Jump to content

[Nauka] Ktoś mnie nauczy gry w WOT za gold i/lub premium ? ...

lekcje

• Please log in to reply
40 replies to this topic

lolsport #1 Posted 28 February 2020 - 01:56 AM

Private

• Player
  • 11840 battles
  • 7

Witam Serdecznie!

Od jakiegoś czasu - w sumie od niedługiego czasu - gram w WOT  Bardzo lubię tę grę! Zaczynałem od WN8 typu 74...teraz mam już ponad 300! Może to śmieszne..  Ale o czym ten wątek?

Otóż proponuję taką współpracę! Oferuję walutę GOLD i/lub dni Premium WOT w zamian za .. naukę mnie gry w WOT  Konkretnie chodzi o poświęcony czas na grę ze mną w plutonach, teorię i praktykę! Jeśli ktoś jest chętny proszę podać swoje koszty (ile czego chce) za każdą godzinę nauki! W tym wątku chętnie odczytam propozycje od lepszych graczy! Na pewno jeszcze skorzystają inni- może będzie więcej chętnych do nauki! Jeśli ktoś mnie wyprowadzi na WN8 (z całości) powyżej 1000 w tym 2020 roku to dorzucę poza wyżej opisanym wynagrodzeniem dodatkowo dowolny czołg ze sklepu Premium, który będzie akurat dostępny... Dodam tylko, że jeśli zgłosi się do nauki mnie więcej niż 1 osoba, oczekuje od każdej zgłaszającej się osoby poświecenia mnie minimum  30 minut swojego czasu (próbne lekcje) w celu sprawdzenia tego z kim mi się lepiej uczy.. cóż konkurencja jest na świecie! Ktoś chętny?  W odpowiedziach proszę wypełnić schemat:

1. Ile godzin miesięcznie możesz mi poświęcić?

2. Czy lekcje maja być tylko weekendy czy tez tygodniu?

3. W jakich godzinach mogą odbywać się zajęcia?

4. ile chcesz monet waluty Gold za każdą godzinę?

5. ile dni premium oczekujesz za każdą godzinę nauki?

6. Jaki WN8 twoim zdaniem uzyskam ucząc się u ciebie do końca 2020 roku?

7. Masz jakieś inne, twoje warunki?

8. Masz dostęp do TeamSpeak?

aha i jeszcze takie informacje:

Współpraca - ogólnie ma trwać do końca grudnia 2020. Wybór nauczyciela do 5 marca 2020. Jeśli nie będzie chętnych czekam dalej aż ktoś się zgłosi. Wynagrodzenie (gold/premium) będzie wypłacane 5. lub 6. dnia miesiąca stosownie do odbytych wcześniej godzin nauki. Jeśli wybiorę Ciebie jako nauczyciela to współpraca trwa minimalnie 3 miesiące a liczba godzin nauki miesięcznie zależy od tego ile chcesz wynagrodzenia.... Szczegóły do uzgodnienia.  Czołg premium otrzyma osoba, która będzie bezkonkurencyjna w nauce i będzie mnie prowadziła cały czas (minimum pól roku)- i najpóźniej do grudnia 2020 wbiję ogólny WN1000! Zastrzegam sobie prawo do zakończenia współpracy w dowolnym momencie z przyczyn osobistych i/lub w wyniku braku poprawy WN8!

W skrócie:

- szukam nauczyciela

- płacę za naukę

- oczekuje wzrostu WN8

Tak na marginesie - edukacja w grach to chyba będzie nowy zawód! ...

Pozdrawiam

Edited by lolsport, 28 February 2020 - 02:01 AM.

Varbir #2 Posted 29 February 2020 - 07:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23246 battles
  • 879

Za darmo masz  podstawy gry na yt, jak to ogarniesz to reszta przyjdzie z czasem jak nie to nikt Cię nie nauczy

Cała playlista

https://www.youtube.com/watch?v=WZcjA3gVsuU&list=PLp1khVCxBd6rYzfZpyLrxbWBKHptGTWMo

miluft_waffel #3 Posted 29 February 2020 - 09:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17185 battles
  • 1,061
  • [KLOP] KLOP

Daj spokój... nie płać za naukę gry w WoTa. 

