Jump to content

Kolecka

Kolecka wheeled vehicles Formulky

• Please log in to reply
66 replies to this topic

Poll: Kolecka (70 members have cast votes)

Pokud byste meli tu moc, zrusili byste kolecka?

1. Ano (53 votes [75.71%])

Percentage of vote: 75.71%

2. Ne (17 votes [24.29%])

Percentage of vote: 24.29%

Vote Guests cannot vote Hide poll

Krucifikator #21 Posted 28 April 2020 - 06:43 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26160 battles
  • 423

View PostMakeMeSweat, on 28 April 2020 - 05:35 PM, said:

Pretoze v kompetetivnom teamovom gamplay ide aj o taktiku. A to koliecka rusia. Na randome teamova taktika neexistuje. Neexistuje fog of war, push, organizovane presuny....v podstate nic.

Rozumím, tzn random rozbíjet můžou ale kompetetiv ne :facepalm: Tušil jsem to.

MakeMeSweat #22 Posted 28 April 2020 - 06:59 PM

Brigadier

• Player
  • 26790 battles
  • 4,124
  • [KHIL] KHIL

View PostKrucifikator, on 28 April 2020 - 05:43 PM, said:

Neviem co si tusil. Zjavne nevies citat. Narusaju teamovu taktiku. Nic ine. Random ziadnu teamovu taktiku nema. Skus si tresnut po tej hlave silnejsie. Mozno sa to rozbehne

Taramtum #23 Posted 28 April 2020 - 07:02 PM

Lieutenant

• Player
  • 23965 battles
  • 1,584
  • [_AF_] _AF_

View PostKrucifikator, on 28 April 2020 - 06:43 PM, said:

Když on, podle toho co tady píše, nehraje random týmově ale na sebe. Mě moc střílení nejde, tak musím hrát týmově. No a kolečka mě trápí, protože hra se scvrkla na: začátek - honění koleček. Tým kterému přežila kolečka se za ním veze a střílí zoufalce, kteří se ho snaží sestřelit. Dočišťovací práce. Tedy, jestli někomu hra v době předkolečkové připadal nudná tak nevím, jestli ji ještě v tomto podání hraje.

Ale co je zajímavé, poslední dobou hraji medka a nedostávám skoro žádná kolečka. Asi jsem si vyčerpal kvótu, když jsem hrál s LTčkama mise a 88% her jsem měl v týmu kolečka. V nepřátelském jich bylo většinou 3 a více. To je zajímavé, vezmu LTčko, a LTčkek je ve hře fůra a kolečka obvlášť, vezmu medka a po LTčkách se slehla zem nebo sem tam nějaké. Asi se WG snaží omezit hraní pásových LTček, což se jim u mě podařilo. Nejdříve jsem si na nich zkazil WR, protože když jsem jich měl 7 a více ve hře tak jsem páchal yolo sebevraždy. Co také jsem měl dělat, když jsem měl nespotnut naspotovat. A měl jsem 60% takových her. No a pak jsem začal vypouštět i hry s  5 a 3 kolečky. No a zbývajíce 12% her pouze s jedním kolččkem jsem to dal na druhý pokus. To tě hrát LTčka omrzí.

18:06 Added after 3 minute

View PostMakeMeSweat, on 28 April 2020 - 06:59 PM, said:

Neviem co si tusil. Zjavne nevies citat. Narusaju teamovu taktiku. Nic ine. Random ziadnu teamovu taktiku nema. Skus si tresnut po tej hlave silnejsie. Mozno sa to rozbehne

Random nemá strategii, ale taktiku částí týmu tam najdeš. Někdy ne, a to je pak rychlá smrt 15:2 a podobně. S tvými výsledky bych řekl, že si ji neuvědomuješ, protože by jsi to bez ní neudělal. Ke konci vyrovnanější bitvy většinou vyhraje ten tým co si nějaké taktiky vytvoří. Jednotlivci prohrávají.

Edited by Taramtum, 28 April 2020 - 07:06 PM.

