Jump to content

Veřejný test aktualizace 1.7.1 - Dvouhlavňové tanky

• Please log in to reply
15 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 02 January 2020 - 12:17 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18279 battles
  • 4,259
  • [DAFFY] DAFFY

Tankisté,

v tomto vlákně nám můžete zanechat svou zpětnou vazbu ohledně aktualizace 1.7.1 a o dvouhlavňových tancích.

Koggli #2 Posted 17 January 2020 - 08:43 PM

Colonel

• Player
  • 12911 battles
  • 3,550
  • [NGBP] NGBP
Tak co? Jaký jsou ty tanky? Aktualizováno mám už před cca třemi hodinami, ale ještě několik hodin se k wotku asi nedostanu. ​E: Tak jsem se tam už dostal a vyzkoušel tu osmičku a jen ji dále zkoušet nebudu páč očekávám nerfnutí, jako vždy něco dají a pak to zkoní, tak proč si dělat nějaké naděje.

Edited by Koggli, 17 January 2020 - 11:48 PM.

rokocz #3 Posted 18 January 2020 - 01:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17636 battles
  • 649

View PostKoggli, on 17 January 2020 - 08:43 PM, said:

Tak co? Jaký jsou ty tanky? Aktualizováno mám už před cca třemi hodinami, ale ještě několik hodin se k wotku asi nedostanu. ​E: Tak jsem se tam už dostal a vyzkoušel tu osmičku a jen ji dále zkoušet nebudu páč očekávám nerfnutí, jako vždy něco dají a pak to zkoní, tak proč si dělat nějaké naděje.

Sledoval jsem včera asi 5 streamerů, mezi nima dost dobří hráči a prakticky všichni to shodně hodnotili takto: osmička slabá, oproti premiové 703 odpad, devítka výborná, možná až moc dobrá, desítka přibližně ok balancnutá.

V překladu "ok balancnutá" - nemá smysl ten tank jet, protože nebude mít využití, není zkrátka dost dobrý. Na jednu stranu pochvala WG, že konečně udělalo dobře balancnutou větev, na druhou stranu právě proto nemá smysl tuto větev začínat. Raději jet něco, co balancnuté není a dá se tedy dál využít.

Edited by rokocz, 18 January 2020 - 01:26 PM.

Lil_Don #4 Posted 18 January 2020 - 05:03 PM

Private

• Player
  • 14646 battles
  • 2
  • [-NSB-] -NSB-
Naprosto zbytečná SSSR větev. Kdybyste alespoň buffli IS-4. Ale ne, vy přidáte dvoudělové tančíky, které jsou docela špatné kromě samozřejmě VIII prémiáku.

Kris_case #5 Posted 18 January 2020 - 08:14 PM

Private

• Player
  • 7339 battles
  • 10
  • [VOSY2] VOSY2
dvouhlavnaky jsou zabavne ale celkem zbytečné, radši bych aby WG něco udělalo s 705A ktery je za mně OP když schova vanu tak tak to nejde probit

vitbs #6 Posted 19 January 2020 - 03:09 PM

Private

• Player
  • 16530 battles
  • 9
  • [R-R-R] R-R-R

Začnu od tieru VIII, tedy u IS-2-II tank ujde, není to nic extra, oproti prémiové 703 není opravdu nic moc, lehké zlepšení DPM by neuškodilo, protože když už nemá pančíř jako 703, mohl by mít alespoň lepší DPM.

Tier IX, tedy IS-3-II, není špatná, dost zábavný tank, škoda jen, že na něj padne tolik zkušeností, než se dostanete na tier X, který oparvdu za moc nestojí, otřesný aim-time, oproti tieru IX v tomhle ohledu žádné zlepšení a DPM, které nestojí za nic, pokud se s tankem střílí jako s normálním tak reload kolem 10 s na alfu 440 je na tieru X absolutní šrot, je sice hezké že můžete, vzhledem k situaci dát ránu za 880, ale pokud s tím tankem oparvdu přemýšlíte, tak budete většinu času při bojích ve městě raději střílet po jedné. O času zaměření ani nemluvím, to je totální nesmysl, mohl by být minimálně o 0,2 sekundy lepší, protože od tieru IX v není v tomhle parametru žádné zlepšení. Líbí se mi, že se snažíte přidávat tanky, které hru neničí a jsou vyvážené, nevadí mi, že tanky mají 2 děla, líbí se mi myšlenka přidávání nových věcí do hry, pokud to ovšem hru neničí, ale pokud by alespoň tier X byl o trochu lepší, nebylo by to na škodu, takhle je na úrovní IS-4, která nemá v dnešním světě WoT žadný potenciál.

