Jump to content

Alman tankları neden bu kadar kötü?

alman panzer ferdinand panther

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Ydaktepe #1 Posted 26 December 2019 - 05:29 PM

Private

• Player
  • 1390 battles
  • 2

Merhaba herkese,

İlk mesajım böyle olsun istemezdim ama durum bu,

Alman tankları neden bu kadar berbat ? Aptal gibi gittim Alman tankları kastım, 

Tanklar hareketli desek hareketli değil, e madem yavaş zırhı iyi olsun dersin yok zırhı da kötü, madem öyle iyi atış yapar dersiniz, yok topları da berbat, her tankında aynı 88 mm top var ve maksimum 240 vuruyor, delerse tabi...

Ben Rusların Almanlardan bu şekilde intikam aldığını düşünüyorum, Alman tankları pişmanlıktır. 

Not: Oynadığım tanklar 45.02 A, Ferdinand, GW Panther

StronkGoldKebab #2 Posted 26 December 2019 - 05:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18431 battles
  • 832

Hiç kasmaman gereken tankları kasmışsın.Oynanması zordur.Zırhlı gibi gözükebilir lakin delmesi bilen için çok kolaydır.

Tankların oynanışı ile ilgili videolar izleyebilirsin.Bilmediğini düşündüğün oyun mekaniklerinide öğrenmen oynamanı kolaylaştıracaktır.

Ydaktepe #3 Posted 26 December 2019 - 06:49 PM

Private

• Player
  • 1390 battles
  • 2

View PostStronkGoldKebab, on 26 December 2019 - 05:44 PM, said:

Hiç kasmaman gereken tankları kasmışsın.Oynanması zordur.Zırhlı gibi gözükebilir lakin delmesi bilen için çok kolaydır.

Tankların oynanışı ile ilgili videolar izleyebilirsin.Bilmediğini düşündüğün oyun mekaniklerinide öğrenmen oynamanı kolaylaştıracaktır.

Oyunu oynamadan önce zaten hep youtube'dan videolarını izlerdim, warships ve wot videoları favorimdir ancak bu tanklarla oynaması gerçekten çok zor... 

Biraz acemice bir soru olacak ama bu jeton mekaniği nedir ? 20 jeton kazandınız diyor ama bu jetonlar nereye gidiyor ve ne işe yarıyor bir türlü anlayamadım...

Mellqart #4 Posted 26 December 2019 - 07:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 2799 battles
  • 366
  • [TOHAT] TOHAT

View PostYdaktepe, on 26 December 2019 - 08:49 PM, said:

Oyunu oynamadan önce zaten hep youtube'dan videolarını izlerdim, warships ve wot videoları favorimdir ancak bu tanklarla oynaması gerçekten çok zor... 

Biraz acemice bir soru olacak ama bu jeton mekaniği nedir ? 20 jeton kazandınız diyor ama bu jetonlar nereye gidiyor ve ne işe yarıyor bir türlü anlayamadım...

https://tankrewards.eu/tr/

böyle bir etkinlik vardı jetonlar burda birikiyordu ve jeton sayına göre bagzı ödüller vardı. ama bitti etkinlik.

StronkGoldKebab #5 Posted 26 December 2019 - 08:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18431 battles
  • 832

View PostYdaktepe, on 26 December 2019 - 08:49 PM, said:

Oyuna genel anlamda videoları elbette sana bir şeyler öğretir ama benim demek istediğim tanka özel replay veya videolar izlemendir.

Bem mesela T-34-3 tankımı oyunu bilmiyorken almıştım.Oynamasını beceremeyip videolar ve replayler izleyerek kendimi geliştirmeye çalışmıştım.

Lona_ #6 Posted 26 December 2019 - 08:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 3785 battles
  • 476
  • [SF-TR] SF-TR

VK 100 01 'e neden yönelmedin. Ferdinand kötü diyorsun hangi ağaçta hangi ülkede ağır tank gidip 8 toer tank avcısına girebiliyorsun. Sonra 9 teirde o tank çok iyi. Sonra gittiğin tanklar ara tanklar. Geçilmesi gereken tanklar. Ara tanka göre ağaç eleştirmek ne kadar doğru. Ara tank süper olunca hat süper mi oluyor ? Veya kötü olunca berbat mı oluyor. Düzgün yorum yapabilmek için bitir hattı. Bak 10 tiere çıkarsın daha iyisi yoktur kötü dersin eyvallah ama o tankların bir üstü ve daha iyisi var. Tamam geçmeye bak.

Lona_ #7 Posted 26 December 2019 - 08:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 3785 battles
  • 476
  • [SF-TR] SF-TR

View PostStronkGoldKebab, on 26 December 2019 - 10:10 PM, said:

Oyuna genel anlamda videoları elbette sana bir şeyler öğretir ama benim demek istediğim tanka özel replay veya videolar izlemendir.

Bem mesela T-34-3 tankımı oyunu bilmiyorken almıştım.Oynamasını beceremeyip videolar ve replayler izleyerek kendimi geliştirmeye çalışmıştım.

İyi oynasa 200 oynamasa 280 290 maç yapacak. Bir üst tierleri şuan oynadığı tanktan tamamen farklı oyun tarzı gerektiriyor. Bence çok uğraşmak mantıksız. 8 tierde kalacaksa yapsın. Yoksa geçsin gitsin. Boşa zaman kaybı. Bence. Haksız mıyım ?

TheLast_Dawn #8 Posted 27 December 2019 - 08:28 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5264 battles
  • 86
  • [CURE] CURE

View PostLona_, on 26 December 2019 - 08:25 PM, said:

VK 100 01 'e neden yönelmedin. Ferdinand kötü diyorsun hangi ağaçta hangi ülkede ağır tank gidip 8 toer tank avcısına girebiliyorsun. Sonra 9 teirde o tank çok iyi. Sonra gittiğin tanklar ara tanklar. Geçilmesi gereken tanklar. Ara tanka göre ağaç eleştirmek ne kadar doğru. Ara tank süper olunca hat süper mi oluyor ? Veya kötü olunca berbat mı oluyor. Düzgün yorum yapabilmek için bitir hattı. Bak 10 tiere çıkarsın daha iyisi yoktur kötü dersin eyvallah ama o tankların bir üstü ve daha iyisi var. Tamam geçmeye bak.

VK eziyettir.. pişmanlıktır..  Alfası dışına hiçbirşeyi yok desek yeri.. Randomda VKnın başedebileceği birebirde akranı sadece amx65t var onun dışında hepsi üstün.. 

VK ve AMX65t li takım maça 1-0 yenik başlar net.

StronkGoldKebab #9 Posted 27 December 2019 - 08:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18431 battles
  • 832

View PostLona_, on 26 December 2019 - 10:53 PM, said:

İyi oynasa 200 oynamasa 280 290 maç yapacak. Bir üst tierleri şuan oynadığı tanktan tamamen farklı oyun tarzı gerektiriyor. Bence çok uğraşmak mantıksız. 8 tierde kalacaksa yapsın. Yoksa geçsin gitsin. Boşa zaman kaybı. Bence. Haksız mıyım ?

oynanış açısından farklı fikirler almak her zaman iyidir.Bir başkasının nasıl düşünüp oynadığını görürsün.Bu gördüğün oyun tarzı her zaman iş yapacak diye bir şey yok tabi ama senin oyunu daha çabuk kavramını sağlar.

Also tagged with alman, panzer, ferdinand, panther

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users