Jump to content

Dostałem bana na 3 dni, z powodu utopienia w bitwie.

• Please log in to reply
31 replies to this topic

Teurun #1 Posted 30 June 2020 - 04:09 PM

Private

• Player
  • 15173 battles
  • 6
  • [MORO] MORO
Witam, dostałem bana na 3 dni, ponieważ utopiłem się w bitwie. Jest to wina mojego internetu, bo wywaliło mi go na około 30 sekund. Wiem, że EBR, bo nim jeździłem jest ważnym pojazdem w bitwie, ale to nie moja wina, że wyrzuciło mi neta. Aktualnie gram kampanie, a 3 dniowa przerwa w niej to jednak duża strata. Także się pytam, jest jakaś szansa na odwołanie się od bana? Pozdrawiam.

Whiskery_Meows #2 Posted 30 June 2020 - 04:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 2579 battles
  • 432
  • [MIRKO] MIRKO

Musiałeś topić się więcej niż raz by wyłapać 3 dni bana. Jak dla mnie to powinni dać miesiąc odpoczynku by wybić z głowy sabotowanie bitwy. 

Jednak cieszę się, że założyłeś taki temat. Teraz mam pewność, że moje tickety nie idą na marne i będę ich wysyłać dużo więcej. 

Edited by Whiskery_Meows, 30 June 2020 - 04:13 PM.

Teurun #3 Posted 30 June 2020 - 04:14 PM

Private

• Player
  • 15173 battles
  • 6
  • [MORO] MORO
Tylko że ja się nie topie w bitwie, wychodzę z założenia że lepiej zawsze zrobić jeden strzał więcej niż się utopić. Tylko ten jeden raz, z powodu internetu zdarzyła się taka sytuacja.

Teurun #4 Posted 30 June 2020 - 04:33 PM

Private

• Player
  • 15173 battles
  • 6
  • [MORO] MORO

ok, czyli rozumiem że nie da się z tym nic zrobić?

MeatGun #5 Posted 30 June 2020 - 05:53 PM

Lieutenant

• Player
  • 82272 battles
  • 1,620
  • [-SJD-] -SJD-

Wiesz, gdyby to był normalny sąd to, by przedstawili dowody i dali możliwość obrony.

Ale to jest sąd ludowy ...

Musisz załatwiać przez znajomości - napisz do Parima.

Ale pisz tylko wtedy, gdy naprawdę masz czyste sumienie.

:B

Edited by MeatGun, 30 June 2020 - 05:58 PM.

Kot_04 #6 Posted 30 June 2020 - 06:26 PM

Major General

• Player
  • 24300 battles
  • 5,029

View PostMeatGun, on 30 June 2020 - 05:53 PM, said:

Wiesz, gdyby to był normalny sąd to, by przedstawili dowody i dali możliwość obrony.

Ale to jest sąd ludowy ...

Musisz załatwiać przez znajomości - napisz do Parima.

Zaprzestań tej miernej dezinformacji.

View PostTeurun, on 30 June 2020 - 04:09 PM, said:

Witam, dostałem bana na 3 dni, ponieważ utopiłem się w bitwie. Jest to wina mojego internetu, bo wywaliło mi go na około 30 sekund. Wiem, że EBR, bo nim jeździłem jest ważnym pojazdem w bitwie, ale to nie moja wina, że wyrzuciło mi neta. Aktualnie gram kampanie, a 3 dniowa przerwa w niej to jednak duża strata. Także się pytam, jest jakaś szansa na odwołanie się od bana? Pozdrawiam.

Jeśli naprawdę się nie topisz, to sprawa wygląda następująco: Ktoś zobaczył jak się tym razem utopiłeś. Wkurzył się, bo pomyślał że to zrobiłeś specjalnie. Wysłał zgłoszenie z powtórką do supportu. Gość z działu obsługi zobaczył powtórkę i wlepił ci ręcznie 3 dni bana. Ale to musiałoby nastać po jakimś czasie, na pewno nie od razu w bitwie. Jeśli w bitwie dostałeś bana, to kłamiesz i miałeś więcej utonięć na sumieniu.

