Jump to content

Staňte se svědkem Úsvitu průmyslu

• Please log in to reply
263 replies to this topic

Miri37 #81 Posted 08 January 2020 - 01:50 PM

General

• Player
  • 48293 battles
  • 8,135
Spoiler

Jo, bylo by fajn, kdyby nešlo o bitvy z říše bájí a pohádek. Tak stanou se, ale ta četnost se v praxi těm bájím blíží, že 7 hráčů otočí bitvu, nebo téměř otočí. Většinou zabíjí pár hráčů 1-3, co obětují i celé své HP jen pro jednu další ránu do posledních nepřátel.

Možná by neškodilo zvýšit bonus za výhru z 50 na 100%, když tým vyhraje 15:0 a dát ještě méně, 50% z běžné prohry těm, co tak prohrají. Mohlo by to být zajímavé oživení běžných bitev.  

MakeMeSweat #82 Posted 08 January 2020 - 02:08 PM

Major

• Player
  • 22695 battles
  • 2,683
  • [KHIL] KHIL

View PostThellwinux, on 08 January 2020 - 12:23 PM, said:

Drtivá většina Kolobanů je jenom o tom, že enemáci jsou totálně neschopní ideálně v kombinaci s tím, že nemají HP. V opačném případě ti nepomůže ani dobré RNG. Tyhle extrémní případy (1 v 5+) bych opravdu jako příklad toho, že jdou bitky otáčet nedával.

Jediny Kolobanov ktorého som zažil za posledné roky [ +-5 ] bol keď som hral s kamošom čo mal zapnuté útoky a naši trotli miesto capnutia nahanali s HT a arty enemy light ktorý to hrdinsky ubránil tým že jazdil dokola. Už viem čo myslel ten chlapec keď hovoril že "Cap je víťazstvo ducha." Divil som sa že za toto je Kolobanov. U mňa tým táto medaila klesla do prachu. Na štandardných bitkách si Kolobanova za 5 rokov ani nepamätám. Aj ten posledný čo som ho zažil bol na T4. Pripomína mi to tú Poolovku z T1 bitky proti botom čo mal QB vo videu. 

Medaile sú tak devalvované že už neznamenajú nič. 

Edited by MakeMeSweat, 08 January 2020 - 02:10 PM.

Thellwinux #83 Posted 08 January 2020 - 02:19 PM

Lieutenant

• Player
  • 62104 battles
  • 1,754
  • [9-TD] 9-TD

Jasně, ale i k těm "vydřeným" musely pomoct příznivé okolnosti. Reálně ta šance, že zahraješ 1v5 proti hráčům co maj hp a nejsou to úplný boti, je minimální, protože prostě převahá hp a děl. Takže nechci snižovat ničí schopnosti, ale tyhle situace většinou nejdou vyhrát při sebelepším gameplayi ze strany toho co zůstal sám, pokud to enemáci nepodělaj.

Třeba moje poslední Kolobanovka - neměli moc hp, týmově ta zahráli špatně a já měl tank, který je do tohohle endgameu ideální (bohužel replay se mi ze nějakého záhadného důvodu podělal a po nahrání na WoTreplays ukazuje samé nuly) - https://www.twitch.tv/videos/528151026 (čas 22:00 a dál).

Edited by Thellwinux, 08 January 2020 - 02:20 PM.

_S_v_e_d__ #84 Posted 08 January 2020 - 04:42 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 38262 battles
  • 314
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostThellwinux, on 08 January 2020 - 12:23 PM, said:

Drtivá většina Kolobanů je jenom o tom, že enemáci jsou totálně neschopní ideálně v kombinaci s tím, že nemají HP. V opačném případě ti nepomůže ani dobré RNG. Tyhle extrémní případy (1 v 5+) bych opravdu jako příklad toho, že jdou bitky otáčet nedával.

View PostJmeno1, on 08 January 2020 - 12:33 PM, said:

Tak ty jsi těžká fialka, takže vesměs proti tobě zůstanou jen nastřílení neschopáci, ale já jsem jen zelený a s jedinou výjimkou (Kolobanov na Crusader 5.5 SP) jsem si své Kolobanky poctivě vydřel a dokonce i proti schopnějším hráčům než jsem já. Nemluvě o bitvách, kdy jsem tu medaili sice nezískal, ale taky jsem to otáčel v x bitvách. Dokonce jsem zažil, že jsem otáčel Prochorovku z 0:8 na 15:13, kdy jsme dva drželi celou levou linii proti polovině nepřátel, zatím co 13 našich spolubojovníků padlo na druhé straně, proti druhé půlce nepřátel. A zase to nebyla nezkušená rajčata, ale nadržení modrásci, co to ve finále prodali. A za tyhle bitvy stojí tu hru hrát.