kurcatovium #7 Posted 19 January 2020 - 06:57 PM

Brigadier

• Player
  • 45684 battles
  • 4,071
  • [KHIL] KHIL

View PostLil_Don, on 18 January 2020 - 05:03 PM, said:

Naprosto zbytečná SSSR větev. Kdybyste alespoň buffli IS-4. Ale ne, vy přidáte dvoudělové tančíky, které jsou docela špatné kromě samozřejmě VIII prémiáku.

Jak by ti tu Sstyx vysvětlila, tak balanc aktuálních tanků není možný, protože někdy v budoucnu nás čeká rebalanc munice. Sice to nemá žádnou logiku, zvlášť když se do hry přidávají další a další nové tanky, ale spoustu lidí to asi umlčí. Bohužel.

Taramtum #8 Posted 19 January 2020 - 09:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 21469 battles
  • 1,280
  • [_AF_] _AF_

View Postkurcatovium, on 19 January 2020 - 06:57 PM, said:

Jak by ti tu Sstyx vysvětlila, tak balanc aktuálních tanků není možný, protože někdy v budoucnu nás čeká rebalanc munice. Sice to nemá žádnou logiku, zvlášť když se do hry přidávají další a další nové tanky, ale spoustu lidí to asi umlčí. Bohužel.

Hmm. Já jsem četl, že balancovat nehodlají, dokud nepředělají munici. Přijde mě to logické, protože to dost zahýbá skillem některých dobrých hráčů. Slyšel jsem sice od více lidůch, že rebalanc zhorší i moje staty, prý to poznám dosti negativně.  I na TX jich střílím tak 1/10 toho co na mě lítá.Tak asi proto?

SWAT0013 #9 Posted 19 January 2020 - 10:16 PM

Brigadier

• Player
  • 31380 battles
  • 4,783
  • [KHIL] KHIL

View PostTaramtum, on 19 January 2020 - 09:51 PM, said:

Hmm. Já jsem četl, že balancovat nehodlají, dokud nepředělají munici. Přijde mě to logické, protože to dost zahýbá skillem některých dobrých hráčů. Slyšel jsem sice od více lidůch, že rebalanc zhorší i moje staty, prý to poznám dosti negativně.  I na TX jich střílím tak 1/10 toho co na mě lítá.Tak asi proto?

Nikoliv kvůli goldům - nároky se budou zvedat, protože se budou zvedat HP a alfa (aspoň podle současné vize to tak vypadá...), takže logicky najednou místo třeba 2,5k damage na T10 bude průměr 3k damage... ;)

Ale tam se uvidí, jak to WG vyřeší - mluví se o nějakých těch sezónách v hodnocení apod., takže bych zatím staty vůbec neřešil. Zejména když nikdo ještě 100% neví, v jaké podobě to projde...

BTW ano, smysl by to čekání na rebalanc IMO dávalo, kdyby WG přestalo absolutně přidávat tanky (včetně prémiových) a prostě se skutečně vrhlo kompletně jen a pouze na rebalanc (i když oni nám budou samozřejmě tvrdit, že to mají pod palcem jiné divize a že tohle přidávání nových a nových vozidel nic neovlivní...). Takhle je to vážně trochu vtipná argumentace - zejména když přidávají další a další vozidla, zejména když se přidávají HT, které by také měly spoléhat na pancéřování... ;)

