Jump to content

VK 75.01 k

Vk 75.01 K

• Please log in to reply
20 replies to this topic

Yokatta_2019 #1 Posted 31 December 2019 - 07:46 PM

Private

• Player
  • 3178 battles
  • 1
  • [1PWPD] 1PWPD

Pisze poniewaz moze to trafi do deweloperow

Dzien dobry
Pisze z zapytaniem jak i rowniez prosba
Chodzi mi mianowicie o czolg premium niemiecki VK 75.01 k.
Czolg fajny w niemieckim stylu lecz jest maly problem... To jest czolg ciezki i jednak liczylem iz bedzie wiecej odbijac pociskow...Nie chodzi mi o stalowa sciane lecz oto iz on przepuszcza wszystkie w sumie uderzenia. Nie da sie nim tankowac...Posiada duzy garnek ,ktory jest delikatny + duza plyta dolna ,ktora tez jest delikatna, boki w sumie tez. Czolg przepuszcza generalnie prawie wszystkie uderzenia. Problem jest odczuwalny na tyle iz tym czolgiem sie jedzie w pierwszej linii i trzeba walczyc z innymi ciezkimi. To jest 8tier i w losowaniach czesto wystepuja 10 i 9 poziomy. Czolgi lekkie 8 poziomu zadaja bez wiekszych problemow uderzenia/obrazenia....
Moje pytanie jest nastepujace. Czy jest nadzieja ze zostanie to jakos poprawione? Czolg jest wolny,wolno sie wieza obraca i jest wielki, czyni go lekko bezbronnym. Poprawienie pancerza by podnioslo chec grania nim a zwroce uwage ze jest duzo fanow niemieckich czolgow
Pozdrawiam i zycze upojnego sylwestra

Upupork #2 Posted 31 December 2019 - 07:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6868 battles
  • 493
  • [63DCH] 63DCH

View PostYokatta_2019, on 31 December 2019 - 07:46 PM, said:

Nie, nie trafi.

Xonar1974 #3 Posted 31 December 2019 - 08:06 PM

Corporal

• Player
  • 1997 battles
  • 156
  • [BSP] BSP
Też tu napiszę, bo może dotrze do developerów. Czy możecie sprawić, żeby gracze pokroju autora musieli spełnić choćby minimalne warunki znajomości gry, aby dotrzeć do tierów wyższych od V? 

tokszok111 #4 Posted 01 January 2020 - 12:40 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8906 battles
  • 341
  • [NKNZ] NKNZ
JADE CZOŁGIEM CIĘŻKIM NA INNE CZOŁGI CIĘŻKIE I MNIE PRZEBIJAJĄ !!! ZBUFFOWAĆ MOJĄ VKĘ !!!

Old_Skipper #5 Posted 01 January 2020 - 01:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36843 battles
  • 487

View PostXonar1974, on 31 December 2019 - 08:06 PM, said:

Też tu napiszę, bo może dotrze do developerów. Czy możecie sprawić, żeby gracze pokroju autora musieli spełnić choćby minimalne warunki znajomości gry, aby dotrzeć do tierów wyższych od V? 

Panowie, litości, autor ma dopiero 2500 bitew.

A do autora wątku:

Będziesz obiektem wyszydzania na forum dopóki nie zaczniesz TROCHĘ lepiej grać.

Poszukaj poradników na forum w tym dziale:

http://forum.worldof...i-spolecznosci/

43% wygranych to licho, i widzę, że od 20 listopada nie poprawia Ci się gra. :)

Koledzy mają trochę racji - ucz się na niższych tierach

Flyagaric #6 Posted 01 January 2020 - 01:24 PM

Major General

• Player
  • 62923 battles
  • 5,354
  • [ZORRO] ZORRO
43% to nie jest trochę licho, a jest to aktywne sabotowanie wysiłków własnej drużyny. Zamiast owijać w bawełnę, to trzeba autorowi jak najszybciej uświadomić, że to on jest problemem, a nie czołg.

wornock_ #7 Posted 01 January 2020 - 02:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 48883 battles
  • 648
  • [SOW_2] SOW_2

View PostYokatta_2019, on 31 December 2019 - 06:46 PM, said:

