Jump to content

Veřejný test aktualizace 1.8 - Všeobecná diskuse

• Please log in to reply
73 replies to this topic

Bery_CR #21 Posted 07 February 2020 - 02:28 PM

Colonel

• Player
  • 66610 battles
  • 3,570
  • [KOBD] KOBD
Kdyz uz jsi u tech modifikaci, tak jako uzitecne jsou jeste hodiny do garaze a kruh dohledu 50 m na minimapu.

steelman1956 #22 Posted 07 February 2020 - 05:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 63168 battles
  • 79
  • [CASCZ] CASCZ
Mám dotaz,existuje v nastavení zaměřovač s ukazatelem vzdálenosti ? Jestli né, tak by bylo fajn kdyby po zaměření enemy ukazoval vzdálenost v metrech. :unsure:

Bynk_hero #23 Posted 07 February 2020 - 07:36 PM

Lieutenant

• Player
  • 26260 battles
  • 1,890
  • [VACZ] VACZ

View Poststeelman1956, on 07 February 2020 - 05:40 PM, said:

Mám dotaz,existuje v nastavení zaměřovač s ukazatelem vzdálenosti ? Jestli né, tak by bylo fajn kdyby po zaměření enemy ukazoval vzdálenost v metrech. :unsure:

Ak mieriš presne na tank tak vidíš jeho vzdialenosť niekde to tam je kúsok od ukazovatela nabíjania... :-) 

Leeroy_YOLO #24 Posted 07 February 2020 - 08:56 PM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,248

View PostBery_CR, on 07 February 2020 - 03:28 PM, said:

Kdyz uz jsi u tech modifikaci, tak jako uzitecne jsou jeste hodiny do garaze a kruh dohledu 50 m na minimapu.

Mě se ještě hodně líbil mod, kterej pokaždé při přechodu do sniper režimu nastavil výchozí zoom na 2x :hiding:

+ sitě azurovej zaměřovač, kterej byl docela dobře viditelnej i pro lidi s ... :B ... prostě pro mě :D

všechno ve WG balíčku, nevím, proč dosud neudělali automatickou aktualizaci přes WGC, flákači, všechno jen napůl udělané :angry:

Leonov11111 #25 Posted 07 February 2020 - 10:12 PM

Private

• Player
  • 8667 battles
  • 25
  • [CZSOB] CZSOB

Block Quote

Všem bude také dostupná nejnovější aktualizace Frontové linie

Co teda tahle věta přesně znamená? V článku se o tom nic dalšího nepíše a v testovacím klientovi se tento mód vůbec neobjevil :angry:

PjotrCheGuevara #26 Posted 08 February 2020 - 11:14 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 9457 battles
  • 382
Pěkný den všem, tohle bych nenazval aktualizace 1.8, ale 1.7.2.1.......kosmetické úpravy......Ivan je stále líný tvor, bohužel se ukazuje, že je stále línější, bylo by fajn, kdyby šlo prodávat konečně tanky, jak bylo řečeno, chyba je u WG a ten to stále neřeší, asi je to až na aktualizaci 2.0 :teethhappy:........jakmile by ale penězovod na nějakou dobu vyschl, tak byste viděli, jak by vypadala aktualizace 2.0, to by najednou zvládli to, co za 5 let dohromady........jak se říká, jsou líní až tečou, ale nijak jim to nepřekáží, protože chechtáky dál cinkají, tak není důvod......a o co se týká nějakého balancu hry, tak o tom si nechte zdát, dokud bude hra free2play, tak se to nikdy nestane, protože WG nestojí o vyrovnané hry, ideální stav je 15:0 :teethhappy:........případná reakce na mě: ano, jsem špatný hráč, vím to, mám ale na WG takový názor, jaký mám a je realistický....uvítal bych podporu více grafických karet, ale chápu, že se to minimálně za 5 let nedalo stihnout, když vidím jejich pracovní tempo, tak se to asi ani nikdy nestane ( a podpora UHD rozlišení 4K a 8K je už úplné scifi)........já vím, je to kruté konstatování, ale je prostě pravdivé.....bohužel......