MakeMeSweat #24 Posted 28 April 2020 - 07:06 PM

Brigadier

• Player
  • 26790 battles
  • 4,124
  • [KHIL] KHIL

View PostTaramtum, on 28 April 2020 - 06:02 PM, said:

Když on, podle toho co tady píše, nehraje random týmově ale na sebe. Mě moc střílení nejde, tak musím hrát týmově. No a kolečka mě trápí, protože hra se scvrkla na: začátek - honění koleček. Tým kterému přežila kolečka se za ním veze a střílí zoufalce, kteří se ho snaží sestřelit. Dočišťovací práce. Tedy, jestli někomu hra v době předkolečkové připadal nudná tak nevím, jestli ji ještě v tomto podání hraje.

Ale co je zajímavé, poslední dobou hraji medka a nedostávám skoro žádná kolečka. Asi jsem si vyčerpal kvótu, když jsem hrál s LTčkama mise a 88% her jsem měl v týmu kolečka. V nepřátelském jich bylo většinou 3 a více. To je zajímavé, vezmu LTčko, a LTčkek je ve hře fůra a kolečka obvlášť, vezmu medka a po LTčkách se slehla zem nebo sem tam nějaké. Asi se WG snaží omezit hraní pásových LTček, což se jim u mě podařilo. Nejdříve jsem si na nich zkazil WR, protože když jsem jich měl 7 a více ve hře tak jsem páchal yolo sebevraždy. Co také jsem měl dělat, když jsem měl nespotnut naspotovat. A měl jsem 60% takových her. No a pak jsem začal vypouštět i hry s  5 a 3 kolečky. No a zbývajíce 12% her pouze s jedním kolččkem jsem to dal na druhý pokus. To tě hrát LTčka omrzí.

Definuj teamove hranie. Ked ti niekto klikne atack tak ides s nim do pushu? Prikryjes tank vedla teba ked ma malo HP? Fokusujes tank ktory ti oznaci? Pushujes ty ked maju ostatni malo HP? Problem je ze netusis ako sa hra teamovo. Dobre teamovo. Je to nieco uplne ine ako random. Je to vec ktoru sa hraci randomu, aj dobri hraci, museli ucit. Pretoze to co je na randome spravne sa teamovom hrani nesmie. 

Hranie randomu to nijako nenarusuje pretoze na randome je taktika dielom jedinca. Nie tymu. Nikto na randome nievie co budu jeho spoluhraci robit, kde to budu robit a ci vobec nieco urobia. Teamova taktika na randome neexistuje. Na randome proste nema fast spot aku taktiku narusit. 

P.S. Idem pozriet nejake tvoje hry, ako sa hra teamovo

Edited by MakeMeSweat, 28 April 2020 - 07:11 PM.

MakeMeSweat #25 Posted 28 April 2020 - 07:22 PM

Brigadier

• Player
  • 26790 battles
  • 4,124
  • [KHIL] KHIL

View PostTaramtum, on 28 April 2020 - 06:02 PM, said:

Random nemá strategii, ale taktiku částí týmu tam najdeš. Někdy ne, a to je pak rychlá smrt 15:2 a podobně. S tvými výsledky bych řekl, že si ji neuvědomuješ, protože by jsi to bez ní neudělal. Ke konci vyrovnanější bitvy většinou vyhraje ten tým co si nějaké taktiky vytvoří. Jednotlivci prohrávají.

Ty si dovolujes tvrdit ze moja hra na randome so 60% recent WR je zla? Lebo jednotlivci prehravaju.  A tvoja OP team random tektik je fajn a preto mas 51% recent WR? TAktiku akej casti teamu tam najdes? Ten team nema ziadnu taktiku. Team si robi co chce. Preto je to random. A moze si robit co chce. Jedine co sa da je prisposobit tomu.  Ale to nie je taktika

Edited by MakeMeSweat, 28 April 2020 - 07:23 PM.

Krucifikator #26 Posted 28 April 2020 - 07:22 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26160 battles
  • 423

View PostMakeMeSweat, on 28 April 2020 - 05:59 PM, said:

Maďarsky moc neumím, pravda. Ale přesto jsem obsah tvého blábolu pochopil. To že ti na randomu šefik neříká co máš dělat, ještě neznamená, že tam není taktika. Pravda určitě ne v takové míře.
Ovšem to není jediný problém. Tank.... autíčko který má možnost tě spotnout, plácnout dřív než po spawnu dojedeš kamkoliv (neexistuje možnost co s tím můžeš udělat) nemá co dělat ani na randomu ani jinde.

