Jump to content

Poznávejte Berlín v náhodných bitvách!

• Please log in to reply
34 replies to this topic

Community #1 Posted 22 May 2020 - 02:04 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,886
Představujeme novou mapu pro náhodné bitvy s jedinečnou atmosférou.

Úplný text položky novinek

No_reroll_Gali #2 Posted 22 May 2020 - 03:22 PM

Private

• Player
  • 4941 battles
  • 7
  • [GLDSP] GLDSP

Mapa pěkná, o tom žádná... ale těch koridorovek je už moc... Proč se nezačnete soustředit na vyřešení tohoto nešvaru a nesoustředíte se na otevřené mapy? Ty jsou tu prakticky 3, přičemž spotit se dá pouze na 2. Další mapy typu Malinovka by opravdu bodli. 

btw. na vaší interaktivní mapě zóna 4 - "Park Tiergarten (zóna s otevřeným prostorem). Tato část mapy je vydána na milost lehkým tankům, které mohou využívat pasivní, a někdy i aktivní, taktiky odhalování." K čemu se budou tyto "taktiky" hodit, když nebude sebemenší šance naspotit nějakou rozumnou dmg?

Nehledě na to, že enemy EBRka jakoukoli snahu jiných LT okamžitě vynegují... To je další věc na kterou by bylo fajn se zaměřit. Nerf koleček měl přijít už dávno. V momentálním stavu hry jediné co člověk na mapě vyhlíží je, kde zas to podělaný EBR jezdí. jen aby ho během 20 vteřin měl v zádech. 

Bohužel musím konstatovat že opět přichází nový content, o který nikdo nežádal a nikdo by si nestěžoval, kdyby nepřišel, a vy neřešíte chyby a game breaking nedostatky, po kterých volá velká spousta lidí... Just sad... 

Spratekk_the_Great #3 Posted 22 May 2020 - 04:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39796 battles
  • 576
  • [BORE] BORE
Jižní pobřeží, Přístav, Dračí průsmyk, Vichřice, Severogorsk, Komarin... máte co dohánět pořád. To jsou mapy na který pamatuje spousta hráčů do dneška byť měly mouchy... Berlin super, ale můžete pořád oživit a zpříjemnit tyhle starý mapy...

RaySpruance #4 Posted 22 May 2020 - 04:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32164 battles
  • 1,451
  • [OFFCZ] OFFCZ
Městský hnus, další v pořadí....

HEBLOOO #5 Posted 22 May 2020 - 04:30 PM

Private

• Player
  • 19958 battles
  • 32
  • [4CZSK] 4CZSK

View PostSpratekk_the_Great, on 22 May 2020 - 04:12 PM, said:

Jižní pobřeží, Přístav, Dračí průsmyk, Vichřice, Severogorsk, Komarin... máte co dohánět pořád. To jsou mapy na který pamatuje spousta hráčů do dneška byť měly mouchy... Berlin super, ale můžete pořád oživit a zpříjemnit tyhle starý mapy...

Souhlasím, ještě bažina a posvátné údolí

Sstyx #6 Posted 22 May 2020 - 04:38 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18977 battles
  • 4,713
  • [DAFFY] DAFFY

View PostSpratekk_the_Great, on 22 May 2020 - 04:12 PM, said:

Na oživení jedné mapy nebo vyrobení nové je potřeba přibližně 6 měsíců. Prozatím se z těch starých zvolila Perlová řeka, která musela být přepracována od základu, jelikož byla již staršího data a mnoho věcí v systému je již jinak.

Jakmile se obě mapy uvedou a vše se uzavře, vybere se další mapa buď na přepracování z těch starších, nebo k vytvoření úplně nová.

mates_670 #7 Posted 22 May 2020 - 05:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28082 battles
  • 698
  • [KHIL] KHIL

View PostSstyx, on 22 May 2020 - 04:38 PM

Jakmile se obě mapy uvedou a vše se uzavře, vybere se další mapa buď na přepracování z těch starších, nebo k vytvoření úplně nová.

Treba zase nejaka mestska, protoze tech je porad malo... :hiding:

MerkurSK #8 Posted 22 May 2020 - 05:43 PM

Private

• Player
  • 2801 battles
  • 3
  • [OKCZ] OKCZ

Milujem ten soundtrack k tejto mape! Ale samozrejme rád by som videl aj prepracované staré mapy ako napr. Komarin, alebo viac francúzskych máp, pretože tých je málo a bojisko 1940 by bolo veľmi zaujímavé napr. Dunkerk alebo Arras. Ale chápem, že WG nemôže robiť všetko naraz, ale je dobré vedieť že WG už robí na Perlovej rieke :D

D

Edited by MerkurSK, 22 May 2020 - 05:46 PM.