Dzien dobry
Pisze z zapytaniem jak i rowniez prosba
Chodzi mi mianowicie o czolg premium niemiecki VK 75.01 k.
Czolg fajny w niemieckim stylu lecz jest maly problem... To jest czolg ciezki i jednak liczylem iz bedzie wiecej odbijac pociskow...Nie chodzi mi o stalowa sciane lecz oto iz on przepuszcza wszystkie w sumie uderzenia. Nie da sie nim tankowac...Posiada duzy garnek ,ktory jest delikatny + duza plyta dolna ,ktora tez jest delikatna, boki w sumie tez. Czolg przepuszcza generalnie prawie wszystkie uderzenia. Problem jest odczuwalny na tyle iz tym czolgiem sie jedzie w pierwszej linii i trzeba walczyc z innymi ciezkimi. To jest 8tier i w losowaniach czesto wystepuja 10 i 9 poziomy. Czolgi lekkie 8 poziomu zadaja bez wiekszych problemow uderzenia/obrazenia....
Moje pytanie jest nastepujace. Czy jest nadzieja ze zostanie to jakos poprawione? Czolg jest wolny,wolno sie wieza obraca i jest wielki, czyni go lekko bezbronnym. Poprawienie pancerza by podnioslo chec grania nim a zwroce uwage ze jest duzo fanow niemieckich czolgow
Pozdrawiam i zycze upojnego sylwestra

nie nie poprawia, bo niemieckie nie moze byc lepsze od ruskiego w tej grze. Jezeli sugerowales sie sloganami ze mocarz ze twardziel etc lub naogladales sie filmkow z YT jakie mozna nim osiagnac wyniki - to krotko - jestes naiwny i dobrze ci tak ze go kupiles i umoczyles kase. to jest badziew na kolkach jak Chrysler - (ten czolg co jedyne ma dobrego to dmg jaki zadaje) reszte - do poprawy. Jakby czolg byl dobry bysmy widywali go czesciej w grze niz obecnie - taki sam badziew jak np reklamowany 'czolg-plugo-solarka' , czy renegade - ten tez byl na poczatku interesujaca nowoscia, a coraz rzadziej mozna go spotkac.

Edited by wornock_, 01 January 2020 - 02:29 PM.

Old_Skipper #8 Posted 01 January 2020 - 03:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36843 battles
  • 487

View PostFlyagaric, on 01 January 2020 - 01:24 PM, said:

43% to nie jest trochę licho, a jest to aktywne sabotowanie wysiłków własnej drużyny. Zamiast owijać w bawełnę, to trzeba autorowi jak najszybciej uświadomić, że to on jest problemem, a nie czołg.

Miałbyś rację gdyby autor wątku miał 5 lub 10 tys. bitew.

Ale on zaczyna. Ma może jedną, może dwie dobre załogi.

Może nawet nie wie jaki wpływ ma załoga i gra z taką na 50%.

Może nie wie, że między czołgiem premium a czołgiem z linii można przenosić załogę.

NA PEWNO nie wie mnóstwa rzeczy.

Ma 2,5 tys. bitew i uważa, że jak kupi czołg 8 tieru będzie wygrywał.

Winne jego przegranych są czołgi, mapy, drużyna i inne rzeczy. Nigdy nie jest winny on sam.

Jak mu napiszecie: - winą Twoich przegranych, głupku, jesteś TY - NA PEWNO nie uwierzy.

Jak mu napiszecie: - winą Twoich przegranych, jesteś TY - MOŻE uwierzy, może nie nie. Ale tu jest mała szansa.

Doradzajcie tak, żeby go nie zniechęcić.

Nikt nie podaje mu linka do najnowszych, fajnych poradników. Powiedzenie "grasz jak dooopa" nie rozwiązuje problemu tylko go pogłębia.

Bez urazy Flyagaric, to nie jest osobista wycieczka do Ciebie, po prostu uważam, że tym razem nie masz racji.

Szczęśliwego Nowego Roku :)

Flyagaric #9 Posted 01 January 2020 - 04:54 PM

Major General

• Player
  • 62923 battles
  • 5,354
  • [ZORRO] ZORRO

View PostOld_Skipper, on 01 January 2020 - 02:01 PM, said:

...

NA PEWNO nie wie mnóstwa rzeczy.

...

Racja, racja, ale i tak doradzałbym mu skupiać się na tym ^.