Dle tvé "logiky" by ve hře mohli být třeba orbitální kanóny viď. dyť tam není taktika, tak co by ne :D

Edited by Krucifikator, 28 April 2020 - 07:25 PM.

MakeMeSweat #27 Posted 28 April 2020 - 07:27 PM

Brigadier

• Player
  • 26790 battles
  • 4,124
  • [KHIL] KHIL

View PostKrucifikator, on 28 April 2020 - 06:22 PM, said:

Maďarsky moc neumím, pravda. Ale přesto jsem obsah tvého blábolu pochopil. To že ti na randomu šefik neříká co máš dělat, ještě neznamená, že tam není taktika. Pravda určitě ne v takové míře.
Ovšem to není jediný problém. Tank.... autíčko který má možnost tě spotnout, plácnout dřív než po spawnu dojedeš kamkoliv (neexistuje možnost co s tím můžeš udělat) nemá co dělat ani na randomu ani jinde.

Skus si prasknut po cele silnejsie. Zatial to nezabralo. 

Ak kolesove vozidlo pride na zaciatku na moj spawn tak zomrie. Hotovo. Nic viac a ja sa despotnem a pojdem kam chcem. Ze ho nezabijes je chyba tvojich ruk a nie kolesoveho vozidla. Zbytok o taktike na randome je o post vyssie. ODpovedat na tu istu hlupost dva krat sa mi nechce. Taktika na randome s hracmi co si mozu robit co chcu. To je mega taktika. Sa nedivim ze mate take vysledky ako mate.

Taramtum #28 Posted 28 April 2020 - 07:31 PM

Lieutenant

• Player
  • 23965 battles
  • 1,584
  • [_AF_] _AF_

View PostMakeMeSweat, on 28 April 2020 - 07:22 PM, said:

Ty si dovolujes tvrdit ze moja hra na randome so 60% recent WR je zla? Lebo jednotlivci prehravaju.  A tvoja OP team random tektik je fajn a preto mas 51% recent WR? TAktiku akej casti teamu tam najdes? Ten team nema ziadnu taktiku. Team si robi co chce. Preto je to random. A moze si robit co chce. Jedine co sa da je prisposobit tomu.  Ale to nie je taktika

Ach jo, vždycky být v opozici a když nemáš tu možnost tak si ji vytvořit, že? Já jsem si dovolil tvrdit přesný opak, tudíž, že musíš mít ty nějakou taktiku se kterou vyhráváš, jen si ji neuvědomuješ. A co je to přizpůsobit se? To není taktika? Tak co to je? Strategie?

Mimochodem asi jsi se díval na někoho jiného. Ale nech to být, není to důležité.

MakeMeSweat #29 Posted 28 April 2020 - 07:42 PM

Brigadier

• Player
  • 26790 battles
  • 4,124
  • [KHIL] KHIL

View PostTaramtum, on 28 April 2020 - 06:31 PM, said:

Ach jo, vždycky být v opozici a když nemáš tu možnost tak si ji vytvořit, že? Já jsem si dovolil tvrdit přesný opak, tudíž, že musíš mít ty nějakou taktiku se kterou vyhráváš, jen si ji neuvědomuješ. A co je to přizpůsobit se? To není taktika? Tak co to je? Strategie?

Mimochodem asi jsi se díval na někoho jiného. Ale nech to být, není to důležité.

Taktiku samozrejme mam. Taktiku jednotlivca ktory sa snazi vyhrat. Ale tu nema koliecko ako narusit. Proste ju prisposobim. Tu fast spot nijako vyrazne nenarusi. A teamovu taktiku na randome nemam. Ako som pisal. Je to random. Tam si kazdy moze robit co sa mu zachce a ja nemam pravo mu to vycitat. Ale priamy dosledok je ze s nim ani nemozem spolupracovat.

