Jump to content

Prvky nového vyvážení v aktualizaci 1.9

• Please log in to reply
334 replies to this topic

Schmudla #201 Posted 25 March 2020 - 09:13 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40757 battles
  • 1,396
  • [BIA] BIA

taky Vás u některých příspěvků napadne "Bože, do čeho jsi duši dal" ? 

jinak když vidím ten sh*tstorm co je tu teď, kdy se reálně vlastně až tak moc neděje (kromě AMX a T62 jsou to lowtiery) - pozor, tím neříkám že se mi aktuální řešení líbí, to ani náhodou - tak se fakt "těším" jak WG provede tu posádku 2.0, protože tam se bavíme o násobně větších investicích hráčů do piplaných posádek (přechody za goldy, aktuálně nákupy knížek na expy, zálohy apod ... ). A jelikož WG nám roky a roky ukazuje jak naprosto nezvládá prezentaci a implementaci, tak to bude nabeton bžunda k popukání ... 

Tady opět pozor, to že je hra úspěšná v tomto případě neberu jako argument, ten koncpet jako takový je super, má to super grafiku, rozličný efektové a tak podobně, rpg prvky (expení;) nicméně mikromanagement je naprosto tristní (až bych řekl že WoT je úspěšné WG navzdory .. důkazem budiž WoWP a defakto i WoWs).

Práce s komunitou je jen Potěmkinova vesnice (krásně se to ukazuje na aktuální situaci ohledně sběratelský / odměnový status - WG staff musel z reakcí na foru vědět co je všeobecné očekávání a místo aby ho vyvracel (viz neustálé omílání které tanky se budou stahovat, tam byl prostor pro nasazení masivní letákové kampaně), tak mlčel, případně vágně informoval, že se neví a že možná a že budep ordej za kredity (to klidně může i u odměnových vozidel, viz prodej FV183 a spol v BM) ... (neberte to jako nějaké osočování, bohužel věřím, že informovanost WGstaffu je tak asi 5 minut před informovaností komunity z ofiko zdrojů) 

vojtik100 #202 Posted 25 March 2020 - 11:09 AM

Private

• Player
  • 10680 battles
  • 1
  • [CZGG] CZGG

VK 30.01 (P) byl střední tank.

https://en.wikipedia...wiki/VK_3001_(P)

T54E1 Byl střední tank.

https://en.wikipedia..._(American_tank)

Type 97 Chi-Ha byl střední tank.

https://en.wikipedia.org/wiki/Type_97_Chi-Ha_medium_tank

Edited by vojtik100, 25 March 2020 - 11:14 AM.

Jmeno1 #203 Posted 25 March 2020 - 11:32 AM

Field Marshal

• Player
  • 50804 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

View Post_Habera_, on 25 March 2020 - 07:39 AM, said:

Ty máš 13 Nemeckých premiovych stredných tankov?A s rovnakým rozložením posádky ? To je teda niečo, ja nemám toľko prem.stredakov  za vsetky národy.

Já jich mám 9 a to je nijak nevyhledávám. Proto mne odpověď taky zajímá. Tam kde posádka nesedí mám alternativu, ale posádky z Leoparda a E 50M mi vesměs pokryjí vše.

AFC_Scott #204 Posted 25 March 2020 - 11:49 AM

Corporal

• Player
  • 37232 battles
  • 179
  • [THEOS] THEOS

View PostLuky_2010, on 23 March 2020 - 01:19 PM, said:

Nechápu rozhodnutí. Každý koho znám na to nadával a vy to vydáte ? Ty dotazníky jsou jen fraška. Za mě palec dolů

Co ti vadí? Jednodušší tech tree...proč ne..vypadá to lépe.

Odstranění tanků nízkých tierů...v pohodě...stejně nic nižšího než tier V nehraji.

Odstranění artyn do tieru IV...naprostá paráda :great:

Přidání HP nižším tierům...super, aspoň to nováčkům ulehčí učení hry.

