Jump to content

Steel Friends Yeni Alım Duyurusu.

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Lona_ #1 Posted 07 January 2020 - 01:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 3785 battles
  • 476
  • [SF-TR] SF-TR

Oyuncu olarak ileri seviye bir oyuncu değilim klanımızda şuanlık discord veya teamspeak kullanımı aktif değil. Uzun bir süre aktif olmayacak. 4-5-6-8 seviye tanka sahip olanlar oyuna yeni başlamış veya takım arkadaşı arayanlar klanımıza gelebilirler. Klanda Üye açıkları mevcuttur.

Lider Yardımcısı

8 tier pre tanklardan en az 2 tane olmalı. WG rating'i 5000 ve üstü olmalıdır. En az 2k maç. Oyunda yatıp takım satmayan gerektiğinde liderliği eline alabilecek. Ben yokken klanın tüm işlerini yönetecek kişiler başvurabilir.

Üye Alım Sorumlusu

Her tür tanktan en az 6 tiere kadar tank kasmış olmalıdır. En az bir tane 10 tier tankı olmalı veya 9 tier olmalı ve bu tank ile %52.5 üstü winrate ile oynamalıdır. Bir tank dendiğinde o tankın eksi yanlarının ne olduğunu hemen söyleyebilmelidir. Kişileri aşağılayıcı hiç bir mesaj ne forumda ne de oyunda atmış olmamalıdır.(attığı anda bu rütbeden alınır)

Saha Komutanı

Bu üye ilerde gerekicek şuanlık herhangi bir nitelik yok.

Normal Üye

Statü winrate wg rating vs. Hiç bir konu önemli değil. Geride yatmayı sevmeyen takım satmayan. Sırf win8 yükselteyim diye düşük tier tanklarla maç spamlayıp hava atmayı sevmeyen veya hafif tankta oynayıp hava atmayı sevmeyen. Takımda arkadaşlarına önem veren. Dostluğu seven. Forumda ve oyunda kendini ve klanını iyi temsil etmeyi düşünen(yani dikkatli davranmaya çalışan) herkes gelebilir.

Stajyer

Başka klanda olup bu klana gelmek istemeyip benimle maç oynamak isteyen ama ilerde klana gelmeyi düşünenler. Herkese açığım Normal üyeden beklediğim her şeyi beklerim davranış hariç. Birde beni ilerde satmayacak. Onunla maç yapmayınca hemen engel atmayacak. İftira atmayacak kişiler bekliyorum.

Herkes kendini kanıtlamak zorundadır. Kanıtlanmayan kimse ile bir şey yapamam kusura bakmayın.

Edited by Lona_, 07 January 2020 - 01:56 PM.

Johnny_Bravo_ #2 Posted 07 January 2020 - 02:02 PM

Corporal

• Player
  • 7276 battles
  • 112
  • [TOHAT] TOHAT
tmm

onnoZZ #3 Posted 07 January 2020 - 02:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27912 battles
  • 625
  • [TOHAT] TOHAT
tmm

Angaralim_006 #4 Posted 07 January 2020 - 03:15 PM

Private

• Player
  • 16715 battles
  • 8
  • [-DEER] -DEER
[edited]

Edited by listen_little_man, 08 January 2020 - 11:15 AM.
Troll - Lütfen konu ile ilgili paylaşım yapınız.

Parabellum06 #5 Posted 15 January 2020 - 12:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39358 battles
  • 875
  • [GO-HA] GO-HA

View PostLona_, on 07 January 2020 - 01:55 PM, said:

Herkes kendini kanıtlamak zorundadır. Kanıtlanmayan kimse ile bir şey yapamam kusura bakmayın.

o kadar :izmena:

Lona_ #6 Posted 16 January 2020 - 07:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 3785 battles
  • 476
  • [SF-TR] SF-TR

En geç 2 aya 6 tier bir sürü tank yapmış olacağım ve 6 tier kale savaşlarına tamamen ve uygun olarak hazır olacağım. 6 tier kaleye uygun olduktan sonra daha aktif bir şekilde üye arayışımız ve her gün neredeyse kale maçı yapacağız. Klana gelen üyeler arasında tanıdık tanımadık diye bir ayrım olmayacak kesinlikle yapmam yaptırmam. Discord veya teamspeak kullanmaya başlayacağız o süreden sonra gerçekten güzel bir klan ve arkadaşlık ortamı olacak her şey düşündüğüm gibi gider ve olursa. Olacağına da inanıyorum.

Bu sırada erkeğim bayan değilim. Hesabı ablam aslı adına açmıştık. Sonra evlendi ve taşındı/gittiği şehri diyemem. Hesaba da ben giriyorum. Fiili bir hesap aktarımı olmadı veya başka bir şey. Zaten arada ben de giriyordum. Aynı evden ve aynı internetten giriyorum. Sadece hesabı bıraktı o kadar. Artık o yok. Hesabın ismini değiştirmedim 1500 altın boşa harcayacak lüksüm yok şu aralar. Bu kadar yani.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users