Czytaj poradniki, oglądaj dobrych graczy na twitch, yt (ja polecam naszych graczy jak Vdr1984, Ruen)

TankerDomi #4 Posted 01 March 2020 - 12:40 PM

Lieutenant

• Player
  • 36280 battles
  • 1,544
  • [_CHS_] _CHS_
Kiedyś Kamileater miał taką ofertę

PedroKucyk #5 Posted 01 March 2020 - 03:29 PM

Private

• Player
  • 11638 battles
  • 47
Z tego co się orientuję to Pan 5zł oraz Toxic Piotr z Wrocka prowadzą indywidualne lekcje za $$$

spirolek_ #6 Posted 01 March 2020 - 03:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23051 battles
  • 713

View Postlolsport, on 28 February 2020 - 01:56 AM, said:

- szukam nauczyciela

- płacę za naukę

- oczekuje wzrostu WN8

Pozdrawiam

Podsumowując, nie bierzesz nawet pod uwagę, że nie dasz rady użyć tej wiedzy żeby podnieść sobie WN8, bo przecież zapłaciłeś i wymagasz nagle wzrostu, chyba nawet bez swojego udziału. :facepalm:

Ktoś już tu napisał, że jeśli nie umiesz się uczyć na własnych błędach, albo chociaż obejrzeć kilka filmów na YT to nic ci kolego nie pomoże. Nikt za ciebie tym czołgiem nie będzie jezdził, zacznij być odrobinę samodzielny.

Ja ze swojej strony mogę ci napisać jedną rzecz. Moim osobistym zdaniem i sam zdobyłem tę wiedzę, chociaż jestem średnim graczem, zaznaczam, że nie kupuję czołgów premium, złota ani innych pierduł. W Wot bardzo ważne jest żeby kontrolować kilka rzeczy na raz. Pierwsza rzecz to kierowanie pojazdem, wiedza w każdym momencie gdzie jesteś, gdzie jest wróg, skąd może strzelać, jak kątować do niego czołg żeby wykorzystać jak najlepiej pancerz. To nie jest bardzo trudne, bo mapy są małe, są na nich wskazówki, jak baza wroga i zaznaczone kropki wrogich czołgów.

Druga rzecz o której już napisałem, to kontrolowanie mapy, musisz kolego zawsze wiedzieć jak daleko możesz pojechać, a to po to żeby nie zostać zamkniętym przez wroga albo nie być sam bez pomocy. To jest gra drużynowa, a nie counter strike na randomie.

Trzecia rzecz, nie wiem czy nie najważniejsza, to rozeznanie w otoczeniu, czyli pagórki, których możesz użyć żeby schować dolny pancerz, który jest najbardziej narażony na obrażenia, skałki, budynki, których możesz użyć aby artyleria nie zrobiła z ciebie placka.

Czwarta rzecz to cel, musisz zawsze wiedzieć gdzie jest najbliższy wróg, jak możesz mu posłać pocisk w dół pancerza żeby nie zostać rozwalonym przez jego kolegów.

Piąta rzecz, musisz poznać zalety i wady własnego czołgu, bo każdy pojazd jest lepszy w czymś innym, francuzy są szybkie albo mają magazynki, amerykańskie czołgi mają twarde wieże itd...

A tak w ogóle, to wot jest zczitowaną grą i większość tych funkcji może za ciebie wykonać program, a ty potem możesz się chwalić, że super ogarniasz i nabijać się z tych, którzy grają uczciwie, bez tego jest dość ciężko, bo musisz kontrolować wszystko na raz. :facepalm:

ps. Szósta rzecz, która ci na bank pomoże, to musisz poznać mapy, znać każdy kamyczek, dołek gdzie można pojechać w ciemno i nabić jakieś damage, oczywiście nie zawsze można pewnych miejsc użyć, bo np. artyleria nie pozwala, trzeba na to wszystko zwracać uwagę.

Edited by spirolek_, 01 March 2020 - 03:54 PM.

Crying_Freeman #7 Posted 01 March 2020 - 04:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34115 battles
  • 307

View Postspirolek_, on 01 March 2020 - 03:49 PM, said:

Ktoś już tu napisał, że jeśli nie umiesz się uczyć na własnych błędach, albo chociaż obejrzeć kilka filmów na YT to nic ci kolego nie pomoże.

