Jump to content

Prvky nového vyvážení v aktualizaci 1.9

• This topic is locked This topic is locked
442 replies to this topic

71robson #261 Posted 25 March 2020 - 05:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 51088 battles
  • 67
  • [WTBT] WTBT

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 02:43 PM, said:

Ano, pak platí tyto body:

• V případě, že máš nějaké plány na vozidle (nezáleží jak jsi je tam dal, tedy vyhrál, vytvořil etc. ) , a vozidlo jsi nevyzkoumal celé - vráti se ti daný ekvivalent plánů.
  • V případě, že máš všechny plány na vozidle (nezáleží jak jsi je tam dal, tedy vyhrál, vytvořil etc. ) , ale nedal jsi vyzkoumat - vráti se ti daný ekvivalent plánů.

Ahoj Sstyx len tak sa spýtam, Tebe vôbec nevadí, že veľká časť komunity a to nielen českej a slovenskej je pobúrená a cíti sa že ich WG odrbalo ?

Mr_Missclick #262 Posted 25 March 2020 - 05:42 PM

Major

• Player
  • 13919 battles
  • 2,833
  • [DISS] DISS

View Postrejnok1, on 25 March 2020 - 04:39 PM, said:

Zkoumal jsi je a mohl hrát. Kde je onen podvod?

V podstatě došlo jen k zjednodušení stromů. Takže pokud budeš chtít nějaký tank, budeš expit posádku do něj.

Ale jinak se hrozně bojém toho, co nastane s posádkami 2,0. Viděl bych to tak, že to bude další krok, který si hráči po změně stromů "vyžádali" v rámci zjednodušení hry a postupu v ní. 

Já se těch změn na posádce až tolik nebojím. Vykompenzovat to pro ně určitě nebude těžké a když se konečně zjednoduší manipulace, tak proč ne. A hlavně když si konečně bude velitel pamatovat víc než jeden tank. Zatím si při každém přeškolování vzpomenu na Muže v černém. :) Navíc to nasazování těch perků je teď tak jednoznačně, až si člověk říká, proč se vůbec má obtěžovat ty perky naklikávat, proč se to nenaklikává samo v tom jednom vhodném pořadí. Rád bych viděl perky s podobným principem, jako bylo v battle royalu vylepšování. Aby byly aspoň dvě cesty a obě plnohodnotné. Momentálně každá třída tanků úplně jiná, ale přitom všechny mají úplně stejné perky... dává to smysl? Ovšem že ne.

Edited by Mr_Missclick, 25 March 2020 - 05:51 PM.

SRudolf #263 Posted 25 March 2020 - 05:54 PM

Lieutenant

• Player
  • 39347 battles
  • 1,703

dava to zmyysel. pretoze este pred 2 rokmi som kampil s CHurchill III a Matilda BP s rovnakymi perkami na max dohlad. a vyhraval som

sam proti 6 .ale to som mal proti sebe aj tier 3 co ma nestihol ani spotnut.

chymera123456789 #264 Posted 25 March 2020 - 06:31 PM

Private

• Player
  • 45045 battles
  • 33
pár bitev sem tu uz odehrál a od uvedení kolovek  uz nedávám WG ani korunu. Je to pro mne čistě free a navic pomalu ale jistě odchazím na jiný typ a jiný žánr hraní! Tou cestou co se WG vydalo není pro mě zábavnou čas trávicí hrou WoT . 1 týdně a někdy ani to ne mi tady uplně stačí

Bery_CR #265 Posted 25 March 2020 - 06:57 PM

Colonel

• Player
  • 66879 battles
  • 3,603
  • [KOBD] KOBD

View PostSRudolf, on 25 March 2020 - 05:04 PM, said:

mozno by to bolo lepsie napisat jednoduchou vetou,

vyexpene tanky = ziadna kompenzacia

nevyexpene tanky = vratenie pouzitych planov,expov

vsetci viete co znamena vyexpene, je to forma zivota ktoru trebe uz len kupit za kredit

Ono by to slo napsat jeste jednoduseji...

Ten kdo se moc nesnazil a expeni nedotahnul, tak ten dostane kompenzaci. Ten kdo se snazil o neco vic, tak nedostane nic.

Leeroy_YOLO #266 Posted 25 March 2020 - 08:06 PM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,287

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 12:54 PM, said:

1)

Dívala jsem se na video a říká, že budou "trošku jako speciální" ne že dostanou štítek "odměnový". Chápu, že se hodně věcí může v překladech ztratit, ale opravdu jsem nezaznamenala, že by zde přímo

Toto jsou informace ze Sandboxu, který i ve článku uvádí, že změny které se testují se mohou měnit a je potřeba je brát s rezervou.

