Jump to content

Ping Sorunu Yardım!

Ping

• Please log in to reply
1 reply to this topic

AhsC #1 Posted 09 February 2020 - 03:45 PM

Private

• Player
  • 19642 battles
  • 8
  • [T_URK] T_URK
Selamlar arkadaşlar uzun zamandır bu oyunda kötü ping alıyorum tanklar ışınlanıyor mermi hedefe gitmiyor, ne yaptımsa düzelmedi oyun oynayamıyorum. internetim ttnet hipernet 24mgbt daha önce 35mgbt'di altyapı kaldırmıyor heralde dedim 24e düşürdüm değişen bişey olmadı modemdendir dedim farklı modem kullandım yine değişen bişey olmadı, elit hizmet ekibi çağırdım evin tesisatını değiştirdiler sokaktaki kutuyu onardılar eve gayet stabil internet geliyor ölçümler testler yapıldı hiçbir sorun yok filmlerde veya başka oyunlarda hiçbir problem yok sadece wot ve wot test'te takılmalar yaşıyorum, oyunu hertürlü grafik ayarlarında denedim, arka plan uygulamalarını virüs programlarını herşeyi kapatıp denedim yok yok yok. Elimden gelen herşeyi yaptım düzelmiyor sürekli kırmızı pinge düşüyor 10-999 arası gidip geliyor. WG ticket attım bizim oyunumuzda bilinen ping sorunu yok sorun sizin internetinizdedir dediler yardımcı olamadılar. Son çare buraya konu açmakta buldum belki aranızda benim durumumu yaşamış sorunu çözülmüş olan biri vardır diye hertürlü yardımlarınızı fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim olmadı oyuna veda edicem. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

Tyhoun #2 Posted 22 February 2020 - 11:14 AM

Warrant Officer

• Player
  • 26101 battles
  • 562
  Şöyle bir durum olabilir , senin bulunduğun lokasyon biraz önemi var , Ben antalyadayım wot bağlanmak için internetim 10 adet durağa uğruyor benim bulumduğum semt ve şehirde sorun olmasada diğer şebekelerde sorun olunca böyle yüksek ping durumu yaşanabiliyor . Türkiye ' de interneti hızlı olmak yetmiyor kaliteli bir bağlantı sağlamak pek intetnet sağlayıcıların önemsemediği yada düşünmediği bir konu olduğu için tuhaf bir durum oluşuyor genel bir intetnet kullanıcısı , haber okuyan , twiter , instagram veya facebook için fiber internet eve bağlatmak mantığı şuan için olmasa da çünkü cep telefonu ile yapılanıbiliyor iken fiber hızlı internet kullanma amacı bunlar olması tezat iken asıl amacı oyun yüksek dosya paylaşımı gibi şeyler bir anlam ifade etmesine rağmen görüntüde iymiş gibi duran internet kalitesiz bir şey olduğu özellikle geforce now gibi stream uygulamalarını kullanmaya başlayınca çok belli ediyor , wot gibi diğer oyunlarda aynı durumdan müstarip , avrupaya yakın bir lokasyonda bulunmak daha iyi benim gibi uzakta bulunmak daha kötü deneyim sunabiliyor . 

Also tagged with Ping

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users