Jump to content

Veřejný test aktualizace 1.8 - Všeobecná diskuse

• Please log in to reply
73 replies to this topic

death_rover #61 Posted 24 February 2020 - 11:14 AM

Private

• Player
  • 3576 battles
  • 18

View PostPigz25, on 22 February 2020 - 09:34 PM, said:

WG řeší kraviny s každou aktualizací!!!! mě by zajímalo kdy vyřeší:

1. kameru když jsem s tankem v zástavbě a neustále přepínání pokud stojím u baráku anebo se natočím  a za sebou barák nemám??? (možná to neumím popsat, ale doufám, že se najde někdo kdo to popíše lépe)

2. míchání týmů nejen podle typů tanků ,ale i podle zkušeností (aby byly proti sobě týmy s podobným složením nejen tanků, ale i výknostně podobnými hráči na stejné úrovni)

100% souhlas, když už jsou seřazeny týmy podle tanků, proházet to zleva doprava podle hráčů by měla být brnkačka. Dobrý podnět, ale za reakci kontributorů a tím pádem ani celého WG zřejmě nestojí, takže pořád budeme hrát hry se stavem 0:6+ před prvním výstřelem ...

HONZA7540cz #62 Posted 24 February 2020 - 12:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25760 battles
  • 79

View Postdeath_rover, on 24 February 2020 - 10:14 AM, said:

100% souhlas, když už jsou seřazeny týmy podle tanků, proházet to zleva doprava podle hráčů by měla být brnkačka. Dobrý podnět, ale za reakci kontributorů a tím pádem ani celého WG zřejmě nestojí, takže pořád budeme hrát hry se stavem 0:6+ před prvním výstřelem ...

Pánové já vidím spíše, že tahle aktualizace má hlavně přinést ještě větší rozdíl mezi platícími hráči a neplatiči.

https://www.youtube....h?v=1MyeY9jUW3s

Bynk_hero #63 Posted 26 February 2020 - 07:06 PM

Lieutenant

• Player
  • 26292 battles
  • 1,910
  • [VACZ] VACZ

Práveže mna už tie nudné bitky MM+/-2 kde sú na oboch stranách proti sebe dva Defendery, dve Progetta dve IS-7 jednoducho nebavia.... :-) Nebola by lepšia rozmanitosť sa vykašlať na najeké nezmyselné balancovanie a nahádzať týmy proti sebe halabala +/-5MM? Pretože najlepšie bitky sú ked proti sebe stojí len bud jeden tier alebo práveže viacej tierov ako len 3. :D čím viac sa snažia  niečo vybalancovať ťým viac sa tá hra stáva sterilnejšou.... 

A už máte zrátané kolko tankov je potreba mat na úplne dokončenie Battle passu? 

Thalish #64 Posted 27 February 2020 - 05:59 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23874 battles
  • 95

Fixed some technical issues.

Táto veta mi je tak strašne povedomá, kde som to už len videl ? (1.7, 1.6, 1.5,... ) žeby ? :trollface: Čo si mám akože podtím pojmom predstaviť? 

Opravený bush na prochorovke? pridaná lampa v Himmelsdorfe? Nový dostupný emblem za goldy? Viac viditeľne ozubené kolečko na Bc-12t ? lacnejší AP náboj na T29? alebo čo akože ?.... To je tak strašne ťažké to napísať ? :)

Edited by Thalish, 27 February 2020 - 06:07 PM.
Nepoužívejte červené písmo.

