Jump to content

Prvky nového vyvážení v aktualizaci 1.9

• This topic is locked This topic is locked
442 replies to this topic

Hugo_bear #321 Posted 28 March 2020 - 06:30 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 24333 battles
  • 3,092
  • [_AF_] _AF_

děláte jako byste nevěděli, že WG přeci naslouchá komunitě, všechno dělá jen na její přání :teethhappy:

tak se konečně do té komunity taky začleňte, ať začnou naslouchat i vám

SRudolf #322 Posted 29 March 2020 - 11:48 AM

Lieutenant

• Player
  • 39104 battles
  • 1,684

Plody Začlenění

View PostHugo_bear, on 28 March 2020 - 05:30 PM, said:

děláte jako byste nevěděli, že WG přeci naslouchá komunitě, všechno dělá jen na její přání :teethhappy:

tak se konečně do té komunity taky začleňte, ať začnou naslouchat i vám

ExiZtenZ #323 Posted 29 March 2020 - 03:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 45115 battles
  • 655
  • [KST] KST

Asi hloupý dotaz, ale nejsem si jistý, takže se raději zeptám zkušenějších:

Sběratelská vozidla budou potřebovat garážové stání nebo budou mimo tento systém tak nějak "ve vzduchu" a garážová stání co zatím potřebovaly se uvolní ?

Bery_CR #324 Posted 29 March 2020 - 03:32 PM

Colonel

• Player
  • 66624 battles
  • 3,570
  • [KOBD] KOBD
Kazde vozidlo musi mit sve stani...

ExiZtenZ #325 Posted 29 March 2020 - 04:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 45115 battles
  • 655
  • [KST] KST

View PostBery_CR, on 29 March 2020 - 03:32 PM, said:

Kazde vozidlo musi mit sve stani...

Díky, myslel jsem si to.

MakeMeSweat #326 Posted 29 March 2020 - 04:25 PM

Colonel

• Player
  • 25793 battles
  • 3,923
  • [KHIL] KHIL
"Zberatelske" vozidla su uplne standardne tech tree vozidla so vsetkym. Akurat nie su v tech tree ale  nahadzane na kope v inej kolonke. Zberatelske je honosny pozostatok toho co s nimi planovali urobit na zaciatku. IMO by bolo lepsie aby ich premenovali na Zberacske. Neviem kto iny okrem zberaca s problemami bude o ne teraz stat.

Edited by MakeMeSweat, 29 March 2020 - 05:03 PM.

zuu_2016 #327 Posted 29 March 2020 - 05:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13161 battles
  • 514

View PostMakeMeSweat, on 29 March 2020 - 04:25 PM, said:

"Zberatelske" vozidla su uplne standardne tech tree vozidla so vsetkym. Akurat nie su tech tree ale na nahadzane na kope v inej kolonke. Zberatelske je honosny pozostatok toho co s nimi planovali urobit na zaciatku. IMO by bolo lepsie aby ich premenovali na Zberacske. Neviem kto iny okrem zberaca s problemami bude o ne teraz stat.

Navrhuji "Sebraná vozidla".

Greece007 #328 Posted 29 March 2020 - 07:29 PM

Private

• Player
  • 82246 battles
  • 3
  • [CZPTS] CZPTS

Zdravím.

Opravdu nemám nic proti novým hráčům,každá hra je potřebuje a vývoj nezastavíš,ale proti letům nazpátek je dnes vše o tolik jednoduší, neustálé akce,slevy atd... , vždyť už se to nedá ani vše využít.

Myslím že ta snaha to nováčkům ulehčit je už za hranou.

A hlavně jsem přesvědčený ,že je WOT ochuzuje o ten zážitek a fajn pocit ,že si tu posádku a tank opravdu zasloužíš. Pokud se k něčemu dopracuješ za dva dny,tak tam to kouzlo a radost prostě nemůže být.

Ale taky je možné že jsem prostě starej vůl a dnes se na vše pohlíží jinak.

At  WOT  udělá extra bitvy s dvouhlavňovýma,kolovejma vehiklama, at k tomu ještě přidá něco s raketama a věřím že své fanoušky najdou.:)

Hakanan #329 Posted 29 March 2020 - 08:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 53031 battles
  • 561
Možná by si WG mohlo tady na tomto případu kolegy veterána povšimnout, že to asi nebude opravdu úplně ok, když to dokonce přesvědčí hráče po cca 8mi letech a 80k her si tu teprve svým 3. komentem za celou svou herní existenci postěžovat. 