P.S. https://sk.wot-life....tum-554824159/    51,37 recent WR

Edited by MakeMeSweat, 28 April 2020 - 07:44 PM.

Krucifikator #30 Posted 28 April 2020 - 07:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26160 battles
  • 423

View PostMakeMeSweat, on 28 April 2020 - 06:27 PM, said:

Skus si prasknut po cele silnejsie. Zatial to nezabralo. 

Ak kolesove vozidlo pride na zaciatku na moj spawn tak zomrie. Hotovo. Nic viac a ja sa despotnem a pojdem kam chcem. Ze ho nezabijes je chyba tvojich ruk a nie kolesoveho vozidla. Zbytok o taktike na randome je o post vyssie. ODpovedat na tu istu hlupost dva krat sa mi nechce. Taktika na randome s hracmi co si mozu robit co chcu. To je mega taktika. Sa nedivim ze mate take vysledky ako mate.

Ty jsi ale roztomilej pohádkář :D Ale razím teorii, že lepší hráč má pravdu, což jsi. Tak mi to ukážeš? Dáme si rekonstrukci jedné mé nedávné bitvy. Vezmeš si X německou artu a já žebráka, no a ukážeš mi jaký jsi ultimátní zabiják.

Jen je zvláštní, že i hráči, proti kterým je i takový král jako ty čajíček, si myslí, že ebr je úplně rozbitý.

MakeMeSweat #31 Posted 28 April 2020 - 07:51 PM

Brigadier

• Player
  • 26790 battles
  • 4,124
  • [KHIL] KHIL

View PostKrucifikator, on 28 April 2020 - 06:48 PM, said:

Ty jsi ale roztomilej pohádkář :D Ale razím teorii, že lepší hráč má pravdu, což jsi. Tak mi to ukážeš? Dáme si rekonstrukci jedné mé nedávné bitvy. Vezmeš si X německou artu a já žebráka, no a ukážeš mi jaký jsi ultimátní zabiják.

Jen je zvláštní, že i hráči, proti kterým je i takový král jako ty čajíček, si myslí, že ebr je úplně rozbitý.

Do arty ma nedostanes. To je pod moju uroven. Navyse ju urcite nebudem kvoli tebe kupovat. Ale vezmem svoj TX tank a dame odpocet. Raz nas to hodi proti sebe. Som na tvoj vykon zvedavy.

Sorry dal som niekde argument o tom ze som lepsi hrac a preto mam pravdu o EBR? Zacinam mat dojem ze tebe to trieskanie po cele uz skodi radsej s tym prestan. Ze mam viac vyher som pouzil ako argument ze asi viem vyhravat a preto si nenecham od teba tlacit do hlavy tie rozpravky o teamovej hre na randome. Ukaz mi tych super skillerov co hraju teamovo na randome. Ukaz mi ultra fialky so 70% wr co budu sharovat HP na randome. prosim prosim prstikom skemram

Edited by MakeMeSweat, 28 April 2020 - 07:54 PM.

Krucifikator #32 Posted 28 April 2020 - 07:58 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26160 battles
  • 423

View PostMakeMeSweat, on 28 April 2020 - 06:51 PM, said:

Do arty ma nedostanes. To je pod moju uroven. Navyse ju urcite nebudem kvoli tebe kupovat. Ale vezmem svoj TX tank a dame odpocet. Raz nas to hodi proti sebe. Som na tvoj vykon zvedavy.

To máš body navrch :D Kdyby mi jí nevyexpil tatínek, taky bych jí neměl. Holt mi průměrní hráči na tanky z kampaně bez housek nedosáhneme. Ale uniká ti pointa. Netvrdím že EBR je OP.
1v1 s největší pravděpodobností od normálního tanku dostane. 
Ale tvl neříkej mi, že fakt nevidíš, jak tu hru rozbijí. S tvýma statama, snad pro tu hru musíš mít cit. Bez dalšího zbytečnýho flamu, přece nemůžeš myslet vážně, že do randomu je to ok, ale do teamu ne. 

Edited by Krucifikator, 28 April 2020 - 07:59 PM.