Taramtum #27 Posted 08 February 2020 - 09:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22903 battles
  • 1,454
  • [_AF_] _AF_
Hmm a jak víš, co bylo změněno interně?

Gelbhanz #28 Posted 08 February 2020 - 10:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10205 battles
  • 98

View PostBery_CR, on 07 February 2020 - 02:28 PM, said:

Svatá pravda! :-)

Resident_Commander #29 Posted 09 February 2020 - 12:27 AM

Lance-corporal

• Player
  • 16688 battles
  • 81
  • [SVINE] SVINE
1) Hodiny v garáži ... jasné
2) Mód na gunmark ... snad to nej, co se může přihodit do hry => Proč rovnou nevědět, jaký jsem byl v bitvě koště?

Spratekk_the_Great #30 Posted 09 February 2020 - 05:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 39771 battles
  • 573
  • [BORE] BORE

View PostPjotrCheGuevara, on 08 February 2020 - 10:14 AM, said:

Pěkný den všem, tohle bych nenazval aktualizace 1.8, ale 1.7.2.1.......kosmetické úpravy......Ivan je stále líný tvor, bohužel se ukazuje, že je stále línější, bylo by fajn, kdyby šlo prodávat konečně tanky, jak bylo řečeno, chyba je u WG a ten to stále neřeší, asi je to až na aktualizaci 2.0 :teethhappy:........jakmile by ale penězovod na nějakou dobu vyschl, tak byste viděli, jak by vypadala aktualizace 2.0, to by najednou zvládli to, co za 5 let dohromady........jak se říká, jsou líní až tečou, ale nijak jim to nepřekáží, protože chechtáky dál cinkají, tak není důvod......a o co se týká nějakého balancu hry, tak o tom si nechte zdát, dokud bude hra free2play, tak se to nikdy nestane, protože WG nestojí o vyrovnané hry, ideální stav je 15:0 :teethhappy:........případná reakce na mě: ano, jsem špatný hráč, vím to, mám ale na WG takový názor, jaký mám a je realistický....uvítal bych podporu více grafických karet, ale chápu, že se to minimálně za 5 let nedalo stihnout, když vidím jejich pracovní tempo, tak se to asi ani nikdy nestane ( a podpora UHD rozlišení 4K a 8K je už úplné scifi)........já vím, je to kruté konstatování, ale je prostě pravdivé.....bohužel......

Souhlas. Ono je po takový době i směšný, že jejich měřítko rozhraní pro vysoký rozlišení  1440p 1620p, 1800p a 2160p ti ovlivňuje výkon hry... Přestože WG ti napíše, že to neovlivňuje nic, tak reálně to skutečně vliv na FPS má. Přitom se ti změní jenom velikost HUD. :facepalm: O tom, že HUD je stejně hnusnej už od vydání cenu mluvit nemá. Nevim, proč se nedá v týhle hře nic měnit a velikost je buď automatická, 1x, nebo 2x. A nic jinýho mezi tim. Uživatelská přívětivost ve wotku pro vysoký rozlišení je totálně nula. Chápu, že lidí s 4k rozlišením hry je pořád málo ve wotku, ale je to hrozně předpotopní přístup. Hlavně, že se mrhá čas na raytracing pro všechny karty, ale pro RTX karty podpora taky nic...

Strepik #31 Posted 12 February 2020 - 11:04 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 32621 battles
  • 441
  • [BBB2] BBB2

Ahoj mě osobně to vyhovuje to rozdělení v poškození ale mám strach že se prohloubí rozdíl mezi dobrym hráčem a špatným hráčem.

Další věc je co ta HE munice nepřijde mi že tam je nějaké rozdíl ale taky se můžu plést.

Jakej názor na to mají ostatní? 

Leeroy_YOLO #32 Posted 12 February 2020 - 12:49 PM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,248
Jistě že se prohloubí :)
Co si o tom myslíme: http://forum.worldof...-unora/#topmost
Případně předchozí vlákna o SB. Vlastně pardon, co si myslíme ti nejlépe sdělí WG, protože to, co najdeš v příslušných vláknech je zpravidla přesný opak toho, co píše WG o zpětné vazbě hráčů.

