Jump to content

Zgarniajcie rocznicowe zestawy Aktu III!

• Please log in to reply
22 replies to this topic

Community #1 Posted 17 June 2020 - 01:00 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 39,208
Nowe zestawy z trzema groźnymi pojazdami, złotem i innymi fantami są teraz dostępne!

Pełna treść wiadomości

_Time2Die_ #2 Posted 17 June 2020 - 01:05 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 57152 battles
  • 1,060
  • [CHS] CHS

Trzeba dokonać korekty tekstu. Otóż w zestawie nie jest Mutz (do niego prowadzi też link w czołgopedii) , jak napisano, ale zwykły Pz. 58 (bez malowania). Zarówno na Mutz jak i Szwarzpanzer nie da się nałożyć czekoladowego kamo kupionego za monety z poziomu gry. Należałoby o tym wspomnieć na stronie. Wiem, że można dokonać bezpłatnej wymiany jednego z tych pojazdów własnie na Pz. 58 bez malowania. Żródło:

http://rykoszet.info/2020/06/17/wymiana-czolgu-premium-schwarzpanzer-58-pz-58-mutz/

NeoPOLAND #3 Posted 17 June 2020 - 02:11 PM

Captain

• Player
  • 61084 battles
  • 2,124
  • [78679] 78679
Ciąg dalszy nudy

Jeżeli ktoś nie zagra eventu sturmtigera bo nie ma nagród albo ma aktualnie zmiane PRACY jak ja 14 - 22 to kolejny akt w którym nie ma NIC atrakcyjnego

Myślałem że będzie coś powoli się dziać,  nagrody będą coraz lepsze A tu dochodzą coraz beznadziejne naklejki xD style na okropne tanki I to malowidła tragiczne.... Boże! Wyście naprawdę nie mieli NAWET pomysłu na choćby jeden akt to jest TRAGICZNE 0,0

infamous95 #4 Posted 17 June 2020 - 04:38 PM

Private

• Beta Tester
  • 27268 battles
  • 7
Wg tak poleciało po bandzie z tymi 10 urodzinami że brak mi słów... 

Stopke #5 Posted 17 June 2020 - 05:55 PM

Private

• Beta Tester
  • 77578 battles
  • 35
  • [34BKP] 34BKP

myslalem ze Ci co graja juz dlugo dostana jakies tanki za gre jak T-50,fajny prezent,albo chociaz jakas III ,ale widze ze niskie tiery sie skonczyly a jest pelno klonow 8t  z dzewka i te zarabiste kama dla mnie to zenada

Polish_Badger #6 Posted 17 June 2020 - 06:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 32384 battles
  • 1,796
  • [_PWD_] _PWD_
ciekawe kiedy dadzą coś nowego do sklepu za obligacje... ale na cudy nie ma co liczyć, dadzą z jedną 10 i ze 2-3 ogóreczki 5-6 tierowe i to wszystko

Metal_Scavenger #7 Posted 17 June 2020 - 06:16 PM

Private

• Player
  • 6670 battles
  • 38
  • [_OWB_] _OWB_
-Wania,
-szto ?
-Skolka zdzielasz, bonusa robtaj tam!bystrej bystrej.
- wsio charaszo, pizza stajl budzie na IV

Tak powstaja nagrody na 10 lecie...

byczek4 #8 Posted 17 June 2020 - 08:50 PM

Private

• Player
  • 85434 battles
  • 22
  • [L-B-P] L-B-P
Kiedy dacie nerfa samochodzikom lub całkowicie wywalicie je z gry? 10 rocznica to chciałbym powrotu do czołgów ze starych lat, jeszcze ufa brakuje. Czemu Wy nie słuchacie graczy?

domikw #9 Posted 17 June 2020 - 08:55 PM

Captain

• Player
  • 28621 battles
  • 2,060
  • [BEPRO] BEPRO
Co można dostać za grę tym Sturmtigerem? Zagrałem dwa razy i w mojej opinii jest to najbardziej idiotyczny tryb w jaki kiedykolwiek grałem. Warto się więc męczyć bo nagroda jest suta czy to tylko jakaś śmieszna naklejka?

endriu11111111 #10 Posted 17 June 2020 - 10:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 48649 battles
  • 88

View Postdomikw, on 17 June 2020 - 07:55 PM, said:

Co można dostać za grę tym Sturmtigerem? Zagrałem dwa razy i w mojej opinii jest to najbardziej idiotyczny tryb w jaki kiedykolwiek grałem. Warto się więc męczyć bo nagroda jest suta czy to tylko jakaś śmieszna naklejka?