Komunikace nebyla odvedená jak měla, mnoho informací jsme neupřesnili ze začátku. Důvodu bylo více, něco jsme tehdy nevěděli, něco se upravovalo atp. Budeme se snažit být přesnější do budoucna. Ovšem to nemění nic na tom, že jsme vydali i článek, kde píšeme, že není potřeba spěchat. Zde si dovolím napsat, že zmatek vznikl ve chvíli, kdy externí weby informovali mylně a psali "honem rychle" - to ovšem není naše vyjádření.

2)

Ano, nakonec jsme ustoupili od top konfigurace, jelikož jak komunita poznamenala ( a to velmi dobře ) , některé tanky jsou lepší/zábavnější v základní sestavě.

1) v podstatě jenom detail - nejde ani tak o to, jak to nazval, protože nazvat to může zrovna špatně, to je pravda, ale spíše to, že to tam i ukázal přímo ve hře. Ale jak píšu, je to jen detail vzhledem k tomu, že se tedy psalo, že je to ještě work in progress a může se to měnit, tak jen že "pro příště" že to v tom videu bylo "vysvětleno" hlavně spíš tím obrazem než mluvením, takže na tom, co říkal, ani tolik nezáleží.

Ano, bohužel většinou dobře informované externí weby teď selhaly, byť asi informované byly dobře v dané době, ale po změně plánů už nové informace nedostali.

Znovu zmíním při této příležitosti, že by bylo vhodné, aby se na tanku dal přikoupit nějaký nový status - př. T8 tank - šel by mu pořídit prémiový status za 10k goldů, odměnový status (bez kreditů, ale s XP a posádkami) za nějakou menší část kreditů a ještě za menší část kreditů nějaký status, kde by šla měnit jen posádka. (byť s posádkou 2.0 by to bylo využitelné méně, ale aspoň by to byl tlak na to, abyste to s cenami nepřehnali, prostě tak, aby to bylo dražší než přeškolení posádky, ale levnější, než opakované přeškolování posádky).

2) Ano, je to tak dobře, mě mrzí i u prémiáků, že mají jen jedno dělo - viz třeba T-34-85M by mohla mít na výběr i tu houfnici. Mě by se ta možnost líbila. T-34S by mohl mít i to flusátkové dělo s penetrací nějak 180 mm a rychlost střelby pod 2 vteřiny, to je taky fajn varianta na výběr, která bohužel u prémiových strojů není (a třeba to byl i důvod, proč jsem si T-34S nekoupil a defacto mě nezajímá;)

View PostHakanan, on 25 March 2020 - 01:08 PM, said:

Super, tak moc děkuji, že příjdu o posádku do 13ti premium tanků, vytrénovanou ještě za těch starých dobrých časů jak říkáte. Tenkrát to bylo ještě něco vytrénovat například 5ti skill posádku, dnes jste ji už stejně devalvovali a s příchodem posádky 2.0 opět kvůli nováčkům (přece není možné aby chudáci museli hrát proti někomu kdo takové posádky má;) to úplně dorazíte. Máte to fakt dobře vymyšlené. Dobré vědět, až příjde WG s nějakou novou online hrou ať se jí obloukem vyhnu. Ikdyž jak to tak sleduji, WoT byla jen haluz a žádná jiná úspěšná hra nehrozí.

Tak bohužel jedině že by sis tu posádku přetrénoval na jiný tank, který zůstane a používal to dál na těch 13 tanků za ten poplatek přetrénování no... :(

Taky uvažuji nad tím, zda vzít teď z TR velitelky s tím, že jim WG podělalo expiraci, takže buď velitelky s nultým skillem za poplatek přeškolení v budoucnu, až pro ně bude tank, nebo nic... bohužel to kolikrát vypadá, že WG dělá tyhle změny naschvál, aby těch pár goldů vybrali...

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 01:23 PM, said:

Spoiler

K tomu bych měl v podstatě momentálně jen dvě věci, protože moc info to neobsahuje:

1) poprosím o předběžnou zpětnou vazbu, ať to dají aspoň na pět tanků, případně na 4 tanky bez omezení a 5 tanků v linii... aby hráč, co nemůže moc přeškolovat za goldy, mohl využít při expení posádku na tierech 6, 7, 8, 9 a 10 bez nutnosti goldů. A nebo aspoň přidejte k odměnám denních misí nějakou "sadu na odmontování posádky" aby šlo jednou za čas přeškolit zdarma. Předpokládám, že ta změna posádek na 4 tanky je krokem i pro hráče, co nemají moc posádek a nemohou je moc přeškolovat, tak by to byl logický krok, aby od T6, která už chce přece jen trochu více XP, mohl tu posádku mít až do T10. Protože takhle to vychází zatím tak, pokud by chtěl hrát T6, T8 a T10 s danou posádkou, že by mohl expit zdarma posádku až od T7 a pak by stejně musel přeškolovat. IMHO by to při expení byla dobrá věc vůči hráčům. A kdo by posádku pak chtěl používat na 4 T10 tancích, tak by si to hold přeškolil.

