Jump to content

bu tanklar takas edilmeli mi ?

is 6 löwe ve diğerleri

• Please log in to reply
4 replies to this topic

b_q #1 Posted 15 January 2020 - 10:31 PM

Private

• Player
  • 6233 battles
  • 15

Merhaba arkadaşlar Bu yeni gelen kısa süreli takas konusunda sizlere yazıyorum. Sanırım fazla konu açılmıyor yada ben oyuna hızlı döndüm (En azından çenede). 2015 yılında oyunu bıraktım ve şimdi tekrar oynuyorum. o zaman garajımda bir kaç adet özel tank vardı. Şimdi tankları aşağıda yazacağım kendi nacizane fikrim ile siz oyunda üstat arkadaşlarda fikirlerini paylaşırsa sevinirim. Sorum şu hangisi takas edilmeli ve hangi tank ile takas edilmeli ? okuyup cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler ve herkese iyi oyunlar.

1 LÖWE: Fil sürüsü kadar ağır, topu kesinlikle is6 dan iyi, zırhı güzel ama saklaması zor olduğundan kevgir olduğu oluyor (Bir kısmı benim beceriksizliğim dendir) ama para kazandıran bir tank kendi tierinde maça girerse gücünü hissettiren bir tank. Takas etmeyi düşünmüyorum.

2 İS6 : Büyük bir aşk ile başlayan sevdamız topunun plastik top gibi olması ve çoğu zaman gold mermi kullanma sevdası ile işkenceye dönmüştü. Zırhı ve enfes hatları :) bizi birbirimize bağlama ya devam etmişti. 2020 de oyunu tekrar oynamaya başlayınca zırhınında pek bir etkisi kalmamış gibi geldi (benim noobluklarımda dahil tabi konuya). Ne topu ne zırhı ne hızı yani aşkımız bitmiş (İS3 ile flörtleşiyorum :) ve bana göre daha iyi geldi. Zaten is3 üm var. İs 6 ya gerek yok gibi düşünüyorum. O yüzden takas edilebilir.

3 T-50-2 En ufak fikrim yok. Hiç oynamadım.Klan savaşı için mi aldık, hatırlamıyorum. Garajda öyle boynu bükük duruyor hatta eskiden özel araç mıydı ve iyi bir tank mıydı bilmiyorum(Tabi tankın iyiliği yönetene de bağlı). Takas edebilirim sizin fikirlerinize bağlı olarak,umarım sizler aydınlatırsınız.

4 SUPER HELLCAT: Bazen nefis işler yapıyoruz bazen de rezalet işler. Sanırım garajda durmasında bir sorun yok. Kararsız sayılırım ama kalabilir gibi.

5 BRATAGNE PANTHER: Bir marslı, dünyalıya nasıl bakıyorsa öyle bakıyorum. Bu garaja nereden geldi onu bile hatırlamıyorum. Mürettebatsız tek başına duruyor. Eskiden özel araç mıydı en ufak fikrim yok. Parlatmak yada takas siz üstatların fikirlerinden sonra karar vereceğim.

6 SHERMAN FİREFLY VC: Aslında 5 nci sırada ki fikirlerin çoğu geçerli, galiba Fury isimli filmin gazı ve klanda lazım ile mi almıştık, sanırım öyle bir şeydi. O da mürettebatsız boynu bükük takılıyor. Fikirlerinizi bekliyorum.

(Buraya kadar okuyan herkese teşekkürler. Daha fazla kafanızı şişirmeyelim teşekkürler ve iyi oyunlar.)

Edited by b_q, 15 January 2020 - 10:55 PM.

Bagora #2 Posted 15 January 2020 - 10:58 PM

Lieutenant General

• Player
  • 49011 battles
  • 7,050
  • [TOHAT] TOHAT

1. löwe : senn yerinde olsam bu tankı takasa vermezdim , oyunda iş gören eski tanklardan birisi kendisi .

2.is-6  : bunun selasını okuduk helvasını yedik eski günlerinden çok uzakta takasa versen çok üzülmessin gibi geliyor.

3 ve 4 : para getirisi olmasada özel tankalar ayrıca oyunda kendi sikletinde en etkili tankların mürettebatını kasabileceğin tanklar (t110e3 ve t100lt) senn yerinde olsam vermezdim

5-6 : bu tanklar bu sene kutulardan çıkan tanklar sana oyun hediye kutu vermiş ve o kutulardan çıkmış olabilirler hiç maç attın mı bilmyiorum ama maç atmadıysan muhtemelen oyunun sana hediye ettiği kutulardan çıktı çünkü geçen yıllarda bazı oyunculara hediye kutu verilmiş ve kutudan defender çıkmıştı . 3 ve 4 te oldugu gibi bana göre gayet güzel 2 tankın mürettebatını kasmaya yarıyor (bc ve cent ax ) gerçi bc mürettebatını kasmak biraz sıkıntılı olacaktır sonuçta bc 3 panter 5 mürettebatlı ama olsun.

sonuç olarak vereceksen is-6 yı ver diğerlerinin bi kısmını (3,4,5,6) mürettebat , birini(löwe ) para kasmak için kullan .

b_q #3 Posted 15 January 2020 - 11:13 PM

Private

• Player
  • 6233 battles
  • 15

View PostBagora, on 15 January 2020 - 10:58 PM, said:

1. löwe : senn yerinde olsam bu tankı takasa vermezdim , oyunda iş gören eski tanklardan birisi kendisi .