Głupoty pleciesz. Przestrzały arty (za który kamień na której mapie, która arta jest w stanie się wstrzelić?), czasy dojazdów szybkich czołgów na konkretne miejscówki (co będzie szybciej na zachodnim hillu CIchego Brzegu: T49 z północy czy Burask z południa?), miejsca pasywnych spotów dla lightów ( nie tylko początkowe rozjazdy), zasięgi widzenia wrogich maszyn z poszczególnych punktów mapy etc. Tych informacji jest ogrom, a szukanie ich na wszystkich filmach na youtube jest bezcelowe. Dużo łatwiej dowiedzieć się tego od kogoś, z poprawką na własny styl gry.

A i chyba najważniejsze: jak dostosować pomysł na bitwę do składu wrogiego teamu.

Edited by Crying_Freeman, 01 March 2020 - 04:37 PM.

Varbir #8 Posted 01 March 2020 - 04:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23246 battles
  • 879

W takim razie poleć koledze swojego nauczyciela 

spirolek_ #9 Posted 01 March 2020 - 05:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23051 battles
  • 713

View PostCrying_Freeman, on 01 March 2020 - 04:31 PM, said:

Głupoty pleciesz. Przestrzały arty (za który kamień na której mapie, która arta jest w stanie się wstrzelić?),

Sam głupoty pleciesz. Ja jakoś z nikim nie jeździłem, gram od początku sam i sam do wszystkiego doszedłem, i to jest w tym wszystkim najlepsze, bo gra wymaga od gracza żeby sam siebie uczył,  a przestrzały art. mam gdzieś. Gram instynktownie i obserwuję gdzie najczęściej arty odpuszczają, wystarczy tylko zapamiętać.

Edited by spirolek_, 01 March 2020 - 05:42 PM.

Don_Taurus #10 Posted 01 March 2020 - 06:10 PM

Captain

• Player
  • 16639 battles
  • 2,368
  • [PMS] PMS

View Postlolsport, on 28 February 2020 - 01:56 AM, said:

Witam Serdecznie!

Od jakiegoś czasu - w sumie od niedługiego czasu - gram w WOT  Bardzo lubię tę grę! Zaczynałem od WN8 typu 74...teraz mam już ponad 300! Może to śmieszne..  Ale o czym ten wątek?

Otóż proponuję taką współpracę! Oferuję walutę GOLD i/lub dni Premium WOT w zamian za .. naukę mnie gry w WOT  Konkretnie chodzi o poświęcony czas na grę ze mną w plutonach, teorię i praktykę! Jeśli ktoś jest chętny proszę podać swoje koszty (ile czego chce) za każdą godzinę nauki! W tym wątku chętnie odczytam propozycje od lepszych graczy! Na pewno jeszcze skorzystają inni- może będzie więcej chętnych do nauki! Jeśli ktoś mnie wyprowadzi na WN8 (z całości) powyżej 1000 w tym 2020 roku to dorzucę poza wyżej opisanym wynagrodzeniem dodatkowo dowolny czołg ze sklepu Premium, który będzie akurat dostępny... Dodam tylko, że jeśli zgłosi się do nauki mnie więcej niż 1 osoba, oczekuje od każdej zgłaszającej się osoby poświecenia mnie minimum  30 minut swojego czasu (próbne lekcje) w celu sprawdzenia tego z kim mi się lepiej uczy.. cóż konkurencja jest na świecie! Ktoś chętny?  W odpowiedziach proszę wypełnić schemat:

1. Ile godzin miesięcznie możesz mi poświęcić?

2. Czy lekcje maja być tylko weekendy czy tez tygodniu?

3. W jakich godzinach mogą odbywać się zajęcia?

4. ile chcesz monet waluty Gold za każdą godzinę?

5. ile dni premium oczekujesz za każdą godzinę nauki?

6. Jaki WN8 twoim zdaniem uzyskam ucząc się u ciebie do końca 2020 roku?

7. Masz jakieś inne, twoje warunki?

8. Masz dostęp do TeamSpeak?

aha i jeszcze takie informacje:

Współpraca - ogólnie ma trwać do końca grudnia 2020. Wybór nauczyciela do 5 marca 2020. Jeśli nie będzie chętnych czekam dalej aż ktoś się zgłosi. Wynagrodzenie (gold/premium) będzie wypłacane 5. lub 6. dnia miesiąca stosownie do odbytych wcześniej godzin nauki. Jeśli wybiorę Ciebie jako nauczyciela to współpraca trwa minimalnie 3 miesiące a liczba godzin nauki miesięcznie zależy od tego ile chcesz wynagrodzenia.... Szczegóły do uzgodnienia.  Czołg premium otrzyma osoba, która będzie bezkonkurencyjna w nauce i będzie mnie prowadziła cały czas (minimum pól roku)- i najpóźniej do grudnia 2020 wbiję ogólny WN1000! Zastrzegam sobie prawo do zakończenia współpracy w dowolnym momencie z przyczyn osobistych i/lub w wyniku braku poprawy WN8!