V_RS #330 Posted 29 March 2020 - 10:38 PM

Private

• Player
  • 14519 battles
  • 5

Také se přidávám ke skupině, které se nový tech strom a sběratelská vozidla nelíbí. Argument, že se tím zpřehlední stromy je blbost. Pokud se v nich někdo neumí orientovat, pak je asi... :P

Jak sleduju složení odpovědí, většině se tato změna také nelíbí, no nicméně WG si změny stejně odůvodní a prosadí, takže názory jsou asi zbytečné...:(

Sstyx #331 Posted 30 March 2020 - 11:44 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18931 battles
  • 4,684
  • [DAFFY] DAFFY

View Postmethoz, on 28 March 2020 - 01:49 PM, said:

16 stránek o všem možném , toho OT je tu až až...-

A když to WG nezajímá, že lidi vesměs nemají zájem - co takhle něco o co mají zájem - nové mapy, či případně návrat starých map? Dočkáme se někdy?

Nová mapa Berlín a starší mapa Perlová řeka právě procházejí úpravami, brzy k tomu bude více informací :) 

Schmudla #332 Posted 30 March 2020 - 01:18 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41188 battles
  • 1,477
  • [BIA] BIA

View PostSstyx, on 30 March 2020 - 12:44 PM, said:

Nová mapa Berlín a starší mapa Perlová řeka právě procházejí úpravami, brzy k tomu bude více informací :) 

to by mě zajímalo co provedou z perlovkou aby z tohoto "etalonu" koridorových map udělali něco kde nebudou 3, 2, 1, no dobře možná 1 cesta, kde to nezkončí přestřelováním přes věž ...   to je takový problém ty mapy pořádně rozrýt a rozvlnit, hodit sem tma křoví, aby se to dalo hrát na přepady a obchvaty ? a tím nemyslím, tak že tady dáme křoví kde si každou hru stoupne TDčko a všichni o tom ví ...     čím víc hraju tím víc mi přijde že každá mapa jsou 2-3 koridory a zbytek mapy je tma jenm na okrasu, protože po něm nikdo příčetný nejezdí ... není to škoda ?    
skoro se to bojím říct ale jako ideální bych viděla třeba murovanku, přidat doprostřed ještě 1-2 čtverce a zvětšit tu vesnici tak aby tam byly 2-3 cesty (z toho jedna +- chráněná proti přímé boční palbě) tak už je to skoro mapa kde se dá něco vymyslet, teď se jezdí defakot jenom po křídlech což mi přijde škoda (a kdyby se trochu víc zahustil magický lesík (jaj ty vzpomínky na původní supermaskovacílesík :) tak aby se tma dalo trochu manévrovat ...  

a klidně tam dát pár "shooting range" ať si užijou i TDčka , ale muís tma být vždycky možnost to obejt a ne vytvářet umělé palposty ...

Edited by Schmudla, 30 March 2020 - 01:19 PM.

_Wader_ #333 Posted 30 March 2020 - 02:02 PM

Private

• Player
  • 12234 battles
  • 2
  • [L-H-C] L-H-C
Už jsem to už tady někdy zminoval , ale zjednodušování technologického stromu , je naprostá blbost .to že si nováček neumí najít tank který chce pomocí šipeček kam to jde , tak už opravdu nevím jak "velká" musí být jejich inteligence . A hlavně s tím naštvete dlouhodobější hráče hráče ( včetně mě ) . Vyzkoumal jsem si amx 30 , narval jsem do toho ty národní a univerzální fragmenty , abych pak zjistil že jsem si za to mohl vyzkoumat B-C25 AP , a amx 30 si jen koupit bez výzkumu ? To mi přijde trošku nefér. 113 nebudu ani zminovat , protože WZ 111 1-4 mě dost bavilo a stejnak bych nevěděl co dál s tím . zkuste se nad tím trochu zamyslet ( pokud to teda jde ) a zkusit něják kompenzovat hráče kteří do toho nasypali svůj čas a nervy . ( U low tierů tohle ani tolik neřeším , tam mi je těch pár bitev ukradených ) . Předem díky za vyjádření  

sTeblo #334 Posted 30 March 2020 - 02:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16423 battles
  • 700
  • [OMGOD] OMGOD

View PostGreece007, on 29 March 2020 - 07:29 PM, said:

Zdravím.