Každý nadával an změnu munice která byla na pi*u a to nevydávají, tak co hrotíš..

bednys_cz #205 Posted 25 March 2020 - 11:52 AM

Private

• Player
  • 43294 battles
  • 21
Za mě všechno špatně, jediný co potřebuje balanc je ta prem munice chceš mít vetší pene ok, ale budeš mít menší dmg. Co je na tom tak složitého? Nepřehledný tech tree važně? Za mě stačilo hodit prem tanky dolů a hotovo. Než tanky schovávat někam pod další záložku. A co kompezace pro hráče co všechny ty tanky mají vyzkoumané? Tak jsem strašně rád že je mám vyexpeny všechny 113, T62A i AMX30B. Čert vem ty prcky, ale 10 nepochopitelné.Výborná práce jen tak dal.

_Habera_ #206 Posted 25 March 2020 - 11:54 AM

Sergeant

• Player
  • 22995 battles
  • 223

View PostAFC_Scott, on 25 March 2020 - 11:49 AM, said:

Co ti vadí? Jednodušší tech tree...proč ne..vypadá to lépe.

Odstranění tanků nízkých tierů...v pohodě...stejně nic nižšího než tier V nehraji.

Odstranění artyn do tieru IV...naprostá paráda :great:

Přidání HP nižším tierům...super, aspoň to nováčkům ulehčí učení hry.

Každý nadával an změnu munice která byla na pi*u a to nevydávají, tak co hrotíš..

Nenapísal by som to lepšie . Za mna tiež spokojnosť.

Sstyx #207 Posted 25 March 2020 - 11:54 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18263 battles
  • 4,243
  • [DAFFY] DAFFY

Jelikož je zde hodně dotazů, odpovím v několika postech, již takto budou hodně obsáhlé. Pokud mi nějaká otázka unikla, prosím, položte jí ještě jednou. Toto je první příspěvek, další bude následovat, jen chvilku trpělivost prosím.

View Postgen_sherman_69, on 24 March 2020 - 04:35 PM, said:

Spoiler

Úprava se plánuje pro všechny tanky, brzy k tomu budou další informace. Prozatím neznám konkrétní čísla pro konkrétní tanky, proto nemohu napsat přesnou odpověď.

View PostRudolf3KralMoravsky, on 24 March 2020 - 04:45 PM, said:

Spoiler

Zde se jednalo o omezení pro Hodnocené bitvy, článek ZDE, jinak cituji danou pasáž: "Jedním z hlavních účelů tvorby týmů je dostat vás do bitev se srovnatelnými hráči na obou stranách. Abychom vám poskytli ještě pohodlnější herní prostředí, vyladili jsme tvorbu týmů tak, aby byla kolová vozidla přiřazována odděleně od pásových tanků. Výsledkem toho je, že bude docházet k výrazně menšímu množství bitev, ve kterých má kolové vozidlo pouze jeden tým." 

Pokud myslíš něco jiného, poprosím o odkaz, abych se mohla podívat.

View PostSRudolf, on 24 March 2020 - 04:46 PM, said:

Spoiler

Odkaz na reset účtu: https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wot/article/10184/

Je potřeba  to zažádat na supportu, zároveň jsou tam i informace, ketré by tě ohledně restartu účtu mohli zajímat.

View PostHakanan, on 24 March 2020 - 04:54 PM, said:

Spoiler

Posádka se bude přemísťovat s tankem, na který je vycvičená. 

View PostFechsus, on 24 March 2020 - 04:56 PM, said:

Spoiler

Včera jsem ztrávila dlouho dobu na streamu s vývojáři, abych na tyto dotazy mohla odpovídat se všemi informacemi. Zde se jedná o to, že není cesta, jak spravedlivě všechny kompenzovat, za těch skoro 10 let se hra měnila a vyvíjela, výzkumy se měnili, stejně jako ceny a každý hráč to vyzkoumal v jinou dobu. Nakonec se rozhodlo, že se kompenzovat nebude, jelikož tanky nikam nezmizí, ti, kteří je vyzkoumali, je budou mít i dále, mohli s tanky hrát. Ti, kteří si vyjezdili tank ted či před měsícem - mohou ho používat. Stejně tak do budoucna, tank jim bude plně k dispozici. 

Veteráni této hry zažili časy, které nováčci nezažijí a to jim nikdo nevezme. Hra se musí vyvíjet a někdy příjde stížení, jindy se to usnadní. 