Miri37 #9 Posted 22 May 2020 - 05:50 PM

General

• Player
  • 51552 battles
  • 8,886

View PostSpratekk_the_Great, on 22 May 2020 - 03:12 PM, said:

Na těch mapách byl jiný spotting a také MM. Takže by se mohlo lehce stát při jejich nasazení do současného WoT další hráčova noční můra. Pokud by je WG upravilo, tak vím jak. 6 koridorů uprostřed s nějakou budovou, nebo skálo umožňující přestřelky na 150 m. Volnější pohyb byl pro WLT a tanky s tvrdou věží, co k tomu i sklopí dělo.

Rakii #10 Posted 22 May 2020 - 09:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 13138 battles
  • 463

View PostSstyx, on 22 May 2020 - 04:38 PM, said:

Na oživení jedné mapy nebo vyrobení nové je potřeba přibližně 6 měsíců.

To je snad vtip ne? To je doba za kterou jinde vydají nový datadisk:amazed:

Btw ty starý mapy si už ani nevybavím.

Edited by Rakii, 22 May 2020 - 09:13 PM.

Sstyx #11 Posted 22 May 2020 - 09:19 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18977 battles
  • 4,713
  • [DAFFY] DAFFY

View PostRakii, on 22 May 2020 - 09:12 PM, said:

To je snad vtip ne? To je doba za kterou jinde vydají nový datadisk:amazed:

Btw ty starý mapy si už ani nevybavím.

Bohužel, ono to není tak jednoduché, jak se může zdát, je to hodně práce. Sama jsem se o to zajímala a překvapilo mě, kolik věcí se musí udělat. Opravdu to není nic jednoduchého, obzvláště, když mapy pracují na 2 enginech (nejsem si ted plně jistá tím názvem ) a občas nespolupracují jak by měli a je potřeba ty místa, kde je problém najít a opravit. 

Hakanan #12 Posted 23 May 2020 - 06:31 AM

Warrant Officer

• Player
  • 53037 battles
  • 562
Marně za poslední dobu hledám v paměti nějakou povedenou mapu, pro všechny klasy tanků. Samá pecka typu Minsk, Paříž, Hranice říše, Plzeň. Skvělý nápad dát lightům spotovací prostor na redlajnu ještě dokonce až za ty vaše oblíbené opět zcela umělé balkónové palposty pro TDčka :amazed:  Ať mi nikdo netvrdí, že je větší práce doladit mapu typu Bažina (mimochodem jedna z dobrých map, kde se dalo zahrát se vším), kde máte x milionů dat z x tisíc odehraných her, než vymýšlet komplet novou mapu jako tuto?

The_best_Assassin #13 Posted 23 May 2020 - 07:13 AM

Sergeant

• Player
  • 37978 battles
  • 238
  • [9-TD] 9-TD

View PostSstyx, on 22 May 2020 - 03:38 PM, said:

Na oživení jedné mapy nebo vyrobení nové je potřeba přibližně 6 měsíců.

Jestli na to WG potřebuje 6 měsíců a potom vyjde takový trash jako je Paříž (nikdy neopustí můj ignore list), Hranice říše atd. tak tomu se nedá nic rozumného říct, jenom se smát a smát a brečet smíchy. To ani nevíš Sstyx, jak si mi zvedla náladu. Na druhou stranu je mi tě líto, jak můžeš být členkou takové ********* společnosti, asi dobře platí...

Bynk_hero #14 Posted 23 May 2020 - 07:24 AM

Lieutenant

• Player
  • 26293 battles
  • 1,915
  • [VACZ] VACZ
Ono to už neni ako vytvárat mapy v dobe 32 bitoviek ked ste dali proste na štvorec plochu, pár stromov, ciest, kopcov a budov a mali ste to. :-) teraz chce každý všetko vo full HD :-) Ale predsa len 6 mesiacov, dalo by sa to za mesiac, ale to si teraz musíte toho jedného chudáka programátora čo na tom robí platiť zlatom, lebo ked ten odíde tak budet ejednu mapu robiť dva roky. :D 

Nuklearni_Drak #15 Posted 23 May 2020 - 10:47 AM

Private

• Player
  • 19618 battles
  • 35

View PostBynk_hero, on 23 May 2020 - 07:24 AM, said:

Ono to už neni ako vytvárat mapy v dobe 32 bitoviek ked ste dali proste na štvorec plochu, pár stromov, ciest, kopcov a budov a mali ste to. :-) teraz chce každý všetko vo full HD :-) Ale predsa len 6 mesiacov, dalo by sa to za mesiac, ale to si teraz musíte toho jedného chudáka programátora čo na tom robí platiť zlatom, lebo ked ten odíde tak budet ejednu mapu robiť dva roky. :D 

Jo, to si tez myslim. WG uz nepocita s dlouhym zivotem WoT, pracuje na necem jinem a s limitovanymi zdroji se snazi z WoT dostat co to jeste jde, viz masivni vyprodej premiovych 8cek a akcelerace expu.Ted to jeste zachranila ta nemluvnata, co prisla po propadu poctu hracu a nasledujici naborove kampani vloni, ale i ta nekdy odejdou a pak co ? WG je ekonomicky optimalizujici firma, a tak nemuze nechat zdroj prijmu zmizet.Je to skoda, ta hra se mi porad libi.

HezkyKralik #16 Posted 23 May 2020 - 10:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19097 battles
  • 815
  • [RNRS] RNRS
Konečně Berlín, ale uvítal bych vrácení starých map.

Usire_Amemait #17 Posted 24 May 2020 - 06:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 6690 battles
  • 55

Drahé mile WG ,vaše zasahování do bitev formou RNG a skladanim tymu podle skillu hráčů je tak průhledné ,že mi tady snad nikdo z vašich zástupců nebude tvrdit opak.Po jednom dni hraní ,kdy se daří jak po stránce WR a WN ,hodite hráče do předem nastavených bitev s přesně opačnými výsledky ...Za me ...1 den WR cca 60% ,4! další dny cca 45 %....me zhodnocení ...můžete se snažit jak chcete WG vám samo určí jak dopadnete.. Takže už nebudu dal finančně podporovat tuto hru ,premium tanky co jsem koupil ještě v době kdy jstem byl naivní a věřil teto společnosti ,mi nějaké ty kredity vydělají abych uživil desítky i bez PU .Max.jednou za čas koupim par zlatých abych mohl prehazovat vybaveni bez nutnosti ho rozbit.

Těšilo mě... 

Zeroberg #18 Posted 24 May 2020 - 07:07 AM

Lieutenant

• Player
  • 51020 battles
  • 1,650
  • [THRAX] THRAX

Berlín vypadá dobře a jsem jeden těch kterým městské mapy nevadí. S Paříží nemám nejmenší problém... Problém mám s mapami jako Prochorovka = ultimativní arty/kolečko ráje. Každopádně na Berlínu si opravdu WG chtělo vyhrát, protože splácat anonymní mapu je něco jiného, než udělat kopii historicky známého místa.  

k těm 6 měsícům... Velmi rád oželím jakoukoliv novou/starou/přepracovanou mapu co sebere 6 měsíců práce výměnou za Vánoční dárek formou rebalancu koleček. Opravdu nevím kolik času WG potřebuje k tomu, aby jim docvaklo, že kolečka drasticky rozbíjí léta existující hru a vyřazují z použitelnosti mnoho existujících tanků = něčeho co stálo nejen čas WG, ale hlavně peníze hráčů. ...a zatrubme si na to k vítězství. 

kocour75 #19 Posted 24 May 2020 - 12:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 64126 battles
  • 914
  • [AV-M] AV-M

Mapa vypadá moc pěkně, a je navíc alespoň z větší části historická.

Doufám jen že po půl roce testování se již nebude stávat že nebudou na sebe pasovat jednotlivá rozlišení a nebudou střely létat skrz zdi a svahy jak je tomu na spoustě jiných map.

Hillmaker_77 #20 Posted 24 May 2020 - 02:18 PM

Private

• Player
  • 9817 battles
  • 11

Tak pokud jedna mapa (ve výsledku taková, že ji nikdo nechce) zabere 6 měsíců, rád ji vyměním za 6 měsíců práce na balancu a opravách hry...

No a 6 měsíců je opravdu hodně dlouho, s takovou produktivitou bychom mohli moji práci zavřít :D

A jinak mi nezbývá než souhlasit s Usire_Amemait,,jeden den WR 75% a druhý 25% ať hraji jak chci, mám pocit, že mi WG někde ingame nastavilo horní hranici WR a přes ni mě nepustí...staty mě nikdy nezajímaly, ale jak se v tomhle prostředí zlepšit? Není možnost...

7 user(s) are reading this topic

0 members, 7 guests, 0 anonymous users