Jump to content

Zahajte rok nějakou tou výměnou

• Please log in to reply
158 replies to this topic

1_9_1939 #61 Posted 14 January 2020 - 06:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7012 battles
  • 479

View Postkrakate, on 14 January 2020 - 05:19 PM, said:

S těmi mizejícíma střelama, které jsou ve hře už přes rok, a WG to nijak nevzrušuje... To je vážně smutné. Také více a více hráčů,jestli se tak dají nazvat, se zakázanými módy je taky nijak nevzrušují. Mám i pocit, že vyjely nějaké nové mody, několikrát se mi stalo, že na mě z po za překážky vyjel tank a já na něj několik vteřin nemohl zamířit. Jako by kolem něj byl kruh do kterého myší nemohu najet. Takže první ránu mi dal a dostal se mi na boky, protože se člověk soustředí na ten zaměřovač a chce porozumět co se děje. A ne, nebylo to mastnou skvrnou pod myší. :) Hnusnej mód, dost znechcucující a WG naposledy o férové hře psalo na začátku minulého roku. Vypadá to, že v tom to směru otevřeli stavidla. :( Víc hráčů, víc peněz. :(

To byla tomato/noob aura.

Když má low hp = ding.

Když má low tomato staty = ding (u arty miss někam kam nemíříte, nebo ding 150mm popelnicí  

Až poté jde dorazit.

Edited by 1_9_1939, 14 January 2020 - 06:03 PM.

lukluk22 #62 Posted 14 January 2020 - 06:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31665 battles
  • 524
  • [_LDN] _LDN
Když mám IS6B mohu ho prodat vzít si třeba za něho PantheraM10 a nebo jinou 7. Dík

MakeMeSweat #63 Posted 14 January 2020 - 06:20 PM

Major

• Player
  • 22695 battles
  • 2,684
  • [KHIL] KHIL

View Postlukluk22, on 14 January 2020 - 05:07 PM, said:

Když mám IS6B mohu ho prodat vzít si třeba za něho PantheraM10 a nebo jinou 7. Dík

Nie. Rovnaký alebo vyšší tier

lukluk22 #64 Posted 14 January 2020 - 06:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31665 battles
  • 524
  • [_LDN] _LDN
Aha díky moc :-) :-)

il_lucky #65 Posted 14 January 2020 - 06:34 PM

Sergeant

• Player
  • 32966 battles
  • 285
  • [-H_K-] -H_K-

View PostCypress86, on 14 January 2020 - 04:00 PM, said:

No... já myslím, že se chápeme moc dobře a nebudeme to dál rozmazávat a slovíčkařit...přece jen si zaměstnanec WG, proto nám svůj názor na tuto zbytečnou akci nemůžeš veřejně sdělit.

Jak jistě vidíš, hra jde do kopru, trochu se rozepíšu:

1. bitvy vesměs po 4 minutách končí jednostrannou (většinou) porážkou, protože MM je nevyvážený

2. RNG je přemrštěné a nesmyslné, prostřelení tanku skrz bez dmg, cinknutí jako by tam nebylo, nebo jakéhokoliv zásahu, neprostřelování weak spottů (vypadá to, že už neexistují, prostě random průniky bez jakýchkoliv výpočtů dle munice, pancíře apod.) atd atd...

3. kolová vozidla hru vyloženě kazí rujnují, ostatní spotteři můžou maximálně sedět v keři a doufat, že na pasiv něco nasvítí a neprojede kolem nich ferrari, nemluvě o "radosti" když už ho konečně trefím, bohužel za 0 dmg, ferrari spomalilo ze 100 na 85 km/hod a jede dál

4. - 100. artyny jen ochromují, dmg o ničem, pokud se trefí... (RNG řekne...) , btw vyzkoušeno a potvrzeno, lepší střílet na slepo, větší přesnost... do mrtvého tanku se trefím z 95%...úsměvné, přesnost některých tanků na pár metrů, dělo by muselo být zahnuté abych netrefil, pravidelné neprostřelování light tanků do boku, jedná-li se o můj první výstřel v bitvě, taky velmi zajímavé a nemám to jen já, trefování nevykreslených textur (asi), akce typu 2x násobek XP za vítězství, takže tu mámě šňůry proher, které nelze ovlivnit, protože RNG řeklo, že ten tank na ránu je v tuto chvíli neprustřelný ze všech stran, podDMG do papírových tanků = nezabit, dostanu za 500 nebo jdu rovnou do garáže, je toho velmi mnoho a nehodlám to všechno vypisovat. 