View PostMakeMeSweat, on 24 March 2020 - 04:58 PM, said:

https://youtu.be/HSYuMPytOa4

Napríklad tu od  22-15. Opakoval to viac krát. V podstate vždy keď sa na to niekto pýtal. Viacej hľadám skutočne iba ak je šanca na zmenu. 

Dívala jsem se na video a říká, že budou "trošku jako speciální" ne že dostanou štítek "odměnový". Chápu, že se hodně věcí může v překladech ztratit, ale opravdu jsem nezaznamenala, že by zde přímo

Toto jsou informace ze Sandboxu, který i ve článku uvádí, že změny které se testují se mohou měnit a je potřeba je brát s rezervou.

View Post71robson, on 24 March 2020 - 05:03 PM, said:

Spoiler

Komunikace nebyla odvedená jak měla, mnoho informací jsme neupřesnili ze začátku. Důvodu bylo více, něco jsme tehdy nevěděli, něco se upravovalo atp. Budeme se snažit být přesnější do budoucna. Ovšem to nemění nic na tom, že jsme vydali i článek, kde píšeme, že není potřeba spěchat. Zde si dovolím napsat, že zmatek vznikl ve chvíli, kdy externí weby informovali mylně a psali "honem rychle" - to ovšem není naše vyjádření.

View PostLeeroy_YOLO, on 24 March 2020 - 05:39 PM, said:

Spoiler

Ano, nakonec jsme ustoupili od top konfigurace, jelikož jak komunita poznamenala ( a to velmi dobře ) , některé tanky jsou lepší/zábavnější v základní sestavě.

View Postrejnok1, on 24 March 2020 - 05:46 PM, said:

Spoiler

Hráči se vrátí fragmenty, které má aktuálně na tancích. Každopádně toto si poznamenávám na prošetření a ujištění mého tvrzení.

View PostZoumi, on 24 March 2020 - 05:46 PM, said:

Spoiler

Jsem ráda, že jsi to dohledal :)

View PostSWAT0013, on 24 March 2020 - 05:51 PM, said:

Spoiler

Swate, ohledně kompenzace odpovídám v tomto příspěvku výše. Pokud to chápu dobře, jde ti o to stejné jako hráči Fechsus. Pokud ne, prosím specifikuj svůj dotaz přesně.

View Postzuu_2016, on 24 March 2020 - 06:24 PM, said:

Spoiler

To, že o tom psali externí blogy bohužel není jako články na oficiálních stránkách. My nikde tuto informaci neuváděli. Po prozkomání mi příjde, že celé nedorozumění vzniklo při překladech mezi externími blogy. Psali jsme nespěchejte, tanky budete moci získat za kredity. Nepsali jsme ovšem, že dostanou odměnový štítek.

View Posto_barty, on 24 March 2020 - 07:25 PM, said:

Spoiler

Ano, je to tak :)

rejnok1 #208 Posted 25 March 2020 - 11:58 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24043 battles
  • 3,386
  • [PRASE] PRASE

View PostSchmudla, on 25 March 2020 - 09:13 AM, said:

taky Vás u některých příspěvků napadne "Bože, do čeho jsi duši dal" ? 

jinak když vidím ten sh*tstorm co je tu teď, kdy se reálně vlastně až tak moc neděje (kromě AMX a T62 jsou to lowtiery) - pozor, tím neříkám že se mi aktuální řešení líbí, to ani náhodou - tak se fakt "těším" jak WG provede tu posádku 2.0, protože tam se bavíme o násobně větších investicích hráčů do piplaných posádek (přechody za goldy, aktuálně nákupy knížek na expy, zálohy apod ... ). A jelikož WG nám roky a roky ukazuje jak naprosto nezvládá prezentaci a implementaci, tak to bude nabeton bžunda k popukání ... 

Tady opět pozor, to že je hra úspěšná v tomto případě neberu jako argument, ten koncpet jako takový je super, má to super grafiku, rozličný efektové a tak podobně, rpg prvky (expení;) nicméně mikromanagement je naprosto tristní (až bych řekl že WoT je úspěšné WG navzdory .. důkazem budiž WoWP a defakto i WoWs).

