Jump to content

FV 4005 Stage 2 Mürettebat becerileri ?

fv4005 mürettebat crew beceri skill worldoftanks wot stage2

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Poweredby_Turkish #1 Posted 18 December 2019 - 10:17 PM

Private

• Player
  • 1966 battles
  • 4
Fv 4005 e kasıyorum ama mürettebat becerisi ne olması gerektiği hakkında bilgim yok yardımcı olurmusunuz?

Poweredby_Turkish #2 Posted 21 December 2019 - 09:37 PM

Private

• Player
  • 1966 battles
  • 4
++

P0I4tT85Tr #3 Posted 22 December 2019 - 12:55 AM

Corporal

• Player
  • 24263 battles
  • 169
  • [I88I] I88I

bende 183 var bendekiler şöyle ;

6.his- bia- durumsal farklılık- keşif

anlık atış- bia- tam isabet- tamir

tamir- bia- gizlenme- arazi sürüşü

tamir- bia- adrenalin- gizlenme

tamir- bia- güvenli depolama- gizlenme

...

Donanım olarakta ;

sürgü- top yükleme- havalandırma kullanıyorum.

Aşşağı yukarı aynı tanklar. Sen istersen gizlenmeyi önce kullan ama hertürlü spotlanıyorsun aklında bulunsun

Bagora #4 Posted 22 December 2019 - 08:20 AM

Lieutenant General

• Player
  • 48629 battles
  • 7,007
  • [TOHAT] TOHAT

View PostP0I4tT85Tr, on 21 December 2019 - 11:55 PM, said:

bende 183 var bendekiler şöyle ;

6.his- bia- durumsal farklılık- keşif

anlık atış- bia- tam isabet- tamir

tamir- bia- gizlenme- arazi sürüşü

tamir- bia- adrenalin- gizlenme

tamir- bia- güvenli depolama- gizlenme

...

Donanım olarakta ;

sürgü- top yükleme- havalandırma kullanıyorum.

Aşşağı yukarı aynı tanklar. Sen istersen gizlenmeyi önce kullan ama hertürlü spotlanıyorsun aklında bulunsun

bildiğim kadarıyla tam isabet yeteneği he mermilerde çalışmıyor , bu yüzden fv gibi tanklara vermek gereksiz 

P0I4tT85Tr #5 Posted 22 December 2019 - 10:56 AM

Corporal

• Player
  • 24263 battles
  • 169
  • [I88I] I88I

View PostBagora, on 22 December 2019 - 07:20 AM, said:

bildiğim kadarıyla tam isabet yeteneği he mermilerde çalışmıyor , bu yüzden fv gibi tanklara vermek gereksiz 

Evet mantıklı. Ben bilmiyordum bunu dostum saol

laroz53 #6 Posted 24 December 2019 - 08:01 AM

Private

• Player
  • 5447 battles
  • 14
Valla kardeşim ben farklı bir konuya değineyim ne yetenek verirsen ver şahsi fikrim fv4005 şu an için oynanabilirliği en kötü tank avcılardan biri bence charioteer veya conwoydan sonra beklemeye geç Tank Bufflanırsa satın alırsın.Bi ara gayet iyiydi hatta fazla iyiydi diyebilirim ama bi nerflediler fv oldu pepe.Karaktersiz bir tank oldu kamuflaj yok gizlenemessin nasıl spotlandım değil nasıl olduda hala spotlanmadım diyeceksin, zırh desen 1 seviye tank bile o tareti süzgeçe çevirir. Bu nedenlerle geriden oynayım dersen bu sefer nişan alma süresi ile  mermi dağılımı buna müsade etmiyor.8000 lik merminin dağlara taşlara uçtuğunu görünce tarifi zor duygular içersine giriyorsun.Çoğu zaman tek bir atış hakkın oluyor ve ölüyorsun.Hadi herşeyi anladımda 8km geriye gitme hızı nedir kardeşim Yani tankı kaldırmadılarda bu şekilde pasif hale getirdiler diyebilirim.Bu ağaçta en zefk alacağın tank charioeter olacaktır hele x seviye topunu takınca tadından yenmiyor :) Yineden sen bilirsin tabi kardeşim ama dediğim gibi şu an için fv iyi bir tercih olmayabilir.

SupremeMaster #7 Posted 24 December 2019 - 12:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 44180 battles
  • 1,543
  • [EDBFE] EDBFE
Silah arkadaşlığı ve  nişan skillerinden sonra en fazla sürüş skilleri verilir gerisi fasa fiso bi de belki tamir.

Poweredby_Turkish #8 Posted 13 January 2020 - 11:55 PM

Private

• Player
  • 1966 battles
  • 4

View Postlaroz53, on 24 December 2019 - 08:01 AM, said:

Valla kardeşim ben farklı bir konuya değineyim ne yetenek verirsen ver şahsi fikrim fv4005 şu an için oynanabilirliği en kötü tank avcılardan biri bence charioteer veya conwoydan sonra beklemeye geç Tank Bufflanırsa satın alırsın.Bi ara gayet iyiydi hatta fazla iyiydi diyebilirim ama bi nerflediler fv oldu pepe.Karaktersiz bir tank oldu kamuflaj yok gizlenemessin nasıl spotlandım değil nasıl olduda hala spotlanmadım diyeceksin, zırh desen 1 seviye tank bile o tareti süzgeçe çevirir. Bu nedenlerle geriden oynayım dersen bu sefer nişan alma süresi ile  mermi dağılımı buna müsade etmiyor.8000 lik merminin dağlara taşlara uçtuğunu görünce tarifi zor duygular içersine giriyorsun.Çoğu zaman tek bir atış hakkın oluyor ve ölüyorsun.Hadi herşeyi anladımda 8km geriye gitme hızı nedir kardeşim Yani tankı kaldırmadılarda bu şekilde pasif hale getirdiler diyebilirim.Bu ağaçta en zefk alacağın tank charioeter olacaktır hele x seviye topunu takınca tadından yenmiyor :) Yineden sen bilirsin tabi kardeşim ama dediğim gibi şu an için fv iyi bir tercih olmayabilir.

charioteer ve conwoy bu seride oynanabilirliği en güzel tanklar bunu FV4005 aldıktan sonra söylüyorum ki çok fazla 0 hasarla garaja dönmüşlüğüm oldu ama son pişmanlık neye yarar kastık artık.Oysa ne hayaller kurmuştum. :D

Also tagged with fv4005, mürettebat, crew, beceri, skill, worldoftanks, wot, stage2

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users