Jump to content

Szukam "aktywnego" klanu

klan aktywność

• Please log in to reply
10 replies to this topic

StormCrasher #1 Posted 16 February 2020 - 12:46 PM

Private

• Player
  • 6198 battles
  • 10
  • [-SIH-] -SIH-

Witam

Tak jak w tytule poszukuję "aktywnego" klanu, w dzisiejszych czasach wiele klanów uważa się za aktywne przy rekrutacji ale w rzeczywistości wychodzi potem inaczej. Miło by było gdyby w klanie panowała " dobra atmosfera" bez żadnych spin, wywyższania się jakie to ja mam staty, jakim znawcą czołgów jestem i jak ja to wspaniale grać nie potrafię :)

Niestety przerabiałem takich orzeszków wiele razy i jak dla mnie nie jest fajne przebywanie w takiej atmosferze.

Sam jestem graczem z tak myślę średniej półki, co wiem bo się tego nauczyłem to moja wiedza, wiele podpatrzyłem od innych jak i się nauczyłem. Gram sobie na staty ale jest to tylko i wyłącznie dla mnie samego by sobie coś udowodnić że dziś w WoT nie tylko boty potrafią coś osiągnąć :)

Mam 33 lata więc wiadomo że życie prywatne to podstawa a nie ciągle tylko gra, posiadam czasu na granie w miarę swojej możliwości ale mogę śmiało uznać że jestem graczem aktywnym ponad średnią normalną. Interesują mnie klany z TW min. 8 lvl, liczebność ponad 50% klanowiczów a procent zwycięstw nie gra roli bowiem raz się wygrywa a raz przegrywa, posiadam TS-a, discord nie jest przeszkodą chodź obstaje przy klasyce wieloletniego komunikatora, natarcia, twierdze, plutony gram z miłą chęcią i nie trzeba mnie do tego namawiać, wystarczy zapytać :)

CW też zagram jeżeli będzie mi dana szansa załapania się do składu.

PS

Poszukuję klanu w którym przebywa płeć piękna i na to jak na razie kładę szczególną uwagę przy poszukiwaniach, bowiem mam dość 100% męskiego otoczenia a z dziewczynami gra się zupełnie inaczej, przyjemniej i można się odchamić :) (sorki panowie ale nic do was nie mam, po prostu lubię też damskie towarzystwo w grze co jest tu akurat rzadkością jak samemu się dobrze nie poszuka).

Wszelkie info i odpowiedzi na pytania przyjmuję tylko i wyłącznie w grze, nick: StormCrasher

https://wot-life.com/eu/player/StormCrasher

Pozdrawiam i życzę owocnych łowów

Edited by StormCrasher, 24 February 2020 - 11:39 PM.

StormCrasher #2 Posted 24 February 2020 - 11:40 PM

Private

• Player
  • 6198 battles
  • 10
  • [-SIH-] -SIH-
Wznawiam temat

____czesio____ #3 Posted 25 February 2020 - 07:53 AM

Captain

• Oficer Łączności
  • 16007 battles
  • 2,258
  • [DONOT] DONOT

View PostStormCrasher, on 16 February 2020 - 12:46 PM, said:

Tak jak w tytule poszukuję "aktywnego" klanu, w dzisiejszych czasach wiele klanów uważa się za aktywne przy rekrutacji ale w rzeczywistości wychodzi potem inaczej. 

Gram sobie na staty ale jest to tylko i wyłącznie dla mnie samego

Interesują mnie klany z TW min. 8 lvl, liczebność ponad 50% klanowiczów

CW też zagram jeżeli będzie mi dana szansa załapania się do składu.

Poszukuję klanu w którym przebywa płeć piękna i na to jak na razie kładę szczególną uwagę przy poszukiwaniach,

1. Wszystko zależy co dla Ciebie znaczy aktywny Klan, bo taki z normalną atmosferą nigdy nie będzie miał powyżej 40% aktywnych graczy.

2. Chyba nie do końca Ci to wychodzi skoro grasz na staty a masz żółty recent.

3. Życzę powodzenia z tym ponad 50%

4. Czym chciałeś zagrać to CW Type 5 czy czy obj 268 v 4?

5. Ty chyba jednak ten post dla śmieszkowania wstawiłeś z takimi wymaganiami? 

Ogólnie rzecz umująć, nie neguje Twoich oczekiwań, ani Twoich umiejętności ale proponował bym zejść na ziemię ;)

EDIT: Zresztą ilość klanów chętnych aby Cię przygarnąć mówi sama za siebie :)

Edited by ____czesio____, 25 February 2020 - 07:57 AM.