W skrócie:

- szukam nauczyciela

- płacę za naukę

- oczekuje wzrostu WN8

Pozdrawiam

Zmień klan na taki w którym są gracze od których mógłbyś się uczyć.

Crying_Freeman #11 Posted 01 March 2020 - 07:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34115 battles
  • 307

View Postspirolek_, on 01 March 2020 - 05:41 PM, said:

Sam głupoty pleciesz. Ja jakoś z nikim nie jeździłem, gram od początku sam i sam do wszystkiego doszedłem, i to jest w tym wszystkim najlepsze, bo gra wymaga od gracza żeby sam siebie uczył,  a przestrzały art. mam gdzieś. Gram instynktownie i obserwuję gdzie najczęściej arty odpuszczają, wystarczy tylko zapamiętać.

To, że sam do "wszystkiego" doszedłeś, wcale nie oznacza, że autor posta, też chce się męczyć 22k bitew, żeby dojść do 3 X tierów.
Dlatego założył temat. Ale może to nie dla każdego jest logiczne.

lolsport #12 Posted 22 December 2020 - 11:55 PM

Private

• Player
  • 11840 battles
  • 7
Widzę u siebie progres. Może ktoś ma czas na wskazówki jak grać? Mam pokój TS3  

geohound #13 Posted 23 December 2020 - 07:10 AM

Major

• Beta Tester
  • 20035 battles
  • 2,588
  • [G-P-P] G-P-P

View PostCrying_Freeman, on 01 March 2020 - 07:00 PM, said:

To, że sam do "wszystkiego" doszedłeś, wcale nie oznacza, że autor posta, też chce się męczyć 22k bitew, żeby dojść do 3 X tierów.

Mhm, czyli mimo 10 lat wota na rynku dalej mierzymy skuteczność gracza po ilości X względem jego sumy bitew. Spoko.

To teraz ciekawostka - też mam trzy X, nie gram niczego poza randomami i nie mam żadnego funu z walk 30vs30 oraz walenia się po maskach goldem w bitwie X tierów. Po co mi ich więcej? Wbiłem te, które wydawały mi się (i okazały się) lepsze, niż 9, natomiast nie wyobrażam sobie brania Jagdae100 po JT czy E100 po E75.

lolsport #14 Posted 13 January 2021 - 06:24 PM

Private

• Player
  • 11840 battles
  • 7

Potrzebuję rzetelnych i dobrych lekcji. Ktoś ma tu WN8 1500+ , bo akurat do takiego aspiruję z 30dni. Ktoś zna tą grę i umie grać w WOT? 

domikw #15 Posted 13 January 2021 - 07:51 PM

Lieutenant

• Player
  • 23298 battles
  • 1,627

View Postlolsport, on 13 January 2021 - 07:24 PM, said:

Potrzebuję rzetelnych i dobrych lekcji. Ktoś ma tu WN8 1500+ , bo akurat do takiego aspiruję z 30dni. Ktoś zna tą grę i umie grać w WOT? 

Kolego, kojarzę Cię z klanu OLD 1 w którym dawno temu byliśmy razem. Ty byłeś czarny, ja byłem wówczas czerwony :) Zresztą nawet chyba FV4002 masz jako prezent :)

Podpowiem więc - po znajomości - jedno. Nie wyznaczaj sobie celu ponad swoje siły. WN8 na poziomie 1500 to już naprawdę solidny wynik i na dzień dzisiejszy wydaje się być daleko poza Twoim zasięgiem. Ze statystyk wygląda na to, że grasz za agresywnie i relatywnie szybko giniesz, nie znasz map i nie znasz możliwości pojazdów przeciwnika vs ograniczeń pojazdu, który prowadzisz,

Przede wszystkim grasz na zbyt wysokim poziomie Zejdź na tier IV/V/VI - tam przeżyjesz dłużej, lepiej poznasz mapy, skupisz się na szkoleniu załóg, których jakość jest kluczowa na tierach VIII+. Przechodź na wyższe tiery dopiero gdy będziesz przekraczać dzienne WR  na poziomie 55% oraz regularnie zadawać rywalom mniej więcej tyle obrażeń ile wynosi HP Twego pojazdu.  To będzie znaczyło, że mniej więcej opanowałeś pojazd, którym jeździsz bo bynajmniej nie całą klasę. Sugeruję na początek pograć medami - są najbardziej wszechstronne i mobilne.

