Jump to content

[Sandbox] Test vybavení 2.0 začíná 2. června

• This topic is locked This topic is locked
366 replies to this topic

Community #1 Posted 29 May 2020 - 02:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 38,743
Buďte první, kdo vyzkouší přepracované vybavení na serveru Sandbox!

Úplný text položky novinek

DeNNyisGOD #2 Posted 29 May 2020 - 02:34 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18344 battles
  • 930
  • [PERL] PERL

"Skládaná optika Všechny lehké, střední a těžké tanky na II. a vyšší úrovni"

Nevidím důvod, proč nemít optiku na TDčkách..

Vikitor_TrucIsPeekaboo #3 Posted 29 May 2020 - 02:35 PM

Corporal

• Player
  • 32809 battles
  • 105
  • [TRUC] TRUC
Asi to je blbá otázka, ale načo mi budu goldy na sandbox servery!? 

Hollohlaway #4 Posted 29 May 2020 - 02:36 PM

Lieutenant

• Player
  • 40726 battles
  • 1,841
  • [-SGT-] -SGT-
Zatím to louskám, určitě to vylepšení asi vítam, klasicky ale záleží na provedení. Hlavně doufám, že zmiňované přizpůsobení ceny vybavení tieru včas umožní případný prodej starého drahého a ne hned změnu na nové levné.

zEEpY91 #5 Posted 29 May 2020 - 02:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19746 battles
  • 868
Boost sucasneho ok ale na to nove by sa hodil 4 slot inak bude nato padat prach ako aj na tie ostatne. 

__Runaway__ #6 Posted 29 May 2020 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 14969 battles
  • 26

Tak počkat.. Tolik vybavení a jen 3 sloty ?? Není to trochu blbost? Když už tam přidali tolik vybavení, tak je logicky potřeba i zvýšit počet slotů na vybavení ne? Jinak vybavení, které ruší maskování nepřítele, je zatím ta největší konina, kterou jsem kdy viděl.. Nebylo by lepší dát 3 sloty na hlavní vybavení(Nabiják, ventilace, optika, stabilizátor, pohon, bino, maskovačka) a 3 sloty na to "přídavné" nebo prostě to nové? Líbí se mi to nové vybavení u pohyblivosti a odolnosti, třeba vylepšené spotřební doplňky a nebo to co přidává rychlost. 

Podle mě to je všechno OK, ale chce to prostě víc slotů.

Mr_Missclick #7 Posted 29 May 2020 - 02:43 PM

Brigadier

• Player
  • 18598 battles
  • 4,186
  • [DISS] DISS
Proč víc slotů? Máš si vybrat podle svého herního stylu... navyšovat počet slotů by nedávalo smysl. MOŽNÁ to spojit s dobrými výsledky... ale to by zase dělalo propast mezi lepšími a horšími hráči.

__Runaway__ #8 Posted 29 May 2020 - 02:45 PM

Private

• Player
  • 14969 battles
  • 26

View PostMr_Missclick, on 29 May 2020 - 02:43 PM, said:

Proč víc slotů? Máš si vybrat podle svého herního stylu... navyšovat počet slotů by nedávalo smysl. MOŽNÁ to spojit s dobrými výsledky... ale to by zase dělalo propast mezi lepšími a horšími hráči.

Nevyplatí se nahradit nabiják ani venta ani stabík něčím tím novým.. Chce to minimálně další 2 sloty na to ostatní vybavení

kledek #9 Posted 29 May 2020 - 02:46 PM

Corporal

• Player
  • 58681 battles
  • 192
  • [WEFOX] WEFOX
OMG. Zase jste dokázali svou naprostou neschopnost a neznalost vlastní hry. [EDIT] lowtierů? Omezení vybavení jen na určité třídy vozidel? Jako WTF? Proč bych například nemohl mít optiku na jgtig 8.8? Nechcete mi ty tanky rvát rovnou s namontovaným vybavením, když je koupím? Jediný co s tím můžete udělat je, že to spláchnete do hajzlu a necháte vybavení na pokoji.

Edited by __FANY__, 30 May 2020 - 01:06 PM.

Taramtum #10 Posted 29 May 2020 - 02:47 PM

Captain

• Player
  • 34436 battles
  • 2,431
  • [_AF_] _AF_

No jo, tobě se to řekne dej si vybavení podle situace, ale můj herní styl se mění podle situace a doby hry. To to mám dilema nebo málo slotů :-)

A mapy. Himl bych bral vybavený tank jinak než na Malinovce.

Edited by Taramtum, 29 May 2020 - 02:50 PM.

Mr_Missclick #11 Posted 29 May 2020 - 02:51 PM

Brigadier

• Player
  • 18598 battles
  • 4,186
  • [DISS] DISS

Maskovací síť je například možné namontovat pouze na stíhače tanků a samohybná děla.

