Jump to content

Problem so stiahnutim hry cez WGC

• Please log in to reply
12 replies to this topic

bafifty #1 Posted 14 January 2020 - 05:20 PM

Private

• Player
  • 11156 battles
  • 26

Ahojte, mam taky taky problem snad sa s tym tym niekto stretol a bude vediet poradit. Od poslednej aktualizacie mi hra fungovala zrazu z nicoho nic scera ked ked dal spustit hru (klikol som vo WGC na ikonu hrat hru) a nespustilo mi ju vobec tak som celu hru aj WGC odinstaloval a skusal to znova ale po nejakych stiahnutych cca 8gb mi to zrazu prestane stahovat a vypise mi ze akualizaciu nejde stiahnut a mam skotrolovat pripojenie k internetu a pritom internet mi ide uplne uormalne. Uz vazne veviem co s tym  byt... Uz som vypol na pc aj firewall aj antivirus. Nemate s tymto tahodou niekto skusenost?

Ps: ak sa tu niekde uz uiesil tento problem tak sa ospravedlnujem za zalozenie dalsieho voakna ale nikde som to nenasiel

Leeroy_YOLO #2 Posted 14 January 2020 - 05:36 PM

Colonel

• Player
  • 6865 battles
  • 3,567

Ahoj, tohle obvykle zabere

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wot/article/25167/

Hlavně bod 3.

bafifty #3 Posted 14 January 2020 - 07:18 PM

Private

• Player
  • 11156 battles
  • 26
Dakujem za odpoved ale zial ani toto nepomohlo...

Leeroy_YOLO #4 Posted 14 January 2020 - 07:46 PM

Colonel

• Player
  • 6865 battles
  • 3,567

V tom případě zkus ještě jednou udělat kroky 5, 3, komplet odstranit WGC, vypnout PC, 2, zapnout PC, stáhnout WGC znovu zde https://worldoftanks.eu/cs/game/download/ 

Je třeba udělat to všechno a svědomitě, něco vynecháš a je to v ...

A pokud ani to nepomůže, pak můžeš zkusit napsat na podporu a mezitím se řídit bodem č. 6, případně ještě postupně s denní periodou opakovat výše uvedené

Máš k dispozici záložní PC/NB ať už svůj či jiné osoby v domácnosti, která by mohla vyzkoušet instalaci WGC a vyloučit problém s připojením ?

P.S. to, že ti jde internet a nelze stáhnout něco z WGC neznamená, že nemůže být chyba v připojení.

P.S. 2, nenacházíš se momentálně někde na koleji nebo na síti se zákazem P2P sdílení souboru, aka zakázané torrenty ?

bafifty #5 Posted 15 January 2020 - 12:56 AM

Private

• Player
  • 11156 battles
  • 26
Skusal Som to nainstalovat na druhy disk a zial znova bezuspesne... Teraz skusim sal ako si pisal uplne vsetko vymazat a znova naistalovat uvidime. Nie to mam normalne nnternet doma. Ak by mi nesiel nak by mi nestiahlo polovicu aktualizacie a potom sa to vys.... Nie? Stahujem normalne ostatne oeci a je to uplne okey a aj na playku mi taha aktualizacie aplne normalne takze s netom by nemal byť problem nie?

bafifty #6 Posted 15 January 2020 - 03:00 AM

Private

• Player
  • 11156 battles
  • 26

Takže teraz som to sledoval a stiahne mi cca nejakych 7GB a potom vypisuje instalaciu potom stiahne nejakych 300mb znova zacne instalovat a potom po nejakom case mi vyhodi hentu chybu. Je to velmi zvlastne. Nevies co cy mohlo pomoct? 

Ps: ticket som uz vytvoril a napisal na WG

Sstyx #7 Posted 15 January 2020 - 10:54 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17412 battles
  • 3,839
  • [DAFFY] DAFFY

Pak ti doporučuji vyčkat na odpověď ze supportu. 

Jen tě poprosím o trpělivost, jelikož je toho mnoho a doba reakce je momentálně o něco delší. Budou se ti ale věnovat i hned, jakmile budou moci.

Taramtum #8 Posted 15 January 2020 - 12:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19773 battles
  • 982
  • [_AF_] _AF_

View Postbafifty, on 14 January 2020 - 05:20 PM, said:

Ahojte, mam taky taky problem snad sa s tym tym niekto stretol a bude vediet poradit. Od poslednej aktualizacie mi hra fungovala zrazu z nicoho nic scera ked ked dal spustit hru (klikol som vo WGC na ikonu hrat hru) a nespustilo mi ju vobec tak som celu hru aj WGC odinstaloval a skusal to znova ale po nejakych stiahnutych cca 8gb mi to zrazu prestane stahovat a vypise mi ze akualizaciu nejde stiahnut a mam skotrolovat pripojenie k internetu a pritom internet mi ide uplne uormalne. Uz vazne veviem co s tym  byt... Uz som vypol na pc aj firewall aj antivirus. Nemate s tymto tahodou niekto skusenost?