Jeśli masz konkretne pytania mogę napisać na PW lub pogadać na TS i również trochę pomóc, w miarę czasu i własnych możliwości tudzież ograniczeń, natomiast powtórzę się, że polityka małych kroków to panaceum na Twój problem a skok na głęboką wodę pod hasłem "nie potrafię pływać ale nie utonę bo mam takie życzenie" skończy się rozczarowaniem. WoT  czyli prosta gra o czołgach - jeździsz i strzelasz - tak naprawdę jest grą skomplikowaną dość solidnie i wymaga czasu, by choćby tylko przeciętnie poznać jej arkana. 

Pisząc o sobie - z perspektywy czasu - stwierdzam, że złamanie nawyków pomidora i pomarańczy to bardzo mozolna praca nad sobą.

Waaifuu #16 Posted 13 January 2021 - 08:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15449 battles
  • 956
  • [HNTAI] HNTAI

https://www.youtube.com/channel/UCWsfGABc3RaJxKeE-VcYYGA

I nie baw się w żadne nauki od graczy 1500, 2000, 2500, bo oni sami tej gry nie ogarniają na tyle żeby innych uczyć. co najwyżej powielą własne błędy 

Waaifuu #17 Posted 13 January 2021 - 08:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15449 battles
  • 956
  • [HNTAI] HNTAI

View Postdomikw, on 13 January 2021 - 07:51 PM, said:

Pisząc o sobie - z perspektywy czasu - stwierdzam, że złamanie nawyków pomidora i pomarańczy to bardzo mozolna praca nad sobą.

oczywiście nie chodziło mi się o twój post bo to bardzo fajnie, że chcesz mu pomóc, ale nie ma sensu tracić twojego czasu i wysiłków, a sam skill też nauczy go lepiej 

tobie też polecam do oglądania ;)

Edited by Waaifuu, 13 January 2021 - 08:30 PM.

domikw #18 Posted 13 January 2021 - 08:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 23298 battles
  • 1,627

View PostWaaifuu, on 13 January 2021 - 09:28 PM, said:

oczywiście nie chodziło mi się o twój post bo to bardzo fajnie, że chcesz mu pomóc, ale nie ma sensu tracić twojego czasu i wysiłków, a sam skill też nauczy go lepiej 

tobie też polecam do oglądania ;)

Problem ze skillem jest taki, że stał się masowy i ogólnie nie oferuje nic, poza możliwością obejrzenia gry na wysokim poziomie oraz sporadycznym brechtem z jaj jakie sobie na randomie robi. Jeśli ktoś chce się uczyć to raczej do Yzne.

Waaifuu #19 Posted 13 January 2021 - 08:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15449 battles
  • 956
  • [HNTAI] HNTAI
Dalej mówi co robi w grze i jakie decyzje w trakcie jej podejmuje, co się dzieje na mapie. Rzeczy najważniejsze do nauczenia się.

Kot_04 #20 Posted 13 January 2021 - 10:43 PM

Lieutenant General

• Player
  • 26703 battles
  • 6,445

View PostVarbir, on 29 February 2020 - 07:27 PM, said:

Za darmo masz  podstawy gry na yt, jak to ogarniesz to reszta przyjdzie z czasem jak nie to nikt Cię nie nauczy

Cała playlista

https://www.youtube.com/watch?v=WZcjA3gVsuU&list=PLp1khVCxBd6rYzfZpyLrxbWBKHptGTWMo

Mimo wszystko pluton z komunikacją głosową z kimś kto przynajmniej umie robić trochę więcej niż własne HP jest o wiele lepszą nauką niż filmy, nawet od fioletów. 

Edited by Kot_04, 13 January 2021 - 10:43 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users