Můžete mi ale říct, proč nepůjde dát síť na těžké tanky? Obrat je o takový taktický prvek? Vždyť co vám na to řekne konvalina?

Tuponi, fakt.

Titan_Dolisko #12 Posted 29 May 2020 - 02:52 PM

Private

• Player
  • 4850 battles
  • 21
  • [LTSC] LTSC

View PostPePe_BADABUM_in_FullHD, on 29 May 2020 - 02:34 PM, said:

To taky nechápu, jinak za mě celkem OK, ale tohle mě na tom štve.

Karaya12 #13 Posted 29 May 2020 - 02:59 PM

Brigadier

• Player
  • 20506 battles
  • 4,956
  • [SVINE] SVINE

Nějak mi nepasuje věta :Účelem nového systému je pomoci začátečníkům osvojit si tyto mechaniky rychleji a snadněji 

s tím, že nováčkům ty sloty berete :amazed:

Rovněž to slibované zjednodušení a zpřehlednění mi příjde nějaké složité a nepřehledné, ale uvidíme jaké budou ohlasy z testu.

Co mohu říci hned že se mi nelíbí je sebrání maskovačky pro MT a rovněž ty fičury které tankům přidávají HP...

LordV5 #14 Posted 29 May 2020 - 03:03 PM

Corporal

• Player
  • 16785 battles
  • 133
Pokud dojde k propadu cen určitých vylepšení ( např. kdo si teď vyjezdil toga a dal za vybavení na něj majlant ) měl by dostal veškeré vybavení proplaceno nazpět..... bylo to šetření z mnoha bitev. Všechno, ať už ve skladu nebo namotované teda sundat a v ktreditech vyplatit v plné ceně, aby si to člověk mohl osadit znova a sám. Pokud k této kompenzaci nedojde, bude to čirá zlodějina. Tak doufám ,že v tomto bodě mají všichni jasno. A ještě se mi nelíbí předdefinované sloty .. buzerace.  Co je komu po tom , co si tam chci dát a jak tank vylepšit ? že by nějaké šablona pro hráče? Aby došlo k vyvážení ? Přijde mi to skoro jako sterilizace svobodného myšlení a experimentů, navíc , když už je tam něco, co doopravdy bude zlepšovat rychlost a obratnost.....   mno uvidí se, cesta inovací bývá trnitá, známe WG, žejo ? :)

Edited by LordV5, 29 May 2020 - 03:11 PM.

Milan255_1 #15 Posted 29 May 2020 - 03:08 PM

Corporal

• Player
  • 21967 battles
  • 123
  • [W4LK] W4LK
Podle me je to kvuli tomu aby se vice kupoval prémiový ucet.Protoze dlouho hrající hraci uz maji oblíbených vybaveni dost (z vselijakych akci)a uz nemaji duvod dalsi kupovat.A tak nacpou do hry dalsi aby za ne hraci utráceli.A za chvili posadky 2.0 .Tohle uz beze me.

BlackPrince1_StronKuDucK #16 Posted 29 May 2020 - 03:10 PM

Private

• Player
  • 23585 battles
  • 22
  • [PERL] PERL
Jsem docela spokojen se změnami vybavení, ale nevím zda to bude ono. Už se těším na EBRka se zvýšenou maximální rychlostí :D. Také nechápu proč LT nemůžou mít maskovací síť. Manticore byl navržen na pasivní spot, tak si myslím, že by měl mít tu možnost se lépe schovat do křoví. Také se těším na strv s lepší kamufláží. Zatím mi připadá, že nové vybavení některé tanky zlepší až moc, ale uvidíme, třeba jsem jen skeptický.

Miri37 #17 Posted 29 May 2020 - 03:18 PM

Field Marshal

• Player
  • 58736 battles
  • 11,765

Pestrost vybavení z pohledu jednotlivce působí dobře.

Než to přijde přímo do hry, tak mě bude hlavně zajímat, abych na něčem neprodělal. Tedy např. aby se pár položek, co mám skladem a při současném prodeji dostal třeba 150k stříbra/kus po úpravě nebylo 25k stříbra. Já jen zda si nemám hlídat datum nové verze hry a předtím vše, co půjde prodat. Z pohledu jednotlivce a úpravy techniky možnosti vítám.

Jak to bude vidět MM? Stejně jako nyní, že dostanu do týmu 2/3 hráčů, co jsou rádi, že to mají pojízdné, tedy bojovou hodnotou o 1/2 tieru nižší, než je uváděná a ve druhé týmu 2/3 nabušenců s technikou o 1/2 tieru vejš, než je uváděná tabulková.