Taramtum #33 Posted 28 April 2020 - 08:17 PM

Lieutenant

• Player
  • 23965 battles
  • 1,584
  • [_AF_] _AF_

View PostKrucifikator, on 28 April 2020 - 07:58 PM, said:

To máš body navrch :D Kdyby mi jí nevyexpil tatínek, taky bych jí neměl. Holt mi průměrní hráči na tanky z kampaně bez housek nedosáhneme. Ale uniká ti pointa. Netvrdím že EBR je OP.
Ale tvl neříkej mi, že fakt nevidíš, jak tu hru rozbijí. S tvýma statama, snad pro tu hru musíš mít cit. Bez dalšího zbytečnýho flamu, přece nemůžeš myslet vážně, že do randomu je to ok, ale do teamu ne. 

Podívej se, jaké hraje tanky. V naprosté většině případů Ty Správně Tanky. Tudíž on má svou pravdu a jinou nevidí.

Skyport #34 Posted 28 April 2020 - 09:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23609 battles
  • 350
  • [CLD] CLD
Kolecka bych urcite nerfnul rusit je je blbost hodne hracu by plakalo osobne mam problem z tym ze kdyz je kolecko jen v jednom tymu...druhej ma smulu nehne se bez toho aniz by dostal ranu takze kempi. Druha vec zERBak ma skvelou vlastnost nezastavitelny takze si muze jezdit po  mape  a vsichni mu muzou akorat tak foukat praskovej cukr do zadku. A tresnicka na dorte tej jejich super autoaim myslim ze se inspirovali K12 modama...

MakeMeSweat #35 Posted 29 April 2020 - 07:25 AM

Brigadier

• Player
  • 26790 battles
  • 4,124
  • [KHIL] KHIL

View PostKrucifikator, on 28 April 2020 - 06:58 PM, said:

Vela hracov sa stazuje na rozne aspekty koliecok. Aj hracov ktorych si vazim. Ale nejako viac som o nich hovoril iba s niektorymi. Zatial suhlasim s tym co povedali, ale opakujem hovoril som iba s niektorymi. Zhodli sme sa v podstate na tom co som napisal vyssie. Su otravne. Maju nepriestrelne kolesa. Znicili taktiky v team kompetetive mode. Nazor ktory tu prezentujem, je moj. Nie je to dogma ani vseobecne zavazna pravda. Ale na druhu stranu nebudem tvrdit nieco co si nemyslim.  Ze su otravne proste ignorujem. Ze maju nepriestrelne kolesa je hlupost, ktoru by som rad fixol. Teamove hranie je o taktike rovnako ako skille jednotlivcov v teame. A tych taktik na tychto malickych mapach nie je tolko. Koliecko dokaze v par sekundach odhalit co sa bude diat.Tym padom mas dve moznosti zmenu taktiky neratam pretoze bude trvat znova par sekund kym ju odhalia. Obrana, pretoze utocnik o ktorom vsetci vedia je v nevyhode alebo random prestrelovanie tank vs tank.

Naozaj si myslim ze koliecka random nerozbijaju. Nemaju ako. Mam tank. Mojou ulohou je urobit co najvacsi DMG, co najvacsi asist a zabit co najviac nepriatelov. Idealne na mieste a vo faze hry ked mozem otocit vyhru na svoju stranu. To koliecka nijako nemenia. Ovplyvnuju poziciu a poradie tankov ktore sa budem snazit eliminovat ale to je IMO prisposobenie sa. Nie je to rozbitia hra.  A naozaj si myslim ze kompetetivny mod ovplyvnuju prilis. Tu by bol trochu problem nastavit hranicu. Pretoze tam kde som bol predtym bol SH T8 FF s WR 80-90% s minimalnym velenim. A verim ze niektore klany to beru ako try hard, takze kompetetivny mod.

Mam pre teba navrh. Pod do caty a zahrame proti kolesam spolu. Ziadnu zlc ani sol za tou ponukou nehladaj. Proste sa zabavime a mozno ja najdem nieco co som nevidel a mozno to najdes ty

MakeMeSweat #36 Posted 29 April 2020 - 08:08 AM

Brigadier

• Player
  • 26790 battles
  • 4,124
  • [KHIL] KHIL

View PostTaramtum, on 28 April 2020 - 07:17 PM, said:

Podívej se, jaké hraje tanky. V naprosté většině případů Ty Správně Tanky. Tudíž on má svou pravdu a jinou nevidí.