Tak czy siak w tej sytuacji możesz wytłumaczyć się i odwołać karę. Musisz wejść na stronę supportu, utworzyć zgłoszenie i iść: Zgłoszenia i odwoływanie się > Odwołaj się od zawieszenia > Niesportowe zachowanie. https://eu.wargaming...91/29708/29720/
Tam opisz że to nie twoja wina i wywaliło ci internet. Bardzo ważne byś miał powtórkę z tamtej bitwy, bo inaczej nie mają podstaw by tobie wierzyć. W razie czego możesz też się domagać od nich rekompensaty za stracony czas, np. kilka dni konta premium. Tylko musisz to napisać kulturalnie i z przykrością aby poczuli że jesteś skrzywdzony, a nie na nich bluzgać. Wtedy pójdą ci na rękę. ;)

miluft_waffel #7 Posted 30 June 2020 - 07:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14902 battles
  • 763
  • [KLOP] KLOP

View PostKot_04, on 30 June 2020 - 07:26 PM, said:

Tak czy siak w tej sytuacji możesz wytłumaczyć się i odwołać karę. Musisz wejść na stronę supportu, utworzyć zgłoszenie i iść: Zgłoszenia i odwoływanie się > Odwołaj się od zawieszenia > Niesportowe zachowanie. https://eu.wargaming...91/29708/29720/

Tam opisz że to nie twoja wina i wywaliło ci internet. Bardzo ważne byś miał powtórkę z tamtej bitwy, bo inaczej nie mają podstaw by tobie wierzyć. W razie czego możesz też się domagać od nich rekompensaty za stracony czas, np. kilka dni konta premium. Tylko musisz to napisać kulturalnie i z przykrością aby poczuli że jesteś skrzywdzony, a nie na nich bluzgać. Wtedy pójdą ci na rękę. ;)

Kocur... Ty tak poważnie? No nie daję wiary. :rolleyes:

Teurun #8 Posted 30 June 2020 - 07:42 PM

Private

• Player
  • 15173 battles
  • 6
  • [MORO] MORO

Już na wszystko odpowiadam. Po kolei.

1. Skorzystam, napiszę. Edit: Ojojoj, właśnie przeanalizowałem sytuację i ogarnąłem, że mam bana na koncie xD To jak mam się skontaktować z Parimem? Chyba że sobie żarty ze mnie robiłeś a ja nie ogarniam ;)

2. Nie dostałem bana od razu. Takie sytuacje mi się nie zdarzają, więc wiem która to była bitwa. Bana wlepili gdzieś po godzinie czy 2, no coś takiego. Pisałem do supportu, zaznaczyłem, że to wina internetu a odpowiedź jaką dostałem to : "To wina twojego dostawcy internetu" :D Uważasz że powinieniem pisać jeszcze razy w ramach tej rekompensaty? Mam konto premium na te 3 dni (no na wiecej) ale z kodów, nie wiem czy to coś zmienia?

Dzięki za pomoc :D

Edited by Teurun, 30 June 2020 - 07:50 PM.

Millennium_Falcon_ #9 Posted 30 June 2020 - 08:11 PM

Colonel

• Player
  • 61498 battles
  • 3,652
  • [_CHS_] _CHS_

View PostTeurun, on 30 June 2020 - 07:42 PM, said:

Już na wszystko odpowiadam. Po kolei.

1. Skorzystam, napiszę. Edit: Ojojoj, właśnie przeanalizowałem sytuację i ogarnąłem, że mam bana na koncie xD To jak mam się skontaktować z Parimem? Chyba że sobie żarty ze mnie robiłeś a ja nie ogarniam ;)

2. Nie dostałem bana od razu. Takie sytuacje mi się nie zdarzają, więc wiem która to była bitwa. Bana wlepili gdzieś po godzinie czy 2, no coś takiego. Pisałem do supportu, zaznaczyłem, że to wina internetu a odpowiedź jaką dostałem to : "To wina twojego dostawcy internetu" :D Uważasz że powinieniem pisać jeszcze razy w ramach tej rekompensaty? Mam konto premium na te 3 dni (no na wiecej) ale z kodów, nie wiem czy to coś zmienia?

