Jump to content

IS-3 vs P.44 Pantera

tanks tank versus zssr italy

• Please log in to reply
3 replies to this topic

TheDarkTiger21 #1 Posted 24 December 2019 - 04:10 PM

Private

• Player
  • 7328 battles
  • 2

Witam,

mam pytanie, którą 8 kupić, a mianowicie mowa o  : IS-3 oraz P.44 pantera ? Który jest lepszy i prosił bym o krótkie wyjaśnienie dlaczego ten akurat. 

Pozdrawiam. Wesołych Świąt.

GramwGupiomGre #2 Posted 24 December 2019 - 04:31 PM

Corporal

• Player
  • 966 battles
  • 119

UP.

Wiesz Drogi  Kolego odpowiem tobie słowami takimi jakie czytałem dawno dawno temu w odległej galaktyce na tym forum.

Tuzy gry twierdziły że w grze nie ma czołgów złych i lepszych, że każdy czołg jest tyle wart ile wart jest gracz nim kierujący, ja dodam jeszcze że  wartość pojazdu zależy także od wyszkolenia  załogi, wyposażenia, zasobności kredytów,  losowań map, RNG i MM a  także pod  względem jakości graczy w teamie.

Cytując klasyka-non Hercules contra plures- czyli na nasze i Hercules dupa kiedy wrogów kupa....

Każdy lubi co innego jeden będzie zachwalał makaroniarską Panterę a drugi Isa Czeciego.

Co komu pasuje, najlepiej sprawdzić samemu organoleptycznie.

Wesołych i Zdrówka...

TheDarkTiger21 #3 Posted 24 December 2019 - 04:37 PM

Private

• Player
  • 7328 battles
  • 2
wielkie dzięki ;) do piątku się zastanowię co wybrać, bardziej jestem za Is-em na porównaniu lepszy pancerz i działo, lecz pantera ma magazynek, gdzie na Emilu mi się dobrze gra..

slicesofpizza #4 Posted 24 December 2019 - 04:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11141 battles
  • 740

bzdury, to odblokuj sobie tvp vtu i amx 65t zamiast powyzszych i zobaczy jak Ci bedzie szło :>

Zarówno IS-3 jak i Pantera są świetne w swojej klasie i na tyle różne że nie bardzo da się je porównywać. Lubisz szybkie medy z dobrym działem? Pantera. Lubisz w miarę żwawe czołgi ciężkie z niezłym pancerzem i także dobrym działem? Bierz ISa. 

Also tagged with tanks, tank, versus, zssr, italy

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users