Takisto expim takze hram aj tanky co ma nebavia alebo grindim posadku takze hram premiak ktory jej vyhovuje. Ale ked nie...

...tak si yberam. Najdolezitejsi aspekt je ze sa musim bavit a musim mat aspon teoreticku moznost ovplyvnit bitku. Potom su aspekty s ktorych sa da upustit. Navyse nejdu spojit vsetky do jedneho tanku. Dostatocna pene aby som nemusel goldit. Ked uz musim tak dobre goldy, idealne nie heaty.  Dostatocna rychlost strely aby som trafil. Velka alfa, alebo loader, alebo DPM. Mobilita alebo armor alebo camo.   Najhranejsie su MT. Potom HT, LT. TD hram v obmedzenom mnozstve. Jednu dve hry pre zmenu chuti alebo viac na nejaku misiu. TD v mojej garazi Obj 268-4, FV 215[183], JGZPE, T30, Skorpion, Su 130 PM, TS-5, Super hellcat, M56, Su  100 y, M10 RBFM tie cas od casu vytiahnem Excalibur , Su122-44, StUG IV nehram.  Nazor na arty poznas. Takze sa zrejme nedivis ze ich nehram uz zo zasady

Mam cez 80 tankov ktore aj skutoce hravam. Vacsinou T8-9. Potom 7 a 10. 6 zriedkavo a mensie prakticky vobec

Edited by MakeMeSweat, 29 April 2020 - 08:11 AM.

almandr #37 Posted 29 April 2020 - 09:09 AM

Warrant Officer

• Player
  • 33802 battles
  • 621

View PostMakeMeSweat, on 29 April 2020 - 06:25 AM, said:

Naozaj si myslim ze koliecka random nerozbijaju. Nemaju ako. Mam tank. Mojou ulohou je urobit co najvacsi DMG, co najvacsi asist a zabit co najviac nepriatelov. Idealne na mieste a vo faze hry ked mozem otocit vyhru na svoju stranu. To koliecka nijako nemenia. Ovplyvnuju poziciu a poradie tankov ktore sa budem snazit eliminovat ale to je IMO prisposobenie sa. Nie je to rozbitia hra.  A naozaj si myslim ze kompetetivny mod ovplyvnuju prilis. Tu by bol trochu problem nastavit hranicu. Pretoze tam kde som bol predtym bol SH T8 FF s WR 80-90% s minimalnym velenim. A verim ze niektore klany to beru ako try hard, takze kompetetivny mod.

Já chápu, že ty se svým skillem to takhle vidíš a máš.

Ale přes 80% nás špatných a průměrných hráčů má na konkrétní mapu a tank jednu "taktiku". Neumí ji přizpůsobit kolečku ve hře, které je rozhodí tak, že se dostávají do špatných pozic, které neuhrají. Nezvládáme hru v každé pozici. Proto nám rychlost a vlastnosti koleček rozbíjejí naši hru na randomu a naše pokusy o taktiku. 

Utopie - pokud by se všichni hráči naučili přizpůsobit se kolečkům, přijdeš v bitvě na randomu o plno informací, které Ti špatně postavení spoluhráči poskytují. Asi by se bitvy dostali do stavu nejvyšších lig hodnocených bitev, kde by každý šetřil svá HP, odmítal výměnu HP a nikdo by nevystrčil nos ( nehraju hodnocené bitvy, ale takhle to tu občas někteří popisují ). V tu chvíli už by kolečka rozbíjeli i tvou hru na randomu. Dnes Ti ji kolečka nerozbíjí, protože můžeš a umíš využít informace od spoluhráčů, kteří se neumí přizpůsobit. To je ohromné plus pro Tebe a skvělá výhoda, kterou máš. Ale neznamená to, že kolečka nerozbíjí hru ostatním.

wotxx9 #38 Posted 29 April 2020 - 11:47 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 1909 battles
  • 1,101

View PostKrucifikator, on 28 April 2020 - 07:22 PM, said:

Dle tvé "logiky" by ve hře mohli být třeba orbitální kanóny viď. dyť tam není taktika, tak co by ne :D

Tady si někdo plete taktiku a strategii. Opravdu to není totéž.