2) orientační datum toho SB? Už to bude teď někdy nebo to je info o něčem, co se bude testovat třeba až za čtvrt roku?

Obávám se ale, že tyhle změny budou na oko že bude posádka na 4 tanky, ale ve výsledku to bude nakonec stát více goldů než doposud. Není známo, zatím, zda např. ty další tři tanky se nebudou muset odemykat za goldy. Není známo, zda při přeškolení na jiný tank se bude moct vybrat vždy čtveřice tanků nová, nebo za goldy zvlášť každý nový tank, není známo, jaké pak budou ceny za přeškolování - jestli bude tanková skupina za cenu jednoho člena posádky, nebo vždy za všechny členy posádky bez možnosti to měnit jako nyní, nebo zda vůbec cena zůstane současná a nebude sama o sobě navýšena. Případně kombinace všeho dohromady. Trochu se obávám, že to udělají zase jako cucačku goldů od hráčů.

Taky doufám, že ošetří to, aby všechny tanky měly pak sjednocené posádky, aby na jednom MT to nebylo jinak než na jiném, jelikož pokud ty tankové skupiny nebudou dělitelné na jednotlivé členy, pak by se mohlo stát, že by někdo byl na daném tanku "zbytečný " a tím celá ta tanková skupina by byla pro daný tank méně vhodná, jelikož by ji neplatil nějaký z těch bonusů. Ale to předbíhám, uvidíme na SB, jen píšu možné problémy, které doufám, budou ještě před SB vyřešeny, kdyby k nim mohlo po změnách skillů apod. docházet.

SWAT0013 #267 Posted 25 March 2020 - 08:13 PM

Brigadier

• Player
  • 32212 battles
  • 4,945
  • [KHIL] KHIL

View Postrejnok1, on 25 March 2020 - 04:22 PM, said:

WG změní nějakým způsobem hru. Některé tanky přesune atd... Posádky teď neřeším.  Tato změna se de facto nedotkne těch, kteří ji hrají déle. Jinými slovy mají některé tanky vyzkoumané. Dojde ke změnám a přesunům ve stromě způsobem, který umožní snadněji tyto tanky získat. V tom se asi shodneme. Nicméně hráči, kteří tyto tanky, které budou změněny už mají, mohli je hrát a využívat již dříve.  Takže těch se změna jako taková nedotkne. Hráli/mohli hrát již dříve.

Pak je tady skupina hráčů, kteří ty tanky zkoumali teď, protože je chtěli koupit ve slevě. Používali plánky, volné zkušenosti atd. Ti si ty tanky  pořídili se slevou, takže ušetřili. Opět o nic nepřišli. A pak je tady skupina hráčů, kteří tak nějak hrají a na některé taky, které budou přesunuty mají nějaké plánky. V okamžiku, kdy k přesunu dojde, ztratí plánky, které na oněch tancích byly. takže WG se rozhodl, že tuto ztrátu nahradí tím, že plánky rozloží a vrátí. 

Takže vlastně nikdo o nic nepřišel. Z mého pohledu je to OK.

Jak jsem psal, pokud někdo onen tank má a má ho za plánky nebo volné zkušenosti může ho používat dříve než ostatní. 

Jaké ztratí plánky? Oni ty tanky snad budou muset expit? Ty tanky zmizí ze hry? Oni ty tanky snad budou mít dražší? Ty jejich tanky nebudou odměnové, zatímco současných majitelů budou? Nebo snad na tyto tanky nebude NIKDY sleva (to nemáme potvrzeno, ale silně o tom pochybuji, navíc by to i tak byl hodně chabý důvod)? 

Ne, dostanou možnost pořídit úplně stejné vozidlo, jako současní majitelé de facto tak, že jim WG dodá zbylé plánky.

Tak k čemu se jim potom ještě má něco vracet??? :facepalm:

Edited by SWAT0013, 25 March 2020 - 08:18 PM.

methoz #268 Posted 25 March 2020 - 08:17 PM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 16235 battles
  • 1,105
  • [CZSL] CZSL

Mě především zaráží, proč se sem cpou neexistující nesmysly, kolové s****** atd - proč nemůžete přidat zajímavé tanky, kořistní stroje pro Němce atd - byť  za cenu prototypů nebo tak. "odstranit" ikonické tanky... chjo Ale vymýšlet si nový tank každý měsíc, podle toho, kolik potřebuju z lidí vyrazit....

