Jump to content

Üye Kazandırma Hangi Pre Tank ?

• Please log in to reply
10 replies to this topic

hushushin #1 Posted 15 January 2020 - 09:13 AM

Private

• Player
  • 812 battles
  • 15

Tiger131
Panther 

Dicker Max

KV-122
SU-122

Sherman Firefly

Pantheri tankrewardstan alacağım zaten onun haricinde hangisini önerirsiniz?

onnoZZ #2 Posted 15 January 2020 - 09:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 27912 battles
  • 625
  • [TOHAT] TOHAT
Ben su-122'yi tercih ederdim. Ama benim garajım yeterince kalabalık, tank çeşitliliği çok. Sen ihtiyacına göre karar verebilirsin. İlerde kasmayı düşündüğün hatta mürettebat eğitmek için veya görevleri yapmakta kullanmak için veya oynamayı sevdiğin sınıfa göre karar verebilirsin.  Ama  kv-122 ve sherman son tercihim olurdu.

Mellqart #3 Posted 15 January 2020 - 09:59 AM

Sergeant

• Player
  • 2442 battles
  • 293
  • [TOHAT] TOHAT
kv122 IS in neredeyse aynısı. is oynamıssın nasıl olduguna sen karar verebilirsin onun. (bence kötü. )

Edited by Mellqart, 15 January 2020 - 10:22 AM.

Bagora #4 Posted 15 January 2020 - 10:12 AM

Lieutenant General

• Player
  • 47751 battles
  • 6,742
  • [TOHAT] TOHAT
Ben su 122 44 ü tek geçerim AMA eğer gelecek tankrewards ta bunu ödül olarak verirlerse senin için kötü olur senin yerinde olsam tank seçmek için acele etmez önümüzdeki tank rewardsın ödülünü beklerdim . Gerçi eğer gelecek tank rewards ta ödül olarak bunu verirlerse sırayla diğerlerinide verecekler demektir o   zaman neyi alırsan al illa bi tank rewards ta elindeki bi tank ödül verilecek demektir.

Spartiat777 #5 Posted 15 January 2020 - 10:23 AM

Major

• Moderator
  • 45528 battles
  • 2,965
  • [TOHAT] TOHAT

KV-122 = 175 deliş, ~13sn doluş, 3.2 nişan almayla 9 ağırlarla mücadele keyfi.

Sherman'ı sadece İngiliz orta tank mürettebatı için düşünebilirdim.

Dicker Max saklanabildiği sürece iyi, spotlandığında mürettebat gelen HE mermileri kucakla yakalamaya çalışıyor.

Tiger 131 normalde BIA'lı personelle gelir, üye kazandırmada da öyle mi bilmiyorum. Ağır olduğunu zannetmedikçe iyi, 8 görmedikçe işlevsel tank.

SU-122-44 nişan kapanmasına ve isabetsizliğine katlanabildiğin sürece güzel tank. Aktif oynayınca güzel.

Mellqart #6 Posted 16 January 2020 - 01:29 PM

Sergeant

• Player
  • 2442 battles
  • 293
  • [TOHAT] TOHAT
öncephe için en iyi hangisi olur bu komutan tanklarından fv mi? pant8.8 e dair hiçbiri fikrimde yok. 6 gün sonra yeni tank eklenecek galiba

Edited by Mellqart, 16 January 2020 - 01:30 PM.

StronkGoldKebab #7 Posted 16 January 2020 - 01:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18431 battles
  • 715
  • [I-S-Y] I-S-Y

küçük hesabıma Su-122-44 aldım.Pişman değilim gayet güzel tank.

Kendi hesabıma Fransız ağır tankını aldım.İlk maçtan önden 1 tane bile sektirmeden öldüm.:D

Bagora #8 Posted 16 January 2020 - 01:47 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47751 battles
  • 6,742
  • [TOHAT] TOHAT

View PostMellqart, on 16 January 2020 - 12:29 PM, said:

öncephe için en iyi hangisi olur bu komutan tanklarından fv mi? pant8.8 e dair hiçbiri fikrimde yok. 6 gün sonra yeni tank eklenecek galiba

https://tanks.gg/com...-p?t=panther-88 şöyle bi karşılaştırmayı koyayım

şimdi eğer sadece ön cephe için istiyorsan

-fv nin taret zırhı oldukça iş görür 9 ve 10 lara karşı çok iş yapamasada kendi tierinde oldukça işlevsel tareti var , panterin tareti ise yol geçen hanı hp sinin 100 fazla olması zayıf zırhını telafi etmeyecektir yani fv nin hayatta kalma şansı pantere göre oldukça yüksek 

-malum ön cephede hız önemli bi faktör hızları denk gibi görünsede zemin direnci fv de daha iyi 

-delişler yine fv lehine 20 mm daha iyi delişe  sahip ama atlanmaması gerekn konu şu tanklar sadece 8 tierle dövüşecekleri için panterin sahip oldugu delişte iş görecektir .