Opravdu nemám nic proti novým hráčům,každá hra je potřebuje a vývoj nezastavíš,ale proti letům nazpátek je dnes vše o tolik jednoduší, neustálé akce,slevy atd... , vždyť už se to nedá ani vše využít.

Myslím že ta snaha to nováčkům ulehčit je už za hranou.

A hlavně jsem přesvědčený ,že je WOT ochuzuje o ten zážitek a fajn pocit ,že si tu posádku a tank opravdu zasloužíš. Pokud se k něčemu dopracuješ za dva dny,tak tam to kouzlo a radost prostě nemůže být.

Ale taky je možné že jsem prostě starej vůl a dnes se na vše pohlíží jinak.

At  WOT  udělá extra bitvy s dvouhlavňovýma,kolovejma vehiklama, at k tomu ještě přidá něco s raketama a věřím že své fanoušky najdou.:)

Jojo, nejkrasneji to jde videt na tech posadkach... na E100 mam posadku se 1700 bitvama. Ma 2,5 perku (je to moje prvna lajna, co jsem hral). Posledni lajna, co jedu je Leopard. Na nem mam 170 bitev a 3 clenove dojizdeji 4. perk, velitel je v pulce pateho. Hezky no. Divim se, ze nekomu vadi planovane prepracovani posadek. V dnesni dobe uz si posadku udela prakticky kazdy na uroven veteranu. 

Rovano #335 Posted 30 March 2020 - 02:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 49008 battles
  • 579
  • [1CZE] 1CZE

View PostsTeblo, on 30 March 2020 - 02:09 PM, said:

Jojo, nejkrasneji to jde videt na tech posadkach... na E100 mam posadku se 1700 bitvama. Ma 2,5 perku (je to moje prvna lajna, co jsem hral). Posledni lajna, co jedu je Leopard. Na nem mam 170 bitev a 3 clenove dojizdeji 4. perk, velitel je v pulce pateho. Hezky no. Divim se, ze nekomu vadi planovane prepracovani posadek. V dnesni dobe uz si posadku udela prakticky kazdy na uroven veteranu. 

Dokonce jsem teď začal jezdit X. tier s 85% posádkou a bez perků a bez vybavení. :D Trošku sado, ale dá sa.

gen_sherman_69 #336 Posted 30 March 2020 - 08:41 PM

Private

• Player
  • 40157 battles
  • 21

View Post_Wader_, on 30 March 2020 - 02:02 PM, said:

Už jsem to už tady někdy zminoval , ale zjednodušování technologického stromu , je naprostá blbost .to že si nováček neumí najít tank který chce pomocí šipeček kam to jde , tak už opravdu nevím jak "velká" musí být jejich inteligence . A hlavně s tím naštvete dlouhodobější hráče hráče ( včetně mě ) . Vyzkoumal jsem si amx 30 , narval jsem do toho ty národní a univerzální fragmenty , abych pak zjistil že jsem si za to mohl vyzkoumat B-C25 AP , a amx 30 si jen koupit bez výzkumu ? To mi přijde trošku nefér. 113 nebudu ani zminovat , protože WZ 111 1-4 mě dost bavilo a stejnak bych nevěděl co dál s tím . zkuste se nad tím trochu zamyslet ( pokud to teda jde ) a zkusit něják kompenzovat hráče kteří do toho nasypali svůj čas a nervy . ( U low tierů tohle ani tolik neřeším , tam mi je těch pár bitev ukradených ) . Předem díky za vyjádření  

S tou AMX 30 som na tom tak isto. Minul som vsetky fragmenty, aby som sa na nu dostal, kedze ma zo stromu vypadnut, a potom mi laskavo oznamia, ze som ju mohol mat daleko jednoduchsie ??

