ( yan yatan tanklar için önerim 90 sn bir otomatik düzeltilmesi için oyun içi 20 k karşılığı seçenek konması yönünde ) birini beni düzelmesi için aval aval bakmak yerine cezasını ödeyeyim . kısaca parası neyse verek kardeş. ''

OooOO alt seviye için sonunda bir şeyler yapmaya karar verdi WARGAMİNG Bey , Yeni başlayanlar için özellikle ilk 5 seviye gerçekten düzenleme ihtiyacı var mümkünse adamlar seviye 5 şe kadar oyun botları ile oynaması NA kullanılan sistem için doğru olabilir , oyun seviye 6 itibaren başlayıp , seviye 8 ile asıl müsabakaya elit ligde savaşıyorsunuz , şimdi ki sistem bizim futbol takımları gibi kendi liginde kral olan takımlar avrupa kupa maçlarında hadi sen evine annen çağırır geç oldu diye gönderildiği gibi adam seviye 8 bir şekilde geliyor sonra E 100 ile  60 tp gibi tankların önüne kafa kafaya çarpışmaya kalkan BC gibi hafif tankları görüyoruz , adam çıkıyor 800 hasar yiyor , bir daha çıkıyor bir 800 yiyip garaja gidiyor ,, 800 yedin ne oluyor düşünür adam :ohmy: . 

Topçuların mermi olayı bir fikrim yok sayısını 2 ile sınırlayın LÜTFENNNNN ve kendi takım arkdaşını şoka sokmasın LÜTFENNNN . 

OOooooo teknik ağaçta işkence tankları çıkıyor diyorusunuz ve işkence istiyorum diyorsanız işkence hattı var ona gidin diyorusunuz OOooo Wargaming Bey şaşırttınız  . ( Enteresan )

Kredi işini görmek lazım bir şey demek zor .

Bu deli ne diyor diyenler için :  https://worldoftanks.eu/tr/news/general-news/2020-announcements/ linkte bütün yazı ve videoda ki bahsedilen konulara yorumlar :)

G0kceada #11 Posted 14 December 2019 - 10:22 AM

Major General

• Player
  • 47733 battles
  • 5,551
  • [ONUR] ONUR

View PostBagora, on 13 December 2019 - 08:04 PM, said:

aha mürettebat sistemi değişcekmiş (sanırım loldeki gibi bi rune sistemi gelecek ) , donanımlar değişecekmiş ben bu 2 değişikliği olumlu buldum bi çok gereksiz donanım ve yetenek vardı inşallah yenilerin heepsi kullanışlı olr

önemli olan telafiyi nasıl yapacaklar 10-15 tane geliştirilmiş modul var her tankta en az 4 skill mürettabat var

sanboxtaki saçmalıklar gelsin bakalım bu sefer kaç bine düşecek oynayan sayısı

Edited by ali1234512, 14 December 2019 - 10:23 AM.

Kebapchi #12 Posted 14 December 2019 - 11:08 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20184 battles
  • 898

Yani ufak dokunuşlar yapmak varken neden köklü değişikliklere gidiliyor?Bu oyunu bu şekilde düzeltemezsiniz.Siz farklı tank ekleme çabanızdan vazgeçmediğiniz sürece,oynanmıyor diye über bufflardan vazgeçmediğiniz sürece hiç bir şey düzelmeyecek.yapmanız gerekenleri söylüyorum

1.   -1/+1 yapın herkes rahatlasın

2.Artlyleri güzel bir seviyeye getirip her maç maksimum 1 tane olacak şekile getirin.

3.Son eklediğiniz arabaları oyundan kaldırın yada dengeleyin.

4.eğer her maç dengeli bir şekilde max 2-3 olacaksa eğer tdleri de elden geçirebilirsiniz.

5.Mermi fiyatlarını dengeleyip ,gold mermilerin hasarları düşürülebilir.

6.Düşük tierlerde CP dengelemeniz oldukça gerekli bir durumdur.