Jediná výhoda je, že ta dvojhlavňová vozidla nijak balanc aspoň v současném stavu zřejmě fakt rozbíjet nebudou... Naopak bych tvrdil, že desítka by prakticky určitě zaslouženě potřeboval minimálně trochu buffnout - ale třeba nebýt toho overbuffu jiných vozidel, bavili bychom se o tom, jak skvěle to WG dokázalo vybalancovat hned na první fázi testu :)

methoz #10 Posted 20 January 2020 - 10:32 AM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 15892 battles
  • 1,086
  • [CZSL] CZSL
No nevím, ale jediná dvouhlavňová mašina, která stojí za to je Obj 703, ty nové 3 "klasické" nic moc jakože. A nebo je to tím, že test s RU hráčema je pokaždý rychlý konec :unsure:

Sstyx #11 Posted 20 January 2020 - 05:53 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18279 battles
  • 4,259
  • [DAFFY] DAFFY
Děkuji za zpětnou vazbu, vše předávám!

MakeMeSweat #12 Posted 20 January 2020 - 06:10 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24402 battles
  • 3,268
  • [KHIL] KHIL

Dvojhlavnove tanky su zabavna mechanika. A prekvapivo dobre balancovana. Neveril by som ze to dokazete. Su tam perly ako stock delo na T8 alebo uplne zbytocne delo na T9, ale tie su z nejakeho dovodu vsade. Pripomienku mam akurat k relativne velkemu casu potrebnemu na vystrel druhym delom. Ta pauza je privelka. Neviem preco by mal byt taky velky rozdiel  medzi vystrelom z oboch hlavni a jednou po druhej. Navyse je ten rozdiel uz tak velky ze sa viac oplati cakat na dobitie prvej hlavne ako strielat tou druhou.  Este moze balanc rozhodit armor. Ten sa na CT neda testovat pretoze za dva dni hrania som nedostal viac ako 5 zasahov standardnym nabojom dokopy. 

Co ma urobilo trochu smutnym ze tieto tanky poslali ST-I do zabudnutia. Chcel som si ho kupit a ten tank uz nema zmysel. 

Edited by MakeMeSweat, 20 January 2020 - 06:21 PM.

lolkopeter #13 Posted 21 January 2020 - 06:53 PM

Private

• Player
  • 9414 battles
  • 13
  • [5CSMD] 5CSMD

Myslel som si že pridáte ďalšiu OP líniu ale je to celkom vybalancované. Ale tier 8 a 10 by si zaslúžili lepší pancier lebo heatom nie je problém preraziť horný plát. Taktiež tier 10 ma iba 310 na heatu čo je veľmi málo. Nie som si istý ale zdalo sa mi že majú lepšie sklopenie dela ako napr. Is7, obj 430u

Takže celkovo tú líniu hodnotím ako priemernú. 

A podľa mňa sa nevyplatí ju expiť. Aj keď tier 8 stojí iba 51k expov jo je dosť malo ak nie najmenej. 

ochrancecz #14 Posted 23 January 2020 - 04:43 PM

Corporal

• Player
  • 12792 battles
  • 113
  • [CZ-EX] CZ-EX
OP? Které tanky jsou OP? To by mě zajímalo tedy.

SWAT0013 #15 Posted 23 January 2020 - 04:44 PM

Brigadier

• Player
  • 31380 battles
  • 4,783
  • [KHIL] KHIL

View Postochrancecz, on 23 January 2020 - 04:43 PM, said:

OP? Které tanky jsou OP? To by mě zajímalo tedy.

Ve tvém podání žádné...

Navíc přečetl sis to vůbec? Psal, že se bál, že ty dvojhlavňové tanky budou OP, ale že je mile překvapen, v jakém stavu zatím jsou...

Edited by SWAT0013, 23 January 2020 - 04:45 PM.

ochrancecz #16 Posted 23 January 2020 - 04:49 PM

Corporal

• Player
  • 12792 battles
  • 113
  • [CZ-EX] CZ-EX
Já reagoval na že pridáte ďalšiu OP . Tak se ptám, které jsou OP tanky, tedka ve hře víš. Nepsal jsem vůbec o těch 2 kanonech, ale o těch co jsou ve hře, Přece nabijete gold a OP není ne? Tak jak by tank mohl být OP, to by mě tedy zajímalo. OP tak jsi představím takový, který nejde jen tak zničit. Takový jsem ještě ve wotku neviděl.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users