Jump to content

Te czołgi nigdy nie wyjdą z mody

• Please log in to reply
15 replies to this topic

Community #1 Posted 23 March 2020 - 06:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,862
Przygotowaliśmy nowe style dla klasycznych pojazdów, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

Pełna treść wiadomości

NeoPOLAND #2 Posted 23 March 2020 - 08:48 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 55174 battles
  • 1,337
  • [ICOH] ICOH
Dajcie możliwość w garażu to bym kupił coś

VillageGame #3 Posted 23 March 2020 - 09:21 AM

Lieutenant

• Player
  • 17317 battles
  • 1,670
A o paczkach świątecznych cisza ;)

MortimerPL #4 Posted 23 March 2020 - 10:01 AM

Captain

• Player
  • 43367 battles
  • 2,285
  • [_CHS_] _CHS_
Przesadzona cena. Gdybyście zjechali z ceną do 14 PLN (czyli równowartość w PLN 750 golda), to kupowałbym wszystkie historyczne style jak leci. Ale za taką cenę to nie kupię ani jednego. 

Edited by MortimerPL, 23 March 2020 - 01:26 PM.

Msciboj #5 Posted 23 March 2020 - 11:38 AM

Captain

• Player
  • 21403 battles
  • 2,051

View PostCommunity, on 23 March 2020 - 05:00 AM, said:

Przygotowaliśmy nowe style dla klasycznych pojazdów, które z pewnością przypadną Wam do gustu.
<a href="https://worldoftanks.eu/pl/news/special-offers/style-sales-mar2020/">Pełna treść wiadomości</a>

Co miał w głowie twórca tych stylów? kisiel?

Fulko #6 Posted 23 March 2020 - 12:01 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 45547 battles
  • 513
  • [-SJD-] -SJD-

Whiskery_Meows #7 Posted 23 March 2020 - 12:02 PM

Sergeant

• Player
  • 1904 battles
  • 246
  • [RESIS] RESIS
Syfiasta oferta.

Polish_Badger #8 Posted 23 March 2020 - 12:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24267 battles
  • 842
  • [_PWD_] _PWD_

View PostVillageGame, on 23 March 2020 - 09:21 AM, said:

A o paczkach świątecznych cisza ;)

No właśnie Parim kiedy jakieś info o paczkach? A wcześniej też COŚ na zajączka powinno być jakieś paczuszki w kształcie jajka ;)

Co do styli to czekam kiedy będą style dostępne za golda ale po rozsądnej cenie a nie po 1700. Mogła by być jakaś zniżka 50% na style dostępne za goldsona

MortimerPL #9 Posted 23 March 2020 - 01:26 PM

Captain

• Player
  • 43367 battles
  • 2,285
  • [_CHS_] _CHS_

View PostMsciboj, on 23 March 2020 - 11:38 AM, said:

Co miał w głowie twórca tych stylów? kisiel?

No bez przesady - style historyczne są OK. styl do beczki i styl do progetto bym kupił, gdyby nie cena. Tak samo style IS, no i style z battle passa. 

Natomiast takie cyrkowe style w stylu FV4202 (garnek złota, kapelusik), styl "narciarski", styl "amorek" dla loewe, styl centurion dla progetto to w ogóle nie wiem po co są robione. 

Msciboj #10 Posted 23 March 2020 - 02:46 PM

Captain

• Player
  • 21403 battles
  • 2,051

View PostMortimerPL, on 23 March 2020 - 12:26 PM, said:

No bez przesady - style historyczne są OK. styl do beczki i styl do progetto bym kupił, gdyby nie cena. Tak samo style IS, no i style z battle passa. 

Natomiast takie cyrkowe style w stylu FV4202 (garnek złota, kapelusik), styl "narciarski", styl "amorek" dla loewe, styl centurion dla progetto to w ogóle nie wiem po co są robione. 

To który z tych 6 stylów można uznać za historyczne? 

Odchodząc nawet od takich ocen widać niedoróbki tych stylów i brak pomysłów na zagospodarowanie tych możliwości.

WG leci po najmniejszej linii oporu:

czołg szwedzki... z czym nam się kojarzy Szwecja... z mitologia, wikingami i sportami zimowymi...

czołg włoski... z czym nam sie kojarzą Włochy...  (parę butelek później)tak Afryka, Safarii... legiony rzymskie...

czołgi francuzkie... nosorożec i dźwig...

Teraz się należy zastanowić czy jak pojawi się kolejny polski premtank nie otrzymamy skórki w cebule a jak wloski nie w na przykład makaron.

A jeśli nadal uważasz że te style są w miarę, zobacz co dali na czołgi radziecki, gdzie ze zdaniem RU się liczą.

WG powoli idzie w kierunku WOT mercenaries... 

Edited by Msciboj, 23 March 2020 - 05:55 PM.