Owen_Yeates #10 Posted 02 January 2020 - 01:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 14572 battles
  • 86

A dla mnie autor wątku jest przepięknym przykładem jak WG swoimi pomysłami na zarabianie pieniędzy *edit ósmy tier oraz  i tak już prawie nie istniejący balans. Ponad połowa bitew na premkach ósmego tieru autora. Zero umiejętności, wiedzy robiąc za warzywo w bitwach. Bez osobistych już do autora wycieczek to dla mnie przykład jak łatwo nowi gracze wskakują do pojazdów wysokotierowych i powodują efekt kuli śnieżnej w swojej drużynie bo na starcie jest już jednego gracza mniej. Najgorsze jest to, że może z 80% graczy o umiejętnościach jak autor napalonych na ósemkowe premki forum nigdy nie widziało i nawet nie zobaczy więc i nie dowie się dlaczego są powodem tak wielu frustracji swoich i całej drużyny. Jeszcze gdyby to był piąty tier może max szósty to taką politykę premium tieru bym rozumiał bo i tak większość kiedyś zaczynała się uczyć między czwartym a piątym tierem.

Jedynym pozytywem są czasem gracze, którzy na opierdziel reagują i starają się zrozumieć dlaczego im tak słabo idzie.

W tamtym tygodniu miałem taki przebłysk (chyba dlatego, że mimo wszystko udało mi się bitwę wyciągnąć), że napisałem graczowi, który walczył w pobliżu mnie po bitwie grzecznie, że musi się jeszcze wiele nauczyć bo mając niecały tysiąc bitew i idąc przez linie powolnych brytyjskich HT (był w Churchilu VII) robi szkodę sobie i drużynie. W odpowiedzi zamiast bluzgów dostałem pytanie co powinien robić w takim razie tym czołgiem. Więc znów mu napisałem, że powinien najpierw dowiedzieć się jakie są i do czego służą rodzaje pojazdów w grze, co to jest zasięg widzenia, spot, załoga, żeby poszukał informacji w swoim języku lub zalogował się na forum itp. Podziękował i zaskoczył mnie bo po ponad godzinie znów do mnie napisał informując, że jednak musi się dużo nauczyć i przyswoić informacji oraz, że jeszcze raz dziękuje za otwarcie oczu. Tylko to do cholery powinno być zadanie WG a nie moje. Tymczasem WG robi wszystko by nowi gracze się zniechęcili dostając cały czas wpierdziel na wysokich tierach, a starzy zniechęcili grać pośród czerwonego morza.

Jak to fajnie napisała Szamanka kiedyś grało się trudniej i była to naturalna odsiewaczka graczy zmuszająca do jakiejś nauki by grać coraz wyżej. A teraz WG uczy grać nowych w premkach ósmego tieru....

Edited by Peter_Wolf, 02 January 2020 - 01:54 PM.
Słownictwo - kropki tez się liczą.

Falathi #11 Posted 02 January 2020 - 03:09 PM

Field Marshal

• Player
  • 20382 battles
  • 11,592
Tyle, że zupełnie zielonych graczy którzy tylko jeżdżą premkami na wysokich tierach jest bardzo niewielu, więc to troszkę wygodna wymówka. To, że nie każdy ogarnia grę to zgoda - ale w grze takiej jak ta zawsze będzie wielu graczy słabych, bardzo wielu przeciętnych i tylko niewielki procent naprawdę wybitnych. 

tokszok111 #12 Posted 05 January 2020 - 12:53 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8906 battles
  • 341
  • [NKNZ] NKNZ
Dlatego powinni w końcu wprowadzać losowania po wn8 a nie full random, pomidorki niech się biją we własnym bagienku.

Edited by Silentraz, 05 January 2020 - 04:30 PM.

Silentraz #13 Posted 05 January 2020 - 04:30 PM

Major

• Moderator
  • 35814 battles
  • 2,920
  • [_CHS_] _CHS_

View Posttokszok111, on 05 January 2020 - 12:53 PM, said:

Dlatego powinni w końcu wprowadzać losowania po wn8 a nie full random, pomidorki niech się biją we własnym bagienku.