Dzięki za pomoc :D

Przestań się wygłupiać. Przez długi czas rozłączało mnie z grą po kilka razy dziennie. Czasem udało się wrócić do bitwy i pograć, czasem zdążyli mnie ubić, a czasem się utopiłem. Pewnie zbierałem raporty, ale nigdy nie wyłapałem bana. Więc co takiego robisz, że od razu masz na 3 dni? Skoro miewasz takie problemy z netem, to po co grasz online? I jak niby chcesz grać kampanię? 

Taka mała podpowiedź. Jeśli rozłącza tylko wota, to może oznaczać, że musisz sobie załatwić stałe IP. Problem znika od razu (tak było u mnie i paru innych osób).

Teurun #10 Posted 30 June 2020 - 08:44 PM

Private

• Player
  • 15173 battles
  • 6
  • [MORO] MORO

Tak jak pisałem. Od około roku mam stabilnego neta. Tylko dziś pierwszy raz od roku czy tam drugi mnie wyrzucilo. Wcześniej miałem bardzo slabego neta, wyrzucalo mnie co doslownie 5 bitew ale zadnego bana nie dostawalem. To sie jakos skumulowalo i dopiero teraz dostalem?

_Patrol #11 Posted 30 June 2020 - 10:10 PM

Field Marshal

• Player
  • 41596 battles
  • 35,945
  • [AW-LE] AW-LE

Wieki temu grałem plutka z pracownikiem supportu. Tak się zagadalismy na TS, że przez przypadek się utopiłem. Bana nie dostałem. Dodam, ze istnieje „czarna lista graczy”. System sprawdza jak gramy i jeśli któryś z graczy gra nie fair to go system oznacza. Jeśli gracz nadal łamie regulamin to leci ban. 

ps. Odwołanie do supportu nic nie da.

Edited by _Patrol, 30 June 2020 - 10:15 PM.

MisPushUpekX #12 Posted 30 June 2020 - 10:11 PM

Sergeant

• Player
  • 62855 battles
  • 211

View PostTeurun, on 30 June 2020 - 07:44 PM, said:

Tak jak pisałem. Od około roku mam stabilnego neta. Tylko dziś pierwszy raz od roku czy tam drugi mnie wyrzucilo. Wcześniej miałem bardzo slabego neta, wyrzucalo mnie co doslownie 5 bitew ale zadnego bana nie dostawalem. To sie jakos skumulowalo i dopiero teraz dostalem?

tak tak bajki z mchu i paproci  poproszę o kilka bitew  przykładowych i zaraz zobaczę tutaj czy to za to  raczej wyczuwam z ściemnianie jakieś albo naprawdę masz pecha   i WG przygląda się twojej osobie chociaż w to  wątpię .... 

Edited by MisPushUpekX, 30 June 2020 - 10:11 PM.

Kot_04 #13 Posted 30 June 2020 - 10:34 PM

Major General

• Player
  • 24300 battles
  • 5,029

View PostTeurun, on 30 June 2020 - 07:42 PM, said:

Pisałem do supportu, zaznaczyłem, że to wina internetu a odpowiedź jaką dostałem to : "To wina twojego dostawcy internetu" :D Uważasz że powinieniem pisać jeszcze razy w ramach tej rekompensaty?

Jak nie wyślesz im powtórki to nic nie wskórasz.

tokszok111 #14 Posted 30 June 2020 - 10:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11784 battles
  • 627
  • [SLAY-] SLAY-
Bardzo fajny temat, teraz wiem że jednak te reporty w grze coś dają i będę zawsze reportował tego typu pływaków 

Teurun #15 Posted 30 June 2020 - 10:44 PM

Private

• Player
  • 15173 battles
  • 6
  • [MORO] MORO
Okej ludzie, tylko czemu wy tu tak ofensywnie wyjeżdzacie? :D Mówię jak jest, po co miałbym klamac? Ja wcale sie nie "obrazam" kazdy system ma swoje niedoskonalosci, a moze dostalem to sprawiedliwie? Nie wiem, dlatego tez tu przyszedlem i sie spytalem co i jak, i czy mozna sie do tego odwolac :) Niestety forum tak samo toksyczne jak i randomy :c (Nie mówię o wszystkich, ale czytałem też inne tematy i było podobnie.) Pozdrawiam :).