Práce s komunitou je jen Potěmkinova vesnice (krásně se to ukazuje na aktuální situaci ohledně sběratelský / odměnový status - WG staff musel z reakcí na foru vědět co je všeobecné očekávání a místo aby ho vyvracel (viz neustálé omílání které tanky se budou stahovat, tam byl prostor pro nasazení masivní letákové kampaně), tak mlčel, případně vágně informoval, že se neví a že možná a že budep ordej za kredity (to klidně může i u odměnových vozidel, viz prodej FV183 a spol v BM) ... (neberte to jako nějaké osočování, bohužel věřím, že informovanost WGstaffu je tak asi 5 minut před informovaností komunity z ofiko zdrojů) 

Naprosto s tebou souhlasím. WG nezvládá komunikovat navenek téměř nic. Podle toho, jak to vypadá a co se zde píše nezvládá komunikovat ani uvnitř. kdyby to alespoň trochu fungovalo nemohlo by docházet k tolika chybám v článcích atd... Bohužel poslední dobou to vypadá, že je to horší a horší. 

V tomto případě stromů je to jen chyba komunikace. WG neudělalo nic vyloženě špatně. To, že skryje některé tanky není nic špatného, dokonce je nechá za stejné peníze, což většina ani neočekávala, ale informační embargo na hráče poškodilo v prvé řadě WG jako takové. Na druhou stranu se ukázalo, že i weby, které mívají dobré informace, je teď neměly. Bohužel. 

SWAT0013 #209 Posted 25 March 2020 - 12:02 PM

Brigadier

• Player
  • 31380 battles
  • 4,780
  • [KHIL] KHIL

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 11:54 AM, said:

Swate, ohledně kompenzace odpovídám v tomto příspěvku výše. Pokud to chápu dobře, jde ti o to stejné jako hráči Fechsus. Pokud ne, prosím specifikuj svůj dotaz přesně.

Tak to zjednodušíme na 2 body

Bod první - jde mi skutečně o to, jestli vypadá kompenzace tímto způsobem, když se mluví o kompenzaci pro nevyzkoumaná vozidla

1) Dostaneš se na BC 12t. Můžeš kdykoliv koupit AMX 30 a dostaneš všechny plánky kompenzované.

2) Dostal ses na AMX 30, T-54 a WZ-111 4? Můžeš kdykoliv koupit AMX 30B, T-62A a 113 a dostaneš všechny plánky z desítek kompenzované

3) Dostal ses na AMX 30B, T-62A a 113 a vyexpil je (bez ohledu na to, zda to bylo pomocí plánků, expů, free expů, stejně tak bez ohledu na to, zda jsi je koupil nebo ne, důležité je jen to, zda jsi je vyexpil)? Můžeš vozidla koupit kdykoliv, ale nedostaneš zpět vůbec nic.

4) Dostal ses pomocí plánků na AMX 30B, T62A a 113, ale nevyzkoumal jsi je? Můžeš kdykoliv tato vozidla koupit a dostaneš vrácené všechny plánky.

Nebo mi tedy popiš jednotlivé případy, co vlastně bude kompenzováno - pořád opakuji, že ten popis ze stránek chápu takto a jestli ho chápu správně...

Bod druhý - psala jsi, že pokud má 12 plánků ze 12, dostane je kompenzované, pokud vozidlo nekoupil. Zajímá mě, kde jsi přišla na tu podmínku nekoupit, když se všude píše nevyzkoumaná vozidla - já to tam prostě nevidím a nenašel jsem ten bod prostě ani poté, co jsem to přečetl už asi podesáté...

BTW spravedlivé cesty jsou - jen WG je nevidí nebo se tváří, že nejsou...

EDIT. Ještě bych přidal třetí bod - proč má mít kompenzované plánky ten, kdo vlastní třeba AMX 50B a bude si moci okamžitě koupit AMX 30 i AMX 30B (WG mu tedy de facto na daná vozidla dodalo free expy nebo plánky), zatímco ten, kdo je vyexpil (potažmo koupil, podle toho, jak je to tedy vlastně s těmi kompenzacemi), tak by neměl dostat nic? Tohle je ten nejvíc nefér systém, který jste dokázali vymyslet - a to je to, co mi vadí...

Edited by SWAT0013, 25 March 2020 - 12:08 PM.