View PostMiri37, on 08 January 2020 - 12:50 PM, said:

Spoiler

Jo, bylo by fajn, kdyby nešlo o bitvy z říše bájí a pohádek. Tak stanou se, ale ta četnost se v praxi těm bájím blíží, že 7 hráčů otočí bitvu, nebo téměř otočí. Většinou zabíjí pár hráčů 1-3, co obětují i celé své HP jen pro jednu další ránu do posledních nepřátel.

Možná by neškodilo zvýšit bonus za výhru z 50 na 100%, když tým vyhraje 15:0 a dát ještě méně, 50% z běžné prohry těm, co tak prohrají. Mohlo by to být zajímavé oživení běžných bitev.  

View PostThellwinux, on 08 January 2020 - 01:19 PM, said:

Jasně, ale i k těm "vydřeným" musely pomoct příznivé okolnosti. Reálně ta šance, že zahraješ 1v5 proti hráčům co maj hp a nejsou to úplný boti, je minimální, protože prostě převahá hp a děl. Takže nechci snižovat ničí schopnosti, ale tyhle situace většinou nejdou vyhrát při sebelepším gameplayi ze strany toho co zůstal sám, pokud to enemáci nepodělaj.

Třeba moje poslední Kolobanovka - neměli moc hp, týmově ta zahráli špatně a já měl tank, který je do tohohle endgameu ideální (bohužel replay se mi ze nějakého záhadného důvodu podělal a po nahrání na WoTreplays ukazuje samé nuly) - https://www.twitch.tv/videos/528151026 (čas 22:00 a dál).

Jasně chalpi, Kolobanov je vždy možný pouze za ideální konstelace, o tom žádná. Jen jsem chtěl dotyčnému ukázat, že lze otáčet bitky a to někdy i zdánlivě nemožné a Kolobanov je pomyslný Olymp otočené bitky, teda pokud nejde o sraboKolobanova, kdy vyprší čas při útoku. (Toho bych zrušil)

Co se do obtížnosti mých Kolobanů týče, tak jasně někdy je to tak, že někdy najíždějí jednohubky s pár HP a je to easy, ale někdy je to opravdu vydřené a rozhodně né proti BOTům.

Pamatuju Kolobanova s US Scorpionem na Perlové Řece kdy jsem sám ukloval zbytek enemy týmu co měl cca ješte 3500 hp a nebyli to rajčáci ;) jenom prostě neměli v dané situaci možnost mě přespotovat.

Navíc si nemyslím, že udělat Kolobanova proti dobrým hráčům je nějak extra obtížný ........ stačí za mě ideální situace, kdy v enemy zůstane 2x heavy a 3x arty a bude to na mapě kde se nedá bezpečně zakepovat jako např. Westfield, Malinovka, Prochorovka, Redshire .... atd. pak je hotovo. Pokud teda nesedíte v nejakém křápu co má kamo faktor Černobylské elektrárny.

Jasně Kolobanov je extrém, ale určitě se shodneme na tom, že otáčet bitky 3v7 nebo 2v5 není z říše pohádek. Stačí pouze trpělivost, použít mozek a netrolící RNG.

Pokud to má někdo jinak, tak asi dělám něco špatně :teethhappy:

top_premium #85 Posted 10 January 2020 - 08:07 AM

Private

• Player
  • 26790 battles
  • 9
  • [_VAL_] _VAL_
Zeptám se, bude k dispozici náhled jednotlivých stylů, jako tomu bylo u závodu nebo hodnocených bitev? Myslím, že minulou akci na globální mapě se nešlo podívat na jednotlivé styly ne?

ejKej_ #86 Posted 10 January 2020 - 09:58 AM

Corporal

• Player
  • 27647 battles
  • 146
  • [9-TDR] 9-TDR

View Post_S_v_e_d__, on 08 January 2020 - 03:42 PM, said:

Jasně chalpi, Kolobanov je vždy možný pouze za ideální konstelace, o tom žádná. Jen jsem chtěl dotyčnému ukázat, že lze otáčet bitky a to někdy i zdánlivě nemožné a Kolobanov je pomyslný Olymp otočené bitky, teda pokud nejde o sraboKolobanova, kdy vyprší čas při útoku. (Toho bych zrušil)

Co se do obtížnosti mých Kolobanů týče, tak jasně někdy je to tak, že někdy najíždějí jednohubky s pár HP a je to easy, ale někdy je to opravdu vydřené a rozhodně né proti BOTům.

