Jump to content

Linia frontu powraca!

• Please log in to reply
228 replies to this topic

Community #1 Posted 13 February 2020 - 02:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,148

Epickie starcia 30 na 30 wracają do World of Tanks.

Pełna treść wiadomości

INFORMACJA: 09 marca 2020

Dowódcy!

Wartości doświadczenia konieczne do przejścia do kolejnego etapu Linii Frontu w kliencie gry są niewłaściwe. Już o tym wiemy i pracujemy nad rozwiązaniem problemu.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
Damy Wam znać że wszystko gra, jak już będzie grało :)

Edited by voulezvous, 09 March 2020 - 08:36 AM.

Arushat #2 Posted 13 February 2020 - 02:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28128 battles
  • 417
  • [T-X-C] T-X-C
Jak rozumiem po zakończeniu wydarzenia wszystkie żetony będzie można wymienić na golda w przeliczniku 1ż=300g?

GeneralBem #3 Posted 13 February 2020 - 02:29 PM

Private

• Player
  • 20328 battles
  • 5
  • [NKNZ] NKNZ
i to jest bardzo dobre pytanie , bo nagrody za lvl jakies słabsze...

Xwoknaj #4 Posted 13 February 2020 - 02:50 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11755 battles
  • 1,151
Ciekawe jakie to zmiany będą na punktach B i C na Normandii. Nic jeszcze nie wspomnieli o ograniczeniach kółkowców na team, znając WG oni problemu nie widzą, że przez te wynalazki gra się gorzej. Chociaż co tam, pewnie wyprzedaż będzie ebrów przed pierwszym FL :teethhappy:

DreSikPL #5 Posted 13 February 2020 - 02:57 PM

Private

• Player
  • 35402 battles
  • 44
  • [RUN_] RUN_
Jak znam WG to exp na lvl 15 będzie potrzeba tyle co kiedyś na lvl 30 albo i więcej (dodali rezerwy to pewno utrudnią zabawę). Mniej poziomów = mniej nagród, nie da się zerować postępów = brak golda i mniej obligacji. Na plus wprowadzają dodatkowe misje osobiste. W zależności jak szybko uda się wbić 15 poziom (hipotetycznie wbijemy w połowie eventu to daje 4 dni * 4 misje * 25 obligacji = 400 obligacji) - i dużo i mało choć dobre i to;)

Wszystko wskazuje na to, że czasy prosperity FL powoli dobiegają końca. Już w zeszłorocznej edycji uszczuplili zarobki w stosunku do pierwotnej wersji. Teraz może magnesem pozostaną te dwa czołgi do wzięcia. Czas pokaże. Ja pewno będę grał, bo ten tryb mi się bardzo podobał (poza defenderami i EBR-ami - hehe) ale znając dotychczasowe poczynania WG mam złe przeczucia;) Oby mnie zaskoczyli na plus xD

TaihoSan #6 Posted 13 February 2020 - 03:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21696 battles
  • 74

View PostXwoknaj, on 13 February 2020 - 02:50 PM, said:

Ciekawe jakie to zmiany będą na punktach B i C na Normandii. Nic jeszcze nie wspomnieli o ograniczeniach kółkowców na team, znając WG oni problemu nie widzą, że przez te wynalazki gra się gorzej. Chociaż co tam, pewnie wyprzedaż będzie ebrów przed pierwszym FL :teethhappy:

Na randomie spotykam nawet 5-4 kołowców u przeciwnika które robią z nas masakrę w kilka minut

http://wotreplays.eu...ihosan-su-130pm

http://wotreplays.eu...ihosan-su-130pm

Wg to nie przeszkadza, to tym bardziej na LF nie będzie.

mcjrosa #7 Posted 13 February 2020 - 04:30 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 50346 battles
  • 1,323
  • [D-302] D-302

Mam nadzieję że będzie gold za żetony. Tych IX i tak nie ma sensu grać a COŚ bym chciał miec jeśli mam grać w ten tryb.

Generalnie wszystkie zmiany na gorsze. 

Mniej poziomów-mniej nagród a wolą nie pisać ile expa za ten 15 poziom (przezornie się zabezpieczyli że to nie będzie połowa expa)

Nie da się nadrabiać poziomów, w poprzednim sezonie pominąłem 3 miesiące a i tak zrobiłem całość

Nie ma żadnej premki jako głównej nagrody.