Takže abych to shrnul, máme tu nespočet průšvihů a chyb v samotné hře a místo toho aby to WG vykompenzovalo alespoň možností koupit (vyměnit) plečku za slušný nebo novější stroj, máme tu přesný opak....tleskám WG a jejich nekonečné touze k potopení hry, která, soudě dle komunity, opravdu upadá a protože bez komunity není online hra, no...sem zvědav jak se to bude dále vyvíjet. Každopádně tyto pseudoakce a hrátky se slovíčky komunitu udržet nemůžou.

S pozdravem, jeden RNG unavený a hrou zklamaný tankista. 

16:01 Added after 0 minute

Jasně že je, o to ale přece vůbec nejde :-D

plne suhlasim,je to katastrofa a nechut hrat,kolieska znicili normalnych scoutov a +ten aim. Ja cakam ze za chvilku pridaju stihacky,helikopteri a pešiakov. Uz to veru neni to wotko co byvalo,kazdym updatom-rokom je to horsie a horsie. Kazdy den mam strach to zapnut s pocitom co ma zase caka a neminie.

PjotrCheGuevara #66 Posted 14 January 2020 - 06:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8534 battles
  • 371
Pěkný den, tak to je jasné, že WG nedá na výměnu ty nové premiáky, kdo by je pak za full kupoval, nejsou blbí, oni kapitalismu dobře rozumí, kluci ušatí, prachy vždy až na 1. místě :D  :D :D......

Gaucman #67 Posted 14 January 2020 - 06:58 PM

Private

• Player
  • 11043 battles
  • 21
Na tohle jsem čekal, zbavím se asi Superperšoplečky. Už jsem to rok nevytáhnul z garáže, protože než to někam dojede, tak je buď po boji, nebo zůstane poslední a ostatní ho rozšrotujou z boku. Chtěl bych to vyměnit za modelku, přece jen je o dost pohyblivější, čehož si cením více.

1_9_1939 #68 Posted 14 January 2020 - 07:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7012 battles
  • 479

View PostPjotrCheGuevara, on 14 January 2020 - 06:52 PM, said:

Pěkný den, tak to je jasné, že WG nedá na výměnu ty nové premiáky, kdo by je pak za full kupoval, nejsou blbí, oni kapitalismu dobře rozumí, kluci ušatí, prachy vždy až na 1. místě :D  :D :D......

Ono by pro začátek než udělají z nových staré nepoužitelné, kdyby šly aspoň ty stávající měnit i v poměru 2 za 1 a ne 1 za 0,5, to není výměna, ale kravina.

Edited by 1_9_1939, 14 January 2020 - 07:09 PM.

PjotrCheGuevara #69 Posted 14 January 2020 - 07:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8534 battles
  • 371

View PostCypress86, on 14 January 2020 - 05:00 PM, said:

No... já myslím, že se chápeme moc dobře a nebudeme to dál rozmazávat a slovíčkařit...přece jen si zaměstnanec WG, proto nám svůj názor na tuto zbytečnou akci nemůžeš veřejně sdělit.

Jak jistě vidíš, hra jde do kopru, trochu se rozepíšu:

1. bitvy vesměs po 4 minutách končí jednostrannou (většinou) porážkou, protože MM je nevyvážený

2. RNG je přemrštěné a nesmyslné, prostřelení tanku skrz bez dmg, cinknutí jako by tam nebylo, nebo jakéhokoliv zásahu, neprostřelování weak spottů (vypadá to, že už neexistují, prostě random průniky bez jakýchkoliv výpočtů dle munice, pancíře apod.) atd atd...

3. kolová vozidla hru vyloženě kazí rujnují, ostatní spotteři můžou maximálně sedět v keři a doufat, že na pasiv něco nasvítí a neprojede kolem nich ferrari, nemluvě o "radosti" když už ho konečně trefím, bohužel za 0 dmg, ferrari spomalilo ze 100 na 85 km/hod a jede dál

4. - 100. artyny jen ochromují, dmg o ničem, pokud se trefí... (RNG řekne...) , btw vyzkoušeno a potvrzeno, lepší střílet na slepo, větší přesnost... do mrtvého tanku se trefím z 95%...úsměvné, přesnost některých tanků na pár metrů, dělo by muselo být zahnuté abych netrefil, pravidelné neprostřelování light tanků do boku, jedná-li se o můj první výstřel v bitvě, taky velmi zajímavé a nemám to jen já, trefování nevykreslených textur (asi), akce typu 2x násobek XP za vítězství, takže tu mámě šňůry proher, které nelze ovlivnit, protože RNG řeklo, že ten tank na ránu je v tuto chvíli neprustřelný ze všech stran, podDMG do papírových tanků = nezabit, dostanu za 500 nebo jdu rovnou do garáže, je toho velmi mnoho a nehodlám to všechno vypisovat. 