Tego by brakowało by zrównać WR wszystkim do 50%. Jak już to uprzednio obecność w wyższej lidze powinna być nagradzana (albo w niższej karana). Inaczej będziemy mieli powtórkę z SH lub WOWSowych klanówek.

robezur6 #14 Posted 06 January 2020 - 10:49 AM

Lieutenant General

• Player
  • 45767 battles
  • 6,658

View Posttokszok111, on 05 January 2020 - 11:53 AM, said:

Z jakiego powodu dobrzy gracze mieliby być karani, a słabi gracze nagradzani?

tfujlesiu #15 Posted 06 January 2020 - 04:39 PM

Private

• Player
  • 11805 battles
  • 10
  • [-PAB] -PAB
WG nie naprawi bo ta gra ma zarabiać a nie bawić. Nie słuchaj akolitów WG, którzy wszystko zwalają na ilość bitew i umiejętności. gra jest zepsuta pod względem grywalności na wiele sposobów. Główny jej aspekt to stworzenie iluzji, że możesz coś zdziałać. Gra dobiera bitwy w taki sposób, by free2play gracz dostał maksymalnie po dupie, w rezultacie czego kupi OP premke lub konto premium. Wtedy łaskawie da ci parę dobrych bitew, gdzie najnormalniej nie będzie nic ci psuła przy losowaniu. Każdy dodany do gry element ma na celu zmaksymalizowanie zysku firmy. Ot tyle.

TalkToTheHoof #16 Posted 06 January 2020 - 04:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9242 battles
  • 1,102
  • [R3B3L] R3B3L

View Posttfujlesiu, on 06 January 2020 - 04:39 PM, said:

WG nie naprawi bo ta gra ma zarabiać a nie bawić. Nie słuchaj akolitów WG, którzy wszystko zwalają na ilość bitew i umiejętności. gra jest zepsuta pod względem grywalności na wiele sposobów. Główny jej aspekt to stworzenie iluzji, że możesz coś zdziałać. Gra dobiera bitwy w taki sposób, by free2play gracz dostał maksymalnie po dupie, w rezultacie czego kupi OP premke lub konto premium. Wtedy łaskawie da ci parę dobrych bitew, gdzie najnormalniej nie będzie nic ci psuła przy losowaniu. Każdy dodany do gry element ma na celu zmaksymalizowanie zysku firmy. Ot tyle.

Postawiłeś tezę. Ok . To dobre dla dyskusji. Teraz czekam na jakieś dowody, chociażby próbę udowodnienia. Na tym polega dyskusja. Podaj swoje argumenty. Czas start.

tfujlesiu #17 Posted 06 January 2020 - 04:55 PM

Private

• Player
  • 11805 battles
  • 10
  • [-PAB] -PAB
Włącz sobie bitwę i zobacz. Jeżeli nie widzisz to odinstaluj grę, gdyż jest już bardzo źle.

Varbir #18 Posted 06 January 2020 - 05:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22701 battles
  • 819

View PostTalkToTheHoof, on 06 January 2020 - 03:52 PM, said:

Postawiłeś tezę. Ok . To dobre dla dyskusji. Teraz czekam na jakieś dowody, chociażby próbę udowodnienia. Na tym polega dyskusja. Podaj swoje argumenty. Czas start.

Chcesz dowodów? Znajdź sobie :D

TalkToTheHoof #19 Posted 06 January 2020 - 06:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9242 battles
  • 1,102
  • [R3B3L] R3B3L

View Posttfujlesiu, on 06 January 2020 - 04:55 PM, said:

Włącz sobie bitwę i zobacz. Jeżeli nie widzisz to odinstaluj grę, gdyż jest już bardzo źle.

Tak właśnie myślałem. Po prostu ci się ulało. Proponuję zatem zmienić produkty Bebiko na troszkę lepsze od Ovita Nutricia. Dyskusję tym samym zakończyłem bo ze srającym gołębiem się nie rozmawia. Rzekłem.

tfujlesiu #20 Posted 06 January 2020 - 10:09 PM

Private

• Player
  • 11805 battles
  • 10
  • [-PAB] -PAB

View PostTalkToTheHoof, on 06 January 2020 - 06:41 PM, said:

Tak właśnie myślałem. Po prostu ci się ulało. Proponuję zatem zmienić produkty Bebiko na troszkę lepsze od Ovita Nutricia. Dyskusję tym samym zakończyłem bo ze srającym gołębiem się nie rozmawia. Rzekłem.

Haha, to już nie jest nawet pogląd, widzę że dla ciebie WG to doktryna. Szukając prawdy nie znajdziesz ukojenia, szukając ukojenia znajdziesz prawdę. Pozdrawiam.

Also tagged with Vk 75.01 K

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users