Nemysli, WG vymyslí za tebe. Řekne ti, čím máš jet a kam, co po kom střílet, s čím být spokojen a co se ti má líbit, dokonce i to, co chceš do budoucna. Ty jen mlč a plať, o zbytek se postará všemocný :)

Rozdíl v HE je podstatný, teď byl systém jasný a jednoduchý, dle WG jsme ho ale my hráči prý potřebovali zjednodušit, abychom ho chápali, protože podle WG jsme hlupáčkové, co neumí ani přibližně dělit dvěma, tak to pro jistotu zjednodušili po WGčkovsku. A jestli ve hře něco nechceš, tak zjednodušování po WGčkovsku. Vlastně chceš, protože oni vědí nejlíp, co chceš a podle toho konají, takže jak řeknou, tak to je.

Strepik #33 Posted 12 February 2020 - 04:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 32621 battles
  • 441
  • [BBB2] BBB2

View PostLeeroy_YOLO, on 12 February 2020 - 11:49 AM, said:

Jistě že se prohloubí :)
Co si o tom myslíme: http://forum.worldof...-unora/#topmost
Případně předchozí vlákna o SB. Vlastně pardon, co si myslíme ti nejlépe sdělí WG, protože to, co najdeš v příslušných vláknech je zpravidla přesný opak toho, co píše WG o zpětné vazbě hráčů.

Nemysli, WG vymyslí za tebe. Řekne ti, čím máš jet a kam, co po kom střílet, s čím být spokojen a co se ti má líbit, dokonce i to, co chceš do budoucna. Ty jen mlč a plať, o zbytek se postará všemocný :)

Rozdíl v HE je podstatný, teď byl systém jasný a jednoduchý, dle WG jsme ho ale my hráči prý potřebovali zjednodušit, abychom ho chápali, protože podle WG jsme hlupáčkové, co neumí ani přibližně dělit dvěma, tak to pro jistotu zjednodušili po WGčkovsku. A jestli ve hře něco nechceš, tak zjednodušování po WGčkovsku. Vlastně chceš, protože oni vědí nejlíp, co chceš a podle toho konají, takže jak řeknou, tak to je.

JJ máš rech poprve mi to tak nepřišlo teď jsem se zaměřil na ty HE munice a to bude v prdeli zkouším to na testu teď a děs, jednoduší na výpočet to je pač buď dáš DMG nebo nedáš nemusíš nic počítat :D:D:D:D:D   na motor ze zadu a bum 21dmg :D  To stejne do FV4005 papír ale dáš mu na vež jen 40dmg to je vysměch ty HE teď a nedej bože když chceš udělat decap na pás mission impossible.

Edited by Strepik, 12 February 2020 - 04:37 PM.

Taramtum #34 Posted 12 February 2020 - 07:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22903 battles
  • 1,454
  • [_AF_] _AF_

Musím bohužel prohlásit, že rebalanc munice se ne zcela povedl, ač je to podle mě správný směr. Nepovedla se hlavně HESH munice a tanky, které mají jako primární HE. Zkoušel jsem wolverina s houfnicí. Uhrál jsem na něm s to blbou pětkovou houfnicí dva proužky, jen tak jestli to dokážu {na tři nemám skill}. V současném nastavení bych nedal ani jeden. To je samý nepenetroval, 22, 26, 8, a podobně. Občas se povede nějaká ta stovečka, když někoho trefím do zadku. HESH ... darmo mluvit. Ani by mě to tak nezklamalo, kdyby KV-2 na tom byla podobně. Ale ne, ta má penetraci 82mm zachovalou. Nazval bych to krásným českým slovem německého původu a nejraději nezůstal u jednoho a zavítal i do jiných jazyků, třeba i ruštiny.