2.is-6  : bunun selasını okuduk helvasını yedik eski günlerinden çok uzakta takasa versen çok üzülmessin gibi geliyor.

3 ve 4 : para getirisi olmasada özel tankalar ayrıca oyunda kendi sikletinde en etkili tankların mürettebatını kasabileceğin tanklar (t110e3 ve t100lt) senn yerinde olsam vermezdim

5-6 : bu tanklar bu sene kutulardan çıkan tanklar sana oyun hediye kutu vermiş ve o kutulardan çıkmış olabilirler hiç maç attın mı bilmyiorum ama maç atmadıysan muhtemelen oyunun sana hediye ettiği kutulardan çıktı çünkü geçen yıllarda bazı oyunculara hediye kutu verilmiş ve kutudan defender çıkmıştı . 3 ve 4 te oldugu gibi bana göre gayet güzel 2 tankın mürettebatını kasmaya yarıyor (bc ve cent ax ) gerçi bc mürettebatını kasmak biraz sıkıntılı olacaktır sonuçta bc 3 panter 5 mürettebatlı ama olsun.

sonuç olarak vereceksen is-6 yı ver diğerlerinin bi kısmını (3,4,5,6) mürettebat , birini(löwe ) para kasmak için kullan .

Evet oyunu yükleyip açınca bilmem kaçıncı yılınız kutlu olsun falan diyip bir sürü şey vermişti bir de biraz kutu almıştım altın için oradan çıkmış olabilir. Bc 25 im var. Behçete 40 k deneyim kalmış. O mürettabatı yetiştiriyorum. İs6 ya üzüldüm. Yerine tavsiyen var mı acaba ? teşekkürler.

Bagora #4 Posted 15 January 2020 - 11:32 PM

Lieutenant General

• Player
  • 49011 battles
  • 7,050
  • [TOHAT] TOHAT

View Postb_q, on 15 January 2020 - 10:13 PM, said:

Evet oyunu yükleyip açınca bilmem kaçıncı yılınız kutlu olsun falan diyip bir sürü şey vermişti bir de biraz kutu almıştım altın için oradan çıkmış olabilir. Bc 25 im var. Behçete 40 k deneyim kalmış. O mürettabatı yetiştiriyorum. İs6 ya üzüldüm. Yerine tavsiyen var mı acaba ? teşekkürler.

şu an elinde kaç gold var bilmiyorum ama oyun içi dükkanda bulunan tankların çoğu işlevsiz ama iş gören yok değil 

wz 120-1 ft , strv s1 , elc even , fv4202 ,t26e5 bana göre oyun içi dükkanda iş gören tanklar yalnız bu tanklardan sadece fv ve t26e5 e sahibim diğer 3 ünü sahip olan arkadaşların yorumlarına dayanarak yazdım ayrıca t26e5 in yine oyun içi dükkandan 8k tahvil ile ,fv nin ise arkadaş öner programından ücretsiz alınabildiğini bilmeni isterim , yani yarın üye kazandırdıgın zaman ücretsiz bi fv4202 elde edebilirsin bu yüzden o tankı gold ile / para ile almak biraz gereksiz gibi . son olarak bu saydıgım 5 tanktan hangisini alman gerektiğine biraz sen biraz diğer oyuncular karar vermeli ben illa şunu al deme sorumluluğuna girmek istemem çünkü tavsiyem ile aldıgın tank kötü çıkarsa üzülürüm en iyisi bu tanklara sahip olan bi kaç oyuncuya danış kafanda bi fikir oluştur ve al .

Unwetter #5 Posted 20 January 2020 - 03:39 AM

Private

• Player
  • 43189 battles
  • 15
  • [K--B] K--B
takas sistemi değişmeli takas edeceğin zaman seçenek sunuluyor bu kalkmalı sonuçta bu olay oyuncuların ellerindeki oynamadıkları yada memnun olmadıkları tankları değiştirmek için yapılıyor fakat seçenek sunulduğu zaman oyuncu hoşlanmadığı bir tankı isteksiz şekilde hoşlanmadığı tankla takas ediyor çünkü seçenek kısıtlı bu konuda daha fazla seçenek istiyoruz yada istediğimiz tankla değiştirmek istiyoruz .. birde tekerlekli tankların oyundan çıkarılması gerekiyor bence yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi bütün oyunu bozdu 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users