Jump to content

Nowe Konto - jaka linia

Tanks tank new account account line

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Iron0BlooD #1 Posted 12 April 2020 - 03:21 PM

Private

• Player
  • 413 battles
  • 1

Witam, 

postanowiłem zrobić nowe konto i zacząć wszystko od nowa, stare konto nie nadaje się do niczego jedynie do gry for fun hah, pytanie moje jakie linie są teraz opłacalne, które warto robić i są potrzebne/użyteczne, klanówki itp do grania po prostu, interesują mnie wszystkie linie dostępne. 

Od razu mówię Polskich nie będę robił, bo to jak dla mnie tragedia do 7 tieru.. oraz jakieś osobiste doradzenie z waszej strony, na jakim tierze zatrzymać na dłuższą chwilę itp .. 

Dzięki. 

Sero___ #2 Posted 24 April 2020 - 10:16 AM

Corporal

• Player
  • 6668 battles
  • 189
  • [NKNZ] NKNZ

Linie:

1. 430U

2. 277

3. S. Conq

Wyposażenie:

Stabilizator+Dosyłacz+Wentylacja

Załoga:

Żarówka/Naprawa/BiA

Strzał z biodra/Naprawa/BiA

Gładka jazda/Naprawa/BiA

Bezpieczne magazynowanie/Naprawa/BiA

Ale jakby co to zapraszam do nas do klanu to Ci pewnie więcej szczegółów podpowiedzą.

HussarKaz #3 Posted 30 April 2020 - 06:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10087 battles
  • 472

View PostIron0BlooD, on 12 April 2020 - 03:21 PM, said:

Witam, 

postanowiłem zrobić nowe konto i zacząć wszystko od nowa, stare konto nie nadaje się do niczego jedynie do gry for fun hah, pytanie moje jakie linie są teraz opłacalne, które warto robić i są potrzebne/użyteczne, klanówki itp do grania po prostu, interesują mnie wszystkie linie dostępne. 

Od razu mówię Polskich nie będę robił, bo to jak dla mnie tragedia do 7 tieru.. oraz jakieś osobiste doradzenie z waszej strony, na jakim tierze zatrzymać na dłuższą chwilę itp .. 

Dzięki. 

A nie najlepiej po prostu tym czym lubisz grać? Ile rozegrałeś bitew na starym koncie, do jakiego tieru doszedłeś, jakie czołgi najbardziej lubiłeś?

Ja przykładowo mam czołgi które na forum są bardzo odradzane (np. M103) a mi dają dużo frajdy i cieszę się że je zrobiłem pomimo negatywnych opinii na forum, bo lubię nimi grać. A to chyba o to chodzi, żeby mieć fun z rozgrywki ;)

Also tagged with Tanks, tank, new account, account, line

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users