Karaya12 #210 Posted 25 March 2020 - 12:03 PM

Brigadier

• Player
  • 19598 battles
  • 4,191
  • [SVINE] SVINE

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 12:54 PM, said:

Veteráni této hry zažili časy, které nováčci nezažijí a to jim nikdo nevezme. 

Jak by ne ? WG nám tyhle dobré časy bere dost tvrdě...:sceptic:

Hakanan #211 Posted 25 March 2020 - 12:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 52298 battles
  • 551
Super, tak moc děkuji, že příjdu o posádku do 13ti premium tanků, vytrénovanou ještě za těch starých dobrých časů jak říkáte. Tenkrát to bylo ještě něco vytrénovat například 5ti skill posádku, dnes jste ji už stejně devalvovali a s příchodem posádky 2.0 opět kvůli nováčkům (přece není možné aby chudáci museli hrát proti někomu kdo takové posádky má;) to úplně dorazíte. Máte to fakt dobře vymyšlené. Dobré vědět, až příjde WG s nějakou novou online hrou ať se jí obloukem vyhnu. Ikdyž jak to tak sleduji, WoT byla jen haluz a žádná jiná úspěšná hra nehrozí.

Edited by Hakanan, 25 March 2020 - 12:12 PM.

Sstyx #212 Posted 25 March 2020 - 12:23 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18263 battles
  • 4,243
  • [DAFFY] DAFFY

View Postsvejk2019, on 25 March 2020 - 12:17 AM, said:

Spoiler

Děkuji za potvrzení, ani já nic takového nenašla, ovšem na externích stránkách toho bylo mnoho a zde mohl právě vzniknout ten komunikační šum. Mnoho hráčů sleduje externí weby a to je dobře, protože tam najdou hráči zajímavé informace, ale je potřeba pamaovat, že se tyto weby musí brát s rezervou a je potřeba se spoléhat spíše na oficiální informace než na ty externí. Při překladech dochází k mnoha chybám a zde k němu bohužel došlo.

Chápu, že sklamání přetrvává, ale my jsme nepsali  "budou to odměnové tanky".

View Postbmvx, on 25 March 2020 - 01:59 AM, said:

Spoiler

Vše bude záležet na testech.

View PostSniperKitten, on 25 March 2020 - 05:43 AM, said:

Spoiler

Tank půjde koupit za kredity, o goldové ceně za tank nebyla nikde ani zmínka. Cena v kreditech zůstane stejná jako je tomu teď.

View Postandreas2828, on 25 March 2020 - 08:36 AM, said:

Spoiler

Jakmile se CT spustí, budeš si to moci prozkoumat.

View Postil_lucky, on 25 March 2020 - 09:10 AM, said:

Sstyx,skús si pozrieť forum na ruskej stránke,či sú spokojný :D včera som prečítal 2 stránky a dalej som ani nemusel pokračovať :D Dúfam,že vyzbieraš späatnú vezbu a odovzdáš WG,aby sa nad sebou zamysleli.

Mojí hlavní starostí je CZ/SK a EN forum, ruské forum moc nepozoruji. Zpětna vazba se předává pravidelně.

View PostSWAT0013, on 25 March 2020 - 12:02 PM, said:

Spoiler

Bodu druhému - mám informace i mimo článek, abych právě mohla odpovídat na takové dotazy.

K bodu prvnímu - jednotlivé případy změn budou brzy vysvětleny obrázkovou metodou. Zjistím, zda by k tomu šlo přidat i ty kompenzace. Jinak k tomuto ještě zkusím dohledat přesné informace, tedy podrobné.

11:29 Added after 6 minute

View PostHakanan, on 25 March 2020 - 12:08 PM, said:

Super, tak moc děkuji, že příjdu o posádku do 13ti premium tanků, vytrénovanou ještě za těch starých dobrých časů jak říkáte. Tenkrát to bylo ještě něco vytrénovat například 5ti skill posádku, dnes jste ji už stejně devalvovali a s příchodem posádky 2.0 opět kvůli nováčkům (přece není možné aby chudáci museli hrát proti někomu kdo takové posádky má;) to úplně dorazíte. Máte to fakt dobře vymyšlené. Dobré vědět, až příjde WG s nějakou novou online hrou ať se jí obloukem vyhnu. Ikdyž jak to tak sleduji, WoT byla jen haluz a žádná jiná úspěšná hra nehrozí.

