Jump to content

FAQ - Často kladené otázky

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Sstyx #1 Posted 19 June 2020 - 04:12 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 26155 battles
  • 6,572
  • [BIA] BIA

V tomto tématu budou shromážděny nejčastěji kladené otázky. Tento post bude průběžně upravován.

Pokud se objeví otázky uvedené v FAQ, budou vlákna uzavřeny s odkazem na toto téma.

1. Mám dostatek zlaťáku, bonů i volných zkušeností, ale nemůžu si za ně nic koupit.

Pravděpodobně máte stažený nějaký mód, který obsahuje i možnost uzamčení těchto věcí. Vedle těchto měn by měl být visací zámek, kliknutím na něj jej odemknete.

2. Nepoužívám jídlo a velké spotřební dolňky, ale každou bitvu platím 10-20 tisíc navíc.

Pravděpodobně se jedná o automatické doplnění směrnic. Stačí vypnout možnost "automatické doplnění směrnic". Dříve byly směrnice za bony, ovšem proběhla změna a teď jsou některé za kredity.

3. Po bitvě jsem přišel o 75 000 kreditů, ale nepoužívám nic, kromě malých spotřebních doplňků.

Pravděpodobně se jedná o automatické doplnění pronájmu hotového stylu "Československo, Německo, etc.", který je na 100 bitev a stojí 75k kreditů.

4. Na tank se mi nepřipisují žádné zkušenosti, nemám tedy možnost vyzkoumat další tank.

Tato výzkumná větev obdržela další výzkumné tanky a bude to zřejmě tím, že tento tank býval dříve elitní a poslední v této linii. U posádky odškrtněte tlačítko "Zrychlený výcvik posádky" a zkušenosti se budou připisovat jako obvykle.

5. Co můžete dělat s elitními zkušenostmi?

Jednou z možností je utratit goldy a převést jej na volné zkušenosti, které můžete následně používat na výzkum jakéhokoli tanku nebo na výcvik posádky. Občas je dobré si tyto zkušenosti nekonvertovat a to v případě, že tento tank povede na jiný nově přidaný výzkumný tank.
Chcete-li zamezit získávání těchto zkušeností na konvert, zaškrtněte možnost "Zrychlený výcvik posádky" na elitních a prémiových tancích - zkušenosti poputují do výcviku posádky a jejich vylepšení.

6. Proč mám za bitvu méně (či žádné ) kreditů a zkušeností?

Nesportovní chování může snížit či odebrat všechny bojové ZK získané v bitvě. Snažte se tedy v bitvě chovat ke spojencům slušně aka neshazovat je ze skály apod.

Může k tomu dojít také díky tomu, že předčasně opustíte bitvu, tedy dezertujete. Takto vám hra dává najevo, že se jedná o nesportovní chování vůči vašemu týmu, který díky tomu musí bojovat v oslabení. Ač se vám nemusí tým či mapa líbit, pamatujte na to, že váš tým na vás spoléhá.

7. Spadla mi hra a psalo to něco se servery. Po přihlášení do hry se mi nepřipsali ZK ani kredity, kde jsou?

Ve vzácných případech může pádu serveru hře zabránit v připsání ZK získaných v bitvě na váš účet.

PeugeotBoss #2 Posted 11 March 2021 - 09:31 PM

Private

• Player
  • 4196 battles
  • 2

Ahoj,

už delsí dobu se mi nepřičítaji zkušenosti na kterýkoliv tank v mé garáži. U všech elitních mám zaškrtnutý zrychlený výcvik posádky , ale ani tak se nic nepřičítá.

Ani v četě a ani v náhodné bitvě kde hraju sám (ne v četě)

Leeroy_YOLO #3 Posted 11 March 2021 - 09:35 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,340
Ahoj, ty zkušenosti ti místo na tank jdou do posádky, pokud chceš, aby ti šly na tank, musíš zrychlený výcvik odškrtnout.

PeugeotBoss #4 Posted 12 March 2021 - 10:46 PM

Private

• Player
  • 4196 battles
  • 2
Děkuji ! 

FildasCZE #5 Posted 03 August 2021 - 10:43 AM

Sergeant

• Player
  • 23621 battles
  • 231
  • [KIN5S] KIN5S
Nevím, kam to napsat, ale zkusím sem. Mám zaplé zálohy premium účet. A hned druhá bitva a píše to výsledky bitvy nejsou dostupné ? Podrobné informace nejsou k dispozici.  Jak, jako nejsou dostupné ? Jak, jako nejsou k dispozici druhá hra cca 6-8 minut po první. Jediná výhra z 13 her. Takže jsem nemohl použít, ani násobky na bitvu při výhře. A děje se to pořád a stále a dokola. Někdy je to po druhé někdy po třetí někdy po 20. A but jich je několik, a nebo jedna. 

A vždy jen u výher mi příjde. 

izabela_157 #6 Posted 24 September 2021 - 04:29 PM

Private

• Player
  • 2540 battles
  • 1

Ahoj prodala jsem VII S-51 i smunicí mělo se mi přičíst 1 000 000 kreditů ale nic se nenačetlo nevim co je za problém může mi někdo poradit?

Leeroy_YOLO #7 Posted 27 November 2021 - 01:02 PM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 7,340

View Postizabela_157, on 24 September 2021 - 04:29 PM, said:

Ahoj prodala jsem VII S-51 i smunicí mělo se mi přičíst 1 000 000 kreditů ale nic se nenačetlo nevim co je za problém může mi někdo poradit?

Ahoj, nepoužíváš nějaké modifikace, které by zabránily prodeji? Zkus hru pustit v bezpečném módu (v klientu rozkliknout šipku u tlačítka, kterým hru spouštíš a vybrat spustit v bezpečném módu)

Pokud tank byl skutečně prodán a kredity nebyly připsány, doporučuji obrátit se na podporu s dotazem.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users