I jako dodatkowa nagroda po zrobieniu wszystkich poziomów misje na 75 obligacji (jedna misja na 25) WOW, co za szczodrość, wykonam misje drobne 200 razy i będę mógł kupić jeden moduł +2.5%

Edited by mcjrosa, 13 February 2020 - 04:37 PM.

Polish_Badger #8 Posted 13 February 2020 - 04:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23277 battles
  • 709
  • [_PWD_] _PWD_
ile dziennie godzin będzie trzeba na to poświęcić by zebrać 12 żetonów z lini frontu na tanka?

GuliwerReborn #9 Posted 13 February 2020 - 04:56 PM

Corporal

• Player
  • 45273 battles
  • 196
Zobaczymy o ile zredukują exp wymagany. Było 30,5k. Brak możliwości nadgonienia to będzie duży problem dla wielu osób. Może spowodować, że jak ktoś przegapi to oleje resztę. Oni chcą chyba tą grę zarżnąć bo prawie wszystkie ostatnio proponowane zmiany będą zdecydowanie negatywnie oddziaływać na grywalność. edit. przynajmniej w Europie. Może u Ruskich takie zmiany chcą.

Edited by GuliwerReborn, 13 February 2020 - 04:57 PM.

mcjrosa #10 Posted 13 February 2020 - 04:57 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 50346 battles
  • 1,323
  • [D-302] D-302

Zobaczysz jak podadzą ile expa trzeba zdobyć. 

W poprzedniej wersji na zaliczenie jednego poziomu potrzeba było 30k expa. Zakładając średnio zdobywanie kapitana oznaczło to ok 50 gier na poziom, 3 gry to jakaś 1h10min 1h 20 min to oznaczało że około 20 h potrzeba było średnio na zaliczenie poziomu (potem dodano rezerwy, czas skrócił się dwukrotnieale teraz nic nie piszą o rezerwach)

Jeśli teraz będzie ok 20k expa to wyjdzie jakieś 12-15h na tydzień, srednio 2h dziennie.

Polish_Badger #11 Posted 13 February 2020 - 05:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23277 battles
  • 709
  • [_PWD_] _PWD_

View Postmcjrosa, on 13 February 2020 - 04:57 PM, said:

Zobaczysz jak podadzą ile expa trzeba zdobyć. 

W poprzedniej wersji na zaliczenie jednego poziomu potrzeba było 30k expa. Zakładając średnio zdobywanie kapitana oznaczło to ok 50 gier na poziom, 3 gry to jakaś 1h10min 1h 20 min to oznaczało że około 20 h potrzeba było średnio na zaliczenie poziomu (potem dodano rezerwy, czas skrócił się dwukrotnieale teraz nic nie piszą o rezerwach)

Jeśli teraz będzie ok 20k expa to wyjdzie jakieś 12-15h na tydzień, srednio 2h dziennie.

bez rezerw to będzie kibel

placek08 #12 Posted 13 February 2020 - 05:49 PM

Private

• Player
  • 17035 battles
  • 16
  • [PA-WO] PA-WO

Block Quote

Tym razem gracze drużyny atakującej będą mieli do 4 dynamicznych punktów odrodzenia do wyboru, a drużyna atakujących do 6, włączając w to te za liniami frontu. Drużyna broniąca posiada więcej punktów odrodzenia, ponieważ musi mieć możliwość wycofania się i odparcia wrogiego ataku, jeśli ten przedrze się przez bunkry.

Zastanawiam się, kiedy będę liczony jako gracz drużyny atakującej, a kiedy jako drużyna atakujących. Może granie w plutonie będzie miało tu znaczenie. Natomiast rozmiar drużyny broniącej jak widać nie został ustalony (poza dolnym ograniczeniem), więc proponuję: 8 dla graczy drużyny broniącej i 10 dla drużyny broniących. Tak powinno być sprawiedliwie. :)

MortimerPL #13 Posted 13 February 2020 - 06:30 PM

Captain

• Player
  • 41885 battles
  • 2,232
  • [_CHS_] _CHS_

Sorki, ale wygląda to fatalnie. Rok temu mogliśmy odpuścić miesiąc albo dwa miesiące grania i nadrobić stracony czas. Teraz żeby wygrać nagrodę, to konieczne jest zagranie we wszystkich sezonach, a jeśli się nie zdąży, to trzeba będzie zagrać w tym battle royalu. LF jak sami piszecie jest najbardziej epickim trybem WOT i dlatego właśnie ograniczyliście liczbę odcinków z 10 do 4, tak? :facepalm:

Kolejna sprawa to ten stalowy łowca. Rok temu były non stop ustawki, a do wygrania było trochę obligacji i jakieś kamuflaże. To co będzie się działo teraz, to będzie to co rok temu, ale jeszcze bardziej. 