Celkově - téměř nikdo tenhle patch nechce, ale WG to nezajímá - skvělý přístup. Oslava 10 let, Spíš poprava...

Edited by methoz, 25 March 2020 - 08:20 PM.

Sstyx #269 Posted 25 March 2020 - 08:27 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 19038 battles
  • 4,751
  • [DAFFY] DAFFY

View PostLeeroy_YOLO, on 25 March 2020 - 08:06 PM, said:

1) 

Znovu zmíním při této příležitosti, že by bylo vhodné, aby se na tanku dal přikoupit nějaký nový status - př. T8 tank - šel by mu pořídit prémiový status za 10k goldů, odměnový status (bez kreditů, ale s XP a posádkami) za nějakou menší část kreditů a ještě za menší část kreditů nějaký status, kde by šla měnit jen posádka. (byť s posádkou 2.0 by to bylo využitelné méně, ale aspoň by to byl tlak na to, abyste to s cenami nepřehnali, prostě tak, aby to bylo dražší než přeškolení posádky, ale levnější, než opakované přeškolování posádky).

2)

Ano, je to tak dobře, mě mrzí i u prémiáků, že mají jen jedno dělo - viz třeba T-34-85M by mohla mít na výběr i tu houfnici. Mě by se ta možnost líbila. T-34S by mohl mít i to flusátkové dělo s penetrací nějak 180 mm a rychlost střelby pod 2 vteřiny, to je taky fajn varianta na výběr, která bohužel u prémiových strojů není (a třeba to byl i důvod, proč jsem si T-34S nekoupil a defacto mě nezajímá;)

3)

poprosím o předběžnou zpětnou vazbu, ať to dají aspoň na pět tanků, případně na 4 tanky bez omezení a 5 tanků v linii... aby hráč, co nemůže moc přeškolovat za goldy, mohl využít při expení posádku na tierech 6, 7, 8, 9 a 10 bez nutnosti goldů. A nebo aspoň přidejte k odměnám denních misí nějakou "sadu na odmontování posádky" aby šlo jednou za čas přeškolit zdarma. Předpokládám, že ta změna posádek na 4 tanky je krokem i pro hráče, co nemají moc posádek a nemohou je moc přeškolovat, tak by to byl logický krok, aby od T6, která už chce přece jen trochu více XP, mohl tu posádku mít až do T10. Protože takhle to vychází zatím tak, pokud by chtěl hrát T6, T8 a T10 s danou posádkou, že by mohl expit zdarma posádku až od T7 a pak by stejně musel přeškolovat. IMHO by to při expení byla dobrá věc vůči hráčům. A kdo by posádku pak chtěl používat na 4 T10 tancích, tak by si to hold přeškolil.

4)

orientační datum toho SB? Už to bude teď někdy nebo to je info o něčem, co se bude testovat třeba až za čtvrt roku?

5

Obávám se ale, že tyhle změny budou na oko že bude posádka na 4 tanky, ale ve výsledku to bude nakonec stát více goldů než doposud. Není známo, zatím, zda např. ty další tři tanky se nebudou muset odemykat za goldy. Není známo, zda při přeškolení na jiný tank se bude moct vybrat vždy čtveřice tanků nová, nebo za goldy zvlášť každý nový tank, není známo, jaké pak budou ceny za přeškolování - jestli bude tanková skupina za cenu jednoho člena posádky, nebo vždy za všechny členy posádky bez možnosti to měnit jako nyní, nebo zda vůbec cena zůstane současná a nebude sama o sobě navýšena. Případně kombinace všeho dohromady. Trochu se obávám, že to udělají zase jako cucačku goldů od hráčů.

Taky doufám, že ošetří to, aby všechny tanky měly pak sjednocené posádky, aby na jednom MT to nebylo jinak než na jiném, jelikož pokud ty tankové skupiny nebudou dělitelné na jednotlivé členy, pak by se mohlo stát, že by někdo byl na daném tanku "zbytečný " a tím celá ta tanková skupina by byla pro daný tank méně vhodná, jelikož by ji neplatil nějaký z těch bonusů. Ale to předbíhám, uvidíme na SB, jen píšu možné problémy, které doufám, budou ještě před SB vyřešeny, kdyby k nim mohlo po změnách skillů apod. docházet.

Bod 1. Toto zní zajímavě, ale reálně kolik hráčů by o toto mělo zájem při porovnání vysoká cena - jedna výhoda/dvě výhody, jak by to bylo u takového tanku v případě prodeje, byl by nějaký limit, kdyby byl limit, šlo by ho nějak resetovat atp? Každopádně si to zapisuji pro předání.