Aklıma gelirse yazarım.Ha olacağından değilde işte de bazen boş konuşası geliyor insanın

Tyhoun #13 Posted 14 December 2019 - 02:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30464 battles
  • 847

View PostStronkGoldKebab, on 14 December 2019 - 11:08 AM, said:

Yani ufak dokunuşlar yapmak varken neden köklü değişikliklere gidiliyor?Bu oyunu bu şekilde düzeltemezsiniz.Siz farklı tank ekleme çabanızdan vazgeçmediğiniz sürece,oynanmıyor diye über bufflardan vazgeçmediğiniz sürece hiç bir şey düzelmeyecek.yapmanız gerekenleri söylüyorum

2.Artlyleri güzel bir seviyeye getirip her maç maksimum 1 tane olacak şekile getirin.

4.eğer her maç dengeli bir şekilde max 2-3 olacaksa eğer tdleri de elden geçirebilirsiniz.

Aklıma gelirse yazarım.Ha olacağından değilde işte de bazen boş konuşası geliyor insanın

1. -1 / +1 bende isterim ama o zor , dengeleyemez oyun , seviye 10 maç oynamak istiyorum ama server da 15 15 yapacak kadar seviye yoksa o an için 15 dk bekledikten sonra maç bulunamadı dese ne düşünürsün , o zaman seviye 8 gireyim mi düşüneceksin , ben seviye 10 oynamak istiyorum neden seviye 8 gideyim . bir de +50 savaş deneyimi açtın diyelim gitti 15 20 dakika bu sefer demeyecek misin açtığım deneyim yarısı maç beklerken gitti diye . ben derim şahsen . MM denge sistemi için adamlar durumu açıkladı video ile gösterdi durumu onu görünce o iş zor , belki şöyle olabilir seviye 6 dan sonra seviye diye bir şey kalkması lazım oyundan tankın şekli ve adı cinsi farklı olur gerisi bir birinin çoğunlukla aynı güçte olur , bu hoşuna gider mi oyuncuların bilemedim .

5 . adamlar yapıyor onu zaten testleri yapıldı .

6. adamlar dengeleyeceğiz diyor video da 

2 . arty olacak sa 2 tane olması lazım 1 tane az kalır destek için şarjörlü olanların kesinlikle gitmesi lazım BC arty peş peşe yemekten sıkıldım . 261 hızlı yüklemesinden de arty oynarken de diğer artylerinde uzun süre yüklemesi sıkıcı oluyor ( arty görev var diye oynuyorum bana hitap eden tanklar değil )

Edited by Tyhoun, 14 December 2019 - 02:24 PM.

Mellqart #14 Posted 14 December 2019 - 02:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5012 battles
  • 788
  • [SADCR] SADCR
aynı tip araçları eşleştirmeyede özen göstermeliler. bir tarafa ebr verip bir tarafa sıpıc verme olmasın yada bir taraf çiftın veriyosan karsısınada ver bir tane yada 279e veriyosan karsınada ver. özellikle hepsini geçtim 279e maçın dengesini çok bozuyor karısda dengeleyecek bişey olmalı bence.

berkcan_25 #15 Posted 14 December 2019 - 03:10 PM

Sergeant

• Player
  • 14572 battles
  • 204

italyan ağır tank hattı neysede, bir diğeride çift namlulu sovyet ağırları. aslında bildiğimiz şeyler, yinede şu videoda 4:44 dakikadaki ST tankı

dikkatimi çekti. çift toplu ruslar çok uzak değil gibi

Ragnar_Odin #16 Posted 14 December 2019 - 03:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29794 battles
  • 82
  • [FATIH] FATIH
geçen sene yılbaşından önce orta tanklar jagpanzer,type 5,e 100,is 4 dengelenicek denmişti. 3 tank dengelenmedi. ebr hafif tankını kaldırın lütfen. şarjörlü tanklara razıyım ama ebr saçmalık oyunun dengesini bozuyor... provka gibi 1 harita daha fena gitmez oyuna. kredi dengeleri dediniz madem oyunda kredi kaybı biraz düşmeli 10 tierlerde özellikle. 2 arty maksimum olmalı 1 oyunda. mm her şeyin başında değişmeli