Pamatuju Kolobanova s US Scorpionem na Perlové Řece kdy jsem sám ukloval zbytek enemy týmu co měl cca ješte 3500 hp a nebyli to rajčáci ;) jenom prostě neměli v dané situaci možnost mě přespotovat.

Navíc si nemyslím, že udělat Kolobanova proti dobrým hráčům je nějak extra obtížný ........ stačí za mě ideální situace, kdy v enemy zůstane 2x heavy a 3x arty a bude to na mapě kde se nedá bezpečně zakepovat jako např. Westfield, Malinovka, Prochorovka, Redshire .... atd. pak je hotovo. Pokud teda nesedíte v nejakém křápu co má kamo faktor Černobylské elektrárny.

Jasně Kolobanov je extrém, ale určitě se shodneme na tom, že otáčet bitky 3v7 nebo 2v5 není z říše pohádek. Stačí pouze trpělivost, použít mozek a netrolící RNG.

Pokud to má někdo jinak, tak asi dělám něco špatně :teethhappy:

Asi kazdy mame pro slovo dobry jiny ekvivalent. Dobry hrac(i) si nenecha prohrat hru 5v1.

Takze bych zrovna Kolobanovku jako dobry priklad otaceni nebo tahani bitev nebral. 

Will_Scarlett #87 Posted 11 January 2020 - 02:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30022 battles
  • 313

View PostThalish, on 03 January 2020 - 06:12 PM, said:

Tak skús opustit 3 bitky v priebehu krátkej doby :coin:

Když vidím, že nemám nic nastříleno, protože třikrát krtek a dvakrát ding a  k  ničemu to nevede, nebo když dostanu po  minutě hry ( obvykle nespotnutý ) od arty za 900 HP, dva členy osádky a tři moduly tak na bitvu kašlu a dezertuju. Pokud mám alespoň šanci si ještě něco nastřílet, tak to dohraju.

13:55 Added after 3 minute

View PostBynk_hero, on 03 January 2020 - 07:35 PM, said:

Prečo tak zložito a načo tak výhražne? Proste tam mohla byť featura že ked prekročím červenú líniu hranice mapy, tak ako keby som tam ani nebol, nezobrazím sa v záverečných štatistikách a nezískam ani expy ani credity za bitku bez ohladu na výhru alebo prehru, proste ked dezercia tak dezercia. :)

Ale ono to přeci tak funguje. Což je strašný trest a strašně mě to mrzí, když jsem třeba mohl mít nádherných 20 exp :teethhappy: za prohru.

1_9_1939 #88 Posted 14 January 2020 - 03:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7012 battles
  • 479
Proto hraju artyny a jen ty, které se umí odstřelit na 1 ránu. Dezertuju často, dezertuju rád. No a medium tank má kolesa a umí dojet k vodě. V Minsku je vody dost a v Paříži to jistí most v přistěhovalecký no go zoně. Takže win-win.

__DarthVader #89 Posted 15 January 2020 - 09:54 AM

Private

• Player
  • 17175 battles
  • 14

View Posttop_premium, on 10 January 2020 - 07:07 AM, said:

Zeptám se, bude k dispozici náhled jednotlivých stylů, jako tomu bylo u závodu nebo hodnocených bitev? Myslím, že minulou akci na globální mapě se nešlo podívat na jednotlivé styly ne?

Nebude, je to stejné jako naposledy. 

Sstyx #90 Posted 15 January 2020 - 02:33 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17412 battles
  • 3,839
  • [DAFFY] DAFFY

Mám pro vás důležité oznámení. Jedná se o změnu data konání akce "Úsvit průmyslu". Začátek akce se posouvá na 13. února.

Bohužel došlo ke komplikacím (masivní DDoS útoky na RU a NA servery) a jelikož nechceme, aby docházelo během akce k problémům, rozhodli jsme se akci posunout. Brzy vyjde článek s bližšími informacemi.

Omlouvám se za komplikace!

cNNk #91 Posted 15 January 2020 - 02:54 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27627 battles
  • 7,650
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostSstyx, on 15 January 2020 - 03:33 PM, said:

Mám pro vás důležité oznámení. Jedná se o změnu data konání akce "Úsvit průmyslu". Začátek akce se posouvá na 13. února.

Bohužel došlo ke komplikacím a jelikož nechceme, aby docházelo během akce k problémům, rozhodli jsme se akci posunout. Brzy vyjde článek s bližšími informacemi.