Edited by gen_sherman_69, 30 March 2020 - 08:42 PM.

vongege #337 Posted 30 March 2020 - 11:33 PM

Corporal

• Player
  • 70944 battles
  • 197

View PostSstyx, on 30 March 2020 - 11:44 AM, said:

Milá Sstyx, I am very sorry, ale to zase bude majstrštyk. V minulosti jsem návrh mapy Berlín viděl (dokonce to byl klip) a byla to ohavná HRŮZA!!!! Otevřená a placatá mapa, pár mostů přes řeky, sem tam hromada bordelu a nějaké ruiny. DĚS! Zlatý ohavný Minsk nebo zmršený Charkov.

Bohužel, téměř všechny mapy, na které odborníci z WG šáhli, tak je ZMRVILI - zejména viz ERLENBERG, KAMPÁNIE a další. Tím myslím pro hráče, pro sebe je vylepšili tím, že je výrazně zjednodušili, čímž se také zkrátila délka mise a zrychlil se tak oběh peněz. Charašo sdělano.

JEDINÁ výjimka je dle mého názoru mapa Step, kde naštěstí udělali jen malou úpravu.

Chraň nás ruka Páně před jejich dalšími mapovými porody.

Proč se šahalo na Perlovou řeku? Mapa nebyla vůbec špatná, členitá, pestrá, dobře zvlněná, podobně jako kdysi Erlenberg. za ten by běloruští "kartografové" měli dostat přes držku.

Schmudla #338 Posted 31 March 2020 - 07:09 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41188 battles
  • 1,477
  • [BIA] BIA

View Postvongege, on 31 March 2020 - 12:33 AM, said:

Proč se šahalo na Perlovou řeku? Mapa nebyla vůbec špatná, členitá, pestrá, dobře zvlněná, podobně jako kdysi Erlenberg. za ten by běloruští "kartografové" měli dostat přes držku.

to byla nějaká jiná perlová řeka ne ? když to vezmu z pohledu pravé strany mám 3 cesty (jet vodou podél ostrohu jakožto 4. cesta se hrubě nedoporučuje protože naproti jsou zakempené TD v křoví;)
1/ jedu vpravo (cesta pro HT), narazím na horizont, pokud nemám věžový tank bez weakspotu (takže číftejna, nebo některé rusy, jsem v pytli), navíc si za tuhle lajnu často rády stoupají arty
2/ jedu středem ((MT, rychlejší HT protože je to do kopce) - opět horizont a přestřel přes rohy, malý problém většinou sem perfektně můžou artyny

3/ jedu vlevo (tedy "zelenou", tady cajk až na to že zhruba veprostřed je nekrytý prostor na který jako na potvoru vidí TDčka druhé strany protože tam mají vyšší kopce (tuhle stranu taky většinou protlačí druhá strana, zatímco naše protlačí pravou a pak už je ot jenom o tom kdo je ryhclejší aby pomohl druhému křídlu)
je možné že si to pamatuju blbě, už je ot pár let
taky neříkám že ostatní mapy jsou nějaký designový skvost

jenom když si člověk odmyslí kulisy okolo (které jsou teda jakože většinou hodně pěkné;) tak jsou vlastně všechny mapy stejné :((  na nějaké strategické manévry není čas, terénem jasné dané koridory to stejné neumožní ...

Taramtum #339 Posted 31 March 2020 - 11:23 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22923 battles
  • 1,463
  • [_AF_] _AF_

View Postgen_sherman_69, on 30 March 2020 - 08:41 PM, said:

S tou AMX 30 som na tom tak isto. Minul som vsetky fragmenty, aby som sa na nu dostal, kedze ma zo stromu vypadnut, a potom mi laskavo oznamia, ze som ju mohol mat daleko jednoduchsie ??

A proč jsi si nepočkal na oficiální vyjádření WG? Před každou větší změnou je CT a je více jasné jak to bude. Neustále mě udivuje, že spousta lidí předpokládá, že WG to vymyslí tak, jak si představují oni a pak jim spílají za to, že je to jinak. :-(

Edited by Taramtum, 31 March 2020 - 12:24 PM.

CzDamloCz #340 Posted 31 March 2020 - 01:20 PM

Private

• Player
  • 33790 battles
  • 5
  • [DAKN] DAKN
Když mám KV-85 v garáži, vyzkoumá se mi samo IS? Moc tomu z webu nerozumím, píšou tam: Když je vyzkoumáno KV-85: Vyzkoumejte IS... KV-85 zůstane v garáži jako sběratelské vozidlo?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users