GODLA #65 Posted 28 February 2020 - 07:38 AM

Private

• Player
  • 50585 battles
  • 34

Vážení přátelé a příznivci této hry! Dovolte mi se vám svěřit s problémy které mě trápí v poslední době. Mnozí skušení hráči jistě ví a znají co se děje v posledním období na této hře.Nejsem žádný super hráč a tak jak jsem kdysi v některých příspěvcích psal, hraji jen pro zábavu ale jaksi mě začalala ta zábava unavovat jelikož se ze hry vytratil ten známý adrenalin,kdy mužstva proti sobě bojující byli na pokraji zhroucení kdy poslední vteřiny či minuty před koncem hry vedlo jedno mužstvo o jeden max.3 tanky.To byla hra,to bylo napětí! Hra mě natolik pohltila že jsem do ní uvrtal i manželku a tak hrajeme spolu.Ovšem nedávno mi se slzami v očích oznámila že se na to vykašle protože prohrávat 15:0 a nebo vyhrát ve stejném poměru není žádná hra a volala po spravedlnosti se slovy že at ji někdo neříká že jsou hráči náhle tupci a neumějí hrát.Podotýkám že nepatříme mezi nejmladší hráče mě je 56 manželce je o deset méně ale snažíme se prostě zabavit se v nudném panelovém domě.To ale není podstatné.Chci se jen zeptat kdo vyřeší tu termovizi kterou každý hráč získá v podobě žárovky u velitele tanku! Odborně nazvaná šestý smysl.Tahle vymoženost vám umožní tu nádheru že vás nepřítel uvidí to je sice dobré ale přes zed? Přes dům?To je trošku podivné ne?Konkrétně z map jsou to Ensk v prostoru H3 kde se zašijete do rohu domu a ani se nehnete a z druhé strany vás nasvítí????!!!! Jedte v Himelsdorfu na hrad z hradu vedou dvě cesty prostor J 9 projedte si to ve cvičných mapách a zjistíte že zasvítíte! Hranice říše ,co by to bylo za termovizi kdyby nezaznamenala tank přilepený na zdi za bránou! Jo technika je technika! Odstraní tohle někdo?Tohle je přeci blbost na entou zaznamenat tank za neprůsvitnou zdí! A abych nezapoměl prosil bych vývojáře kdyby jaksi pozměnili názvy misí na případný Tank Reward o Valentýna! Manželka sice byla spokojená když dostala pugét ruží od tajnýho ctitele a k tomu perníkové srdce ale když jsem ji řekl že jsem to dostal taky nazvala mě teplomilem takže pozor při tvorbě prosím! Více nemám co dodat to už dělají ostatní hráči a jistě daleko lepší než já stará lama:

Přeji všem mnoho štěstí ve hře:bush::medal:

elantra2001 #66 Posted 28 February 2020 - 08:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 56499 battles
  • 516
  • [WRT] WRT

View PostGODLA, on 28 February 2020 - 06:38 AM, said:

Vážení přátelé a příznivci této hry! Dovolte mi se vám svěřit s problémy které mě trápí v poslední době. Mnozí skušení hráči jistě ví a znají co se děje v posledním období na této hře.Nejsem žádný super hráč a tak jak jsem kdysi v některých příspěvcích psal, hraji jen pro zábavu ale jaksi mě začalala ta zábava unavovat jelikož se ze hry vytratil ten známý adrenalin,kdy mužstva proti sobě bojující byli na pokraji zhroucení kdy poslední vteřiny či minuty před koncem hry vedlo jedno mužstvo o jeden max.3 tanky.To byla hra,to bylo napětí! Hra mě natolik pohltila že jsem do ní uvrtal i manželku a tak hrajeme spolu.Ovšem nedávno mi se slzami v očích oznámila že se na to vykašle protože prohrávat 15:0 a nebo vyhrát ve stejném poměru není žádná hra a volala po spravedlnosti se slovy že at ji někdo neříká že jsou hráči náhle tupci a neumějí hrát.Podotýkám že nepatříme mezi nejmladší hráče mě je 56 manželce je o deset méně ale snažíme se prostě zabavit se v nudném panelovém domě.To ale není podstatné.Chci se jen zeptat kdo vyřeší tu termovizi kterou každý hráč získá v podobě žárovky u velitele tanku! Odborně nazvaná šestý smysl.Tahle vymoženost vám umožní tu nádheru že vás nepřítel uvidí to je sice dobré ale přes zed? Přes dům?To je trošku podivné ne?Konkrétně z map jsou to Ensk v prostoru H3 kde se zašijete do rohu domu a ani se nehnete a z druhé strany vás nasvítí????!!!! Jedte v Himelsdorfu na hrad z hradu vedou dvě cesty prostor J 9 projedte si to ve cvičných mapách a zjistíte že zasvítíte! Hranice říše ,co by to bylo za termovizi kdyby nezaznamenala tank přilepený na zdi za bránou! Jo technika je technika! Odstraní tohle někdo?Tohle je přeci blbost na entou zaznamenat tank za neprůsvitnou zdí! A abych nezapoměl prosil bych vývojáře kdyby jaksi pozměnili názvy misí na případný Tank Reward o Valentýna! Manželka sice byla spokojená když dostala pugét ruží od tajnýho ctitele a k tomu perníkové srdce ale když jsem ji řekl že jsem to dostal taky nazvala mě teplomilem takže pozor při tvorbě prosím! Více nemám co dodat to už dělají ostatní hráči a jistě daleko lepší než já stará lama:

Nic ve zlém, ale znáte mechaniky hry? Na 50m Vás nasvítí/spotne automaticky vše ať je tam jakákoliv překážka (jestli jsem správně pochopil co myslíte). Říká se tomu "proxi spot" To není Bug, ale mechanika hry, která tak funguje prakticky od začátku. Tedy od zavedení "Žárovky" ta v začátcích hry nebyla.

Ale s těmi turbo prohrami a výhrami souuhlasím plně souhlasím, není to tak zábavné jako dříve.

PS.: nejsem žádné dítě, je mi o 20 let méně než Vám a mechaniky trochu znám (ale pravopis moc ne). :teethhappy:

Edited by elantra2001, 28 February 2020 - 08:51 AM.

Taramtum #67 Posted 28 February 2020 - 09:37 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 23021 battles
  • 1,480
  • [_AF_] _AF_

View Postelantra2001, on 28 February 2020 - 08:49 AM, said:

Nic ve zlém, ale znáte mechaniky hry? Na 50m Vás nasvítí/spotne automaticky vše ať je tam jakákoliv překážka (jestli jsem správně pochopil co myslíte). Říká se tomu "proxi spot" To není Bug, ale mechanika hry, která tak funguje prakticky od začátku. Tedy od zavedení "Žárovky" ta v začátcích hry nebyla.

Ale s těmi turbo prohrami a výhrami souuhlasím plně souhlasím, není to tak zábavné jako dříve.

PS.: nejsem žádné dítě, je mi o 20 let méně než Vám a mechaniky trochu znám (ale pravopis moc ne). :teethhappy:

Malá poznámka: těch 50m je kulových, ne válcových. Takže na lodi na mapě Ledovec ... asi .... když spotujete tanky projíždějící pod zádí lodě z paluby lodě a nemůžete je spotnout na proxyspot, tak je to z tohoto důvodu.

Saqen #68 Posted 28 February 2020 - 09:42 AM

Private

• Player
  • 5590 battles
  • 10
  • [TBOA] TBOA

View Postelantra2001, on 28 February 2020 - 08:49 AM, said:

Ale on neříká, že je to bug, ale že to je nesmysl. Myslím, že mechaniku hry zná a ví, že na určitou vzdálenost tě nasvítí i přes zeď nebo přes skálu. A mezi námi, nesmysl to je. Musíš se prostě odprostit od toho, že ta hra má nějaké reálné parametry simulátoru. Pak tě něco jako naspotování přes zeď, prostrčení laufu skrz barák nebo nemožnost zničení nějakých cihlových budov nebude vůbec trápit :-)

MakeMeSweat #69 Posted 28 February 2020 - 09:58 AM

Colonel

• Player
  • 25877 battles
  • 3,958
  • [KHIL] KHIL

View PostGODLA, on 28 February 2020 - 06:38 AM, said:

Ahoj. 

Utri manželke slzy, pohlaď ju vo vašom nudnom panelovem byte a skús jej vysvetliť že proxy spot aj šiesty zmysel je mechanika hry. Mimochodom sú to dve rozdielne mechaniky. Je to niečo čo hre práve dodáva ten takticko/strategický prvok. Len ich treba poznať a naučiť sa správne používať. Je to časť z celej spotting/Camo  mechaniky, ktorá je tiež v realite úplne iná. Ale potreby hry bola takto vymyslená. A pri správnom využití ti dá výhodu. O to hre ide. Hrať tú hru lepšie ako ostatní. Nie byť lepší reálny tankista. Hra a realita sú dve úplne odlišné veci s úplne odlišnými zákonitosťami. 

P. S. Každá hra má zákonitosti, pravidlá,mechaniky. Sťažujete sa aj na iné. Pohyb koňa po šachovnici? Funkciu esa v sedme? Na šestku v Človeče? Pochybujem. Proste tie pravidlá akceptujete, naučíte sa a používate ich proti súperovi. 