SWAT0013 #39 Posted 29 April 2020 - 11:53 AM

Major General

• Player
  • 32346 battles
  • 5,007
  • [KHIL] KHIL

Ono to je otázka úhlu pohledu (jak píše MMS, někdo to může vnímat jako rozbíjení hry, někdo jako přizpůsobování se). Včera jsem odehrál 16 her (byť na T7, takže jsem neviděl to desítkové, které působí asi nejvíce zlé krve, ale jelikož jsem top tier nebyl ani jednou, tak jsem T6 - T9 koleček viděl více než dost...) a kolečka jsem viděl snad v každé hře.

I přes to jsem touhu vymazat z historie toho, kdo je vymyslel, měl pouze v jedné jediné hře - kde to bylo právě kvůli tomu, že spojenci absolutně nezareagovali na to, že má soupeř na Malinovce 2 kolečka a my kolečko a mě v AMX 13 75 - to vše navzdory tomu, že jsem obě kolečka na začátku rozsvítil a dal týmu informaci, co dělají.

Na druhou stranu objektivně řečeno s tím, jak to ten tým zahrál, tak by stejný efekt mělo jakékoliv LT či trochu pohyblivější MT - jediný rozdíl by možná bylo to, že zatímco WLT dokázalo přijet na pozici bez ztráty kytičky, jiný tank by možná dostal jednu, dvě rány max - ale efekt by na dané pozici potom mělo stejný... :hiding:

Krucifikator #40 Posted 29 April 2020 - 09:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26160 battles
  • 423
Spoiler

Tanky hraje úplně normální, nemá staty nahnaný na lowkách.

Spoiler

Asi se dokážeme shodnout na tom, že kolečko je větší problém v teamovkách než na randomu. Pár jsem jich hrál a dovedu si to představit. Nicméně vše co jsi psal o teamovkách, lze přeci v menší míře uplatnit na random. Team který přijde v první minutě o artyny je v nevýhodě (jakkoliv z toho můžu mít škodolibé potěšení;), team který je instantně spotnut a enemy ví, kam který tank jede, je v nevýhodě, team který nemá možnost claimnout pozice na spot či mu je kolečko beztrestně counterne je v nevýhodě. V mnoha těch případech se nelze  přizpůsobit. Vzhledem k velikosti map a rychlosti určitých tanků to prostě není možné.
Primární úkol je vyhrát bitvu (jo taky mám raději dobrou prohru než špatnou výhru) a tomu dopomáhá druhotný úkon nastřílet si dmg a spot.
Co se mně osobně týče i se svou nevalnou ne však nejhorší hrou nemám problém kolečko trefit. Ale ve wotku platí, že bitvu rozhoduje hlavně team (viz rozdíl ve WR směšných 20% od trash hráče k superfialce). A průměrná základna wot jsou hráči 1200 WN. A pro tyto hráče je EBR (btw celou dobu se tu bavím o IX a X a primárně full X bitvy) neřešitelný problém a tím pádem je to problém pro mě.
Já se mohu přizpůsobit, nastřílet si svůj průměr, jak říkáš udělat max. Ale mě prostě vysírá, když pak rajčata v teamu popadaj jak hrušky, jen kvůli jedný nesmyslný linii, když by bez něj třeba něco málo zahráli. Ano to samé může udělat i obyč LT, ale to v něm musí sedět pan Tankista, bohužel v ebrovi mnohdy může sedět i rajče a stejně celou bitvu rozebere.

Spoiler

Ano máš pravdu, o taktice se v rámci wot můžeme bavit možná tak v garáži, o strategii v bitvě. Používal jsem původní slova autora, protože o rozdílu taktika strategie to tu není.

PS: jo když mě někdo naučí používat spoiler budu mu vděčný (nejspíš i zbytek fora) :D

Edited by Krucifikator, 30 April 2020 - 03:12 PM.

Also tagged with Kolecka, wheeled vehicles, Formulky

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users