Jump to content

Poctivé hraní: Podvodníci dostanou ban!

• Please log in to reply
205 replies to this topic

Community #1 Posted 26 May 2020 - 02:30 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,738
Pokračujeme v naší nikdy nekončící bitvě s cheatery.

Úplný text položky novinek

Mr_Missclick #2 Posted 26 May 2020 - 02:37 PM

Brigadier

• Player
  • 18598 battles
  • 4,186
  • [DISS] DISS

Nulová tolerance, která se musí opětovně zdůrazňovat, nebude až tak nulová. :D

(taková narážka na první odstavec)

Yetyn #3 Posted 26 May 2020 - 02:40 PM

Corporal

• Player
  • 34401 battles
  • 103
  • [OHM] OHM
A je to tu zase.. Dokud neuvidím jmený seznam, tak tomu neuvěřím.

MakeMeSweat #4 Posted 26 May 2020 - 02:42 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,174
  • [KHIL] KHIL

:D Mam dojem ze vlakno o CC je zamknute lebo vzniklo toto. A je jednoduchsie moderovat jedno vlakno ako dve  :D

WG+1 za tento odsek. Doteraz si nepamatam ze by to bolo takto oficialne a exaktne napisane.

Toto banování bude v budoucnu následováno dalšími, proto nezapomeňte navštívit centrum módů a zjistěte vše o nejnovějších ověřených módech pro World of Tanks. Centrum módů je tím nejbezpečnějším místem, kde můžete modifikace do hry stahovat, aniž byste se museli obávat porušení pravidel.

Edited by MakeMeSweat, 26 May 2020 - 02:44 PM.

Miri37 #5 Posted 26 May 2020 - 02:44 PM

Field Marshal

• Player
  • 58736 battles
  • 11,765
O tomto programu a prohlášeních WG o netoleranci k podvádění mám od jisté doby jasno!

Sstyx #6 Posted 26 May 2020 - 02:50 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25199 battles
  • 6,464
  • [BIA] BIA

View PostMakeMeSweat, on 26 May 2020 - 02:42 PM, said:

WG+1 za tento odsek. Doteraz si nepamatam ze by to bolo takto oficialne a exaktne napisane.

Toto banování bude v budoucnu následováno dalšími, proto nezapomeňte navštívit centrum módů a zjistěte vše o nejnovějších ověřených módech pro World of Tanks. Centrum módů je tím nejbezpečnějším místem, kde můžete modifikace do hry stahovat, aniž byste se museli obávat porušení pravidel.

Chtěli jste to potvrdit přímo od nás, tak, aby to bylo dohledatelné a jasné. Na základě feedbacku jsme proto přidali i toto vyjádření, aby nebylo pochyb, že centrum modů má ověřené modifikace, které lze používat.

Jinak k té první větě. kterou vynechávám z citace. Toto není vlákno o programu spolupracovníku, držte se prosím tématu.

CoreX_CZ #7 Posted 26 May 2020 - 02:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8074 battles
  • 372
  • [BBB2] BBB2

WG si fakt myslí, že jim tohle bude někdo věřít po tom co předvedli u aféry K? Žádná nulová tolerance, dvojí metr jako vždy.

Navíc doteď nejsou ze seznamu zakázaných modifikací ostraněný modifikace typu autoaim+ které si WG i přes své vlastní tvrzení o neférových výhodách implementovalo do hry pro kološmejdy. Jako sorry, WG, ale to co nemá procházet nám, řadovým hráčům, nemá procházet ani vám a vašemu obsahu.

Edited by CoreX_CZ, 26 May 2020 - 02:55 PM.

waltare #8 Posted 26 May 2020 - 03:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26624 battles
  • 335

4700 účtů ...., to je hodně..., dá se říci že co tým protihráčů, tak tam bude jeden cheater, slušná pravděpodobnost..., jaké varování, rovnou dávat bany, nemilosrdně, to jsou ty mody, nechápu že je plošně nezakáže :child:

ano, kdo používá mody není cheater, podle mě...tak trošku ano :teethhappy:

poctivé hraní je pro mě hraní bez modů...., tak jak je hra nastavena, tečka

Edited by waltare, 26 May 2020 - 03:28 PM.

Miri37 #9 Posted 26 May 2020 - 03:30 PM

Field Marshal

• Player
  • 58736 battles
  • 11,765

View Postwaltare, on 26 May 2020 - 02:25 PM, said:

4700 účtů ...., to je hodně..., dá se říci že co tým protihráčů, tak tam bude jeden cheater, slušná pravděpodobnost..., jaké varování, rovnou dávat bany, nemilosrdně, to jsou ty mody, nechápu že je plošně nezakáže :child:

Zas bych to nepřeháněl. Varování je jen jedno a pro hráče, co neví o co jde a jsou v tom nevině je to jediná záchrana (ochrana).  