Zasadniczo za tą misję Szturmitegra nagrodą jest 200 monet (czy tam żetonów) które ja wymieniam na przyspieszenie postępów (20 monet za szt) czyli 10 przyspieszeń postępów (czy to do czołgów czy to dla załogi). Reszta tych bzdetów typu kamo mnie nie interesuje.

Edited by endriu11111111, 17 June 2020 - 10:35 PM.

Komornik_Sadysta #11 Posted 18 June 2020 - 08:39 AM

Private

• Player
  • 547 battles
  • 12

Wytłumaczy mi ktoś jedną rzecz? Co WG ma na celu, kradnąc wszystkie pomysły z innych gier, psując je i wprowadzając do gry? To jakiś eksperyment społeczny?

Konkretnie chodzi mi o to, że jak gry są F2P, to zarabiają na jakiś skinach, czy usłudze premium.

Wot ma wszystko. Po za tym że możesz ściągnąć grę za darmo, to "trzeba***" zapłacić za konto premium, czołg premium (najlepiej ze 2 w miesiącu), przepustkę (cena kosmos), za eventy, bo inaczej nic nie ugrasz, za srebro, bo ponoć na X poziomach nawet z kontem premium nie zarobisz itp, itd. 

Ściągnąłem kiedyś tą grę, jak dawali za darmo pudla. Nie znam się na tej grze, ale widzę w niej skarbonkę/bankomat. Odrzuciło mnie, mimo ze znajomi zachęcali (dziś już większość nie gra). 

W ogóle co za fenomen. Społeczność tej gry z tego co zauważyłem, potrafi w jednym zdaniu ukochać i znienawidzić zarazem WG. To jakiś syndrom? Plują jadem "co uważam za słuszne", ale grają dalej. XD Tego to nie kumam.

Wróciłem na chwilę do gry, bo reklama z okazji 10 urodzin jest wszędzie (już dawno zapomniałem o tej grze)

Pierwsze: "Świętowanie nie ustaje: mamy dla Was darmowe przypinki" a w artykule "Dopilnujcie, by złożyć kolejne zamówienie pomiędzy 17 a 30 czerwca, ponieważ każdy zakup o wartości przynajmniej 50 EUR otrzyma ekskluzywną przypinkę 10. jubileuszu World of Tanks za darmo!"

Ja wiem że reklama dźwignią handlu, ale jak to widzę tak. darmowe 50EUR, za darmo XD 

Tak na poważnie to uważam taki chwyt za żałosny. Taki chwyt w którym nadużywasz słowa "darmo" i podajesz kwotę. Psychologicznie działanie,  że 50 euro? e tam jak za darmo ^^

P.s powie mi ktoś dlaczego ludzie w to grają dalej? Nie zostawili suchej nitki na WG po tych "urodzinach" a mimo to dalej trwają w grze ^^

Szkoda wam kont? czasu zainwestowanego w grę? pieniędzy włożonych? 

Ja to widzę tak: im dłużej karmi się RAKA, tym bardziej toksyczny urośnie. A WG jest właśnie takim toksycznym rakiem. 

Jest tyle gier na rynku... .

---"trzeba***" z tego co się zorientowałem to faktycznie TRZEBA, bo inaczej do niczego nie dojdziesz w rozsądnym czasie.

Sporo tego co napisałem to subiektywne odczucia, ale nie potrafię na takiego "potworka" spojrzeć obiektywnie a i też rozegrałem tylko kilka bitew w kilka dni "kiedyś".

FatalSkullOfTheDeath #12 Posted 18 June 2020 - 10:51 AM

Lieutenant

• Player
  • 34945 battles
  • 1,530
  • [SHEOL] SHEOL

View PostKomornik_Sadysta, on 18 June 2020 - 08:39 AM, said:

Wytłumaczy mi ktoś jedną rzecz? Co WG ma na celu, kradnąc wszystkie pomysły z innych gier, psując je i wprowadzając do gry? To jakiś eksperyment społeczny?

Konkretnie chodzi mi o to, że jak gry są F2P, to zarabiają na jakiś skinach, czy usłudze premium.

Wot ma wszystko. Po za tym że możesz ściągnąć grę za darmo, to "trzeba***" zapłacić za konto premium, czołg premium (najlepiej ze 2 w miesiącu), przepustkę (cena kosmos), za eventy, bo inaczej nic nie ugrasz, za srebro, bo ponoć na X poziomach nawet z kontem premium nie zarobisz itp, itd. 

