Jump to content

Wiele można by zmienić.. Luźne przemyślenia czego brakuje mi w 2020. :)

zmiany propozycje

• Please log in to reply
44 replies to this topic

robezur6 #41 Posted 20 January 2020 - 08:58 PM

Lieutenant General

• Player
  • 45341 battles
  • 6,566

View PostNineMonthsAndItsYouSadly, on 20 January 2020 - 07:24 PM, said:

Czego wy malkontenci chcecie? Gdyby wprowadzić tak te zmiany, których chcecie to byście dostali War Thunder :trollface:

Przecież w War Thundera się naprawdę przyjemnie gra :/

No może poza całkowicie niezbalansowanymi statkami.

NineMonthsAndItsYouSadly #42 Posted 20 January 2020 - 11:11 PM

Lieutenant

• Player
  • 47760 battles
  • 1,894
  • [_CHS_] _CHS_

View Postrobezur6, on 20 January 2020 - 08:58 PM, said:

Przecież w War Thundera się naprawdę przyjemnie gra :/

No może poza całkowicie niezbalansowanymi statkami.

War Thunder przyjemnie się ogląda (lubię youtubera PhlyDaily), ale niekoniecznie się przyjemnie gra. Jest znacznie trudniejszą grą :P Przynajmniej na początku kiedy się nie ogarnia i się nie ma konta premium. Mówię tu oczywiście o czołgach. Samoloty to inna bajka. Miodzio :P Przynajmniej na tych niskich tierach gdzie walczą ze sobą Spitfire, Messerschmitty i inne klasyczne samoloty tej epoki. Sam dość sporo grałem samolotami :P

3axapyc #43 Posted Yesterday, 11:50 AM

Corporal

• Player
  • 5616 battles
  • 151
  • [NKNZ] NKNZ

View PostNineMonthsAndItsYouSadly, on 20 January 2020 - 08:24 PM, said:

Czego wy malkontenci chcecie? Gdyby wprowadzić tak te zmiany, których chcecie to byście dostali War Thunder :trollface:

Nikt tu nie chce robić War Thundera z WoTa..

Chodzi o to by wiedza i umiejętności były bardziej widoczne na tle takich elementów gry jak RNG. Osobiście wolę żeby mechaniki w grze oraz system zysków i strat będących efektem naszych zagrań był bardziej jasny, tzn prostszy do przewidzenia i bardziej uzależniony od poziomu gry gracza. Jeśli już idziemy w porównania to wolę żeby WoT pod względem strategicznym bardziej przypominał szachy niż karty.

Mnie coraz bardziej irytuje sytuacja w której Leopard 1 wyjeżdża na Mausa i strzelając ze zwykłej amunicji w przód jego wieży przebija robiąc 525 uszkodzeń (bo tak polosowało, bo ma 420 śr), a Maus oddaje mu również zwykłą amunicją za 367 obrażeń (bo tak polosowało, bo ma 490 śr). I powiedz gdzie tu jest logika? Gracze muszą mieć świadomość tego że niekrytykowanie i nieskarżenie się na większą ilość RNG w grze WG uważa za coś dobrego. Jak się nikt nie odezwie to niedługo mając 500 średniej alfy będziemy strzelać z przebiciem po 100 w miękkie cele i po 900 w twarde czołgi które ledwo przebiliśmy..

NineMonthsAndItsYouSadly #44 Posted Yesterday, 06:38 PM

Lieutenant

• Player
  • 47760 battles
  • 1,894
  • [_CHS_] _CHS_

Block Quote

Chodzi o to by wiedza i umiejętności były bardziej widoczne na tle takich elementów gry jak RNG.

Poproszę! Już słyszę ten skowyt pomidorów! <3 

3axapyc #45 Posted Yesterday, 11:23 PM

Corporal

• Player
  • 5616 battles
  • 151
  • [NKNZ] NKNZ

View PostNineMonthsAndItsYouSadly, on 23 January 2020 - 06:38 PM, said:

Poproszę! Już słyszę ten skowyt pomidorów! <3 

Tymczasem pomidorki w tej chwili:

-"ja gram dobrze, tylko mi RNG źle losuje"

-"skill nie ma znaczenia, jak mi polosuje to wygram"

-"nie ważne że zrobiłem 0 i przegraliśmy, nie polosowało mi peny, a poza tym liczy się tylko gra zespołowa"

i wiele wiele innych przykładów od graczy na to że nie warto uczyć się grać lepiej.

Edited by 3axapyc, Yesterday, 11:25 PM.

Also tagged with zmiany, propozycje

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users