K posádce ti mohu poskytnout menší náhled. Pozor, toto jsou mé postřehy a přesné znění bude teprve vydáno! Celý článek s mými poznámkami výjde nejspíše dnes na HeatNews - opět ale, berte to s nadhledem, počkejte na oficiální informace ve článku na našem portále. Toto jsou postřehy, které by vám mohli dát jen náhled na situaci.

Posádka: Na Sandboxu se objeví nová věc, řekněme, že se bude jmenovat "tanková banda" nebo "tankové schéma" ve které se budou nacházet 4 členové posádky. Každá taková posádka se může naučit specializace na několik tanků - 1 posádka může být specializovaná na 4 tanky max a musí být ze stejné střídy a národu. Pro prémiové stroje to bude nejspíše stejné jako teď. Např. ruské ST - 4 členové posádky, všichni mají nějakou svou úroveň, která určí, kolik skillu se může daný člen naučit. Takže tato posádka se může naučit ovládat 4 tanky z např. linie ST.  Celkově posádka projde revorkem, bude více úrovní na perku, změní se potřebné xp, rozšíří se perky. Každá linie ze specializace vám otevře další 2 perky. Perky se budou upravovat a měnit, některé budou podobné jako jsou teď, příjdou "intuitivní perky" - tedy větší počet.

Vychází to tak, že velitelé "týmu" mají hlavní perky a ostatní umocňují jeho potenciál růst. - Příklad hra Divinity Original Sin: Máte hlavní postavu a ta si může obléci 4 věci - Helmu (bonus k chytrosti), pancíř (bonus k síle), kalhoty (bonus k rychlosti) a boty (bonus k uhýbání;). Oblečení jsou ty 4 členové posádky.

Hakanan #213 Posted 25 March 2020 - 12:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 52298 battles
  • 551
No uvidíme. Zase proč jednoduše nezapojit hlavu a nevymyslet víc perků a skylů pro různorodost za současných podmínek. Né ono se k tomu musí zase něco přidávat co není vůbec potřeba vis 1 posádka na 4 vozidla. Takže ve finále bude 1 posádka pro každý národ a třídu až až a zbytek opět pracně vycvičených posádek můžeme klidně rozpustit. 

SWAT0013 #214 Posted 25 March 2020 - 12:52 PM

Brigadier

• Player
  • 31380 battles
  • 4,780
  • [KHIL] KHIL

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 12:23 PM, said:

Bodu druhému - mám informace i mimo článek, abych právě mohla odpovídat na takové dotazy.

K bodu prvnímu - jednotlivé případy změn budou brzy vysvětleny obrázkovou metodou. Zjistím, zda by k tomu šlo přidat i ty kompenzace. Jinak k tomuto ještě zkusím dohledat přesné informace, tedy podrobné.

No konečně jsme se k něčemu dobrali ohledně toho nákupu vozidla a kompenzace, tedy že to je z informací mimo článek :)

Jako já nevím, ale mně prostě skutečně nepřijde jako fér řešení, že když budou dva jedinci, kdy oba vyexpili tank stejně přes plánky (nebudu teď do toho tahat vyjíždění expů, používání free expů apod., abychom měli skutečně stejné podmínky), ale jeden ten tank koupil (mohl klidně i za plnou cenu), zatímco druhý ne, tak ten první nedostane vůbec nic, zatímco ten druhý bude moci vozidlo koupit za stejné peníze a dostane plánky zpátky... 

A funguje to tedy aspoň tak, že pokud ho prodáš, dostaneš také plnou kompenzaci?

To by bylo super, kdyby to ukázalo i ty kompenzace. A hlavně kdyby se to vydalo hned spolu s tímto článkem, odpadlo by spoustu domněnek a nedorozumění... A chápu to tedy správně nebo ne?

K posádce ti mohu poskytnout menší náhled. Pozor, toto jsou mé postřehy a přesné znění bude teprve vydáno! Celý článek s mými poznámkami výjde nejspíše dnes na HeatNews - opět ale, berte to s nadhledem, počkejte na oficiální informace ve článku na našem portále. Toto jsou postřehy, které by vám mohli dát jen náhled na situaci.