Bod 2. Myslím, že to zde již na foru i několikrát dříve padlo, ale jistá si teď nejsem. Bohužel nevím momentálně, zda je něco takového v plánu nebo se nad tím uvažuje. Budu mít uši našpiclované!

Bod 3. Toto je fáze, u které se teprve bude testovat co a jak,  není to prozatím na 100% a může se to měnit. Toto byl jen postřeh, celkově tam bylo mnoho informací. To omezení na třídu a národ máš i teď v tomto zatím nezazněla žádná změna, pokud to chápu dobře, tak by sis přál změnu i v tomto ohledu? Nebo to myslíš jinak?

Bod 4. Bohužel nemohu orientačně říci datum, tento rok. Celkově se snažíme vyhýbat tomu, abychom poskytovali data, jelikož může nastat něco, co posune danou akci/test a poté byste mi mohli zazlívat, že jsem lhala a řekla vam jedno a datum je přitom jiné. Viz. CW.

Bod 5. Toto je testovací fáze, uvidíme jak to bude vypadat, informace k tomuto budou postupně přibývat. Toto je celkové shrnutí toho, co kolem posádky padlo na streamu, není to tedy tak, že by bylo rozhodnuto a šmitec. Vše se bude rozhodovat při testování s hráči a ze zpětné vazby. Ohledně počtu posádky - ano, i toto je jeden z bodu, na který se pozorně díváme.

zuu_2016 #270 Posted 25 March 2020 - 09:15 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13282 battles
  • 541

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 08:27 PM, said:

Bod 1. Toto zní zajímavě, ale reálně kolik hráčů by o toto mělo zájem při porovnání vysoká cena - jedna výhoda/dvě výhody, jak by to bylo u takového tanku v případě prodeje, byl by nějaký limit, kdyby byl limit, šlo by ho nějak resetovat atp? Každopádně si to zapisuji pro předání.

Třeba mně to přijde hodně zajímavé a některé tanky v garáži bych si tak hned nastavil. Hlavně proto, že mě bavily, hrál bych je dál, ale současně jsem dál expil linii a neměl jsem další posádku s nulovými perky. Třeba na Pz IV H bych občas rád poslal posádku z E50 a zahrál si s ním. A zaplatil bych za něj radši než za většinu stávajících prémiáků 5. tieru. Ale jen kdyby měl houfnici, samozřejmě.

Edit: na druhou stranu tohle asi vyřeší posádka 2.0. Ale proč si nepřiplatit i za vyšší výdělky a expení posádky na tom kterém tanku.

Edited by zuu_2016, 25 March 2020 - 09:16 PM.

Taramtum #271 Posted 25 March 2020 - 11:28 PM

Lieutenant

• Player
  • 23259 battles
  • 1,515
  • [_AF_] _AF_

View Postrejnok1, on 25 March 2020 - 04:22 PM, said:

Spoiler

Vybral jsem jen část textu na který reaguji, doufám, že jsem nezměnil celkový kontext.

Jiný pohled, který si nedělá ambice na popření tvého. A pak jsou zde hráči, kteří si vyexpili T10 jen za hraní jiných tanků a 64k volných expů při hraní jiné linie. Jako například Panther 1 z HK12 + několik plánků. Takže ono zrychlení vývoje může být vlastně i zpomalení. Když k tomu připočteš, že počet expů na týr se vlastně zvyšuje, tak všechno pod týr 5 je jen velmi snadno přeexpitelný balast {ač jsem ho hrál rád a s chutí}, který zkušenější hráč jen přeexpí. Spíš než pro nováčky v tom vidím zjednodušení pro zkušenější hráče.

View PostSchmudla, on 25 March 2020 - 05:01 PM, said:

Spoiler

Naprosto ti rozumím, ale já měl Churchil GC rád. Byl jsem dokonce druhý na serveru. Což není u něj velký problém :-). Bylo to moje první TDcko a druhá šestka. Naučilo mě několik zajímavých pozic a jak se nenechat spotnout. A jednou si zahrát na stíhače a stíhat TOGa. Nezapomenutelný zážitek, když jsem zjistil, že je to rychlofluska :-D. A také několik ošklivých zlozvyků, to musím přiznat. Jendou jsme s kolegou v četě na útesech skoro uhéčkovali posádku v O-HO, že se, chudák, odplazil do bezpečí a my jsme mohli nepřítele konečně přejet a dorazit. Tedy já ne, já jsem tak nějak dorazil už jen k vraku :-). Jen já jsem mu vzal 5 členů posádky. Jo to byli časy, kdy na to byl čas. Jak říkáš taktika pro třesoucí ruce a želvý reflexy, kolegovi bylo přes šededást a moje reflexy za moc nestojí :-).

P.S.: Tímto jsem chtěl skrytě naznačit, že ne každému vyhovuje neustále zrychlování hry.