SWAT0013 #10 Posted 26 May 2020 - 03:30 PM

Lieutenant General

• Player
  • 35483 battles
  • 6,104
  • [KHIL] KHIL

View Postwaltare, on 26 May 2020 - 04:25 PM, said:

To jsou velmi zajímavé počty - když to vezmu, že v prime time hraje cca 100k hráčů, z toho (byť je nepravděpodobné, že by hráli všichni najednou) bude mít cheaty 4,7k hráčů, načež to vždy bude míchat týmy po 30, fakt mi nějak nevychází, že by v každém týmu protihráčů měl být cheater...

A nebude to o moc pravděpodobnější ani tehdy, když to bude horší čas ;)

Edited by SWAT0013, 26 May 2020 - 03:31 PM.

Z4K1N0 #11 Posted 26 May 2020 - 03:42 PM

Sergeant

• Player
  • 30782 battles
  • 231
  • [EUSVK] EUSVK

Rádi bychom proto opětovně zdůraznili, že máme nulovou toleranci k podvádění! Zajišťování zásad poctivé hry bude vždy jednou z našich hlavních priorit a my uděláme vše k tomu, abychom udrželi herní prostředí co nejspravedlivější.

Ešte ze tam nenapísali že bolo aj bude.... 

waltare #12 Posted 26 May 2020 - 03:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26624 battles
  • 335

View PostSWAT0013, on 26 May 2020 - 02:30 PM, said:

To jsou velmi zajímavé počty - když to vezmu, že v prime time hraje cca 100k hráčů, z toho (byť je nepravděpodobné, že by hráli všichni najednou) bude mít cheaty 4,7k hráčů, načež to vždy bude míchat týmy po 30, fakt mi nějak nevychází, že by v každém týmu protihráčů měl být cheater...

A nebude to o moc pravděpodobnější ani tehdy, když to bude horší čas ;)

neříkám v každé,ale je to solidní pravděpodobnost že na něj narazím, i kdyby každá desátá je to špatně, i kdyby padesátá je to špatně, navíc jak je známo tihle tvůrci jsou napřed....před policii WG :trollface:

hrál jsem rok jinou hru o které se asi nesmí zde mluvit a tam mody nejsou a zaměřovač otřesný až hrůza a bavilo mě to, o tom to přece není mít jakoukoliv výhodu...a řeči že ji může mít každej ? :-)

tohle je povoleno, tohle je zakázáno..., kde to jsme , to je pro mě bordel, mě bohatě bude stačit když WG zapracuje na zaměřovačích ty jsou stále stejné :trollface:

chápu že jsou hráči , kteří si to bez modu nedovedou představit ale co hraju wotko na ultra, je to parádní podívaná, jakákoliv výhoda v pouhé hře mimo vlastního rozumu je zbytečná :-) věřím že jsou velmi kvalitní hráči,co hrají čistou hru, smekám před nimi klobouk, to je pravej přístup hráče :medal: 

SchwarzBaron #13 Posted 26 May 2020 - 03:50 PM

Sergeant

• Player
  • 40278 battles
  • 252
  • [IN-CS] IN-CS
kde sú mená? už dávno ste mali zakázať všetky módy a bol by pokoj

ochrancecz #14 Posted 26 May 2020 - 03:57 PM

Corporal

• Player
  • 16619 battles
  • 130
  • [CZ-EX] CZ-EX
A proč myslíš, že ti mody jsou pořád? Jednoduchá odpověd, která platí pro všechny online hry, jelikož bez cheatu a modu by to tolik hráčů nehrálo, horší výsledky, tanky by nevybouchly  na 1 ránu do bedny z munici, která se velice dobře střílí i za jízdy, bez modu by každý určitě dal co ránu to  bedna z munici, aimbot jak prase ve hrách atd. Takže asi tak. Stačilo by jenom upravit soubory hry tak, že pokud by někdo něco upravil vůbec by clienta tedy hru ani nezapnul, tečka jednoduché, ale nechcou.

Edited by ochrancecz, 26 May 2020 - 03:58 PM.

Mr_Missclick #15 Posted 26 May 2020 - 04:01 PM

Brigadier

• Player
  • 18598 battles
  • 4,186
  • [DISS] DISS
Nechtějí, protože by to znamenalo uzavřít hru i před chtěnými modifikacemi garáže. Jinak výbuch munice s aimbotem nemá moc společného. Je vidět, že hře moc nerozumíš.

