Jump to content

Kişisel Reyting

rating personal

• Please log in to reply
3 replies to this topic

TRNoyanBarlas60Fps #1 Posted 18 January 2020 - 04:11 AM

Private

• Player
  • 47675 battles
  • 34
  • [HASAR] HASAR
selamun aleyküm biladerlerim,şimdi tüm bildiğimi bana sorgulatan olaydan bahsetmek istiyorum lütfen bilen yardım etsin.
27 savaş 12 zafer 2.428 hasar ortalama destek 800 verilen günlük rating 7.252 kendimi kötü performans sergilemiş gibi hissediyorum fakat reytingim 5 puan arttı..
kendimce evet bugun güzel işler cıkardık dedigim zaman ise reytingim sabit veya 1 puan artıyor kötü dedigim skorlarda reytingim yükseliyor ben bunu fark ettim yabancı sitelerde formül vermiş ama google ceviriden anlatmak istenilen olayı anlayamıyorum kelimeler farklı cevriliyor şimdi abilerim kardeşlerim size 3 sorum var
 1: bu benım kaldıgım denklemden ne cıkarmam gerekiyor 
 2: bu reytingi nasıl yükseltebilirim 
 kafamı karıştıran diger olayı ise başka postta paylaşacagım bir göz atarsanız sevirim iyi geceler (:

_moriarty__ #2 Posted 18 January 2020 - 08:34 AM

Corporal

• Player
  • 21990 battles
  • 135

Sanırım bu makale yeterince bilgi verecektir. 

https://worldoftanks.eu/tr/in_development/rating-hof/#calculation

TRNoyanBarlas60Fps #3 Posted 19 January 2020 - 02:32 AM

Private

• Player
  • 47675 battles
  • 34
  • [HASAR] HASAR

anladığım kadarıyla her tankın kendine has değerlendirmesi var misal bct damge + spot hasarı iken mausda bu damge +damage bloklama şeklinde buraya kadar hem fikir isek sormak istedigim bir soru var bu oranla bakılırsa benım 46k savaşımda eksik kalan veya düşük olan şeyleri artırma yoluna girersem buda reytingimin yükselmesi anlamınamı geliyor ? 
Misal fazla light oynamam spot hasarına calışırsam ve spot hasarı üstün tutarsam 46k savaş icersinde düşük olanı fazlalaştırmaya calışrsam buda demek oluyorki reytingim yükselecek ? öylemii..

StronkGoldKebab #4 Posted 19 January 2020 - 10:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18431 battles
  • 829

Ortalama olarak bakıldığı için savaş sayınıda göz önüne alırsak çok zayıf olduğun şeylerin ortalamasını artırman gerekiyor.

Misal damage ortalaman 1000 ,10 tier tanklar ile oynayıp biraz damage farmlaman oldukça yararlı olacaktır..

Also tagged with rating, personal

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users