Jump to content

Rivalské klany: Průmyslová hranice – finále

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Community #1 Posted 27 May 2020 - 10:00 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,728
Sledujte živě ve dnech 30.–31. května!

Úplný text položky novinek

Milan255_1 #2 Posted 27 May 2020 - 05:45 PM

Corporal

• Player
  • 21967 battles
  • 123
  • [W4LK] W4LK
Klidně bych se i díval, když budu mít čas.Ale jen se obávám, aby mě z toho nebylo nevolno jako loni WG tankfest. Na ten jsem byl loni nachystaní, že zhlédnu jak do borci hrají.Ale na každém začátku bitvy jsem viděl 2x2 skill a hotovo ikdyž hráli s desítkama proti osmičkám.A z toho mě fakt bylo zle. Za mě jako obyčejného hráče bych rád viděl nějaký NO GOLDS TURNAJ. :confused:

RNG_Null #3 Posted 29 May 2020 - 11:48 AM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 58591 battles
  • 399

View PostMilan255_1, on 27 May 2020 - 04:45 PM, said:

Klidně bych se i díval, když budu mít čas.Ale jen se obávám, aby mě z toho nebylo nevolno jako loni WG tankfest. Na ten jsem byl loni nachystaní, že zhlédnu jak do borci hrají.Ale na každém začátku bitvy jsem viděl 2x2 skill a hotovo ikdyž hráli s desítkama proti osmičkám.A z toho mě fakt bylo zle. Za mě jako obyčejného hráče bych rád viděl nějaký NO GOLDS TURNAJ. :confused:

Ty si fakt šašek takých ako ty milujem : mimimimi goldy môžu za všetko mimimimi OP tanky mmimimimi tak "pardon",že sú v tej hre ľudia čo chcú mať viac ako 50% winrate "pardon",že tam sú ľudia čo chcú niečo dosiahnuť markovať tanky byť lepší ako niekto iný..."vôbec" nie je k zamysleniu či práve ľudia ako si ty nie sú ten problém máš 24 tier VIII tankov nahádzal si do tej hry peňazí ako plievu a ideš tu písať o niečom čo môžeš využívať aj ty a nestojí to reálne peniaze ? :D 

Hollohlaway #4 Posted 29 May 2020 - 01:45 PM

Lieutenant

• Player
  • 40667 battles
  • 1,838
  • [-SGT-] -SGT-
Nevadí Ti trochu, že o tom co píšeš se on vůbec nezmiňuje?

piklt #5 Posted 31 May 2020 - 06:58 PM

Private

• Player
  • 36769 battles
  • 8
  • [KIN5S] KIN5S
Kde je nějaký graf turnaje (pavouk) a srovnání s tím, jak jsme mohli hádat o vývoji? Dost za mě nedostatek od WG...

Saqen #6 Posted 31 May 2020 - 07:16 PM

Private

• Player
  • 13170 battles
  • 33
  • [BPCZE] BPCZE

View PostRNG_Bump, on 29 May 2020 - 11:48 AM, said:

Ty si fakt šašek takých ako ty milujem : mimimimi goldy môžu za všetko mimimimi OP tanky mmimimimi tak "pardon",že sú v tej hre ľudia čo chcú mať viac ako 50% winrate "pardon",že tam sú ľudia čo chcú niečo dosiahnuť markovať tanky byť lepší ako niekto iný..."vôbec" nie je k zamysleniu či práve ľudia ako si ty nie sú ten problém máš 24 tier VIII tankov nahádzal si do tej hry peňazí ako plievu a ideš tu písať o niečom čo môžeš využívať aj ty a nestojí to reálne peniaze ? :D 

View PostRNG_Bump, on 29 May 2020 - 11:48 AM, said:

Tak se nejprve uklidni a pak se profackuj, ju?:) je fakt nutne reagovat jak prerostle mimino? Navic ho tu napadas za neco, co ani nepsal. Taky bych rad videl nejaky no gold turnaj a je mi jedno, kdo ve hre pouziva. Osobne jezdim no gold. Proc? Protoze mohu a je to pro me vetsi vyzva. Na statech me absolutne nezalezi a popravde nechapu toho ( treba tebe), kterymu zalezi na WR nebo markovani tanku. Mam v zivote jine priority, ale proti gustu...neberu ti to. Nechapu, ale respektuju. Pokus se o to same a nechovat se jak veprova hlava.

rejnok1 #7 Posted 01 June 2020 - 06:13 AM

Colonel

• Player
  • 27665 battles
  • 3,789
  • [PRASE] PRASE
Tak bych očekávál článek, jak to do pa. Bohužel opět neni/nenašel jsem ho. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users