Jump to content

WN8 takıntısı ve Gold spamlanmasına alternatif çözüm

• Please log in to reply
64 replies to this topic

Poncik_Musluman #61 Posted 30 December 2020 - 07:45 PM

Corporal

• Player
  • 5886 battles
  • 132
  • [ASHES] ASHES

BeeMoTeeMo #62 Posted 13 January 2021 - 02:10 PM

Sergeant

• Player
  • 5700 battles
  • 231
  • [FARM-] FARM-

Ne kadar boş bir konu açılmış :) 

WN8 takıntısı olan takılsın siz kendinize bakın siz ne için oynuyorsunuz bu oyunu ? Kendi başarısızlığınızı veya alternatif olarak her gün yaşadığınız kıskançlığı bu şekilde bahane ederek bastırmayın.

Gold ben atıyorsam sen de at ama sen gold atmak yerine HE atıp troll yaparak mutlu olamıyorsan bu benim problemin değil.Bu HE yeri gelir 100 vurur yeri gelir 900 vurur ama senin bahanen bitmez...Seçenek sende de var basınca gold atmaya başlıyorsun zaten :)

WN8 için gold atıyor denmiş bir yerde  sen de sık sen de mor ol yani mesele gold mermi ise eğer :D Biri de arkada yatıp hafif tankla mor olursun yazmış ee yat sen de mor ol o zaman sıkıntı nedir ? 

Bu şekilde genellemeler ile nereye gitmeye çalışıyorsunuz anlamıyorum her oyun da bu tarz muhabbet mutlaka dönüyor daha ciddi sıkıntılar var bu hepimizi ilgilendiriyor ancak biz ''senin ki mor benim ki kırmızı seninki deler benim ki delmez'' muhabbeti yapıyoruz yıl olmuş 2021 :D 

Sonuç olarak, Gold atın mor olun zor değil kendiniz söyluyorsunuz. :)  bu oyunda hic bir mor oyuncunun gelip burada veya oyunda wn8 için kımseye laf ettıgını gormedım  diğer oyuncular ya mor oyuncuya sataşıyor ya küfrediyor ya hileci diyor  ya da gelip böyle forumda konu açıp tartışabılıyor.

Arty alıp mor oyuncuya aim almakla olmuyor bu işler ;) HE atıp 300-500 vurmakla olmuyor kendiniz de söylüyorsunuz bak al light tankı full gold at morsun :D 

frenki86 #63 Posted 13 January 2021 - 11:20 PM

Sergeant

• Player
  • 23550 battles
  • 287
Kredisi olan sıksın olmayan sıkmasın. Kredi için şartlar belli. Daha çok para. Hayal dünyanızda polyanacılık oynamayın. Gold mermi kullanan kimseye küfür dahi etmedim. Hakkı varsa ve karşılayaliyorsa atar. Jgpz gold ile 420 deliş çok tatlı bu arada denemenizi öneririm.

MorpheusTRX #64 Posted 14 January 2021 - 08:48 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36140 battles
  • 373
  • [CMPLX] CMPLX

Kendi adıma konuşmak gerekirse oyun içerisinde kim HEAT mermi atmış vs. hiç umurumda olmuyor benim, sadece yediğim hasara bakıyorum o kadar. WoT'da bence bir tankın zırhına güvenip oynama fikri uzun süre önce bitti. Oynadığım tank ne kadar zırhlı olursa olsun, bir hamle yapacağım zaman "şu adamdan bir tane mermi sektirir, sonra ona bir tane mermi vururum" şeklinde kesinlikle düşünmüyorum. Düşündüğüm tek şey "Ben bu adamdan bir mermi yesem, sonra ne yapabilirim?" şeklinde oluyor hep.

Bence HEAT mermiden, hasar engelleyememekten şikayetçi olan arkadaşlar da tankları ile yapacakları her hamlede bu şekilde düşünmeleri lazım. Yoksa 268v4'ün veya başka bir tankın zırhına güvenip paldır küldür düşmanın önüne atlarsanız üzülen taraf yine siz olursunuz.

iarmolenkho #65 Posted 17 January 2021 - 04:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18451 battles
  • 1,435
  • [CMPLX] CMPLX

View PostMorpheusTRX, on 14 January 2021 - 10:48 AM, said:

Kendi adıma konuşmak gerekirse oyun içerisinde kim HEAT mermi atmış vs. hiç umurumda olmuyor benim, sadece yediğim hasara bakıyorum o kadar. WoT'da bence bir tankın zırhına güvenip oynama fikri uzun süre önce bitti. Oynadığım tank ne kadar zırhlı olursa olsun, bir hamle yapacağım zaman "şu adamdan bir tane mermi sektirir, sonra ona bir tane mermi vururum" şeklinde kesinlikle düşünmüyorum. Düşündüğüm tek şey "Ben bu adamdan bir mermi yesem, sonra ne yapabilirim?" şeklinde oluyor hep.

Bence HEAT mermiden, hasar engelleyememekten şikayetçi olan arkadaşlar da tankları ile yapacakları her hamlede bu şekilde düşünmeleri lazım. Yoksa 268v4'ün veya başka bir tankın zırhına güvenip paldır küldür düşmanın önüne atlarsanız üzülen taraf yine siz olursunuz.

Şu postun alnı olsa da öpsem :trollface:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users