Jump to content

Genel Geri Bildirim

1.9.1

• Please log in to reply
8 replies to this topic

vuque #1 Posted 28 May 2020 - 10:34 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 19311 battles
  • 4,219
  • [TAF-G] TAF-G

Komutanlar, 

1.9.1 Güncellemesi Açık Testi 3. sürümü ile ilgili geri bildirimlerinizi bizlere bu başlık altında iletebilirsiniz. Bir sonraki yama için planlanan yeni değişiklikleri ve yeni özellikleri kontrol ettiğinizden emin olun. Geri bildirimlerinize göre zaten ayarlamalar yaptık, sorunları düzelttik ve bazı şeyleri değiştirdik. Bu yüzden, başka bir deneme yapın veya yeni özellikleri ilk kez test edin ve forumda ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Lütfen aşağıda belirtilen konularla ilgili geri bildirimlerinizi belirtilen başlıklar altında paylaşın. 

Sıralamalı Savaşlar 2020 - 2021

Savaş Kartı: Yeni Kayra Donanımı

Berlini Rastgele Savaşlarda Keşfedin

Yeni Kişiselleştirme Mekanikleri

Savaş Kartı: Sezon 2

Hata Bildirim

Teşekkürler,

redarmy91 #2 Posted 28 May 2020 - 11:49 PM

Sergeant

• Player
  • 47774 battles
  • 245
  • [CMPLX] CMPLX

Oyunun en şekil tanklarından biri nasıl berbat edilir

Sorusunun cevabı m48 stili iğrenç olmuş o surf 

Tahtası ne öyle tankın tareti nalbur dükkanına

Dönmüş keşke gelmese tvp stili biraz daha iyi.

francisco77_hero #3 Posted 29 May 2020 - 05:45 AM

Colonel

• Player
  • 44006 battles
  • 3,544
  • [CMPLX] CMPLX
inci nehri haritası geliyordu hani

QafSieL_ #4 Posted 29 May 2020 - 09:49 AM

Corporal

• Player
  • 3189 battles
  • 127

View Postredarmy91, on 28 May 2020 - 10:49 PM, said:

Oyunun en şekil tanklarından biri nasıl berbat edilir

Sorusunun cevabı m48 stili iğrenç olmuş o surf 

Tahtası ne öyle tankın tareti nalbur dükkanına

Dönmüş keşke gelmese tvp stili biraz daha iyi.

2 side harika ve dolu dolu 3B stiller olmuş.Alman e100 ve jagde100 3B leri kadar kötüsünü görmedik zatenn.

Sırf bu 3B stiller ıcın o kartları satın alırım :) 

FiRe_Machine_V #5 Posted 29 May 2020 - 12:23 PM

Private

• Player
  • 16961 battles
  • 24
  • [CYLK] CYLK
M48 Patton'un 3B stilinde surf tahtası gerçekten kötü durmuş. TVP daha iyi gözüküyor. Savaş Kartı güzel bir etkinlik WOT için, rastgele savaşlar ile de pek çok şey kazanma fırsatı sunuyor. Benim kafama takılan ise şu; ilk savaş kartı etkinliğinde ingiliz ve sovyet ulusal kesitleri verilmişti. Obj.277 ve Super Conq. tanklarına istinaden. Ancak bu savaş kartı etkinliğinde TVP'si olanlara çek ulusal kesitleri verilecekse, TVP'yi açmış olanlar bu çek ulusal kesitlerini neyde kullanacaklar ? Çünkü TVP tankı çek ağacındaki tek tank. Bence etkinlik başlamadan evvel bu konuyu WOT masaya yatırmalı. Ne olabilir ? TVP'si olanlara genel kesit verilebilir. Amerikan ağacı hadi neyse orada pek çok çeşit tank var mutlaka amerikan ulusal kesitlerini kullanabileceğin bir şeyler bulursun.  

Spartiat777 #6 Posted 29 May 2020 - 12:37 PM

Brigadier

• Moderator
  • 49045 battles
  • 4,018

View PostFiRe_Machine_V, on 29 May 2020 - 02:23 PM, said:

...Ancak bu savaş kartı etkinliğinde TVP'si olanlara çek ulusal kesitleri verilecekse, TVP'yi açmış olanlar bu çek ulusal kesitlerini neyde kullanacaklar ? Çünkü TVP tankı çek ağacındaki tek tank. Bence etkinlik başlamadan evvel bu konuyu WOT masaya yatırmalı. Ne olabilir ? TVP'si olanlara genel kesit verilebilir. Amerikan ağacı hadi neyse orada pek çok çeşit tank var mutlaka amerikan ulusal kesitlerini kullanabileceğin bir şeyler bulursun.  

Şunun için işe yarayabilir:

https://cigulipaf.wo...vap-22-05-2020/

Block Quote

İtalyan ve Polonya gibi ülkelerin teknoloji ağaçları genişleyecek mi?
Evet, bu sene gelecekler. İtalyan ağır tanklarıyla İtalyan teknoloji ağacındaki tank sayısı iki katına çıkacaktır. Bunun dışında Polonya ve
Çek tankları da gelecek ama bunları size daha sonra açıklayacağız.

deore79 #7 Posted 02 June 2020 - 07:01 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 44821 battles
  • 306
  • [TAF-R] TAF-R

View PostSpartiat777, on 29 May 2020 - 12:37 PM, said:

Şunun için işe yarayabilir:

https://cigulipaf.wo...vap-22-05-2020/

Milletin elinde hangi taslaktan çok birikti oraya tank basalım.

Her neyse stil çok önemli değil diğer ödüller için teşekkür etmek lazım.

Rapator79 #8 Posted 04 June 2020 - 11:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30154 battles
  • 617
  • [KAZMA] KAZMA
Kiralık olarak (Maç sayısına göre) garajımda olan bir aracı arkadaş öner programından alamıyorum, seçenekler arasında bana bu tankı göstermiyor...Kiralık tankı garajımdan çıkaramıyorum, belirtilen sayıda maç yapmassam tank gitrmiyor bir türlü...Bu bir hatamı, yoksa bilerek mi yapıldı?...Ticket açtım, biz garajınızdan tank silemiyoruz diyorlar...Ne yapacağız, çözüm nedir?

Spartiat777 #9 Posted 04 June 2020 - 11:36 PM

Brigadier

• Moderator
  • 49045 battles
  • 4,018

View PostRapator79, on 05 June 2020 - 01:13 AM, said:

Kiralık olarak (Maç sayısına göre) garajımda olan bir aracı arkadaş öner programından alamıyorum, seçenekler arasında bana bu tankı göstermiyor...Kiralık tankı garajımdan çıkaramıyorum, belirtilen sayıda maç yapmassam tank gitrmiyor bir türlü...Bu bir hatamı, yoksa bilerek mi yapıldı?...Ticket açtım, biz garajınızdan tank silemiyoruz diyorlar...Ne yapacağız, çözüm nedir?

Ben savaş sayısına göre kiralık 8'leri ön cephede tüketiyorum. General olunca ya da iş çıkaracağımdan ümidi kesince bunlara geçiyorum. Tabii ön cephe kaçtığı için savaşarak bitirmekten başka çare yok.

Oyuncu ister savaş sayısına göre, ister süreli olsun, her türlü kiralık tankı istemiyorsa gönderebilmeli. Bana hatadan çok o gözle bakamadıklarından ya da yanlışlıkla gönderenlerle uğraşmak istemediklerinden bu şekildeymiş gibi geliyor.

Also tagged with 1.9.1

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users