Posádka: Na Sandboxu se objeví nová věc, řekněme, že se bude jmenovat "tanková banda" nebo "tankové schéma" ve které se budou nacházet 4 členové posádky. Každá taková posádka se může naučit specializace na několik tanků - 1 posádka může být specializovaná na 4 tanky max a musí být ze stejné střídy a národu. Pro prémiové stroje to bude nejspíše stejné jako teď. Např. ruské ST - 4 členové posádky, všichni mají nějakou svou úroveň, která určí, kolik skillu se může daný člen naučit. Takže tato posádka se může naučit ovládat 4 tanky z např. linie ST.  Celkově posádka projde revorkem, bude více úrovní na perku, změní se potřebné xp, rozšíří se perky. Každá linie ze specializace vám otevře další 2 perky. Perky se budou upravovat a měnit, některé budou podobné jako jsou teď, příjdou "intuitivní perky" - tedy větší počet.

Vychází to tak, že velitelé "týmu" mají hlavní perky a ostatní umocňují jeho potenciál růst. - Příklad hra Divinity Original Sin: Máte hlavní postavu a ta si může obléci 4 věci - Helmu (bonus k chytrosti), pancíř (bonus k síle), kalhoty (bonus k rychlosti) a boty (bonus k uhýbání;). Oblečení jsou ty 4 členové posádky.

Pořád mi přijde nejjednodušší a nejspravedlivější řešení přidat nové perky do současného stavu, případně staré předělat, aby byly k něčemu.

Jakákoliv změna, která změní nutný počet členů posádek, tak je prostě sprostý podraz vůči všem hráčům... Zejména když ohledně kompenzací si už raději ani netroufám hádat, co zase vymyslíte v tomto případě...

View PostHakanan, on 25 March 2020 - 12:46 PM, said:

No uvidíme. Zase proč jednoduše nezapojit hlavu a nevymyslet víc perků a skylů pro různorodost za současných podmínek. Né ono se k tomu musí zase něco přidávat co není vůbec potřeba vis 1 posádka na 4 vozidla. Takže ve finále bude 1 posádka pro každý národ a třídu až až a zbytek opět pracně vycvičených posádek můžeme klidně rozpustit. 

Neboj, WG ti to vykompenzuje - členové posádky k naverbování vrátí 100% expů, koupené posádky bez nultého perku vrátí 50 - 100% expů podle barvy kůže a jména, posádky s nultým perkem vrátí 75 - 125% expů podle pohlaví, národnosti a skinu člena posádky :trollface:

Upřímně by mě to už asi ani nepřekvapilo, ale více k tomuto až bude známo více... :hiding:

bednys_cz #215 Posted 25 March 2020 - 01:15 PM

Private

• Player
  • 43294 battles
  • 21
Zlatý časy 3 národy 10HT,9TD a MT, 8arty, 5LT a koupiš si primko nebo prem tank a hraješ. Ten guláš co je teď. Zasobníky, dvoukanony, tanky na kolečkách, do toho si hlidat skily, směrnice, osobní zálohy, knihy posádky, rezervní zálohy, vyloučené mapy a nevím co všechno ještě. No a asi budu ještě vybírat posadce helmy, boty a nejspiš i co měli k obědu. Tahle hra vážně přestavá být pro mě. 

SRudolf #216 Posted 25 March 2020 - 01:23 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37167 battles
  • 1,494

takze wot mmorpg, este by som chel nejaku pandu  s iskramy. ked ma zasiahnu ,

tak nech poletuje okolo tanku

12:25 Added after 1 minute

alebo alebo,, vsetci by zacali hrat 10 tier , po zniceni tanku .by sa zo srotu poskladal,

samozrejme priamo v bitke do 10 sec  tier 9 , a tak dalej a tak dal

Taramtum #217 Posted 25 March 2020 - 01:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 21384 battles
  • 1,277
  • [_AF_] _AF_

View PostSWAT0013, on 25 March 2020 - 12:02 PM, said:

....

BTW spravedlivé cesty jsou - jen WG je nevidí nebo se tváří, že nejsou...

.....