Takže abych to shrnul, máme tu nespočet průšvihů a chyb v samotné hře a místo toho aby to WG vykompenzovalo alespoň možností koupit (vyměnit) plečku za slušný nebo novější stroj, máme tu přesný opak....tleskám WG a jejich nekonečné touze k potopení hry, která, soudě dle komunity, opravdu upadá a protože bez komunity není online hra, no...sem zvědav jak se to bude dále vyvíjet. Každopádně tyto pseudoakce a hrátky se slovíčky komunitu udržet nemůžou.

S pozdravem, jeden RNG unavený a hrou zklamaný tankista. 

16:01 Added after 0 minute

Jasně že je, o to ale přece vůbec nejde :-D

Tohle dělá WG zcela záměrně, ty se na to díváš jako hráč, který si chce zahrát co nejvíce férovou hru a bitvy typu 3-5 minut 1-5:15 považujeme za něco velmi špatného, pro WG je to zase super, čím více takových her, tím se potenciálně můžou rychleji točit reálné peníze, naprosto s tebou souhlasím a ta hra by taková byla, kdyby nebyla free, ale byla placená a vycházela na to placená DLC nebo patche, to bys pak viděl, jak by se najedou WG změnil a vše co píšeš by bylo normální.......jenže oni ty prachy jisté nemají, proto se velmi rozchází to co píšeš ty s realitou, oni prostě potřebují nějak dotáhnout co nejvíc lidí, aby platilo a jelikož chtějí vydělávat víc a víc, tak tomu uzpůsobují hru, která je pro nás spotřebitele čím dál tím horší, potřebují co nejrychlejší bitvy, žádný taktiky nebo co nejvíc fér a vyrovnané, ne nemají jistý zisk a proto to takto vypadá, já sám se domnívám, že se možná dočkáme i toho, že se bude dát koupit i RNG nebo třeba zvýšení počtu  map, které nechceš hrát, zase, kdyby sis třeba mohl vybrat mapu, kterou chceš hrát, tak tomu přizpůsobíš tank a bitvy jsou potenciálně vyrovnanější, což zase WG nechce, hru ted kazí to, že je free, bohužel to tak je......

SkyMaro #70 Posted 14 January 2020 - 07:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37358 battles
  • 373
  • [9-TD] 9-TD
Hm ked už je ten trade-in s 85M tak tam mohli pridať aj 244 ( tier VI )

SchwarzBaron #71 Posted 14 January 2020 - 09:26 PM

Corporal

• Player
  • 35610 battles
  • 167
  • [IN-CS] IN-CS
tieto "výhodné" výmeny aj niekto využíva?

L1panzer #72 Posted 14 January 2020 - 09:33 PM

Private

• Player
  • 27664 battles
  • 8
Perfektní slogan roku !zajte rok nějakou tou výměnou! asi mysleli jinou hrou než WOT. Dnes v řadě 43 proher. Perfektní výužití vlného času a odreagování. ***

Armorpiercer_ #73 Posted 14 January 2020 - 10:21 PM

Captain

• Member
  • 12465 battles
  • 2,308

me by třeba zajímalo, proc tam není type 59 ? ten tank uz davno není ten OP stroj, a jak ho potkam nekde v bitve dostane narezano uplne stejne jako ostatní neli vic. 

do prodeje se nedava, na vymenu se nedava…………. divna politika.

Jmeno1 #74 Posted 14 January 2020 - 10:30 PM

Field Marshal

• Player
  • 49963 battles
  • 11,533
  • [_AF_] _AF_
Sice máš pravdu, ale je to pořád ikona téhle hry. Už krabičky předminule byl extrém (za což děkuji), ale dát jej na výměnu, a de facto za hubičku, by ten tank už totálně deklasovalo. A proč se zbavit něčeho, po čem všichni touží (i když to není nic moc), když se to pořád dá nechat na konec jako krabička poslední záchrany?

Armorpiercer_ #75 Posted 14 January 2020 - 10:31 PM

Captain

• Member
  • 12465 battles
  • 2,308

ale ani na prodej nebyl za poslední 3-4 roky......