Ściągnąłem kiedyś tą grę, jak dawali za darmo pudla. Nie znam się na tej grze, ale widzę w niej skarbonkę/bankomat. Odrzuciło mnie, mimo ze znajomi zachęcali (dziś już większość nie gra). 

W ogóle co za fenomen. Społeczność tej gry z tego co zauważyłem, potrafi w jednym zdaniu ukochać i znienawidzić zarazem WG. To jakiś syndrom? Plują jadem "co uważam za słuszne", ale grają dalej. XD Tego to nie kumam.

Wróciłem na chwilę do gry, bo reklama z okazji 10 urodzin jest wszędzie (już dawno zapomniałem o tej grze)

Pierwsze: "Świętowanie nie ustaje: mamy dla Was darmowe przypinki" a w artykule "Dopilnujcie, by złożyć kolejne zamówienie pomiędzy 17 a 30 czerwca, ponieważ każdy zakup o wartości przynajmniej 50 EUR otrzyma ekskluzywną przypinkę 10. jubileuszu World of Tanks za darmo!"

Ja wiem że reklama dźwignią handlu, ale jak to widzę tak. darmowe 50EUR, za darmo XD 

Tak na poważnie to uważam taki chwyt za żałosny. Taki chwyt w którym nadużywasz słowa "darmo" i podajesz kwotę. Psychologicznie działanie,  że 50 euro? e tam jak za darmo ^^

P.s powie mi ktoś dlaczego ludzie w to grają dalej? Nie zostawili suchej nitki na WG po tych "urodzinach" a mimo to dalej trwają w grze ^^

Szkoda wam kont? czasu zainwestowanego w grę? pieniędzy włożonych? 

Ja to widzę tak: im dłużej karmi się RAKA, tym bardziej toksyczny urośnie. A WG jest właśnie takim toksycznym rakiem. 

Jest tyle gier na rynku... .

---"trzeba***" z tego co się zorientowałem to faktycznie TRZEBA, bo inaczej do niczego nie dojdziesz w rozsądnym czasie.

Sporo tego co napisałem to subiektywne odczucia, ale nie potrafię na takiego "potworka" spojrzeć obiektywnie a i też rozegrałem tylko kilka bitew w kilka dni "kiedyś".

Fajny tekst.

Powód np. mojego "miotania się" jest prosty.

Wargaming wymyślił produkt który jest hegemonem na swoim poletku - według mnie.

Reszta konkurencji jest sporo gorsza - dla mnie tzn. mówimy o grze "o czołgach" z szybkim trybem rozgrywki bitwy, zrozumiałym system postępu.

Jednak produkt tj. World of Tanks jak kazdy produkt mozna usprawnic lub pogorszyc, naprawiac, zepsuc itd.

Moją jedyną drogą do wyrażenia opinii o tym co się z produktem dzieje: dobrze lub źle jest to forum lub blogi.

Mam setki gier.

Tytuły AAA, indyki, wydania kolekcjonerskie, jedymi grami które ukończyłem w okresie ostatnich kilku lat jest Wiedźmin 3 GOTY i Mass Effect 1.

Z sieciowych - tylko Warhammer Online - wciągnał mnie tak jak WOT. Niestety już go nie ma.

Żadna inna gra Wargaming czy innych firm MMO lub AAA nie potrafiła dać mi tyle emocji.

Zarówno pozytywnych jak i negatywnych :)

Zapewne dopóki jakoś te pozytywy (w mojej głowie i według mnie) przeważają nad negatywami będę grał ...i narzekał :D

Edited by FatalSkullOfTheDeath, 18 June 2020 - 11:05 AM.

Komornik_Sadysta #13 Posted 18 June 2020 - 12:50 PM

Private

• Player
  • 547 battles
  • 12

View PostFatalSkullOfTheDeath, on 18 June 2020 - 10:51 AM, said:

Fajny tekst.

Powód np. mojego "miotania się" jest prosty.

Wargaming wymyślił produkt który jest hegemonem na swoim poletku - według mnie.

Reszta konkurencji jest sporo gorsza - dla mnie tzn. mówimy o grze "o czołgach" z szybkim trybem rozgrywki bitwy, zrozumiałym system postępu.

Jednak produkt tj. World of Tanks jak kazdy produkt mozna usprawnic lub pogorszyc, naprawiac, zepsuc itd.

Moją jedyną drogą do wyrażenia opinii o tym co się z produktem dzieje: dobrze lub źle jest to forum lub blogi.

Mam setki gier.