Ano. Jen bych nechtěl rozhodovat, co je ta spravedlivá cesta. Protože mě nenapadla  žádná, kdy by si někdo neztěžoval. A jaké jsou tvoje návrhy a co je k nim potřeba vědět z technického hlediska? To je totiž další problém, jestli mají pro spravedlivou cestu dost informací, nebo jsou ztraceny v čase. A bez nich to nepůjde udělat.

Spoiler

Díky za info, to vypadá zajímavě. Takže možná těžkých tanků budu moci mít i pět. No nechám se překvapit a příjemně by mě překvapilo, kdyby tam nebyly nějaké háčky :-)

Měl bych k tomu jeden návrh. Mám v garáži rekruty s nultým perkem a v tancích veterány s 5+ skily. Kdyby šlo ještě udělat například, pracovně to nazvěme zácvik před důchodem. Expy z prvního by se předali druhému a ten první by odešel do důchodu. Takže bych měl o skill více.  Mohl bych využít  i holky co leží ladem v garáži, proto že je nemám kam dát. Jak si to představuji:

Měl bych 2 členy posádky s jednou kvalifikací pro jeden tank. Dal bych ... hmm třeba zaškolit nováčka ... a zůstal by mě jen jeden s nulovým perkem a  nejvyššími dosaženými zkušenostmi z obou. A varování,  že přijdu o  člena. Odmítlo by se  školit v případě  že by  oba  členové neměli nulový perk nebo naopak měli stejný počet fixních {nulových} perků.

Bylo by to dobře pro nováčky, kteří mohou získat ženy z kampaní, i pro zkušenější, kteří mají posádek hodně a ženy se jim z důvodu nutného opětovného školení jen válí neužitečně v kasárnách.

Poznámka na okraj: Jak to tak čtu, tak tvoje přiblížení problému bylo vzata doslova. Ach jo.

Edited by Taramtum, 25 March 2020 - 01:32 PM.

Hakanan #218 Posted 25 March 2020 - 01:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 52298 battles
  • 551
Už se nemohu dočkat, jak v posádce 2.0, 3 ze 4 posádek se 4-5 skilly od jednoho typu vozidel a národa (ano i 4 takové posádky jednoho typu a národa mám) budu moct spláchnout do záchodu, jelikož budou úplně zbytečné. Asi nemohu očekávat, že všechny expy z těch 4řech posádek se mi převedou na jednu že?

zuu_2016 #219 Posted 25 March 2020 - 01:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 12302 battles
  • 356

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 11:54 AM, said:

Dívala jsem se na video a říká, že budou "trošku jako speciální" ne že dostanou štítek "odměnový". Chápu, že se hodně věcí může v překladech ztratit, ale opravdu jsem nezaznamenala, že by zde přímo

Já mu tedy rozumím jinak a hlavně přesouvá posádku z jiného tanku na 113 bez postihu, což mi přijde dost ilustrativní.

Edit: 21: 40 "They literally becomes special reward vehicles"

Edit: tuhle práci ti fakt nezávidím.

12:50 Added after 1 minute

View PostHakanan, on 25 March 2020 - 01:43 PM, said:

Už se nemohu dočkat, jak v posádce 2.0, 3 ze 4 posádek se 4-5 skilly od jednoho typu vozidel a národa (ano i 4 takové posádky jednoho typu a národa mám) budu moct spláchnout do záchodu, jelikož budou úplně zbytečné. Asi nemohu očekávat, že všechny expy z těch 4řech posádek se mi převedou na jednu že?

Dávalo by to smysl takže asi ne.

Edited by zuu_2016, 25 March 2020 - 01:55 PM.

myzrael333 #220 Posted 25 March 2020 - 02:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39092 battles
  • 638

Měl bych spravedlivý návrh, který by neměl nikoho naštvat a navíc  by hráčům udělal radost. Takže moje myšlenka, která je stejně jen ztráta času.

Ty lidi co mají  sběratelské tanky (  hlavně se jedná o  T-62, 113, AMX30, ale proč to neuplatnit na všechny ) vyexpené nebo ještě lépe zakoupené,  dostali by navíc z premiového tanku tu možnost přehazovat posádku z jiného tanku bez postihu. 

Ty lidi, kteří tanky vyexpené nemají by si je mohli koupit bez této výhody a v případě zájmu si tuhle výhodu dokoupit zvlášť.

4 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 1 anonymous users