Victhor_ #11 Posted 23 March 2020 - 04:36 PM

Sergeant

• Player
  • 24294 battles
  • 262
  • [FNPRO] FNPRO
a gdzie jakieś piękne różowe/tęczowe skórki dla mniejszości?Ja bym bardzo chętnie przytulił/ła (bo w natłoku tych "wspaniałych" pomysłów WG już się gubię czy jeszcze jestem ON czy już ONA ;) ).Także poproszę o jakieś piękne różowe/tęczowe skórki na dowolny czołg....Już sobie wyobrażam bit gdzie 30 mausów ma takie właśnie barwy i zamiast strzelać ściskają się w imię lepszej przyszłości WG...echhhh,pomarzyć zawsze można...:P A trochę bardziej serio to czy czołgi wymagają skorek ?Czy może sma gra wymaga poprawy balansu/losowania itp rzeczy?.Na przysłowiowe pierdoły jest czas a na poważne rzeczy już nie?

Edited by 1Pikachu, 23 March 2020 - 04:37 PM.

MortimerPL #12 Posted 23 March 2020 - 07:06 PM

Captain

• Player
  • 43367 battles
  • 2,285
  • [_CHS_] _CHS_

View PostMsciboj, on 23 March 2020 - 02:46 PM, said:

To który z tych 6 stylów można uznać za historyczne? 

Odchodząc nawet od takich ocen widać niedoróbki tych stylów i brak pomysłów na zagospodarowanie tych możliwości.

WG leci po najmniejszej linii oporu:

czołg szwedzki... z czym nam się kojarzy Szwecja... z mitologia, wikingami i sportami zimowymi...

czołg włoski... z czym nam sie kojarzą Włochy...  (parę butelek później)tak Afryka, Safarii... legiony rzymskie...

czołgi francuzkie... nosorożec i dźwig...

Teraz się należy zastanowić czy jak pojawi się kolejny polski premtank nie otrzymamy skórki w cebule a jak wloski nie w na przykład makaron.

A jeśli nadal uważasz że te style są w miarę, zobacz co dali na czołgi radziecki, gdzie ze zdaniem RU się liczą.

WG powoli idzie w kierunku WOT macenaries... 

Za historyczne można uznać takie style jakie mogłyby być rzeczywiście pojawić na tych czołgach, gdyby rzeczywiście je skonstruowano. W mój gust trafiają takie style, które zawierają elementy z epoki czołgów. Przykładowo styl progetto 46 jest bardzo fajny, a styl Progetto 65 jest żałośnie głupi. Scutum jest bardzo fajnym elementem, ale nie jako detal na czołgu. Nie wiem co grafik chciał powiedzieć rysując ten styl. 

Styl progetto 46 bym chętnie kupił w rozsądnej cenie, a stylu Progetto 65 nie chciałbym za darmo, no chyba, ze można byłoby go sprzedać. Wtedy to za darmo bym wziął. 

Mam i podobają mi się style: T57, E4, IS-7 (choć jest tak na granicy), Grille, Bat-Chat, AMX 13 105, ob 261, ob 430U, ob. 140

Mam i nie podobają mi się style: E100 (bo ma idiotyczny kamuflaż całoroczny), jagoda. (bo ma galerię handlową z wystawą motocykli)

Bardzo dobrym przykładem porównania stylów jest defender i Skoda T27. Defender (pomijając to debilne malowanie) ma dodane jakieś drobiazgi typu harmoszka, które dodają mu uroku. Skoda zaś mimo iż jest lepiej pomalowana, to jest wzbogacona o idiotyczne fanty z czasów wojen husyckich - kufel, rogi, dudy, buława. Takie dodatki bardzo mi się nie podobają i styl defendera jest lepszy mimo malowania. Zarzucasz "brak pomysłowości" - no właśnie tam gdzie grafik wykazuje się pomysłowością, tam rodzą się style z kapeluszami i garnkami złota, style z katapultą Scorpio zamiast karabinu maszynowego, a także style z amorkiem na wieży. Jak dla mnie te style bez "pomysłowości", można by rzecz nawet - "nudne", są najfajniejsze, ale to rzecz jasna kwestia gustu. 

Mam w garażu 364 czołgi (z czego 146 premek) i takie style to zawsze jakaś fajna odmiana. Ile można mieć czołgów z takim samym kamuflażem?

Dlatego style są w moich oczach fajnym urozmaiceniem gry, ale w życiu nie zapłacę za taki styl kilkudziesięciu złotych. I to nie chodzi o to, że jakoś mnie nie stać, ale uważam, że cena nie odpowiada temu co te style dają w grze. Już wolałbym kupić golda i przetopić na wolny exp, a tego nigdy nie robię, bo uważam to za beznadziejnie wydane pieniądze. 