Ja nie wiem, kto wpada na takie kretyńskie pomysły w tej waszej firmie. To że nie będzie można nadrobić etapów to wymyślił albo jakiś totalny cymbał, albo współczesny Konrad Wallenrod w WG. No po prostu albo głupota, albo sabotaż. Przecież wystarczy raz nie zdobyć jednego żetonu i już zdobycie obu nagród jest niemożliwe. Poza tym jakie są te nagrody - rok temu były to tysiące obligacji, złoto, masa rezerw. No a teraz będzie jakaś żenadka. 

Moim ideałem jeśli chodzi o WOT byłaby LF na takich samych zasadach jak rok temu, trwająca 10 miesięcy, z podobnymi nagrodami. Oraz równolegle do tego Stalowy Łowca, czy jak mu tam, też trwający 10 miesięcy. Byłaby możliwość zebrania 24 żetonów zarówno grając w LF i Steel Hunter. Steel Hunterowi też by dobrze to zrobiło, bo nie byłoby obowiązku grania w ten tryb, czyli poza byciem noobem nie byłoby powodu, żeby robić ustawki. A dla Was byłoby to też dobre, bo zobaczylibyście który tryb bardziej pasuje graczom i wiedzielibyście co rozwijać. 

Msciboj #14 Posted 13 February 2020 - 07:00 PM

Lieutenant

• Player
  • 21118 battles
  • 1,937

View PostCommunity, on 13 February 2020 - 01:00 PM, said:

Epickie starcia 30 na 30 wracają do World of Tanks.
<a href="https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/frontline-2020/">Pełna treść wiadomości</a>

Nie, nie wracają. One wrócą 9 marca, czyli prawie za miesiąc.

To wygląda jak zasłona dymna sukcesu nowej odsłony Sanboxa.

I póki co  nikt nie mówi o możliwościach wymiany żetonów na golda i inne dobra:

Block Quote

żetony, walutę wydarzenia, którą również będzie można zdobyć za grę w Stalowym łowcy. Używajcie tych żetonów by odebrać dowolny z trzech pojazdów prezentowanych poniżej.

Tniecie FL, rozszerzacie Ustawkowe Łowy zobaczymy co z tego wyniknie z tych zmian na gorsze i coraz gorszych głównych nagród.

juzonmr #15 Posted 13 February 2020 - 09:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25280 battles
  • 79

View PostMortimerPL, on 13 February 2020 - 05:30 PM, said:

Sorki, ale wygląda to fatalnie. Rok temu mogliśmy odpuścić miesiąc albo dwa miesiące grania i nadrobić stracony czas. Teraz żeby wygrać nagrodę, to konieczne jest zagranie we wszystkich sezonach, a jeśli się nie zdąży, to trzeba będzie zagrać w tym battle royalu. LF jak sami piszecie jest najbardziej epickim trybem WOT i dlatego właśnie ograniczyliście liczbę odcinków z 10 do 4, tak? :facepalm:

Kolejna sprawa to ten stalowy łowca. Rok temu były non stop ustawki, a do wygrania było trochę obligacji i jakieś kamuflaże. To co będzie się działo teraz, to będzie to co rok temu, ale jeszcze bardziej. 

Ja nie wiem, kto wpada na takie kretyńskie pomysły w tej waszej firmie. To że nie będzie można nadrobić etapów to wymyślił albo jakiś totalny cymbał, albo współczesny Konrad Wallenrod w WG. No po prostu albo głupota, albo sabotaż. Przecież wystarczy raz nie zdobyć jednego żetonu i już zdobycie obu nagród jest niemożliwe. Poza tym jakie są te nagrody - rok temu były to tysiące obligacji, złoto, masa rezerw. No a teraz będzie jakaś żenadka. 