Tytuły AAA, indyki, wydania kolekcjonerskie, jedymi grami które ukończyłem w okresie ostatnich kilku lat jest Wiedźmin 3 GOTY i Mass Effect 1.

Z sieciowych - tylko Warhammer Online - wciągnał mnie tak jak WOT. Niestety już go nie ma.

Żadna inna gra Wargaming czy innych firm MMO lub AAA nie potrafiła dać mi tyle emocji.

Zarówno pozytywnych jak i negatywnych :)

Zapewne dopóki jakoś te pozytywy (w mojej głowie i według mnie) przeważają nad negatywami będę grał ...i narzekał :D

Ale zdajesz sobie sprawę że przez takie podejście, WG pozwala sobie właśnie na wszystko?

Przypomniała mi się taka sytuacja z "bitą żoną":)  Policja: dlaczego Pani go nie zostawi skoro bije? Ż: bo go kocham ^^

Teraz trzeba się zastanowić czy aby na pewno go kocha? czy może po prostu lubi w pysk dostać? ;p

Tutaj ma sie podobnie, WG was leje, a u graczy poziom uczuć wzrasta :) Fenomen :)

Generalnie zdaję sobie sprawę, że sama gra może się podobać "mi akurat nie siadła" i ludzie wolą grać w to coś, niż szukać czy wracać do innych.

Moim zdaniem gra w takim stanie nie powinna mieć prawa bytu, a mimo to istnieje. To wykracza po za mój umysł. No ale jak czasami myślę że wszystko już w życiu widziałem, to przychodzi takie WG i wyprowadza mnie z błędu :)

Pozdrawiam

P.s Niczego nie piszę personalnie, nie mam zamiaru nikogo obrażać i szanuję cudze zdanie... .

Edit: pogadałem dzisiaj na naszym discordzie z graczami wota "nawet nie wiedziałem ze mamy taki pokój".^^ Generalnie starzy gracze, ale ten sam syndrom. Zapytani co tam w grze (o urodziny, eventy itp.), zaczęli gorzkie żale, ale twardo sobie jechali bitewki :)

Także widzę że syndrom ogólny :) 

Nie mam więcej pytań ^^

Edited by Komornik_Sadysta, 18 June 2020 - 01:14 PM.

FatalSkullOfTheDeath #14 Posted 18 June 2020 - 04:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 34945 battles
  • 1,530
  • [SHEOL] SHEOL

View PostKomornik_Sadysta, on 18 June 2020 - 12:50 PM, said:

Ale zdajesz sobie sprawę że przez takie podejście, WG pozwala sobie właśnie na wszystko?

Przypomniała mi się taka sytuacja z "bitą żoną":)  Policja: dlaczego Pani go nie zostawi skoro bije? Ż: bo go kocham ^^

Teraz trzeba się zastanowić czy aby na pewno go kocha? czy może po prostu lubi w pysk dostać? ;p

Tutaj ma sie podobnie, WG was leje, a u graczy poziom uczuć wzrasta :) Fenomen :)

Generalnie zdaję sobie sprawę, że sama gra może się podobać "mi akurat nie siadła" i ludzie wolą grać w to coś, niż szukać czy wracać do innych.

Moim zdaniem gra w takim stanie nie powinna mieć prawa bytu, a mimo to istnieje. To wykracza po za mój umysł. No ale jak czasami myślę że wszystko już w życiu widziałem, to przychodzi takie WG i wyprowadza mnie z błędu :)

Pozdrawiam

P.s Niczego nie piszę personalnie, nie mam zamiaru nikogo obrażać i szanuję cudze zdanie... .

Edit: pogadałem dzisiaj na naszym discordzie z graczami wota "nawet nie wiedziałem ze mamy taki pokój".^^ Generalnie starzy gracze, ale ten sam syndrom. Zapytani co tam w grze (o urodziny, eventy itp.), zaczęli gorzkie żale, ale twardo sobie jechali bitewki :)

Także widzę że syndrom ogólny :) 

Nie mam więcej pytań ^^

Moze bardziej jakoś racjonalnie to ujmę.

Kwestia finansowa.

Kupowałem setki gier. Serio same wypasine wydania. PLN... :D

Gry te dawały mi jakąś satysfajcje. Głownie z racji posiadania.

Od wielu lat (w sumie 8, mam tez inne konta i na innych serwerach - ale to było badanie gry tylko) zupełnie świadomie środki zamiast na inne gry w wiekszosci przeznaczam na WOT.