Kdyby nechali penetraci 0, ale u kanónů, které mají jako primární munici HE, adekvátně zachovali poškození, tak bych to vzal. A u HESH munice zvedli poškození, jako kompenzaci za sníženou penetraci, vždyť se to počítalo jako balanční prvek pro tyto tanky.  Ale ne, hodinky nebo holinky, je to jedno obojí se natahuje. Ať se nediví, že se na ně nadává, ale tohle velmi nedomysleli. Pokud tam vůbec někdo na myslel na něco jiného než na sovětskou větev, vypadá to, že ostatní větve jsou tam jen jako zdroj HP pro sověty. škoda. Pořád nechtějí moje peníze, ač vyrazili správným směrem :-(

No možná jim křivdím, možná jim šlo o to, aby se už zakempené sovětské chudáčky jedny bez pancíře nedali škádlit HE a HESH municí do umlácení velitele a podobně aby se pohnuli a mohl jsi je střelit normální. Ono když se vědělo kam střílet, tak se dali v pohodě uhéčkovat a moc toho nenadělali. Tak jesli jim šlo o totok to se jim v tom případě povedlo, bo hra má časový limit.

Spratekk_the_Great #35 Posted 13 February 2020 - 06:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39771 battles
  • 573
  • [BORE] BORE
Jde se vám na CT servery připojit? :unsure:

Rovano #36 Posted 13 February 2020 - 08:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 49008 battles
  • 579
  • [1CZE] 1CZE

View PostSpratekk_the_Great, on 13 February 2020 - 06:30 PM, said:

Jde se vám na CT servery připojit? :unsure:

CT i SB ano(CT se dnes aktualizovalo).

Edited by Rovano, 13 February 2020 - 11:33 PM.

RaySpruance #37 Posted 13 February 2020 - 09:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32113 battles
  • 1,444
  • [OFFCZ] OFFCZ
Proč je článek v angličtině i když je v adrese cs?:facepalm:

monthdaytree #38 Posted 13 February 2020 - 11:52 PM

Private

• Player
  • 15281 battles
  • 1
  • [YGOR] YGOR
Ahoj, nejsem si jistý jestli to sem patří, ale jinou záložku jsem nenašel :/ :D Mám dotaz ohledně SANDBOXU stáhl jsem vše funguje jak má, ale nedostal jsem "neomezeně" peněz, zkušeností, bonů a goldů. Poradíte co s tím prosím? Díky za odpověď a jestli to sem nepatří tak se předem omlouvám. S pozdravem monthdaytree ;) 

mikes2210 #39 Posted 14 February 2020 - 07:33 AM

Private

• Player
  • 19320 battles
  • 30
  • [-UDG-] -UDG-

View Postmonthdaytree, on 13 February 2020 - 10:52 PM, said:

Ahoj, nejsem si jistý jestli to sem patří, ale jinou záložku jsem nenašel :/ :D Mám dotaz ohledně SANDBOXU stáhl jsem vše funguje jak má, ale nedostal jsem "neomezeně" peněz, zkušeností, bonů a goldů. Poradíte co s tím prosím? Díky za odpověď a jestli to sem nepatří tak se předem omlouvám. S pozdravem monthdaytree ;) 

V tomhle testu máš jen to co na live účtu. WG chce, abychom něco testovali a ani nám nedá prostředky k tomu, abychom mohli ty testy udělat pořádně...nechápu jejich logiku.

Leeroy_YOLO #40 Posted 14 February 2020 - 07:41 AM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,248

Nikdy nebyly neomezené prostředky a co si vzpomínám, na SB snad nikdy nebyly ani vysoké počáteční zůstatky. A je to asi i dobře, přece jen, má se na těch serverech testovat a nemají sloužit k tomu, aby si tam hráči za ty prostředky zdarma hráli to, na co na svém účtu nemají. Pak to podle toho na tom serveru dopadá a nelze se divit ani těm jejich závěrům, které z těch testů netestů získají / dělají.

Navíc máte k dispozici aspoň vlastní garáž, takže i třeba volňásky, co máte, pokud máte. V předchozích iteracích nebylo ani to a museli se expit vše znovu, byť ve zrychleném módu, ovšem dost lidí to taky odradilo, protože chtějí mít všechno hned a zdarma.

Edited by Leeroy_YOLO, 14 February 2020 - 07:44 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users