Ps: ak sa tu niekde uz uiesil tento problem tak sa ospravedlnujem za zalozenie dalsieho voakna ale nikde som to nenasiel

Něco podobného se mě stalo. Odcházel mě disk {magnetický, to jest plotnový}.  Projevovalo se to na WoTku, proč to nevím. Po výměně disku to začalo zase fungovat. Netvrdím, že je to tím, jen možnost.

bafifty #9 Posted 16 January 2020 - 12:36 PM

Private

• Player
  • 11156 battles
  • 26

View PostTaramtum, on 15 January 2020 - 11:38 AM, said:

Něco podobného se mě stalo. Odcházel mě disk {magnetický, to jest plotnový}.  Projevovalo se to na WoTku, proč to nevím. Po výměně disku to začalo zase fungovat. Netvrdím, že je to tím, jen možnost.

Dakujem za radu. Mam v pc 2 disky no ani na jeden to neslo z nejakeho dôvodu stale si pisalo tu hlasku skusil som to len tak nainstalovat na externy disk ci to nebude prave tym diskom ako si hovoril a veru si mal pravdu pretoze tam mi to nainstalovalo v pohode takže si utekam kupit kovy disk.

Leeroy_YOLO #10 Posted 16 January 2020 - 12:57 PM

Colonel

• Player
  • 6865 battles
  • 3,567
Pokud máš dva disky a ani na jeden to nešlo, kde bereš jistotu, že ze třetího to půjde ? Nebo naopak, že v době, kdy to půjde na ten třetí by to nešlo už i na ty druhé ?

Když ti to šlo na externí disk, proč to nezkusíš nejprve zkopírovat na interní a spustit ? Další aktualizace by už třeba šly. Mohla by i pomoct defragmentace či jiná údržba. Abys třeba zbytečně neutrácel..ovšem pokud to není problém, tak klidně do toho ;)

Taramtum #11 Posted 16 January 2020 - 03:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19773 battles
  • 982
  • [_AF_] _AF_

To spíše vypadá, že na nich nemá místo. Tak třetí mu možná pomůže. Jednodušší by bylo ho promazat je od zbytečností, ale spousta uživatelů vůbec neví o čem je řeč :-). Takže bych napřed zkusil něco zbytečného smazat a vysypat koš. Ne ten doma, v počítači.  :-D

{nepomlouvám ani nechci nikoho urážet já o spoustě věcí také vím naprosto kulový}

Koggli #12 Posted 16 January 2020 - 05:13 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 12272 battles
  • 3,250
  • [SVINE] SVINE

Přesně tak, vypadá to jako by na nich neměl místo. Protože WGC přeruší stahování/instalaci. Při novém stahování a instalaci hry je potřeba až 45 GB místa u SD klienta. Protože hra potřebuje se někam uložit a pak další místo je na rozbalování té hry která se pak následně instaluje. Po instalaci zůstává ve složce updates komplet stažený obsah včetně aktualizaci, toto komplet mažu abych si uvolnil místo. Při instalaci to bylo nějak 25 GB.

E: Kdysi se mi toto právě tak stávalo protože jsem měl věčně málo místa na discích tak jsem musel pořád přesouvat soubory aby se hra dala nainstalovat. Nyní mám 2TB disk plotnový na data takže zatím místa dost.

Edited by Koggli, 16 January 2020 - 05:18 PM.

Leeroy_YOLO #13 Posted 16 January 2020 - 05:33 PM

Colonel

• Player
  • 6865 battles
  • 3,567

No, bylo by to sice mírně úsměvné, kdyby to bylo místem, ale stát se to může - člověk si dnes koupí 2TB disk a tak nějak přes ty dnešní klienty nekoumá, kolik tam toho místa ještě je a jak rychle mizí.

Avšak věřím, že by tam WG strčilo jinou hlášku než tu, že má problém s připojením.

Na stranu třetí víme, že WG za roky nedokázalo opravit kontrolu lůžek v kasárnách při prodeji posádky a proto píše, že tank je v taktické jednotce. Kdo ví, jestli tady kontrolují velikost disku i při aktualizacích a ne pouze při instalaci hry... Bohužel nevíme, zda to na obou discích vyhodilo chybu ve stejný okamžik, což by zase bylo podezřelé, kdyby byly oba disky zaplněny shodně. Spíše by to bylo něco jiného...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users