Jump to content

Match Making

Match Making

• Please log in to reply
1 reply to this topic

KizlerCZ #1 Posted 20 April 2020 - 10:32 PM

Private

• Player
  • 17442 battles
  • 7
  • [0RTEL] 0RTEL
Tak jsem se asi před měsícem vrátil ke hře po dvou letech a zjistil jsem, že co se týká skládání týmů, tak se nic moc nezměnilo, spíše naopak zhoršilo. Uznávám, že jsem o zkušenosti se hrou trochu trochu přišel, i tak se ale často dostávám mezi prvních 5, co se týče zkušeností, nebo poškození. Ale opravdu mi nepřijde normální ze 37 bitev vyhrát pouhých 12. Být to půl napůl, to bych zkousl, občas se nezadaří, ale mít tohle víceméně každý den, to je prostě masakr... Zdá se, že Wargaming problém s matchmakingem vyřešil, ale u mě a u kamarádů, kteří taktéž hrají WoT se zdá, že problém přetrvává. Hrajete s desítkou, dostanete jen desítky. Hrajete s osmičkou, pořád desítky, občas osmičky a šestky. A když už si můžete zahrát, tak dáte ránu a jdete do garáže. Pak jsou hry kdy nastřílíte 3000-4000 poškození a bitva skončí klasicky 5:15 prohrou během 4-5 minut. Asi by to opět chtělo něco udělat s MM. Ale po tomhle příspěvku si myslím, že mi to WG stejně smaže, ale snaha se cení ne?

Edited by kizler11, 20 April 2020 - 10:38 PM.

CerVus #2 Posted 21 April 2020 - 01:24 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 26889 battles
  • 1,705
  • [BIA] BIA
No, také jsem se po svém návratu divil jak si ten MM WG zjednodušilo. Nejvíc mi to vadí u tanků, které měly dříve zvýhodněný los. Ale holt co naděláme.

Also tagged with Match Making

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users