StormCrasher #4 Posted 25 February 2020 - 10:51 AM

Private

• Player
  • 6198 battles
  • 10
  • [-SIH-] -SIH-

View Post____czesio____, on 25 February 2020 - 07:53 AM, said:

1. Wszystko zależy co dla Ciebie znaczy aktywny Klan, bo taki z normalną atmosferą nigdy nie będzie miał powyżej 40% aktywnych graczy.

2. Chyba nie do końca Ci to wychodzi skoro grasz na staty a masz żółty recent.

3. Życzę powodzenia z tym ponad 50%

4. Czym chciałeś zagrać to CW Type 5 czy czy obj 268 v 4?

5. Ty chyba jednak ten post dla śmieszkowania wstawiłeś z takimi wymaganiami? 

Ogólnie rzecz umująć, nie neguje Twoich oczekiwań, ani Twoich umiejętności ale proponował bym zejść na ziemię ;)

EDIT: Zresztą ilość klanów chętnych aby Cię przygarnąć mówi sama za siebie :)

Dziękuję kolego za wyrażenie swojego zdania ale chyba jeżeli nawet masz do tego prawo to raczej nie tu bo to nawet nie na temat :)

Poza tym na twoim miejscu nie byłbym taki hop do przodu jeżeli chcesz sobie zaskarbić nowych członków to twojego 60 osobowego klanu którego klasyfikacja Elo na każdym tierze mówi sama za siebie a o mapie globalnej nie wspomnę, tak nawiasem to w twojej notce klanowej dla rekrutów jest chyba pewna nieścisłość? min. 3 grywalne czołgi X tieru czy po każdym z wymienionej niżej listy? 

Zdecyduj się na jedno bo wprowadzasz lekkie zamieszanie i ludzi w błąd :)

A jak chcesz zgrywać chojraka bo masz ponad 15k bitew i chcesz pokazać że twój klan nie zasługuje na takich ludzi mojego pokroju ( średnia pólka albo i gorzej) to proponuje popracować nad zgraniem klanu w bitwach, na razie znieść wymogi dotyczące czołgów i brać to co ludzie mają a potem możesz myśleć o wymaganiach jak zaczniecie coś osiągać.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Szklarzu84 #5 Posted 26 February 2020 - 09:43 AM

Private

• Player
  • 18612 battles
  • 6
  • [F4W] F4W

Masz ochotę dołączyć do fajnej ekipy całkiem niezłych graczy to zapraszamy do F4W,

aktywizujemy się ponownie, spełniasz nasze wymagania, jeśli masz ochotę dołączyć to zapraszamy na TS3: fw12.tsdns.pl

StormCrasher #6 Posted 26 February 2020 - 01:26 PM

Private

• Player
  • 6198 battles
  • 10
  • [-SIH-] -SIH-

Jestem tu rzadkim gościem, więcej czasu online poświęcam w grze. Przepraszam ludzie bo mam raczej was za inteligentne osoby, ale czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? :)

Pozdrawiam

Szklarzu84 #7 Posted 28 February 2020 - 05:03 PM

Private

• Player
  • 18612 battles
  • 6
  • [F4W] F4W

Wysłałem Ci wiadomość również w grze, ale po sposobie odpowiedzi tutaj i braku odpowiedzi w grze to raczej Cię nie przygarniemy.

Pozdrawiam serdecznie.

StormCrasher #8 Posted 29 February 2020 - 08:47 AM

Private

• Player
  • 6198 battles
  • 10
  • [-SIH-] -SIH-

View PostSzklarzu84, on 28 February 2020 - 05:03 PM, said:

Wysłałem Ci wiadomość również w grze, ale po sposobie odpowiedzi tutaj i braku odpowiedzi w grze to raczej Cię nie przygarniemy.

Pozdrawiam serdecznie.

Wybacz kolego ale najwidoczniej z jakiegoś powodu nie odpisałem a nie bo miałem taki kaprys, a przepraszam czy mój sposób odpowiedzi tutaj jest jakiś nie odpowiedni? Ja jestem osobą szczerą, momentami aż do bólu i przede wszystkim bezpośrednią, zatem jeżeli sprawia ci to problem to ani twój klan nic nie traci ani ja w takim układzie :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

StormCrasher #9 Posted 29 February 2020 - 10:06 PM

Private

• Player
  • 6198 battles
  • 10
  • [-SIH-] -SIH-
Nie aktualne

frencz1 #10 Posted 03 March 2020 - 10:06 PM

Private

• Player
  • 28980 battles