DoDo911 #272 Posted 25 March 2020 - 11:54 PM

Private

• Player
  • 29247 battles
  • 3
  • [UNIAV] UNIAV
Jestli jsme to dobře pochopil tak kompenzace za to že jsem do tanku který se stane sběratelským dal 200 000 expů mi někdo kompenzovat nebude? To jako že jsem to expil na prd a ostatní si to prostě koupí protože dojedou jinou 10 od daného národa. To nejsou změny které by mě zrovna nadchly a byl bych z nich happy.

Leeroy_YOLO #273 Posted 26 March 2020 - 12:36 AM

Brigadier

• Player
  • 7316 battles
  • 4,287

View PostSstyx, on 25 March 2020 - 09:27 PM, said:

Spoiler

1) Mohlo by to být něco jako vyzkoumatelný modul, tak platitelný modul, který se ale na tank neumisťuje jako motor apod. a nedá se prodat - zaplatíš si modul jednou a už ho budeš mít napořád. Prodáš tank, dostaneš 50 % kreditů, koupíš tank zpět za kredity, modul máš "vyzkoumán". Pokud by to bylo na ty "tiery" čím více se zaplatí, tím více bonusů, tak by to k tomu i vybízelo, aby to bylo stromově T1 > T2 > T3 a ta T3 (prémiový - jak xp a posádka, tak i kredity) by pak dohromady s cenou T1 a T2 stála třeba těch 10k kreditů, jako běžný PT podle běžného oceňování WG, zároveň by třeba ta T3 úroveň nebyla dostupná pro vyšší tiery než 8. Šlo by to pořídit např. až v případě elitního stavu tanku. To jsou už ale méně podstatné detaily.

Něco podobného je, nebo aspoň bylo, na AW - dalo se pro tank pořídit za nějaký obnos vylepšení, který z něj udělal poloviční prémiák (poloviční navýšení zisku kreditů oproti klasickému prémiovému tanku). Cena takového vylepšení samozřejmě nestála zdaleka tolik, jako komplet nový prémiový tank. Ale když měl hráč rád nějaký tank, tak si na něj prostě koupil tohle vylepšení, koupil si na něj pěknou kamufláž apod. - vypiplal si ho, aby se mu s ním dobře hrálo.

2) je to možné, myslím, že ani já to nepíši poprvé :D

3) Myslím to tak, že by byl jen rozšířen počet tanků ze 4 na 5, to znamená, že bych např. vyexpil T6 tank a pořídil si do ní posádku. Př. T-34-85. Expím dál T-43, T-44, Obj 430 a Obj 430U a vždy, když vyexpím ten tank, tak nemusím přeškolovat, ale přidám si nový tank do té posádky. Teď je limit 4, tzn. mohl bych to tak udělat až od sedmého tieru, ale už na T6 je pro expení potřeba více her, tak už tam by se dala expit posádka. Navíc, pokud bych chtěl hrát nějaké ty vaše akce, ty jsou na T6, T8 a T10, tak bych takhle měl posádku jak pro T-34-85, tak pro T-44 (respektive T-44-100) a pro Obj 430U aniž bych musel přeškolovat.

Uzamknutí na národ a typ tanku jsem v tomto řešit nechtěl a asi proti tomu nic nemám - líbilo by se mi samozřejmě, kdybych mohl mít jednu posádku jak pro MT tak HT, ale chápu, že kvůli počtu členů, rolím členů a skilům (a kvůli nutnosti více posádek) je snazší to uzamknout i na třídu.

Myslím, že by to WG zase tolik neudělalo ale hráčům by to mohlo pomoci (hlavně neplatícím a těm, co nemají čas hrát moc), protože pokud budu moct dát posádku na 4 tanky, když budu hrát pouze TX, tak ty 4 tanky stejné třídy najdu snad jen u rusů, čili rozšíření na 5 by vám moc neuškodilo, protože v jiných národních větvích, tam toho na výběr fakt moc není. Navíc by pak šla využít i ta 100 % posádka, co se dává na 1. tieru, že by se doexpila až do 5. tieru a pak se jen přeškolila na 6-10 tier tanky v dané linii a expila by se dál.

Ještě mě u toho napadá, jak to bude řešeno, když budu mít posádku na 4 tanky, přičemž s jedním tankem bude v bitvě - zda půjde použít posádka s jiným tankem do bitvy nebo budou ty 4 tanky blokované + zda půjde mít třeba dvě posádky na stejnou čtveřici tanků, abych mohl točit ty dva tanky. Ale to se uvidí pak na tom SB, je to jen předběžná úvaha. Pokud by nešlo mít víc posádek na stejnou čtveřici tanků a zároveň by ostatní tři tanky musely čekat na návrat posádky z bitvy, pak by se toto využilo zejména jen při expení a nebo při hře různých tříd/národů. Což by nebyl problém, ale zase tím spíše by těch 5 tanků v rámci jednoho národa a třídy IMHO nevadilo.