(Gcko za 25000 goldu nepocitam)

Edited by Armorpiercer_, 14 January 2020 - 10:32 PM.

Jmeno1 #76 Posted 14 January 2020 - 10:38 PM

Field Marshal

• Player
  • 49963 battles
  • 11,533
  • [_AF_] _AF_
Standardní prodej byl tuším naposledy začátkem roku 2013, takže se neprodával už 7 let. Byla možnost získat pár kusů v několika soutěžích de facto mimo WoT (kreslení a jiné nesmysly). V roce 2017 byl v krabičkách a Gčko ani nevím že byl za goldy (ta cena se mi zdá nějaká nízká :hiding: ;).

Hydroblast #77 Posted 14 January 2020 - 10:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34858 battles
  • 621
  • [CSPOC] CSPOC

View PostPjotrCheGuevara, on 14 January 2020 - 07:20 PM, said:

Tohle dělá WG zcela záměrně, ty se na to díváš jako hráč, který si chce zahrát co nejvíce férovou hru a bitvy typu 3-5 minut 1-5:15 považujeme za něco velmi špatného, pro WG je to zase super, čím více takových her, tím se potenciálně můžou rychleji točit reálné peníze, naprosto s tebou souhlasím a ta hra by taková byla, kdyby nebyla free, ale byla placená a vycházela na to placená DLC nebo patche, to bys pak viděl, jak by se najedou WG změnil a vše co píšeš by bylo normální.......jenže oni ty prachy jisté nemají, proto se velmi rozchází to co píšeš ty s realitou, oni prostě potřebují nějak dotáhnout co nejvíc lidí, aby platilo a jelikož chtějí vydělávat víc a víc, tak tomu uzpůsobují hru, která je pro nás spotřebitele čím dál tím horší, potřebují co nejrychlejší bitvy, žádný taktiky nebo co nejvíc fér a vyrovnané, ne nemají jistý zisk a proto to takto vypadá, já sám se domnívám, že se možná dočkáme i toho, že se bude dát koupit i RNG nebo třeba zvýšení počtu  map, které nechceš hrát, zase, kdyby sis třeba mohl vybrat mapu, kterou chceš hrát, tak tomu přizpůsobíš tank a bitvy jsou potenciálně vyrovnanější, což zase WG nechce, hru ted kazí to, že je free, bohužel to tak je......

Bude to znít divně, když se teď trochu WG zastanu, ale co takhle trochu soudnosti a zamyslet se nad svou hrou? Myslím že zrovna hráči jako ty,  se na těhle bitvách dost podepisují. 

Armorpiercer_ #78 Posted 14 January 2020 - 10:54 PM

Captain

• Member
  • 12465 battles
  • 2,308

View PostJmeno1, on 14 January 2020 - 10:38 PM, said:

Standardní prodej byl tuším naposledy začátkem roku 2013, takže se neprodával už 7 let. Byla možnost získat pár kusů v několika soutěžích de facto mimo WoT (kreslení a jiné nesmysly). V roce 2017 byl v krabičkách a Gčko ani nevím že byl za goldy (ta cena se mi zdá nějaká nízká :hiding: ;).

blackmarket. 

letos bude druhé kolo......

1000 kusu bylo vyprodane za 3 minuty.

Edited by Armorpiercer_, 14 January 2020 - 11:14 PM.

XiTiX #79 Posted 14 January 2020 - 11:54 PM

Brigadier

• Player
  • 17633 battles
  • 4,466

View PostArmorpiercer_, on 14 January 2020 - 10:21 PM, said:

me by třeba zajímalo, proc tam není type 59 ? ten tank uz davno není ten OP stroj, a jak ho potkam nekde v bitve dostane narezano uplne stejne jako ostatní neli vic. 

do prodeje se nedava, na vymenu se nedava…………. divna politika.

Zato veselo predavali V/IV (tiez cez black market), ktory mal byt len pre testerov a pre tych, co si kupili startovaci balicek pred releasom. Ja som jeden kedysi vyhral, ta sutaz bola tiez divna :)

Hollohlaway #80 Posted 14 January 2020 - 11:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35187 battles
  • 874
  • [-SGT-] -SGT-

View PostL1panzer, on 14 January 2020 - 08:33 PM, said:

Perfektní slogan roku !zajte rok nějakou tou výměnou! asi mysleli jinou hrou než WOT. Dnes v řadě 43 proher. Perfektní výužití vlného času a odreagování. ***

Není to málo? Přitlačil bych...a na kterým účtu?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users