Są to kwoty różne w zaleznosci od tego co jest mi potrzebne lub uwazam za fajne.

Oczywiscie kupuje tez inne gry na Steam np. Warhammer Total War I i II itd. :)

Jednak z racji braku czasu WOT jest moją głowną aktywnoscią /rozgrywka, emocje, sledzenie wydarzeń.

Szkoda mi czasu na inne pozycje.

Gdyz  WOT jakos ciągle przykuwa moją uwagę - chcę mieć wszystkie X i moze zachowac IX.

A emocje zwiazane z bitwami mimo irytacji dalej sa wstarczajaco intensywne aby chciec powtarzac bitwy, licząc ze będzie lepiej.

W któryms z  postów ktoś opisywał moje statystyki z lutego br.  i dziś nie widząc postępu.

Dla mnie on jest z punktacji WOT z  ok. 4400 na 4850 więc jakiś tam postęp w ciagu 4 miesięcy jest.

Daje mi to jakas satysfakcje i zapewne wplywa na chęc wydawania kasy i grę.

Oczywiscie jest to tylko moja prywatna opinia i mój punkt widzenia a nie jakas prawada objawiona :)

parim1331 #15 Posted 18 June 2020 - 04:39 PM

Video Content Manager

• WG Staff
  • 9689 battles
  • 2,978

View Post_Time2Die_, on 17 June 2020 - 01:05 PM, said:

Trzeba dokonać korekty tekstu. Otóż w zestawie nie jest Mutz (do niego prowadzi też link w czołgopedii) , jak napisano, ale zwykły Pz. 58 (bez malowania). Zarówno na Mutz jak i Szwarzpanzer nie da się nałożyć czekoladowego kamo kupionego za monety z poziomu gry. Należałoby o tym wspomnieć na stronie. Wiem, że można dokonać bezpłatnej wymiany jednego z tych pojazdów własnie na Pz. 58 bez malowania. Żródło:

http://rykoszet.info/2020/06/17/wymiana-czolgu-premium-schwarzpanzer-58-pz-58-mutz/

Błąd został już zgłoszony. W tekście rzeczywiście chodzi o Panzer 58, bez dodatku "mutz".

Xwoknaj #16 Posted 18 June 2020 - 04:43 PM

Lieutenant

• Player
  • 12962 battles
  • 1,881
  • [ROTTN] ROTTN
Niech mi ktos napisze, skoro ten skin do T30 miał być główną nagrodą, to już w sumie możemy się rozejść? Trzeci etap i już można zdobyć ten skin, więc po co dalej uczestniczyć w tych "urodzinach"?

FatalSkullOfTheDeath #17 Posted 18 June 2020 - 07:53 PM

Lieutenant

• Player
  • 34945 battles
  • 1,530
  • [SHEOL] SHEOL

View PostXwoknaj, on 18 June 2020 - 04:43 PM, said:

Niech mi ktos napisze, skoro ten skin do T30 miał być główną nagrodą, to już w sumie możemy się rozejść? Trzeci etap i już można zdobyć ten skin, więc po co dalej uczestniczyć w tych "urodzinach"?

Ależ gdzie tam!!!

Jak wpadnie 5 Złotych Kluczy dostaniesz odznakę :D

il__Pistolero #18 Posted 19 June 2020 - 05:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18193 battles
  • 662
  • [TEMID] TEMID

View Postparim1331, on 18 June 2020 - 04:39 PM, said:

Błąd został już zgłoszony. W tekście rzeczywiście chodzi o Panzer 58, bez dodatku "mutz".

A propos wymiany Mutza na wersję bez malowania, ile czasu trzeba czekać ? Wysłałem ticket 2 dni temu i mimo zamknięcia zgłoszenia w garażu nadal wersja malowana

FatalSkullOfTheDeath #19 Posted 22 June 2020 - 10:22 AM

Lieutenant

• Player
  • 34945 battles
  • 1,530
  • [SHEOL] SHEOL

View Postil__Pistolero, on 19 June 2020 - 05:37 PM, said:

A propos wymiany Mutza na wersję bez malowania, ile czasu trzeba czekać ? Wysłałem ticket 2 dni temu i mimo zamknięcia zgłoszenia w garażu nadal wersja malowana

ja czekam na PZ. 58 do teraz. Wysłane w czwartek.

_Time2Die_ #20 Posted 22 June 2020 - 10:40 AM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 57152 battles
  • 1,060
  • [CHS] CHS
Ja wysłałem w środę od razu jak się pojawiło na rykoszecie. Nadal czekam...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users