MakeMeSweat #16 Posted 26 May 2020 - 04:06 PM

Lieutenant General

• Player
  • 34004 battles
  • 6,174
  • [KHIL] KHIL

View Postwaltare, on 26 May 2020 - 02:49 PM, said:

neříkám v každé,ale je to solidní pravděpodobnost že na něj narazím, i kdyby každá desátá je to špatně, i kdyby padesátá je to špatně, navíc jak je známo tihle tvůrci jsou napřed....před policii WG :trollface:

hrál jsem rok jinou hru o které se asi nesmí zde mluvit a tam mody nejsou a zaměřovač otřesný až hrůza a bavilo mě to, o tom to přece není mít jakoukoliv výhodu...a řeči že ji může mít každej ? :-)

tohle je povoleno, tohle je zakázáno..., kde to jsme , to je pro mě bordel, mě bohatě bude stačit když WG zapracuje na zaměřovačích ty jsou stále stejné :trollface:

chápu že jsou hráči , kteří si to bez modu nedovedou představit ale co hraju wotko na ultra, je to parádní podívaná, jakákoliv výhoda v pouhé hře mimo vlastního rozumu je zbytečná :-) věřím že jsou velmi kvalitní hráči,co hrají čistou hru, smekám před nimi klobouk, to je pravej přístup hráče :medal: 

Mas v telefone vlastne zvonenie? Mas tam vlastne pozadie? Vymazal si si aplikacie ktore si nechcel od vyrobcu? Ak ano tak mas vysvetlene preco mam mody. Motivacia je ta ista. 

P.S. Zameriavac mam z klienta. Je pekny a obsahuje vsetko co chcem.

P.P.S. WoT na ultra som nikdy nehral a ani nebudem. Je tam prilis vela veci ktore vadia.

Ithron_von_Kremsier #17 Posted 26 May 2020 - 04:06 PM

Lieutenant

• Player
  • 51860 battles
  • 1,536
  • [CRSGN] CRSGN
Z centra módu byl odstraněn Auto Equipment mod, znamená to že už není legální nebo jaký byl důvod jeho odstranění?

ochrancecz #18 Posted 26 May 2020 - 04:13 PM

Corporal

• Player
  • 16619 battles
  • 130
  • [CZ-EX] CZ-EX

View PostMr_Missclick, on 26 May 2020 - 04:01 PM, said:

Nechtějí, protože by to znamenalo uzavřít hru i před chtěnými modifikacemi garáže. Jinak výbuch munice s aimbotem nemá moc společného. Je vidět, že hře moc nerozumíš.

Jasně zase další modař zřejmě, hraju hru od 2011 takže vím dost. A bednu z munici máš zaměřovač, stačí jsi něco přečíst, zřejmě asi skill, střílet 3,4 možná í více do 1 tanku a pořád mu i za jízdy dávat bednu z munici a ještě o to lepší když je to light tank a jede rychle, jo tyhle kecy jsi povídej babičce a ne mě.

Rok 2011-2013 možná ještě 2014 byl nejlepší. Žádné mody a hrálo se dobře.

Edited by ochrancecz, 26 May 2020 - 04:16 PM.

waltare #19 Posted 26 May 2020 - 04:13 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26624 battles
  • 335

View PostMakeMeSweat, on 26 May 2020 - 03:06 PM, said:

Mas v telefone vlastne zvonenie? Mas tam vlastne pozadie? Vymazal si si aplikacie ktore si nechcel od vyrobcu? Ak ano tak mas vysvetlene preco mam mody. Motivacia je ta ista. 

P.S. Zameriavac mam z klienta. Je pekny a obsahuje vsetko co chcem.

P.P.S. WoT na ultra som nikdy nehral a ani nebudem. Je tam prilis vela veci ktore vadia.

nemám v telefonu vlastní zvonení, nemám tam ani vlastní pozadí,vybral jsem tapetu co mi vyhovuje  a ty hraješ s telefonem online hru ? pokud ano máš tam mody ? :-)

PS i PPS, to je čistě tvoje věc, můj názor jsem jasně deklaroval, to že máš názor jiný respektuju, neznamená to  však ,že souhlasím, pokud si upravuješ hru aby se ti líbila více a nevzniká jakákoliv výhoda proti tomu co hraje " čistou hru " byt teoretická, je vše přece dá se říci  OK  ,potřebuješ ke statům svůj rozum a nebo mody ? doufám v to první :)

ochrancecz #20 Posted 26 May 2020 - 04:19 PM

Corporal

• Player
  • 16619 battles
  • 130
  • [CZ-EX] CZ-EX
Mody=lepší výhoda a pak i staty? Myslíš, že to první? Řekl bych, že spíš to druhé pro většinu. 1 den wotka bez modu to bych chtěl vidět, kolik lidí by to hrálo a jak by se hrálo. Už jen jaké mody existují, co vidíš ve hře a pak i na youtube co všechno je, laser, který vidí od kud kdo střílí, i když je schovaný v keři a není viděn, laser, kdy vidí, jestli na něho míříš asi vůbec není výhoda, asi je to jen tak. A není to jenom wotko, takovýc her je hodně. Takové mody asi jen tak někdo normální nepoužívá že? Jelikož bude asi na písmeno L a konec R.  Nebo ještě lepší, když je celý tank opatřený barvičkama, aby hráč teprve zjistil kam má střílet to je skill jak prase.

Edited by ochrancecz, 26 May 2020 - 04:23 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users