4) jasně, chápu. Já to nemyslel přesně, ale spíš stylem čekejte to brzy / je to jen průběžná informace o tom, co se plánuje. Čili výraz "tento rok" beru jako že to nebude na SB třeba za týden a to mi stačí. Tedy pravděpodobně to nebude na SB už takhle brzo a změnit se to může... :)

5) Jasně, to byly jen takové předběžné myšlenky, abych si na to pak třeba vzpomenul, případně abych si potvrdil tip. Do SB nemá smysl nic moc řešit - tedy max. vzít ty myšlenky, zkontrolovat to s tím, co je momentálně v plánu a pokud by to něco z toho obsahovalo, tak to ošetřit rovnou už do SB, ať se pak může testovat přímo ten princip a funkčnost a ne zbytečně to, že něco není doladěno, ale to snad bude ok. Tak jen doufám, že pak někdy nezapnu SB a nevyskočí na mě "zaplať tolik tisíc goldů za toto, tolik tisíc goldů za tamto" a pak můžeš mít posádku na 4 tanky :D

ymo_CZ #274 Posted 26 March 2020 - 09:11 AM

Sergeant

• Player
  • 24057 battles
  • 237

Celá tato diskuze je vlastně úplně zbytečná. WG si to stejně udělá, tak jak bude chtít. Zpětná vazba od hráčů je věc, která je ve skutečnosti nikdy moc nezajímala (čest pár výjimkám). Jediné na co od hráčů slyší a budou slyšet, jsou jejich peníze. Takže kdo se cítí podveden a má oprávněnou obavu z toho, co se v tomto světle stane s posádkama, který si člověk piplal za goldy (a reálné peníze), tak prosím přestaňte WG platit. Žádný premium účet, žádné goldy, žádné premium tanky a uvidíme, jestli se za půl roku něco změní.

WG a jejich hry k životu nikdo nutně nepotřebuje, ale naopak WG k životu nutně potřebuje platící hráče. To je dobré si uvědomit (i v kyperském paláci).

el_vadis #275 Posted 26 March 2020 - 10:00 AM

Private

• Player
  • 38032 battles
  • 3
Zdravím, ja len k tej zmene technologického stromu resp. zberateľských tankov nebolo by prehľadnejšie keby tá sekcia nebola de facto skrytá ale bola by zobrazená v tom technologickom strome pod prémiovými vozidlami? Tým pádom by teda boli na jednom mieste  prehľadne oddelené a viditeľné 1. hlavný technologický strom  2. prémiové tanky a  3. zberateľské tanky ;)

_Habera_ #276 Posted 26 March 2020 - 10:16 AM

Sergeant

• Player
  • 24514 battles
  • 237
  • [S_GO] S_GO

View Postel_vadis, on 26 March 2020 - 10:00 AM, said:

Zdravím, ja len k tej zmene technologického stromu resp. zberateľských tankov nebolo by prehľadnejšie keby tá sekcia nebola de facto skrytá ale bola by zobrazená v tom technologickom strome pod prémiovými vozidlami? Tým pádom by teda boli na jednom mieste  prehľadne oddelené a viditeľné 1. hlavný technologický strom  2. prémiové tanky a  3. zberateľské tanky ;)

To určite áno ale plačeš na nesprávnom hrobe, spätná väzba tu nefunguje ,ale to si si už asi všimol.

Edited by _Habera_, 26 March 2020 - 10:28 AM.

il_lucky #277 Posted 26 March 2020 - 12:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35110 battles
  • 319
  • [-H_K-] -H_K-

View Postel_vadis, on 26 March 2020 - 09:00 AM, said:

to je sice dobry napad,ale nezabudaj,ze WG ma opacne zmyslanie,takze miesto 1 daju dvojku alebo opacne lebo nemaju ine napady,resp. si myslia,ze to co ich napadne je najlepsie a nic to neprekona,je to sice smutne,ale je to tak :D

Haro_64 #278 Posted 26 March 2020 - 04:04 PM

Private

• Player
  • 20370 battles
  • 26
  • [COV1D] COV1D

View Post71robson, on 25 March 2020 - 05:35 PM, said:

Ahoj Sstyx len tak sa spýtam, Tebe vôbec nevadí, že veľká časť komunity a to nielen českej a slovenskej je pobúrená a cíti sa že ich WG odrbalo ?

to máš ako odkiaľ? 