Dříve se nechalo v bitvě u dost strojů spojenců odhadnout jakou mají bojovou hodnotu podle věže, hlavně (úsťové brzdy). Po zavedení žluté za stříbro se ta množnost snížila a nyní už to bude v tomto směru ještě víc na prd.

PS: Možnost vlastní úpravy vozidla má své pro a proti a zvlášť, když se mění jeho parametry.       

Koggli #18 Posted 29 May 2020 - 03:22 PM

Brigadier

• Player
  • 16206 battles
  • 4,963
  • [NGBP] NGBP
Směrnice až od tieru 5 :facepalm:

Sstyx #19 Posted 29 May 2020 - 03:24 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 25199 battles
  • 6,466
  • [BIA] BIA

View PostPePe_BADABUM_in_FullHD, on 29 May 2020 - 02:34 PM, said:

Tento krok jsme učinili proto, abychom lépe sladili vybavení s rolí daného vozidla. Taktéž je potřeba pamatovat na to, že bude k dispozici další vybavení, které se může pro daný tank hodit více. Pamatujte na to, že se jedná o testování nové mechaniky a tak v průběhu testů může dojít ke změnám větším, či menším.

View Postvikitor_1, on 29 May 2020 - 02:35 PM, said:

Asi to je blbá otázka, ale načo mi budu goldy na sandbox servery!? 

Tyto goldy můžeš využívat na Sandboxu pro konverzi na kredity, demontování vybavení atp.

View PostHollohlaway, on 29 May 2020 - 02:36 PM, said:

Zatím to louskám, určitě to vylepšení asi vítam, klasicky ale záleží na provedení. Hlavně doufám, že zmiňované přizpůsobení ceny vybavení tieru včas umožní případný prodej starého drahého a ne hned změnu na nové levné.

Ve skutečnosti nebude všechno vybavení převedeno na jeho levnější verzi. Výjimkou bude vybavení, které je v danou chvíli  převodu systému namontováno na nižších tierech, kde může být umístěná levnější varianta. Viz. podmínky konverze ZDE.

View PostzEEpY91, on 29 May 2020 - 02:39 PM, said:

Boost sucasneho ok ale na to nove by sa hodil 4 slot inak bude nato padat prach ako aj na tie ostatne. 

View PostTomen_xD, on 29 May 2020 - 02:41 PM, said:

Tak počkat.. Tolik vybavení a jen 3 sloty ?? Není to trochu blbost? Když už tam přidali tolik vybavení, tak je logicky potřeba i zvýšit počet slotů na vybavení ne? Jinak vybavení, které ruší maskování nepřítele, je zatím ta největší konina, kterou jsem kdy viděl.. Nebylo by lepší dát 3 sloty na hlavní vybavení(Nabiják, ventilace, optika, stabilizátor, pohon, bino, maskovačka) a 3 sloty na to "přídavné" nebo prostě to nové? Líbí se mi to nové vybavení u pohyblivosti a odolnosti, třeba vylepšené spotřební doplňky a nebo to co přidává rychlost. 

Podle mě to je všechno OK, ale chce to prostě víc slotů.

Chceme, aby si hráči vybírali vybavení podle toho, jaké vybavení se pro daný tank hodí. Navíc nezapomínejte na to, že pokud bude vybavení dáno do slotů, které mají ikonu s doporučením, pak dochází k navýšení některých bonusových parametrů.

EZI3 #20 Posted 29 May 2020 - 03:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16826 battles
  • 660

*
POPULAR

WG: "chceme zjednodušit vybavení" a proto "vytvoříme víc vybavení, počty slotů se budou měnit podle tieru, ne všechno vybavení bude možné namontovat na jakýkoliv tank, zavedeme kategorie, které podle namontovaného vybavení budou nebo nebudou přidávat k bonusům toho vybavení a blablabla".

Moje tipy pro WG:

1) najděte si ve slovníku slovo "zjednodušení" a pečlivě si přečtěte jeho význam.

2) nevrtejte se v něčem, co funguje a na co si nikdo nestěžuje. Že hráči vozí jen pár typů vybavení a ostatní ne? No a co? Hráči to dělají proto, že je daná kombinace pro ně nejefektivnější a vám do toho může být pendrek. Až zavedete tenhle paskvil, tak po nějakém čase se zase budou vozit jen určité kombinace vybavení, a to překvapivě zase ty, které budou nejefektivnější.

3) když už se chcete vrtat v něčem, co funguje, tak nevěšte hráčům bulíky na nos - píšete, že si hráči budou moci víc přizpůsobit vybavení svému stylu, ale pro jistotu nedovolíte na určité tanky namontovat určité vybavení. Jako WTF? :facepalm:

4) znovu si najděte ve slovníku slovo "zjednodušení" a znovu si pečlivě přečtěte jeho význam.

Edited by EZI3, 29 May 2020 - 03:37 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users