Moim ideałem jeśli chodzi o WOT byłaby LF na takich samych zasadach jak rok temu, trwająca 10 miesięcy, z podobnymi nagrodami. Oraz równolegle do tego Stalowy Łowca, czy jak mu tam, też trwający 10 miesięcy. Byłaby możliwość zebrania 24 żetonów zarówno grając w LF i Steel Hunter. Steel Hunterowi też by dobrze to zrobiło, bo nie byłoby obowiązku grania w ten tryb, czyli poza byciem noobem nie byłoby powodu, żeby robić ustawki. A dla Was byłoby to też dobre, bo zobaczylibyście który tryb bardziej pasuje graczom i wiedzielibyście co rozwijać. 

Tak właśnie myśli homo sovieticus. Ma dalekosiężne plany, niestety jego horyzont sięga zaledwie do końca biurka przy którym te plany snuje.

A wracając do tematu, wygląda to na celowe zarżnięcie LF. Brak premek VIII tieru na nagrody, tylko 4 etapy których nie można nadrobić. Po co komu czołgi specjalne IX tieru? Żeby się przy nich brandzlować w garażu?

muriceps #16 Posted 13 February 2020 - 09:07 PM

Major General

• Player
  • 30872 battles
  • 5,506
  • [UVC] UVC

hmmm. IX? mój ulubiony tier do gry. No ale pewnie, jak widać wyżej, niektórzy użyją ich w innym celu. 

MortimerPL #17 Posted 13 February 2020 - 10:03 PM

Captain

• Player
  • 41885 battles
  • 2,232
  • [_CHS_] _CHS_

View Postjuzonmr, on 13 February 2020 - 09:01 PM, said:

Tak właśnie myśli homo sovieticus. Ma dalekosiężne plany, niestety jego horyzont sięga zaledwie do końca biurka przy którym te plany snuje.

A wracając do tematu, wygląda to na celowe zarżnięcie LF. Brak premek VIII tieru na nagrody, tylko 4 etapy których nie można nadrobić. Po co komu czołgi specjalne IX tieru? Żeby się przy nich brandzlować w garażu?

LOL. Nie wiem, czy nie zrozumiałeś co napisałem, czy nie przeczytałeś. :trollface:

Po pierwsze nie snuję żadnych planów, tylko wskazuję słabe punkty tegorocznego eventu. Po drugie jeśli uważasz, że moja ocena jest nieprawidłowa i event jest dobrze zaprojektowany, to broń tego eventu. Bo póki co bezmyślnie próbujesz mnie obrażać. 

Vroobelek #18 Posted 13 February 2020 - 11:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20041 battles
  • 909
  • [WW3] WW3

Wiadomo ile xp będzie trzeba mieć na cały etap?

Zagrałem raz na testowym:

- major (900) dał mi 4 poziom, w zeszłym roku trzeba było mieć 1000, czyli wychodzi że grind jest szybszy, ale może później po prostu rosną wymagania, co zresztą chyba było w zapowiedzi

- dwulufowce to będą nowe gwiazdy LF

- bardzo dobrze, że można wybierać dokładniej miejsce respawnu

- zarobek z premką bez rezerw: 262k brutto, 176k netto

- rezerw do samego LF chyba nie będzie

Poza tym gra się wciąż bardzo dobrze, tego nie zepsuli. Aż szkoda że taki fajny tryb będzie tylko przez 4 tygodnie w roku :/

Edited by Vroobelek, 13 February 2020 - 11:55 PM.

juzonmr #19 Posted 14 February 2020 - 07:56 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25280 battles
  • 79

View PostMortimerPL, on 13 February 2020 - 09:03 PM, said:

LOL. Nie wiem, czy nie zrozumiałeś co napisałem, czy nie przeczytałeś. :trollface:

Po pierwsze nie snuję żadnych planów, tylko wskazuję słabe punkty tegorocznego eventu. Po drugie jeśli uważasz, że moja ocena jest nieprawidłowa i event jest dobrze zaprojektowany, to broń tego eventu. Bo póki co bezmyślnie próbujesz mnie obrażać. 

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Pisząc - homo sovieticus miałem ogólnie na myśli pracowników WG i ich sposób postrzegania świata, oraz jak to wpływa na ich wizję tej gry. Nie mam pojęcia w jakim kontekście mogłeś moja wypowiedź odnosić do siebie. 

soldierJP #20 Posted 14 February 2020 - 08:51 AM

Lance-corporal

• Player
  • 21931 battles
  • 91
Kołowce ostatnio nawet po 3-4 na drużynę, są na randomach. Strach pomyśleć co będzie na LF po 4-6...

Edited by soldierJP, 14 February 2020 - 08:52 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users