Schmudla #279 Posted 26 March 2020 - 05:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41241 battles
  • 1,478
  • [BIA] BIA

View PostHaro_64, on 26 March 2020 - 05:04 PM, said:

to máš ako odkiaľ? 

zkusi si přečíst pár stránek zpátky ... :facepalm:   a ano jako komunitu bych v tomto případě klidně označil lidi kteří se aktivně zapojují na fóru, zbytek není v tomto případě relevantní protože hru - vývoj, sandbox, ST a jiné, roztomile protichůdné informace od WG, nejspíš vůbec nesleduje ...

vongege #280 Posted 26 March 2020 - 07:14 PM

Corporal

• Player
  • 71136 battles
  • 197

View PostHakanan, on 25 March 2020 - 01:43 PM, said:

Už se nemohu dočkat, jak v posádce 2.0, 3 ze 4 posádek se 4-5 skilly od jednoho typu vozidel a národa (ano i 4 takové posádky jednoho typu a národa mám) budu moct spláchnout do záchodu, jelikož budou úplně zbytečné. Asi nemohu očekávat, že všechny expy z těch 4řech posádek se mi převedou na jednu že?

"Milé" WG, dejte své pracky pryč od osádek, proč nemohou zůstat v této podobě i nadále, to by mě fakt zajímalo. Mnohem lepší by byla revize nabídky perků, které členové osádky mohou získat. Proč musíte vždy vše totálně přeorat, když by stačila menší, praktičtější úprava? Milá Sstyx, helmu, kalhoty, brnění a rukavice si nechej na maškarní.

"Milé" WG, přestaňte provádět zhovadilé úpravy map. Prakticky každá nově "upravená" mapa je horší než ta původní - viz např. pro mě superohavný Erlenberg, nebo Rybářský přístav či Charkov anebo Ruinberg s Opatstvím.

"Milé" WG, jak dlouho hodláte diskriminovat ostatní hráče kolovými "výtvory" s fyzikou jízdy popírající pozemské gravitační zákony, s autoaimem pro střelbu (či tomu podobným systémem), kdy v plné 80 až 90 km rychlosti do Vás nasypou z dálky prakticky vše, co vypálí nebo neuvěřitelnou odolností, kdy po přímém zásahu 120 mm dělem dojde buď k odražení střely !!!! nebo max. poškození kola, které si pak toto UFO odfičí lehce sníženou rychlostí opravit někam za roh? Neskutečné. U ostatních vozidel tento mód není povolen a u těchto zmrskaných hybridů ano.

"Milé" WG, nemyslíte, že rozsah RNG ± 25 % je trochu více než široký?? Aby se průměrná průbojnost např. 250 mm mohla pohybovat od 188 až do 312 mm???

Milé "WG", proč se urputně snažíte zkracovat bitvy tím, že předěláváte k horšímu mapy, zavedli jste "skvělý" MM, který podstaně zvýšil počet turbo bitev 15 : 0 až 5, snažíte se urychlit přístup co nejvíce nováčkům na nejvyšší tiery (viz chystaná aktualizace), kteří neví, jak hrát (mezi námi, já sice taky nejsem žádná hvězda, ale svoje si uhraju ) a kteří by si měli ty základy osvojit na nižších tierech, které vy hodláte RADIKÁLNĚ zredukovat. Že by v tom byly jen ty mrzké peníze??? Nenene, vy se vlastně snažíte "zpříjemnit či obohatit zážitek ze hry" těmito "úpravami". Komu, normálním hráčům a veteránům, kteří mají odehráno x desítek tisíc bitev? Na ty kašlete zvysoka se vztyčeným prostředníkem.

Nemilé WG, proč chcete schovat do šuplíku SKUTEČNÉ historické tanky, které se SKUTEČNĚ vyrobily, ať už v několika kusových nebo až desetitisícových sériích??? Jo, jo, tanky jen z výkresů vypadají lépe, co? A technologické stromy byly nepřehledné - ptám se, komu??? Opět by stačila jen malá úprava, kterou zde některý jedinec napsal.

Omlouvám se všem, že jsem takhle bouchnul, ale po více než 7 letech hraní této hry mohu konstatovat, že je to čím dál horší. A když čtu o chystané aktualizaci, tak se mi z toho začíná dělat zle. Přesně, jak to na předešlých stránkách napsal jeden z hráčů - furt něco flikovat, opravovat (a neopravit) a raději předhodit něco nového, co sice bude mít opět problémy a ale čím jim zavřeme huby, aby pořád neotravovali, že něco nefunguje a že nic proti tomu neděláme.

P.S.   Strašně fandím ruskému fóru, které má asi největší vliv na brždění WG v zavádění HOVADIN do této KDYSI SUPER hry.

Davaj, bráťja, za ródinu!!!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users