Kot_04 #16 Posted 30 June 2020 - 11:10 PM

Major General

• Player
  • 24300 battles
  • 5,029

Taki mamy klimat.

View PostTeurun, on 30 June 2020 - 10:44 PM, said:

a moze dostalem to sprawiedliwie?

1-2 godz. to superbłyskawiczny czas reakcji jak na support. Mogłeś dostać 3 dni z automatu za inne przewinienia sprzed tego utopienia np. za dezercję.

wornock_ #17 Posted 01 July 2020 - 04:33 AM

Warrant Officer

• Player
  • 56841 battles
  • 960
  • [DSTAR] DSTAR

Wszystko zalezy od osoby ktora rozpatruje ticket - czasem wlepi bana za unsportmanlike behavior -czyli niesportowe zachowanie - czasem skonczy sie na niczym.(chociaz to sie zdarza niezmiernie rzadko)

Czas reakcji - z reguly jest to tego samego dnia kiedy ktos odpowie na ticket , wydluza sie czas kiedy zglaszamy w piatek-wtedy zgloszenie bywa rozpatrywane w poniedzialek.

Jak ktos wyzej napisal - utopiles sie - ktos wyslal zgloszenie bo pomyslal ze zrobiles to celowo- on nie obserwuje twojego pojazdu z twojej kamery - jedynie widzial komunikat - support widzac takze ten komunikat postapil tak samo uznal ze bylo to celowe. Nie udowodnisz ze miales skok pingu - zanik netu - zreszta droga do odwolywan jest kreta i wyboista i zajmuje dluzej niz ten twoj ban.

Dobra rada - uwazaj nastepnym razem bo kolejny ban to juz 7 dni badz nawet 14.

ps

postaw sie na miejscu pracownika - jak on ma sprawdzic i zweryfikowac ze miales zanik netu badz duzy ping - nie moze- jedynie co widzi to suchy komunikat ze gracz xxx rozbil/zatopil swoj pojazd- tak to niestety wyglada i tego nie przeskoczysz

Edited by wornock_, 01 July 2020 - 04:35 AM.

Revanche25 #18 Posted 01 July 2020 - 06:25 AM

Lieutenant General

• Clan Diplomat
  • 41813 battles
  • 6,984
  • [FNPRO] FNPRO

View Posttokszok111, on 30 June 2020 - 10:39 PM, said:

Bardzo fajny temat, teraz wiem że jednak te reporty w grze coś dają i będę zawsze reportował tego typu pływaków 

To nie tylko pływacy, są jeszcze skoczkowie ci co lubią sobie z klifu skoczyć, akrobaci którzy celowo wjeżdżają na rożne elementy by wywrócić na dach swój czołg, shotstoperzy którzy stają przy ścianach i strzelając w nie amunicją HE by się zabić. Najbardziej to jednak nie lubię akrobatów-pływaków ci wiedzą że przewrócony na dach czołg ginie po 30 s ale jak się przewrócą na dach w kałuży choćby na Piaszczystej rzece czy Karelii to utopią się po 10 s.

Kot_04 #19 Posted 01 July 2020 - 07:22 AM

Major General

• Player
  • 24300 battles
  • 5,029

View Postwornock_, on 01 July 2020 - 04:33 AM, said:

Nie udowodnisz ze miales skok pingu - zanik netu - zreszta droga do odwolywan jest kreta i wyboista i zajmuje dluzej niz ten twoj ban.

Da radę to udowodnić. Wysoki ping i lagi bardzo dobrze widać w powtórce na kamerze gracza.

Edited by Kot_04, 01 July 2020 - 07:22 AM.

wornock_ #20 Posted 01 July 2020 - 12:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 56841 battles
  • 960
  • [DSTAR] DSTAR

View PostKot_04, on 01 July 2020 - 06:22 AM, said:

Da radę to udowodnić. Wysoki ping i lagi bardzo dobrze widać w powtórce na kamerze gracza.

a. musisz miec wlaczone powtorki

b. zanim wyslesz swoja powtorke - zanim wg odpowie - mina juz te 3 dni - jako rekompensate dostaniesz moze moze 3 dni premium:)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users