G0kceada #17 Posted 14 December 2019 - 05:29 PM

Major General

• Player
  • 47733 battles
  • 5,551
  • [ONUR] ONUR

View PostStronkGoldKebab, on 14 December 2019 - 12:08 PM, said:

şu oyunda arty dışında her  şeyin   köklü değişikliğini yapmayı deniyorlar

artyde kaldırsınlar gökten bakmayı haritadan aim alsın adam haritanın özelliğini bilmesi gereksin hop uzaydan aim aldım yeşil mi yeşil sıkayımı kaldırsınlar artık. artye beyin kullanma özelliği gelsin kaldırmayacaklarsa

Tyhoun #18 Posted 14 December 2019 - 05:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30464 battles
  • 847

View Postberkcan_25, on 14 December 2019 - 03:10 PM, said:

italyan ağır tank hattı neysede, bir diğeride çift namlulu sovyet ağırları. aslında bildiğimiz şeyler, yinede şu videoda 4:44 dakikadaki ST tankı

dikkatimi çekti. çift toplu ruslar çok uzak değil gibi

Rus taslakları bekliyor Kv 3 oynayasım yok :) Direkt seviye 9 başlamayı bekliyor . 

Edited by Tyhoun, 14 December 2019 - 05:37 PM.

ProFighte #19 Posted 14 December 2019 - 05:48 PM

Major

• Player
  • 33565 battles
  • 2,638
  • [CMPLX] CMPLX

View PostinnocenT_deviL, on 13 December 2019 - 11:46 PM, said:

Büyük ihtimalle İtalyan ağır hattı eklenecek diyor... Şenlikten gelecek 60x İtalyan kesitini ona göre kullanın ileride lazım olabilir. Bende Progetto 65'i bir an önce alayım diye basacaktım ama şimdi o kadar acele etmem belki.

Benim 10 seviye progetto açılmıştı nerdeyse zaten ağırlara kullanırım taslak kesitlerini :D

Kebapchi #20 Posted 14 December 2019 - 05:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20184 battles
  • 898

View PostTyhoun, on 14 December 2019 - 04:10 PM, said:

1. -1 / +1 bende isterim ama o zor , dengeleyemez oyun , seviye 10 maç oynamak istiyorum ama server da 15 15 yapacak kadar seviye yoksa o an için 15 dk bekledikten sonra maç bulunamadı dese ne düşünürsün , o zaman seviye 8 gireyim mi düşüneceksin , ben seviye 10 oynamak istiyorum neden seviye 8 gideyim . bir de +50 savaş deneyimi açtın diyelim gitti 15 20 dakika bu sefer demeyecek misin açtığım deneyim yarısı maç beklerken gitti diye . ben derim şahsen . MM denge sistemi için adamlar durumu açıkladı video ile gösterdi durumu onu görünce o iş zor , belki şöyle olabilir seviye 6 dan sonra seviye diye bir şey kalkması lazım oyundan tankın şekli ve adı cinsi farklı olur gerisi bir birinin çoğunlukla aynı güçte olur , bu hoşuna gider mi oyuncuların bilemedim .

5 . adamlar yapıyor onu zaten testleri yapıldı .

6. adamlar dengeleyeceğiz diyor video da 

2 . arty olacak sa 2 tane olması lazım 1 tane az kalır destek için şarjörlü olanların kesinlikle gitmesi lazım BC arty peş peşe yemekten sıkıldım . 261 hızlı yüklemesinden de arty oynarken de diğer artylerinde uzun süre yüklemesi sıkıcı oluyor ( arty görev var diye oynuyorum bana hitap eden tanklar değil )

Gördüm.Olması gerektiğini destekler nitelikte olduğu için yazdım.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users