-nişan alma hızı hariç topun isabeti ve soft statları (hareket halindeki isabet vs. ) panterde daha iyi ama nişan alma hızı ve isabetin birbirine nerdeyse eşit oldugunu söyleyebilirken(nişan alma hızı fv de iyi iken isabet panterde iyi ) , hareket halindeki dağılımlarda panter açık ara önde .

-dpm olarak panter  baya önde nerdeyse 400 daha fazla dpm e sahip, 

-mermi masrafı olarak panterin alfası daha fazla olmasına rağmen (10 hasar :D ) mermisi nerdeyse 2,5 kat daha ucuz (680 e 252 ) //bu kredi kasmak için önemli bi unsur fakat herşey denk ise bakılması gereken bi konu yani tanklardan biri diğerinden açık ara iyi iken sırf mermisi ucuz diye kötü tankı seçmek yanlış  .

şimdi bu kadar yazdım ama illa şunu al diyemicem random için sorsaydın fv derdim çünkü fv pantere nazaran 9-10 lara karşı daha dirençli ama herkes 8 olunca panterde iş yapar gibime geliyor. 

12:51 Added after 4 minute

View PostStronkGoldKebab, on 16 January 2020 - 12:46 PM, said:

küçük hesabıma Su-122-44 aldım.Pişman değilim gayet güzel tank.

Kendi hesabıma Fransız ağır tankını aldım.İlk maçtan önden 1 tane bile sektirmeden öldüm.:D

http://forum.worldof...5#entry17501615 bu işin duayeni bu adam yazıyı bi oku :D 

StronkGoldKebab #9 Posted 16 January 2020 - 02:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18431 battles
  • 715
  • [I-S-Y] I-S-Y

View PostBagora, on 16 January 2020 - 03:47 PM, said:

-fv nin taret zırhı oldukça iş görür 9 ve 10 lara karşı çok iş yapamasada kendi tierinde oldukça işlevsel tareti var , panterin tareti ise yol geçen hanı hp sinin 100 fazla olması zayıf zırhını telafi etmeyecektir yani fv nin hayatta kalma şansı pantere göre oldukça yüksek 

-malum ön cephede hız önemli bi faktör hızları denk gibi görünsede zemin direnci fv de daha iyi 

-delişler yine fv lehine 20 mm daha iyi delişe  sahip ama atlanmaması gerekn konu şu tanklar sadece 8 tierle dövüşecekleri için panterin sahip oldugu delişte iş görecektir .

-nişan alma hızı hariç topun isabeti ve soft statları (hareket halindeki isabet vs. ) panterde daha iyi ama nişan alma hızı ve isabetin birbirine nerdeyse eşit oldugunu söyleyebilirken(nişan alma hızı fv de iyi iken isabet panterde iyi ) , hareket halindeki dağılımlarda panter açık ara önde .

-mermi masrafı olarak panterin alfası daha fazla olmasına rağmen (10 hasar :D ) mermisi nerdeyse 2,5 kat daha ucuz (680 e 252 ) //bu kredi kasmak için önemli bi unsur fakat herşey denk ise bakılması gereken bi konu yani tanklardan biri diğerinden açık ara iyi iken sırf mermisi ucuz diye kötü tankı seçmek yanlış  .

şimdi bu kadar yazdım ama illa şunu al diyemicem random için sorsaydın fv derdim çünkü fv pantere nazaran 9-10 lara karşı daha dirençli ama herkes 8 olunca panterde iş yapar gibime geliyor. 

daha önce başka hesaplarda oynadım.7k sektirmişliğim bile var ki sektirenlerde 8 seviye tankdı.Bana göre düz bir zırhı olması sizi tamamen RNG kollarına bırakıyor.O yüzden palet çarkından hasar yemeyecek şekilde hafif açılı oynamak lazım.

Ama genede TD'LER affetmiyor.:teethhappy:

Mellqart #10 Posted 16 January 2020 - 02:05 PM

Sergeant

• Player
  • 2442 battles
  • 293
  • [TOHAT] TOHAT

View PostBagora, on 16 January 2020 - 03:47 PM, said:

sadece öncephe için.agırları direk eledik ozaman. valla panther kafama çok yattı zaten panther kasasını çok severim pudel ve panteremon ile de çok maçım var. acaba yeni eklenecek tank ne olucak 

Edited by Mellqart, 16 January 2020 - 02:06 PM.

Mellqart #11 Posted 17 January 2020 - 02:15 PM

Sergeant

• Player
  • 2442 battles
  • 293
  • [TOHAT] TOHAT
üye kazandırma komutan ödüllerine t26e5 gelmiş öncephe ve random için en iyi tercih bu olur bu tankı bekliyim. bir sonrakinede amx yada panther alırım.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users