Jump to content

Camo

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

FALCO666 #1 Posted 31 December 2011 - 01:55 PM

Corporal

• Player
  • 17522 battles
  • 117
Nazdarrrrr tankáni,u možnosti camuflaže jsem si všiml pro německý tanky tříbarevné camufláže (1944) ,,ZEBRA".Ale vubec mi to jako zebra nepřipadá,řekl bych spíš leopard,panther nebo žirafa,ale do zebry je to daleko.Je to chyba? :lol:

Findejs #2 Posted 31 December 2011 - 01:58 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9122 battles
  • 1,326
Už před pár dnama,jsem říkal,že je to spíš žirafa,takže nejsi sám  :)
Btw camo jsou hnusný a předražený /boycot :angry:

Brambo #3 Posted 31 December 2011 - 02:45 PM

Private

• Beta Tester
  • 23169 battles
  • 18
  • [TFRCZ] TFRCZ
Tato kamufláž se vyskytovala v roce létě 1944 na některých Pantherech Ausf. G ve Francii. Základ Sand Gelb a na tom skvrny další kamuflážní barvy ohraničené jinou. Častěji se uvádí hnědý střed a zelená kontura, ale občas i zelený střed a hnědá kontura. Barevné fotky nejsou, z černobílých se moc poznat nedá. Logičtější by byla varianta se zeleným středem a hnědou konturou (lépe by kryla), v zelené Francii se spíš používala kombinace se zelenou (případně trojbarevné schéma), ambush, atd., více Sand Gelb s hnědou byla používána na východní frontě a v Itálii. Možné je, že se vyskytovaly obě barevné varianty.

Ironcat #4 Posted 17 February 2012 - 07:38 PM

Corporal

• Player
  • 22580 battles
  • 115
No to camo v hre za tie prachy je biedne !
Mám však dotaz
Čierny Panther
Stretol som sa s ním v bitke Ensk , bol proti mne a dostal ma.
Zarazilo ma to, lebo som sa nikde s BLACK CAMO nestretol.
Bol si zahrať moderátor ?
Stretli ste sa s tým niekto ?
Ťažko sa naň mierilo , strácali sa kontúry vozidla , najviac cez optiku a zblízka.

TomasOneil #5 Posted 17 February 2012 - 08:19 PM

Second Lieutenant

• Veteran
  • 10387 battles
  • 1,398
  • [SUP] SUP
To je zvláštní. Nemáš screenshot nebo replay? Řekl bych že to byl nějaký bug, jestli jsi neměnil skin tanku, a také je malá možnost že jsi potkal nějakého vývojáře co něco testoval (ale to je malá šance, protože spíš budou na RU serveru).
Moderátor to určitě nebyl, moderátoři jsou normální hráči :) Teda až na růžového pantera co mám v garáži :) (vtip)

Ironcat #6 Posted 17 February 2012 - 08:29 PM

Corporal

• Player
  • 22580 battles
  • 115
Ne screen nemám snažil som sa ho dostať.
Ja som bol tiež s Pantherom a v Ensku vzadu pri enemy base kde súbudovy hneď za železnicou.
Bola to dosť agresívna bitka a strašne rýchla. Narazili sme na seba medzi budovami.
Zbadal som ho , zastavil a prepol na optiku pre presnejší výstrel. Zmizol mi!!!!
Pretočil som kolečko na myške a bol tam !!! Tak som pálil ako to šlo.
Naťahovali sme sa asi 20 sec. potom ma trafil lepšie ako ja jeho.
Viac krát som prepínal na optiku , ale videl som ho len vtedy keď som videl aj niečo iné , čím sa dala vidieť kontúra tanku.
V optike len tma !!!!  Bolo by to perfektné maskovanie , i keď sa dá o tom diskutovať.

AlexDC #7 Posted 17 February 2012 - 09:36 PM

Private

• Beta Tester
  • 52291 battles
  • 40

View PostIroncat, on 17 February 2012 - 08:29 PM, said:

Ne screen nemám snažil som sa ho dostať.
Ja som bol tiež s Pantherom a v Ensku vzadu pri enemy base kde súbudovy hneď za železnicou.
Bola to dosť agresívna bitka a strašne rýchla. Narazili sme na seba medzi budovami.
Zbadal som ho , zastavil a prepol na optiku pre presnejší výstrel. Zmizol mi!!!!
Pretočil som kolečko na myške a bol tam !!! Tak som pálil ako to šlo.
Naťahovali sme sa asi 20 sec. potom ma trafil lepšie ako ja jeho.
Viac krát som prepínal na optiku , ale videl som ho len vtedy keď som videl aj niečo iné , čím sa dala vidieť kontúra tanku.
V optike len tma !!!!  Bolo by to perfektné maskovanie , i keď sa dá o tom diskutovať.

Něco podobného už jsem zažil, ale v mém případě se jednalo o nedostatek paměti po dlouhém hraní, kdy jsem z tanku viděl jen dva pásy, dokud jsem nepřepnul do sniper režimu, pak se teprve zobrazil celý. Pomohl restart hry.

JohnTravolta #8 Posted 17 February 2012 - 11:00 PM

Lieutenant

• Player
  • 16389 battles
  • 1,587

View PostAlexDC, on 17 February 2012 - 09:36 PM, said:

Něco podobného už jsem zažil, ale v mém případě se jednalo o nedostatek paměti po dlouhém hraní, kdy jsem z tanku viděl jen dva pásy, dokud jsem nepřepnul do sniper režimu, pak se teprve zobrazil celý. Pomohl restart hry.
Tiez sa mi raz stalo ze pri celodennom maratone mi v hre vypisalo hlasku "nedostatok pamate, restartujte hru" a niektore tanky boli uplne cierne.
Neviem vsak o aku pamet sa jedna, RAMky mam vyse hlavy... Ze by to nejako zahlcovalo graficku kartu?

Derp_Trollington #9 Posted 17 February 2012 - 11:24 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
O to ani tak nejde, spíš jde o limit 2 GB/32bit proces a o to, že hra tak nějak bobtná...

_HoFi_ #10 Posted 24 February 2012 - 11:56 AM

Private

• Player
  • 14714 battles
  • 42
Jediný na co by ta kamufláž mohla pomoci, tak zimní německá docela dobře maskuje hit zóny. Takže pokud nepřítel používá hit zóny, (ty jednobarevný - bílý) Tak vy mu je vlastně přemalujete tím zimním maskováním ...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users