BatelGeuce #92 Posted 15 January 2020 - 02:56 PM

Captain

• Player
  • 28275 battles
  • 2,273
  • [_VAL_] _VAL_

View PostSstyx, on 15 January 2020 - 03:33 PM, said:

Bohužel došlo ke komplikacím a jelikož nechceme, aby docházelo během akce k problémům, rozhodli jsme se akci posunout. Brzy vyjde článek s bližšími informacemi.

Jmeno1 #93 Posted 15 January 2020 - 03:00 PM

Field Marshal

• Player
  • 49963 battles
  • 11,531
  • [_AF_] _AF_
Ty voe, a já kvůli toho zrušil služební cestu na Bahamy. :popcorn:

new_lemura #94 Posted 15 January 2020 - 03:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29866 battles
  • 63
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostSstyx, on 15 January 2020 - 02:33 PM, said:

No co, tak se půjde na pivo no. Žádná škoda :-)

Svaxi_ #95 Posted 15 January 2020 - 03:14 PM

Private

• Player
  • 12973 battles
  • 1
  • [R_D_T] R_D_T
Lidi si vezmou dovolený, všichni připravení a tohle jim uděláte den před tím. To vám dají sežrat :angry: s tím počítejte a já vám tu kampaň taky nepojedu 13.2.!!!

_L0ne_W0lf_is_rockNroll #96 Posted 15 January 2020 - 03:15 PM

Corporal

• Player
  • 32498 battles
  • 101
  • [RNRS] RNRS
klasicka demence wg

Jmeno1 #97 Posted 15 January 2020 - 03:16 PM

Field Marshal

• Player
  • 49963 battles
  • 11,531
  • [_AF_] _AF_

Ne, tentokrát je v tom WG nevinně.

"Vzhledem k probíhajícímu útoku DDoS je zahájení události „Dawn of the Industry“ na globální mapě v dříve ohlášeném časovém období (od 16. ledna) spojeno s vážným rizikem pro pohodlí hry. Vzhledem k potenciální nestabilitě serverů je pořádání velké události, ve které může výsledek ovlivnit i jedna bitva, opravdu riskantní. Technické poruchy mohou v konečném důsledku vést k masivní ztrátě pokroku a vážně ovlivnit přijímání cen.

Proto s velkou lítostí odkládáme začátek akce na 13. února.
"

PS: Sstyx, jen nechápu, proč to tady taky nenapíšeš!? Není to nic tajného a naopak tím zvyšujete nevraživost proti sobě. Jste pořád tajemní jak tajemný hrad v Karpatech a jediné čeho dosahujete je nasírání lidí. Fakt nechápu. :facepalm:

Edited by Jmeno1, 15 January 2020 - 03:19 PM.

Morgenstein #98 Posted 15 January 2020 - 03:19 PM

Sergeant

• Player
  • 30644 battles
  • 244
  • [_V4L_] _V4L_

View PostJmeno1, on 15 January 2020 - 03:00 PM, said:

Ty voe, a já kvůli toho zrušil služební cestu na Bahamy. :popcorn:

Al Fajka chtěla jet kampaň? 

Uanubis #99 Posted 15 January 2020 - 03:21 PM

Streamer

• Player
  • 56139 battles
  • 2,092
  • [HALUS] HALUS

View PostJmeno1, on 15 January 2020 - 02:16 PM, said:

Ne, tentokrát je v tom WG nevinně.

"Vzhledem k probíhajícímu útoku DDoS je zahájení události „Dawn of the Industry“ na globální mapě v dříve ohlášeném časovém období (od 16. ledna) spojeno s vážným rizikem pro pohodlí hry. Vzhledem k potenciální nestabilitě serverů je pořádání velké události, ve které může výsledek ovlivnit i jedna bitva, opravdu riskantní. Technické poruchy mohou v konečném důsledku vést k masivní ztrátě pokroku a vážně ovlivnit přijímání cen.

Proto s velkou lítostí odkládáme začátek akce na 13. února.
"

PS: Sstyx, jen nechápu, proč to tady taky nenapíšeš!? Není to nic tajného a naopak tím zvyšujete nevraživost proti sobě. Jste pořád tajemní jak tajemný hrad v Karpatech a jediné čeho dosahujete je nasírání lidí. Fakt nechápu. :facepalm:

Na jednu stranu ano, je to zásah mimo WG. Na druhou stranu to, že je IT bezpečnost WG na mizerný úrovni tak trochu jejich chyba bude :P

MartyMcix #100 Posted 15 January 2020 - 03:23 PM

Private

• Player
  • 83482 battles
  • 1
  • [OMGOD] OMGOD

Toto je uvedeno na stránkách pro RU region, bude se to tedy týkat i eu serverů nebo je to jen poplašná zpráva?

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users