Msciboj #13 Posted 23 March 2020 - 08:01 PM

Captain

• Player
  • 21403 battles
  • 2,051

View PostMortimerPL, on 23 March 2020 - 06:06 PM, said:

Za historyczne można uznać takie style jakie mogłyby być rzeczywiście pojawić na tych czołgach, gdyby rzeczywiście je skonstruowano. W mój gust trafiają takie style, które zawierają elementy z epoki czołgów. Przykładowo styl progetto 46 jest bardzo fajny, a styl Progetto 65 jest żałośnie głupi. Scutum jest bardzo fajnym elementem, ale nie jako detal na czołgu. Nie wiem co grafik chciał powiedzieć rysując ten styl. 

Styl progetto 46 bym chętnie kupił w rozsądnej cenie, a stylu Progetto 65 nie chciałbym za darmo, no chyba, ze można byłoby go sprzedać. Wtedy to za darmo bym wziął. 

Mam i podobają mi się style: T57, E4, IS-7 (choć jest tak na granicy), Grille, Bat-Chat, AMX 13 105, ob 261, ob 430U, ob. 140

Mam i nie podobają mi się style: E100 (bo ma idiotyczny kamuflaż całoroczny), jagoda. (bo ma galerię handlową z wystawą motocykli)

Bardzo dobrym przykładem porównania stylów jest defender i Skoda T27. Defender (pomijając to debilne malowanie) ma dodane jakieś drobiazgi typu harmoszka, które dodają mu uroku. Skoda zaś mimo iż jest lepiej pomalowana, to jest wzbogacona o idiotyczne fanty z czasów wojen husyckich - kufel, rogi, dudy, buława. Takie dodatki bardzo mi się nie podobają i styl defendera jest lepszy mimo malowania. Zarzucasz "brak pomysłowości" - no właśnie tam gdzie grafik wykazuje się pomysłowością, tam rodzą się style z kapeluszami i garnkami złota, style z katapultą Scorpio zamiast karabinu maszynowego, a także style z amorkiem na wieży. Jak dla mnie te style bez "pomysłowości", można by rzecz nawet - "nudne", są najfajniejsze, ale to rzecz jasna kwestia gustu. 

Mam w garażu 364 czołgi (z czego 146 premek) i takie style to zawsze jakaś fajna odmiana. Ile można mieć czołgów z takim samym kamuflażem?

Dlatego style są w moich oczach fajnym urozmaiceniem gry, ale w życiu nie zapłacę za taki styl kilkudziesięciu złotych. I to nie chodzi o to, że jakoś mnie nie stać, ale uważam, że cena nie odpowiada temu co te style dają w grze. Już wolałbym kupić golda i przetopić na wolny exp, a tego nigdy nie robię, bo uważam to za beznadziejnie wydane pieniądze. 

Masz jakiś dziwną definicję historyczności stylów. I tak dla wyśnienia oba malowania włoskich czołgów maja mało wspólnego z historią. Tak dla przypomnienia Włochy straciły swoje kolonie afrykańskie przed 1945 rokiem. A te maski i tarcza nie wyglądają na wytwór z Somali, Libii czy Abisynii (mają "ładnie" wyglądać).

O gustach nie będę dyskutować. Czasem można odnieść wrażenie że te projekty są robione na wzór moda radomizer.

A co do ceny to jest ona nieadekwatna zarówno do wpływu na grę jak i co do pracy włożonej w wykonanie projektu (w wielu widać niedoróbki).

ProfesorP1ZDAN #14 Posted 24 March 2020 - 05:48 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 8052 battles
  • 327
  • [MIRKQ] MIRKQ
xD styl do Lansena za połowe ceny czołgu, kogoś chyba zdrowo pokiełbasiło. Za połowe tego albo za golda bym kupił, ale tyle to przesada

Edited by ProfesorP1ZDAN, 24 March 2020 - 05:48 AM.

FuZzZzzz #15 Posted 26 March 2020 - 03:27 AM

Captain

• Player
  • 21674 battles
  • 2,022
70 złotych za styl do X poziomu, chyba was główka boli.

parim1331 #16 Posted 26 March 2020 - 02:16 PM

Polish Community Manager

• WG Staff
  • 8177 battles
  • 2,330

View PostPolish_Badger, on 23 March 2020 - 12:07 PM, said:

No właśnie Parim kiedy jakieś info o paczkach? A wcześniej też COŚ na zajączka powinno być jakieś paczuszki w kształcie jajka ;)

Co do styli to czekam kiedy będą style dostępne za golda ale po rozsądnej cenie a nie po 1700. Mogła by być jakaś zniżka 50% na style dostępne za goldsona

Na wszelki wypadek sprawdziłem kalendarz i z tego co widzę do grudnia nam jeszcze trochę zostało. :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users