Edited by MakeMeSweat, 28 February 2020 - 10:00 AM.

elantra2001 #70 Posted 28 February 2020 - 09:59 AM

Warrant Officer

• Player
  • 56499 battles
  • 516
  • [WRT] WRT

View PostSaqen, on 28 February 2020 - 08:42 AM, said:

Ale on neříká, že je to bug, ale že to je nesmysl. Myslím, že mechaniku hry zná a ví, že na určitou vzdálenost tě nasvítí i přes zeď nebo přes skálu. A mezi námi, nesmysl to je. Musíš se prostě odprostit od toho, že ta hra má nějaké reálné parametry simulátoru. Pak tě něco jako naspotování přes zeď, prostrčení laufu skrz barák nebo nemožnost zničení nějakých cihlových budov nebude vůbec trápit :-)

V této hře je takových nesmyslů...nesmí se to brát jako nějaká simulace. Je to jen hra a dost podivně udělaná. A techto mechanik se musí využívat.:) Já to chápu. Ale když to někomu takovou dobu vadí a tak hodně, tak ať to nehraje. Také mě spousta věcí vadí, ale hraji to protože věcí co mě na tom baví je více než těch co mi vadí.

Sstyx #71 Posted 28 February 2020 - 10:00 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18974 battles
  • 4,713
  • [DAFFY] DAFFY

View PostThalish, on 27 February 2020 - 05:59 PM, said:

Fixed some technical issues.

Táto veta mi je tak strašne povedomá, kde som to už len videl ? (1.7, 1.6, 1.5,... ) žeby ? :trollface: Čo si mám akože podtím pojmom predstaviť? 

Opravený bush na prochorovke? pridaná lampa v Himmelsdorfe? Nový dostupný emblem za goldy? Viac viditeľne ozubené kolečko na Bc-12t ? lacnejší AP náboj na T29? alebo čo akože ?.... To je tak strašne ťažké to napísať ? :)

Technické opravy jsou obecný popis např. pro věci jako:

• chyby klienta
  • serverové kody
  • texty a názvy

elantra2001 #72 Posted 28 February 2020 - 10:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 56499 battles
  • 516
  • [WRT] WRT

View PostTaramtum, on 28 February 2020 - 08:37 AM, said:

Malá poznámka: těch 50m je kulových, ne válcových. Takže na lodi na mapě Ledovec ... asi .... když spotujete tanky projíždějící pod zádí lodě z paluby lodě a nemůžete je spotnout na proxyspot, tak je to z tohoto důvodu.

Já to chápu. :B

elantra2001 #73 Posted 28 February 2020 - 10:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 56499 battles
  • 516
  • [WRT] WRT

View PostHONZA7540cz, on 24 February 2020 - 11:45 AM, said:

Pánové já vidím spíše, že tahle aktualizace má hlavně přinést ještě větší rozdíl mezi platícími hráči a neplatiči.

https://www.youtube....h?v=1MyeY9jUW3s

No...ono nebýt platících tak hra není...nikdo nepracuje zadarmo. A když platím, tak chci nějaké výdody. Pokud nebudu mít žádné, nemá smysl platit ne?

30 dní prémka stojí caa 250,-+- To jsou například: skoro dva obědy, 2 a 1/2 krabky cigaret. nebo 1 a 1/2 hodiny práce 8 litů benzínu - každý ať si to přepočítá podle sebe ... to mi přijde za měsíc jako celkem hodně malá cena. I jako student pro mě nebyl problém dát 250,- za měsíc...

Taramtum #74 Posted 28 February 2020 - 12:42 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23021 battles
  • 1,480
  • [_AF_] _AF_

View Postelantra2001, on 28 February 2020 - 10:18 AM, said:

No...ono nebýt platících tak hra není...nikdo nepracuje zadarmo. A když platím, tak chci nějaké výdody. Pokud nebudu mít žádné, nemá smysl platit ne?

30 dní prémka stojí caa 250,-+- To jsou například: skoro dva obědy, 2 a 1/2 krabky cigaret. nebo 1 a 1/2 hodiny práce 8 litů benzínu - každý ať si to přepočítá podle sebe ... to mi přijde za měsíc jako celkem hodně malá cena. I jako student pro mě nebyl problém dát 250,- za měsíc...

Tak hodně malá bych tomu neříkal. Rozhodně ne na fóru, by se toho WG nechytlo .... :-D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users