Jump to content

Tank isabetlilik

• Please log in to reply
4 replies to this topic

TR_oTToMaN_X #1 Posted 29 June 2020 - 10:45 AM

Private

• Player
  • 36995 battles
  • 7
Tanklarda isabetlilik oranını yüksek ölçüde düşürülmüş,şimdi web sayfasındaki premium tankları ve garajdaki farklı ülkeler ait tankları kimse uğraşıp açmaya çalışmaz nasıl olsa sürekli her savaşta ıskalatıp kaybetmek başta belirtilmiş ise işe yaramaz.Benim bildiğim gelişme olur devalasyon değil!!

COUZEY #2 Posted 29 June 2020 - 11:57 AM

Sergeant

• Player
  • 190767 battles
  • 218

View PostTR_oTToMaN_X, on 29 June 2020 - 10:45 AM, said:

Tanklarda isabetlilik oranını yüksek ölçüde düşürülmüş,şimdi web sayfasındaki premium tankları ve garajdaki farklı ülkeler ait tankları kimse uğraşıp açmaya çalışmaz nasıl olsa sürekli her savaşta ıskalatıp kaybetmek başta belirtilmiş ise işe yaramaz.Benim bildiğim gelişme olur devalasyon değil!!

Bu bahsetttiğin konuyu biraz açabilirmisin paşam . Sana zahmet kafam biraz kalın kusuruma bakma. Bi kaç sorum olacak madde madde yazıyımda karışmasın

1-Öncelikle başlığında belirttiğin tanlarda isabetlilik ne yada nedir mesela  . İlk defa duyunca haliyle anlamadım ?

2-Bu web sayfasında  tankların özelliklerinde hangi değerle gösteriliyo ?

3- Bu söylediğin şey herne ise eski tank isabetlilik değerleri kaçtıda kaç olmuş mesela ?

4-En sevdiğim tank olan Progettoyu örneklersen sevinirim zahmet olmazsa. Tank isabetlilik oranı kaçmış kaç olmuş mesela ?

5- Bu tank isabetlilik oranına nerden bakıcaz bide onu yazarsan sana zahmet.

İYİ OYUNLAR

KutuKoala #3 Posted 30 June 2020 - 10:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11703 battles
  • 73
  • [TC-KD] TC-KD

isabet düşürülmüşten kasıt ne? yani oynuyorsun ve hissettiğin şeyi mi söylüyorsun yoksa rakamlarla ispatlı ortada bir şey mi var? rakamlarla ispatlı bir şey olsa bunu ilk wg duyururdu ve şimdi tüm serverdaki oyuncular ayaklanmıştı bile bence sen hissettiğin şeyi söylüyorsun.

bir kişi kendini geliştirdikçe daha ince atışlar yapmaya başlıyor. mesela acemiyken ön alt plakaya atarken daha sonraları kapolaya atmaya başlıyorsun sonra daha da ince atışlar yapmaya başlıyorsun ve sen geliştikçe  ince atışlar kaçıyor sanıyorsun ki isabetler nerflendi. halbuki değişen hiç bir şey yok tek değişen sensin :D

kendinin değiştiğinin farkına varsan zaten bu başlığı yazmazdın bile reis

çünkü isabet düşecek ve dünyada 12 milyon wot oyuncusu hadi aktif oynayan 500 bin olsun bunca oyuncu bilmeyecek hissetmeyecek wg de duyurmayacak sadece sen hiisedip bileceksin böyle bir şeyin mümkün olmadığını sende gayet iyi biliyorsun :sceptic:

TR_oTToMaN_X #4 Posted 03 July 2020 - 11:14 AM

Private

• Player
  • 36995 battles
  • 7
Gördüğüm kadarıyla herkes eleştiri peşinde biz yazsak incelemeden hemen cezai işlem yapılır.Ben bu konuya düşüncelerinize pas geçiyorum önce bir anlayalım sonra bakarız bu konu gerekli yerler tarafından bakıldığına eminim bu bana yeter anlayan zaten anlar no problem

Tyhoun #5 Posted 04 July 2020 - 05:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26559 battles
  • 638
       Baya oldu o sizin dediğiniz , daha önceden bütün tanklar 300 metre üstü çok isabetli ateş ederdi ayrıca KMT tek atışta aldığı için maça başlayan ilk kayanın arkasına geçip bütün maç orada bekliyordu , maçlar uzaktan savaşlar halinde olurdu , tahmin edileceği gibi pek zevkli yanı yoktu çünkü oyun kitleniyordu ,  bunu değiştirmek için önce her merminin nişangahına tam ortaya gitmesini engellemek için isabet düşürüldü birde üstüne mesafe arttıkça bu oran iyice arttı bu nedenle uzaktan atışların çoğu isabetsiz olur . Böylece tankların yakın mesafede oynaması sağlandı , doğal olarak ta çok zırhlı tanklar ortaya çıktı  , her şeyin etki ve sonucu var bu yüzden kolay iş değil adamların işi bir açıdan .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users