Jump to content

Steel Division 2

Steel division 2 strategia turowa RTS

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Vnquish #1 Posted 27 December 2019 - 07:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38885 battles
  • 883
  • [ISOUL] ISOUL

Przeglądając wargamingowy sklep ze słodyczami (lizałem sobie premium tanki i paczki świąteczne przez szybę) natrafiłem na grę Steel Division 2. Gra wygląda na zaskakująco interesującą toteż uznałem, że sobie na obecne długie wieczory sprawdzę z czym to się je i dla odmiany będę załamywał ręce nad rozjazdem jaki wymyśliłem, a nie biernie patrzył co tych 14 łebków obok wymyśli. Gra podobno wymaga użycia śladowych ilości szarych komórek i w przeciwieństwie do randoma nie powoduje ich dużych ubytków po każdej sesji, a za 85 zeta to się nawet z kobitką do kina nie ma co wybierać, więc lepiej kupić grę - fakt, trzeba się bawić samemu, ale podobno można godzinami. Skoro już nakreśliłem tło dla założenia tematu toteż zadam pytanie, a zarazem w pewnym stopniu odpowiem na pytanie dlaczegóż to jeszcze nie jestem na linii frontu - otóż: o co chodzi z tym pierdyliardem wersji, opcji i dodatków? Jak już nakreśliłem, jak każdy wotowy wygryw/życiowy przegryw w sylwestra chcę grać w grę i bawić się samemu (SP) jednak po tych wszystkich X wersjach gier z serii total war, deluxach i super deluxach jak w dircie, czy takiego totalnego mózgojeba jakim jest zakup EU4 w nic już nie wierzę z tych opisów. Zatem drogie, szacowne, forumowe grono - jaką wersje winno się zakupić, aby dostać pełną kampanie SP? Czy Ci pakietowi bohaterowie urozmaicają SP (sam wątpię)? Czy w te pakiety z x dlc przez rok jest coś wart - te dlc rozumiem są w planach, tylko one są jakieś kosmetyczne, czy tutaj mogę liczyć na dodatkowe misje do SP, bądź przykładowo dywizję, która odmieni przejście danej misji? Nie interesuje mnie multi, chcę mieć kompletny produkt SP, który pozwoli do siebie wrócić i czerpać odmienne doznanie - tak wiem, za 85 zeta tak się nie zabawię, ale skoro już poświęciłem tyle czasu na grę wstępna to mogę się szarpnąć. 

Z góry dziękuję jeśli dostanę jakąkolwiek odpowiedź

Revanche25 #2 Posted 27 December 2019 - 08:23 PM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 41063 battles
  • 6,538
  • [FNPRO] FNPRO

Cały pakiet na tą chwilę w sklepie WG kosztuje 340 zł, na GOGu całość (Steel Division 2 - Total Conflict Edition) będziesz miał za 171 zł i tą wersję ci polecam dostaniesz wszystkie rozszerzenia w tym te dodające polskie jednostki.

klosiu_1 #3 Posted 28 December 2019 - 06:52 PM

Major General

• Player
  • 52659 battles
  • 5,842
  • [_CHS_] _CHS_

Co, naprawdę WG nie ogarnęło zniżek na gwiazdkę? Popisowy strzał w stopę, przecież nikt u nich nie kupi gry, żeby później gryźć się w piętę patrząc na ceny dodatków na wyprzedażach w innych serwisach. Ale czemu mnie to w sumie nie dziwi? :)

Co do gry, to jakoś mnie nie przekonała, niby wygląda fajnie, ale patrząc na gameplaye to jest jednak rts, ot, zaznacza się grupę jednostek i pcha na wroga. Kiedyś nawet myślałem żeby kupić, ale odpuściłem w końcu.

klosiu_1 #4 Posted 30 December 2019 - 09:30 PM

Major General

• Player
  • 52659 battles
  • 5,842
  • [_CHS_] _CHS_
A, jak cię interesują gry taktyczne, to na GoGu są w tej chwili za jakieś grosze gry z serii Combat Mission. Chyba po 10 zł sztuka. Graficznie oczywiście to bardzo odstaje od współczesnych gier, bo ta seria ma kilkanaście lat, ale złożonością i głębią podejrzewam że nadal biją na głowę 95% współczesnych gier taktycznych. Beyond Overlord raczej nie polecam, to pierwsza część i ma sporo uproszczeń (była przez te uproszczenia świetna do grania multi, bo gry były dość szybkie), ale Barbarossa to Berlin i Afrika Korps to ciągle świetne gry, sam kupiłem i z przyjemnością zagrałem parę bitew. Kiedyś masę czasu przy nich przesiedziałem. Jak cię nie odstrasza nieco uproszczona grafika 3d, to warto.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users